Sebastian Vettel [#5]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la vidc »

ok posao s obzirom na to da je bolid imao malo downforce-a ovdje što se vidjelo po lošijem S2 od ostatka ekipe u kvalifikacijama. dobro se probio do 8. mjesta
EDIT: definitivno treba prestat cvilit na TR
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la F1NAC »

Od ovih jačih kandidata koji su spominjani za Rosbergovo mjesto i koje je čak Wolff spominjao, Vettel otpada
When asked by Motosport.com if he could clarify his contractual situation for 2017, and whether he'd received any contact from Mercedes, he replied: “I think it’s not a big secret that both myself and Kimi [Raikkonen] both have a contract for next year – so it should be clear.”

Vettel was reluctant to comment on whether the loss of Rosberg would disrupt Mercedes going into the 2017 season.

“I don’t know what’s their plan but for us we look after ourselves for next year, there’s a lot of things changing so we’re quite busy ourselves,” he said. “Obviously, for us, we’re very positive for next year.

“I think the team is getting stronger, that is what we’ve felt in the last couple of months at the track and in the factory. We should be able to come out with a better package.”
Pitanje hoće li se mighty Alonso uspjet iskoprcat iz McHonde
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Toon »

Obviously je jedino to da ovome ne treba vjerovati jer ugovori u F1 znače ko i obećanja političara u RH. Ako mercedes želi Vettela dovesti će ga i točka.
Obviusly je da je Vettel pod jakim utjecajem odlične talijanske kuhinje jer ovakva laprdanja o jakom bolidu i strašnom napretku su se navijači talijana naslušali posljednjih godina i samo ovce mogu pušiti tu priču.
Osobno bih volio da otmu Vettela i da slijedeće godine gledamo sraz dvojce odličnih vozača samo je pitanje koliko je to u interesu samog Mercedesa jer su i ove godine imali velikih problema a nisu imali dvojcu svjetskih prvaka u momčadi...Vettel je trenutno bliži ostanku u Italiji ali čudna je ovo godina...
Isto tako ako Mercedes želi Alonsa uzet će ga, nema tih lanaca koji se ne daju raskinuti...
Obviusly je da u F1 niišta nije obviusly...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la F1NAC »

Uh. Nije dobro pocela godina. Dobio ga Castroneves koliko citam i Pastrana i ispao je vec u grupnom natjecanju. Govorim o ROC-u
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la vidc »

Jebes to...nek on samo sjedne u ferrarijev novi bolid,vozi najbolje kako zna i prestane bit placipicka i bit ce dobro.
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la wolfman »

F1NAC je napisao/la:Uh. Nije dobro pocela godina. Dobio ga Castroneves koliko citam i Pastrana i ispao je vec u grupnom natjecanju. Govorim o ROC-u
da izgledalo je kao da mu nije baš sijela staza, teško će biti i u Nationsima, on i Pascal u grupi s Britancima(DC i JB) i Skandinavcima(Solberg i Kristensen)
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la F1NAC »

wolfman je napisao/la:
F1NAC je napisao/la:Uh. Nije dobro pocela godina. Dobio ga Castroneves koliko citam i Pastrana i ispao je vec u grupnom natjecanju. Govorim o ROC-u
da izgledalo je kao da mu nije baš sijela staza, teško će biti i u Nationsima, on i Pascal u grupi s Britancima(DC i JB) i Skandinavcima(Solberg i Kristensen)
a dobro ajd malo je glupo da protiv pastrane koji vozi rallycross vozi u Fiesti wrc . Al bit će bolje u F1 ;)

inače, sudar Wehrleina..

slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la F1NAC »

Eto sad rastura sam svih jer se Wehrlein povukao pa sam vozi za njemacku.


Vettel je potukao sam svih i osvojio nations cup. Bravo Seb!! Sto bi dao da mu Ferrari dogodine da dobar bolid

slika
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
gjoko-mkd
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1621
Pridružen/a: 03 lip 2012, 22:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la gjoko-mkd »

A zašto dogodine, a ne da mu daju dobar bolid OVE godine? :roll:
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la popeye »

Nije Ferari sposoban za to ;)
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la dmarijon »

F1NAC je napisao/la:Eto sad rastura sam svih jer se Wehrlein povukao pa sam vozi za njemacku.


Vettel je potukao sam svih i osvojio nations cup. Bravo Seb!! Sto bi dao da mu Ferrari dogodine da dobar bolid

slika
"dogodine" - se vjerojatno misli na ove godine?
baš me razveselilo ovo da ih je pobijedio.
Sad samo da ferrari ne fula s razvojem
http://www.skysports.com/f1/news/24182/ ... am-germany
Samo neka se trkaju.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la pospani gad »

popeye je napisao/la:Nije Ferari sposoban za to ;)
Kolega, vi se šalite - s obzirom na smajlić u postu.
Ali ja se neću šaliti i potvrditi ću vašu izjavu - Ferrari još neće dugo biti sposoban napraviti dobar bolid..... ako njima Fernando Alonso nije bio dobar, a sada i Sebastien Vettel..... da dovedu dva Maxa Verstappena neće se spasiti.
Kimi je onaj naslov 2007. osvojio zahvaljujući Michaelu Schumacheru i njegovoj ostavštini za Ferrari. Naravno, nije nevažna stavka da je McLaren u toj godini imao unutarnju svađu između svojih vozača, zahvaljujući najpogrešnijoj odluci Rona Dennisa u njegovoj F1 McLaren karijeri.

P.S. Ferrarijevcima ostaje samo nada.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la dmarijon »

Uopće ne mora značiti. Prvo, sviđa mi se da mladog maxa već sada (hoćemo nećemo) "bije" takav glas :D
Ako bi se ferrariju sve kockice posložile, mogao bi do naslova. Nije velika šansa za to, ali nije nemoguće. To ne možemo znati. Pa čak ni oni. Sve dok se ne pojave na testovima aonda i na trkama.
Samo neka se trkaju.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la popeye »

pospani gad je napisao/la:
popeye je napisao/la:Nije Ferari sposoban za to ;)
Kolega, vi se šalite - s obzirom na smajlić u postu.
Ne ne salim se jer Ferari nije napravio auto za titulu jos od 2008 (kada je Masa nekoliko sekundi bio prvak).
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16012
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Cuky »

napravili su i 2010....al eto, malo kiksala momčad sa strategijom, malo Alonso prosipao bodove (prerani start u Kini (s obzirom na zaostatak na kraju izgubljeno 3-13 bodova), razbijanje u FP3 pa nemogućnost nastupa na kvalifikacijama u Monaku(ako usporedimo sa Massom recimo da je izgubio 4 boda, iako bi Alonso vjerojatno završio i bolje nego Massa), SC u Valenciji (izgubio najmanje 11 bodova)) i eto prvenstvo se izgubi za 4 boda
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la F1NAC »

Cuky je napisao/la:napravili su i 2010....al eto, malo kiksala momčad sa strategijom, malo Alonso prosipao bodove (prerani start u Kini (s obzirom na zaostatak na kraju izgubljeno 3-13 bodova), razbijanje u FP3 pa nemogućnost nastupa na kvalifikacijama u Monaku(ako usporedimo sa Massom recimo da je izgubio 4 boda, iako bi Alonso vjerojatno završio i bolje nego Massa), SC u Valenciji (izgubio najmanje 11 bodova)) i eto prvenstvo se izgubi za 4 boda
a jbga nije ni ovima drugima islo tako glatko (Vettel i kvarljivi RB6).

Ali F10 je bio zadnji onako zvjerski bolid od Ferrarija. O tome svjedoči i činjenica da je bolid uzeo Pole i pobjedu u Monzu koja je totalno low downforce konfiguracija te odmah na utrci poslije u Singapuru također PP i pobjeda koja je pak kontra Monzi. A tek kad se sjetim zadnjice na F10. Uh


150Italia bi možda bio top da nije bilo blown difuzora. Ma da jje imao problema sa grijanjem guma.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16012
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Cuky »

150Italia je bio baš pravo konkurentan u samo jednoj utrci i to baš u onoj u kojoj su zabranili blown difuzore (VN Velike Britanije)...sve ostalo je bilo loše
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la popeye »

Cuky je napisao/la:napravili su i 2010....
2010 su se borili za naslov samo zato sto je Red Bul imao previse glupih kvarova.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la F1NAC »

2010 krug u Koreji. Jednostavno wow, s jednom rukom vozit tranziciju lijevo desno(da ima otvoren Fduct). Ovi vozači su jednostavno zvijeri.

https://vimeo.com/202757668
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16012
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Cuky »

al budimo realni i taj bolid je bio zvjerka...prednje krilo koje je valjda uz pomoć magije prolazilo testove savitljivosti, dupli difuzor, počeci blown difuzora...
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la F1NAC »

Cuky je napisao/la:al budimo realni i taj bolid je bio zvjerka...prednje krilo koje je valjda uz pomoć magije prolazilo testove savitljivosti, dupli difuzor, počeci blown difuzora...
5G s jednom rukom. :D .......
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

Vozaci danas i vozaci nekad su neusporedivi.
Od senne koji je ozbiljnije radio na tjelesnoj i psihickoj spremi, danas je to sve skupa otislo jos daleko dalje i kroz sve moguce simulatore, prehranske dodatke itd...
Ramena i misice ruku , zilavost iako nisu bilderi zasigurno imaju.
Odricanja su tu kao i u svakom sportu, pa jos dodatne zabrane ugovorom razlicitih aktivnosti koje bi mogle izazvat kronicnu ozljedu kao prepreku u f1 ili pad performansi vozaca.
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la F1NAC »

Jednostavno i elegantno

slika
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16012
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Cuky »

nisam iskreno od njega očekivao da će nastaviti sa istom temom 3 sezone za redom...nekako sam mislio da će svake godine nešto novo bit
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la F1NAC »

Tih, marljivo bilda krugove (uvjerljivo najvise danas), vrti s pirellicama na Fioranu prosle godine. Sampionski. Danas je napravio fantastican posao, em sebi (fizicka sprema) em momcadi. =D>
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Odgovori