Robert Kubica [#88]

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
hamiltongirl
Test vozač
Test vozač
Postovi: 694
Pridružen/a: 07 stu 2007, 11:49
Ja sam: Vozačica
Navijam za: McLaren Mercedes
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la hamiltongirl »

Lik je dobar vozac! znala sam ja to jos i prosle sezone....:D

sad kad sam bila u Slovackoj,jedan dan smo isli u Poljsku,u shoping....
cjeli dan sam isla okolo i govorila kak sam ja sad u zemlji Roberta Kubice...ljudima sam isla strasno na zivce,al nisam si mogla pomoc! :lol:
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Re: ROBERT KUBICA fun club

Post Postao/la -Briatore- »

sepulctor je napisao/la:
-Briatore- je napisao/la:Nisam nigdje našao temu u čast ovog po meni sjajnog momka i što je također važno, sjajnog pilota F1.
FAN Club, a ne Fun Club!
:D
Sorry, omaklo se, ali i zabavni klub ne smeta... ;)
Avatar
bugatti1001
Test vozač
Test vozač
Postovi: 569
Pridružen/a: 16 ožu 2008, 08:58
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Safety Car
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la bugatti1001 »

hamiltongirl je napisao/la:Lik je dobar vozac! znala sam ja to jos i prosle sezone....:D

sad kad sam bila u Slovackoj,jedan dan smo isli u Poljsku,u shoping....
cjeli dan sam isla okolo i govorila kak sam ja sad u zemlji Roberta Kubice...ljudima sam isla strasno na zivce,al nisam si mogla pomoc! :lol:
Prošle godine sam ja bila u Vadovicama i bio jedan birc imena 'Pit Lane' cijeli po uzoru na Formulu 1. Na ulazu Kubičin poster u prirodnoj veličini i neki stihovi na poljskom jeziku.
U jednom sam se trenu zapitala jesam li na utrci ili u poljskom kafiću.
slika
Avatar
Blesava_ KoKoš^
Postovi: 74
Pridružen/a: 06 kol 2007, 13:53

Post Postao/la Blesava_ KoKoš^ »

Kubica je jbna faca! Strašno simpatičan dečko,odličnog karaktera!
Brijem da je F1 predan dušom i tijelom.
Njegovi me rezultati uopće ne iznenađuju...sjetite se...mnogi poznavaoci ovog sporta najavljivali su ga kao vrhunskog talenta,što on sada i dokazuje.
Bilo mi je teško poslje Šumijevog odlaska odlučiti za koga ću navijati,al mislim da mi Kubica ipak olakšava taj izbor. ;)
Avatar
Hamilton
Test vozač
Test vozač
Postovi: 657
Pridružen/a: 04 kol 2007, 20:20
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Belišće
Kontakt:

Post Postao/la Hamilton »

ma Robač je faca, odlično vozi i ima odličan karakter... po meni dvije stvari potrebne svako svjetskom prvaku, dakle, ono što želim reći je da me nebi čudilo da jednog dana postane prvak!!
slika
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

Blesava_ KoKoš^ je napisao/la:Kubica je jbna faca! Strašno simpatičan dečko,odličnog karaktera!
Brijem da je F1 predan dušom i tijelom.
Njegovi me rezultati uopće ne iznenađuju...sjetite se...mnogi poznavaoci ovog sporta najavljivali su ga kao vrhunskog talenta,što on sada i dokazuje.
Bilo mi je teško poslje Šumijevog odlaska odlučiti za koga ću navijati,al mislim da mi Kubica ipak olakšava taj izbor. ;)
Jes' da si blesava kokoš, al si potpuno u pravu.
Avatar
M Power
Početnik
Početnik
Postovi: 233
Pridružen/a: 05 tra 2008, 17:52
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la M Power »

Kubica je odličan vozač, a mislim da će u budućnosti biti još i bolji. Do sada su u formuli 1 uglavnom vozili vozači iz bogatih zapadnih zemalja ili bogati južnoamerikanci. Kubica je prvi vozač iz nekadašnjeg istočnog bloka, onda znate koliko mora biti dobar, da bi ga BMW uzeo za vozača, uz sve one Nijemce u Formuli 1 (ima ih šest).
Ako bude imao konkurentan i pouzdan bolid može se već ove godine uključiti u borbu za naslov prvaka. Za mladog vozača vrlo je konstantan i mudar.
Mislim da je uz Raikonnena i Alonsa već sad treći najbolji vozač.
Cijenim i Heidfelda koji je odličan vozač i od kojeg Kubica može još dosta naučiti.
O koji prigovaraju izgledu Kubice, trebali bi znati, da formula 1 nije izbor za miss. Ni Janica nije ljepotica, ali je jedna od najboljih sportašica uopće.
Avatar
ramonche
Postovi: 127
Pridružen/a: 01 kol 2007, 20:32
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Sesvete

Post Postao/la ramonche »

Kubica i Heidfeld ko Ivan Pavao II i Benedikt 16. LOL.. mislim da će jednog dana Kubica bit velik vozač, već sada to pokazuje.
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Post Postao/la Pero Perilica »

M Power je napisao/la: O koji prigovaraju izgledu Kubice, trebali bi znati, da formula 1 nije izbor za miss. Ni Janica nije ljepotica, ali je jedna od najboljih sportašica uopće.
..a kaj ste se svi uhvatili njegovog izgleda, pa meni izgleda u najmanju ruku solidno:

slika

slika

slika
Anything you can do, I can do better!
Avatar
ramonche
Postovi: 127
Pridružen/a: 01 kol 2007, 20:32
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Sesvete

Post Postao/la ramonche »

mašala, vid vraga, nije on ni tako loš
Avatar
Red Beast
Postovi: 40
Pridružen/a: 27 lis 2007, 13:28
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Ploče

Post Postao/la Red Beast »

a sta ste se uhvatili njega samo kao da heidfeld ne postoji.ja sam također navijač BMW-a ali za mene je heidfeld kompletniji vozac od kubice ali to je moje misljenje jer vidim da ode nicka nitko ne spominje
Avatar
zborzic@htnet-dsl
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 919
Pridružen/a: 08 ruj 2007, 22:59
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Eau Rouge

Post Postao/la zborzic@htnet-dsl »

Red Beast je napisao/la:a sta ste se uhvatili njega samo kao da heidfeld ne postoji.ja sam također navijač BMW-a ali za mene je heidfeld kompletniji vozac od kubice ali to je moje misljenje jer vidim da ode nicka nitko ne spominje
Hebiga tema je o kubici.Izgleda da je svima draži kubica od heidfelda.
bukreka i jogurta
Avatar
M Power
Početnik
Početnik
Postovi: 233
Pridružen/a: 05 tra 2008, 17:52
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la M Power »

Red Beast je napisao/la:a sta ste se uhvatili njega samo kao da heidfeld ne postoji.ja sam također navijač BMW-a ali za mene je heidfeld kompletniji vozac od kubice ali to je moje misljenje jer vidim da ode nicka nitko ne spominje
Heidfeld je odličan vozač, poštujem ga kao i Kubicu , jer su obojica veliki radnici, puno testiraju bolid i zato je BMW tako pouzdan. Heidfeld je na početku karijere vozio za loše momčadi, npr. Prost i tek sada je došao do izražaja, ali Heidfeld je tip vozača kao npr. Berger, dobar, pouzdan, uporan, ali nisam siguran da će ikada biti svjetski prvak. S druge strane Kubica ima ono nešto, što od aktivnih vozeča imaju još samo Raikonnen i Alonso ima onu crtu koju imaju svjetski prvaci i zato mislim da će Kubica jednog dana biti svjetski prvak.
Prošle godine je Heidfeld skupio više bodova od Kubice (61-39), jer je Kubica na samom početku sezone 2007. imao kvarove na bolidu za koje nije bio kriv, a imao je i strašan sudar u Kanadi, ali je odmah nakon što je izašao iz bolnice izjavio da želi nastupiti na VN SAD i to pokazuje koliko je neustrašiv i fanatik posla. Liječnici su mu zabranili da nastupi na toj utrci, ali pokazao je u nastavku sezone da se od njega mogu očekivati velike stvari. Ukidanje TC-a ide na ruku Kubici i drugim istinskim talentiranim vozačima i zato je Kubica brz ove sezone. Jedva čekam kišne utrke. Evo zašto: http://www.youtube.com/watch?v=1jFnAqzc248&NR=1
Zadnja izmjena: M Power, dana/u 08 tra 2008, 01:16, ukupno mijenjano 3 puta.
Avatar
runner750
Postovi: 1
Pridružen/a: 06 tra 2008, 11:02
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la runner750 »

Moj prvi post na ovom forumu dakle pozdrav svima.

Drago mi je da ste otvorili temu. Zivio sam u Poljskoj, u Krakovu preko 20 godina (zbog toga i moj Hrvatski nije bas najbolji pa me ispravljajte ako cu raditi previse gresaka) i jedan put sam imao cast voziti karting zajedno s Robertom. On je bio klinac, jedva je hodao a vozio je ko sam vrag. Jedan dam smo dosli sa skvadrom malo se provozati i dosao je Robert i sve nas je osramotio. :D
Dakle navijam cijelim srcem za njega i nadam se da ce uskoro biti prvak svijeta. I najbolje u BMW-u ili eventualno u Ferrari.
I jos jedno. Malo prije neko je napisao da je Kubica prvi vozac iz istocne Europe. Ma nije bas tako. Prije nekoliko godina u F1 vozio je jedan Madar, Baumgartner ali nije bas ostavio predubogi trag u formuli. :D
Avatar
M Power
Početnik
Početnik
Postovi: 233
Pridružen/a: 05 tra 2008, 17:52
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la M Power »

http://www.autosport.hr/content/view/7864/381/

Bit će ovakvih izjava sve više.
Avatar
Toyota fan-girl
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 471
Pridružen/a: 19 sij 2008, 21:40
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Toyotu

Post Postao/la Toyota fan-girl »

on je vozač te klase al mislim da bolid to još uvijek nije spreman napravit .
al su svakako u mogućnosti da ove godine pobijede.
Timo Glock
ten o clock! :-)

"Još smo jednom bili brzi, ali ne i onda kada je to stvarno bilo potrebno. Najbrži krugovi ništa ne vrijede ako ih ne kombinirate sa situacijom koja je stvarno relevantna." - Kimi Raikkonnen
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Post Postao/la Dani »

M Power je napisao/la:http://www.autosport.hr/content/view/7864/381/

Bit će ovakvih izjava sve više.
Jel to onaj isti lik koji je najavljivo dosadnu sezonu? :roll: :roll:
Ali bilo bi dobro kada bi bilo više kandidata za prvaka, a pogotovo Kubica.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Predator
Postovi: 39
Pridružen/a: 09 srp 2007, 15:15
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Koprivnica

Post Postao/la Predator »

Svaka čast Kubici, sve mi se više sviđa kak vozi i nadam se da će se uskoro moći boriti za naslov!
Tomy
Avatar
~IsR~Lux
Početnik
Početnik
Postovi: 272
Pridružen/a: 14 vel 2008, 17:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: V8
Lokacija: ovdje

Post Postao/la ~IsR~Lux »

Predator je napisao/la:Svaka čast Kubici, sve mi se više sviđa kak vozi i nadam se da će se uskoro moći boriti za naslov!
ne ove godine [-X
Avatar
Hamilton
Test vozač
Test vozač
Postovi: 657
Pridružen/a: 04 kol 2007, 20:20
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Belišće
Kontakt:

Post Postao/la Hamilton »

KIMI'sFAN je napisao/la:
Predator je napisao/la:Svaka čast Kubici, sve mi se više sviđa kak vozi i nadam se da će se uskoro moći boriti za naslov!
ne ove godine [-X

nikad ne reci, nikad...
tako nešto su mnogi govorili za Kimija prošle godine jer su smatrali da će mu trebati malo više vremena da se prilagodi Ferarriju, i da prije svega on nije u stanju osvojiti naslov, ali ga je on ipak osvojio, bez obzira na to što su drugi govorili i misli o njemu...
slika
Avatar
M Power
Početnik
Početnik
Postovi: 233
Pridružen/a: 05 tra 2008, 17:52
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la M Power »

Kubica ima tridesetak odvoženih utrka i brzo uči. Raikonnen i Heidfeld imaju barem po 130 utrka. Kubica će brzo napredovat i bit sve bolji.
zizi
Test vozač
Test vozač
Postovi: 603
Pridružen/a: 18 lis 2007, 21:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga
Lokacija: zagreb

Post Postao/la zizi »

M Power je napisao/la:Kubica je odličan vozač, a mislim da će u budućnosti biti još i bolji. Do sada su u formuli 1 uglavnom vozili vozači iz bogatih zapadnih zemalja ili bogati južnoamerikanci. Kubica je prvi vozač iz nekadašnjeg istočnog bloka, onda znate koliko mora biti dobar, da bi ga BMW uzeo za vozača, uz sve one Nijemce u Formuli 1 (ima ih šest).
Ako bude imao konkurentan i pouzdan bolid može se već ove godine uključiti u borbu za naslov prvaka. Za mladog vozača vrlo je konstantan i mudar.
Mislim da je uz Raikonnena i Alonsa već sad treći najbolji vozač.
Cijenim i Heidfelda koji je odličan vozač i od kojeg Kubica može još dosta naučiti.
O koji prigovaraju izgledu Kubice, trebali bi znati, da formula 1 nije izbor za miss. Ni Janica nije ljepotica, ali je jedna od najboljih sportašica uopće.


zsolt baumgartner, mađarska:

2003 jordan
2004 minardi
"Oh well, only cowboys stay in tune, anyway." JMH

You know we're sitting on four million pounds of fuel, one nuclear weapon and a thing that has 270,000 moving parts built by the lowest bidder. Makes you feel good, doesn't it? - Rockhound, Armageddon
Avatar
M Power
Početnik
Početnik
Postovi: 233
Pridružen/a: 05 tra 2008, 17:52
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la M Power »

Zaboravio sam na Zsolta Baumgartnera, ali on baš i nije ostavio dubok trag u formuli 1. Tipičan sponzorski vozač, poput Nakajime i Sata.
Andrinho_F1
Početnik
Početnik
Postovi: 209
Pridružen/a: 17 vel 2008, 11:00
Navijam za: Nikoga
Lokacija: imotski
Kontakt:

Post Postao/la Andrinho_F1 »

ma koga briga kako kubica izgleda(meni je bas mocan)...meni je drag jer covik je vozac("ŠOFER") svim srcem, i zbog takvih ja gledam formulu. nagazi i vozi, bez puno razmisljanja(znaci nekazem da je glup, ali on zeli pobjedivati jer je najbrzi) i meni je osobno najdrazi vozac na gridu. sto se tice borbe za naslov, ako se bmw popravi u konacnoj brzini(znaci na pravcu, sto im je najbolnija tocka) mislim da bi kubica mogao postati ozbiljan kandidat. 8)
BMW Sauber_F1 Team
Avatar
M Power
Početnik
Početnik
Postovi: 233
Pridružen/a: 05 tra 2008, 17:52
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la M Power »

V 10, stražnji pogon i majstor za upravljačem:
http://www.youtube.com/watch?v=u33myOPeTkI
Odgovori