Heikki Kovalainen

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Heikki Kovalainen u McLarenu!

Post Postao/la Schumy.d »

McLarem je napisao/la:Meni koliko je poznato Hejki je najavio
da ce ove sezone vise biti aktivan
i bolje voziti (to sam negdje procito
ali nemogu se sjetiti dje), i samim tim
vise skupljati bodova za McLaren, kao da nam se
smjesi i konstruktorska titula (samo je treba zgrbiti)
Neka, bilo bi i vrijeme da se probudi...
Jedino šta taj konstruktorski naslov ne ovisi samo o njemu! ;)
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: Heikki Kovalainen u McLarenu!

Post Postao/la MP4don »

Schumy.d je napisao/la: Jedino šta taj konstruktorski naslov ne ovisi samo o njemu! ;)
Da, istina, ne samo o njemu... ali da je 2008. godine bio malo prisebniji bez problema bi McLaren uzeo oba naslova... Od njega nije bilo gotovo nikakve koristi kad se vodila najžešća bitka s momčadi iz Maranella...
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Heikki Kovalainen u McLarenu!

Post Postao/la Schumy.d »

MP4don je napisao/la:
Schumy.d je napisao/la: Jedino šta taj konstruktorski naslov ne ovisi samo o njemu! ;)
Da, istina, ne samo o njemu... ali da je 2008. godine bio malo prisebniji bez problema bi McLaren uzeo oba naslova... Od njega nije bilo gotovo nikakve koristi kad se vodila najžešća bitka s momčadi iz Maranella...
A da je...
Možemo o tome da je filozofirati do sutra da hoćemo...
Možemo onda reć da Ferrari nije radio one svoje gluposti, i oni bi osvojili 2 naslova! ;)
Ali nije...
A sigurno mu je i motiv malen kad znaš da moraš čuvati leđa nekom drugom... Zato možda i nije blistao u prošloj sezoni. :?
Avatar
elf
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Postovi: 305
Pridružen/a: 11 svi 2008, 13:27
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lotus F1 team
Lokacija: Brcko District BiH

Re: Heikki Kovalainen u McLarenu!

Post Postao/la elf »

iskreno vjerujem da bi heikki više uradio u renou nego piqe... ali to ne bi bilo ništa puno više nego što je uradio u mclarenu... možda dečko ima više talenta ali trebalo mu je malo da se navikne na tim... šta znamo možda nas kao massa izenadi... ali ako bude pitanje prvog čovjeka... he... heikki ne gine ti sabotaža od vlastitog tima... :k.o:
slika
slika
Avatar
McLarem
Test vozač
Test vozač
Postovi: 581
Pridružen/a: 10 lis 2008, 19:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: Sanski Most BiH

Re: Heikki Kovalainen u McLarenu!

Post Postao/la McLarem »

elf je napisao/la:iskreno vjerujem da bi heikki više uradio u renou nego piqe... ali to ne bi bilo ništa puno više nego što je uradio u mclarenu... možda dečko ima više talenta ali trebalo mu je malo da se navikne na tim... šta znamo možda nas kao massa izenadi... ali ako bude pitanje prvog čovjeka... he... heikki ne gine ti sabotaža od vlastitog tima... :k.o:
samo da pocne dobro sezonu i sve ce biti ok
ali ako se desi da mu sezona krene odlicno
i pocne prosipati neke svoje hirove i bubice
(sto to vozaci iz Renoa znaju raditi u McLarem-u)
e onda ce zavrsiti ruzno pa mozda i prede voziti za Indiu
u pola sezone :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:
LEWIS HAMILTON SVETSKI PRVAK OD 2008 DO 2020! ZA REDOM samo za majstor iz maranella
slika
Avatar
McLarem
Test vozač
Test vozač
Postovi: 581
Pridružen/a: 10 lis 2008, 19:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: Sanski Most BiH

Re: Heikki Kovalainen u McLarenu!

Post Postao/la McLarem »

Hejki ni danas nije bilo bas najbolje, ako se je islo na to da se prave dobra vemena na stazi
LEWIS HAMILTON SVETSKI PRVAK OD 2008 DO 2020! ZA REDOM samo za majstor iz maranella
slika
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Heikki Kovalainen u McLarenu!

Post Postao/la King iCool »

McLarem je napisao/la:Hejki ni danas nije bilo bas najbolje, ako se je islo na to da se prave dobra vemena na stazi
"First running of MP4-24 in familiar conditions. Heikki ran a parallel programme, focusing on developing useful set-ups for the new car while also putting mileage on the car’s active KERS device. The team set itself prudent targets on both thermal and pressure thresholds in order to safeguard the machinery and this resulted in a few aborted runs when those thresholds were reached. Heikki felt the KERS device worked well but required further work in concert with the car’s set-up to produce optimum results. As much of the day’s work was exploratory, the team chose to undertake most of its work on a single set of dry tyres choosing only to switch to fresh rubber – and set its fastest lap – towards the end of the day. The team will continue with the same programme tomorrow and is optimistic of increasing the length of the runs as it increases its understanding of the KERS device"
Avatar
McLarem
Test vozač
Test vozač
Postovi: 581
Pridružen/a: 10 lis 2008, 19:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: Sanski Most BiH

Re: Heikki Kovalainen u McLarenu!

Post Postao/la McLarem »

Vidjecemo sta ce danas uraditi, nadam se da mu ide sve po planu :thumbup:
LEWIS HAMILTON SVETSKI PRVAK OD 2008 DO 2020! ZA REDOM samo za majstor iz maranella
slika
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: Heikki Kovalainen

Post Postao/la MP4don »

Jao, Heikki, jao... teško ćemo s vozačem poput tebe do jednog od naslova... još nije poznato što se točno desilo, ali njegovo odustajanje već po drugi put u prvom krugu iritira...
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
Arai
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1229
Pridružen/a: 31 ožu 2009, 19:08
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Kontakt:

Re: Heikki Kovalainen

Post Postao/la Arai »

MP4don je napisao/la:Jao, Heikki, jao... teško ćemo s vozačem poput tebe do jednog od naslova... još nije poznato što se točno desilo, ali njegovo odustajanje već po drugi put u prvom krugu iritira...
To njegovo odustajanje mi je jako čudno izgledalo, mislim da smo ga vidjeli s on board kamere alonsova bolida...
podsjeća me na piquet-ovo izlijetanje u Australiji!
slika
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Heikki Kovalainen

Post Postao/la King iCool »

Ovaj put je bez veze izletel, sam si je bil kriv... :(
Zadnja izmjena: King iCool, dana/u 06 tra 2009, 12:16, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: Heikki Kovalainen

Post Postao/la 130R »

Koliko sam ja skužio zadnji kraj mu je pobjegao u desno i on ga je previše kontrirao i izletio.
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: Heikki Kovalainen

Post Postao/la Zweki »

Žao mi je Kovalainena jer se dogodila repriza. Odustaje u prvom krugu i samim time sigurno dovodi u pitanje svoje mjesto u momčadi. Ma da su i oni sad u banani uzmemo li u obzir da sami sebi čine medvjeđu uslugu. Tako da možda i nemaju pravo mu išta prigovoriti. No nije to sad bit teme.
Nadam se da će se Kovalainen iskazati u idućoj utrci jer ove dvije utrke su jako daleko ispod njegovog nivoa, no pod time ne mislim da je materijal za prvaka.
Iskreno smatram da bi u McLarenu za iduću godinu (ne znam do kada mu je ugovor) mogli promjeniti drugog vozača jer su sigurno više očekivali od njega.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Pavka
Početnik
Početnik
Postovi: 162
Pridružen/a: 21 ožu 2009, 17:47
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonso

Re: Heikki Kovalainen

Post Postao/la Pavka »

Ma šta vam je ljudi, pa sam Dennis je rekao da je Heikki doveden zato što nijedan njemački pilot, osim mlađeg Schumachera nije bio slobodan u tom trenutku,pa šta onda očekivati od takvog vozača,on i Piquet,isto ti je...
Avatar
IH!
Postovi: 114
Pridružen/a: 21 sij 2009, 00:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Heikki Kovalainen

Post Postao/la IH! »

Previse se cekalo da on "bljesne"
Imao je kredita i previse.
Mislim da je vrijeme da McM potrazi adekvatnijeg vozaca br.2
slika
slika
Avatar
Ricxpa
Test vozač
Test vozač
Postovi: 647
Pridružen/a: 10 vel 2009, 13:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: [Alonso] [Ferrari]

Re: Heikki Kovalainen

Post Postao/la Ricxpa »

Neka prvo srede bolid da bude ''konkurentniji'', onda neka dovode i sredjuju vozacke pozicije, bar je to logican-ocekivan slijed.
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Heikki Kovalainen

Post Postao/la Felipe Massa »

Heiki je odlican vozac ali ima tu nesrecu sto ima timskog kolegu Hamiltona te tako on ne moze doci u prvi plan jer vidjeli smo par put da u McLarenu potoji to timksa odredba
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: Heikki Kovalainen

Post Postao/la MP4don »

Felipe Massa je napisao/la:Heiki je odlican vozac ali ima tu nesrecu sto ima timskog kolegu Hamiltona te tako on ne moze doci u prvi plan jer vidjeli smo par put da u McLarenu potoji to timksa odredba
Prvo taj vrhunskivozač mora proći prvi zavoj na utrci, a tek onda da dokaže taj svoj vrhunski talent... po meni toga nema, gledaj Lewisa, Kimija i Alonsa kako se uvijek uspiju izvuči iz gužve... a gdje je ovaj, kao početnik se svaki put zakuca u nekog... tu ni momčadske odredbe nisu potrebne, btw sigurno Finac leti iz McLarena sljedeće sezone... a Rosberg vjerojatno dolazi... ;)
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
Arai
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1229
Pridružen/a: 31 ožu 2009, 19:08
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Kontakt:

Re: Heikki Kovalainen

Post Postao/la Arai »

MP4don je napisao/la:
Felipe Massa je napisao/la:Heiki je odlican vozac ali ima tu nesrecu sto ima timskog kolegu Hamiltona te tako on ne moze doci u prvi plan jer vidjeli smo par put da u McLarenu potoji to timksa odredba
Prvo taj vrhunskivozač mora proći prvi zavoj na utrci, a tek onda da dokaže taj svoj vrhunski talent... po meni toga nema, gledaj Lewisa, Kimija i Alonsa kako se uvijek uspiju izvuči iz gužve... a gdje je ovaj, kao početnik se svaki put zakuca u nekog... tu ni momčadske odredbe nisu potrebne, btw sigurno Finac leti iz McLarena sljedeće sezone... a Rosberg vjerojatno dolazi... ;)
Ja bih radije Kubicu, kad njemu ističe ugovor s BMW-om?
slika
Avatar
McLarem
Test vozač
Test vozač
Postovi: 581
Pridružen/a: 10 lis 2008, 19:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: Sanski Most BiH

Re: Heikki Kovalainen

Post Postao/la McLarem »

za Kibicu postoji velika sansa da dode u McLaren, ako se "poprave", za sada nevjerujem. Ja i dalje smatram Hejkija dobrog vozaca, jest da ima malera u prvim krugovima ali nadam se da ce to prevazici i poceti voziti kako treba.
LEWIS HAMILTON SVETSKI PRVAK OD 2008 DO 2020! ZA REDOM samo za majstor iz maranella
slika
Avatar
Arai
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1229
Pridružen/a: 31 ožu 2009, 19:08
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Kontakt:

Re: Heikki Kovalainen

Post Postao/la Arai »

McLarem je napisao/la:za Kibicu postoji velika sansa da dode u McLaren, ako se "poprave", za sada nevjerujem. Ja i dalje smatram Hejkija dobrog vozaca, jest da ima malera u prvim krugovima ali nadam se da ce to prevazici i poceti voziti kako treba.
Ne smatram Kovalainena lošim vozačem, baš naprotiv. Ali da Mclaren osvoji konstruktorski naslov Kovalainen se treba popraviti...
... ili dovesti novog vozača.
slika
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Heikki Kovalainen

Post Postao/la King iCool »

Felipe Massa je napisao/la:Heiki je odlican vozac ali ima tu nesrecu sto ima timskog kolegu Hamiltona te tako on ne moze doci u prvi plan jer vidjeli smo par put da u McLarenu potoji to timksa odredba
A da,da u Ferrariju toga uopće nema..tamo se nikad nisu dogovarali ili propuštali...NIKAD! #-o
Avatar
Arai
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1229
Pridružen/a: 31 ožu 2009, 19:08
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Kontakt:

Re: Heikki Kovalainen

Post Postao/la Arai »

King iCool je napisao/la:
Felipe Massa je napisao/la:Heiki je odlican vozac ali ima tu nesrecu sto ima timskog kolegu Hamiltona te tako on ne moze doci u prvi plan jer vidjeli smo par put da u McLarenu potoji to timksa odredba
A da,da u Ferrariju toga uopće nema..tamo se nikad nisu dogovarali ili propuštali...NIKAD! #-o
Massa je propustio raikkonena u brazilu, a raikkonen massu u kini
slika
Avatar
McLarem
Test vozač
Test vozač
Postovi: 581
Pridružen/a: 10 lis 2008, 19:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: Sanski Most BiH

Re: Heikki Kovalainen

Post Postao/la McLarem »

Arai je napisao/la:
McLarem je napisao/la:za Kibicu postoji velika sansa da dode u McLaren, ako se "poprave", za sada nevjerujem. Ja i dalje smatram Hejkija dobrog vozaca, jest da ima malera u prvim krugovima ali nadam se da ce to prevazici i poceti voziti kako treba.
Ne smatram Kovalainena lošim vozačem, baš naprotiv. Ali da Mclaren osvoji konstruktorski naslov Kovalainen se treba popraviti...
... ili dovesti novog vozača.

Sad o bilo kojoj tituli je tesko pricati sa ovakvim bolidom, ali da se treba popraviti treba i nadam se da ce to uraditi. Mada koliko sam ja upucen u McLaren nesto se suska da bi mogao doci neki njemac u McLaren koliko je to tacno vidjecemo (bar je to bila zelja Denisa).

svi cetvorica su u hurcu ove sezone tako da je stroga glupost o tome pricati, a pustanja ce biti uvjek i to je jos veca glupost o tome pricati.
LEWIS HAMILTON SVETSKI PRVAK OD 2008 DO 2020! ZA REDOM samo za majstor iz maranella
slika
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Heikki Kovalainen

Post Postao/la Felipe Massa »

Arai je napisao/la:
King iCool je napisao/la:
Felipe Massa je napisao/la:Heiki je odlican vozac ali ima tu nesrecu sto ima timskog kolegu Hamiltona te tako on ne moze doci u prvi plan jer vidjeli smo par put da u McLarenu potoji to timksa odredba
A da,da u Ferrariju toga uopće nema..tamo se nikad nisu dogovarali ili propuštali...NIKAD! #-o
Massa je propustio raikkonena u brazilu, a raikkonen massu u kini
Da ima nekazem da nema ali u Ferrariju ima timskih odredbi jedino ako je ovaj drugi vozac vec ispao iz utke za naslov a u McLarenu se tokom cjele sezone sve vrti oko Hamiltona a i onu 1 pobjedu sto je Heiki imao moze se zahvaliti sreci kao prvo sto je Massi 3 kruga prije kraja eksplodirao motor a da je bilo vise krugova do kraja a da je Heiki prvi a Hamilton 2 sta mislis ko bi pobjedio??Pa naravno Hamilton
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Odgovori