Robert Kubica [#88]

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Andrinho_F1
Početnik
Početnik
Postovi: 209
Pridružen/a: 17 vel 2008, 11:00
Navijam za: Nikoga
Lokacija: imotski
Kontakt:

Post Postao/la Andrinho_F1 »

M Power je napisao/la:V 10, stražnji pogon i majstor za upravljačem:
http://www.youtube.com/watch?v=u33myOPeTkI
hahaha, jeli ovo njegova mašina. bas bi volio viditi kako ga kubica upire(neki malo duzi video), to bi bilo mocno. ili e92 m3(to mi je auto san snova)...
BMW Sauber_F1 Team
Avatar
M Power
Početnik
Početnik
Postovi: 233
Pridružen/a: 05 tra 2008, 17:52
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la M Power »

Andrinho_F1 je napisao/la:
M Power je napisao/la:V 10, stražnji pogon i majstor za upravljačem:
http://www.youtube.com/watch?v=u33myOPeTkI
hahaha, jeli ovo njegova mašina. bas bi volio viditi kako ga kubica upire(neki malo duzi video), to bi bilo mocno. ili e92 m3(to mi je auto san snova)...
E30 M3, je prava mašina, nije imao elektronike, kao ovi danas, nego čista snaga i stražnji pogon. Svaki BMW, a pogotovo M3, je prava pila. Zato znam da će biti pravi i u formuli 1, to su trkaći geni.
Prvi M3: 2.3 litre, 192 ks, kockica, kasnije su ga pojačali na 215 ks.
Pozdrav. :D
Andrinho_F1
Početnik
Početnik
Postovi: 209
Pridružen/a: 17 vel 2008, 11:00
Navijam za: Nikoga
Lokacija: imotski
Kontakt:

Post Postao/la Andrinho_F1 »

E 92 m3 serija po meni je BMW-ovo remek dijelo.... SAVRSENSTVO 8)
slika
slika
BMW Sauber_F1 Team
Avatar
Hamilton
Test vozač
Test vozač
Postovi: 657
Pridružen/a: 04 kol 2007, 20:20
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Belišće
Kontakt:

Post Postao/la Hamilton »

Andrinho_F1 je napisao/la:E 92 m3 serija po meni je BMW-ovo remek dijelo.... SAVRSENSTVO 8)


Savršenstvo je premala riječ za ovako nešto... ovo je BOG automobila
slika
Avatar
zbhc
Početnik
Početnik
Postovi: 154
Pridružen/a: 16 lip 2007, 21:12
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW
Lokacija: Zabok, Cro

Post Postao/la zbhc »

baš ga vidjeh na auto showu prošli tjedan...auto je čisti sex, moja djevojka je sa strane usamljeno sjedila, dok sam ja slinil ko balavac za M3...hehehe! Ma auto je BOMBA!
Keep your friends close...but your enemies closer!!!
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Presavrseno.
Andrinho_F1
Početnik
Početnik
Postovi: 209
Pridružen/a: 17 vel 2008, 11:00
Navijam za: Nikoga
Lokacija: imotski
Kontakt:

Post Postao/la Andrinho_F1 »

evo ima dosta intersa i za obicne(milsim ovo je sve samo ne obicno ;)) automobile, pa bi mogli i takvu jednu temu otvoriti, da malo prokomentiramo ove strojeve, malo slikica stavimo, svatko po koju informaciju, zanimljivost, komentar, video itd. sta mislite?!?
znam da je forum prvenstveno namjenjen formuli, ali vjerujem da svi imamo strast prema automobilima, ... dajem na glasanje :lol:
BMW Sauber_F1 Team
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

ja sam za da otvorimo temu BMW ili nesto slično, pod auto moto, i tamo mi bemwejevci a i drugi stavljamo slike i komentiramo.
Avatar
M Power
Početnik
Početnik
Postovi: 233
Pridružen/a: 05 tra 2008, 17:52
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la M Power »

Hvala Bogu da Kubica nije u Renaultu ove sezone, jer bi se patio s tim teško upravljivim bolidom. Iako bi Kubica, koji je poznat i kao odličan vozač za razvoj bolida, zasigurno unaprijedio bilo koji bolid koji bi vozio.

Neka nama njega u BMW Sauberu.

http://www.autosport.hr/content/view/7884/381/
Andrinho_F1
Početnik
Početnik
Postovi: 209
Pridružen/a: 17 vel 2008, 11:00
Navijam za: Nikoga
Lokacija: imotski
Kontakt:

Post Postao/la Andrinho_F1 »

ma ja uopce nisam primjetio da ima auto-moto. ajd mozemo tamo nastaviti...extra
BMW Sauber_F1 Team
Avatar
monza
Početnik
Početnik
Postovi: 150
Pridružen/a: 08 kol 2007, 10:03
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Na poslu

Post Postao/la monza »

Andrinho_F1 je napisao/la:E 92 m3 serija po meni je BMW-ovo remek dijelo.... SAVRSENSTVO 8)
slika
slika
Ma nevalja ništa...
Avatar
zbhc
Početnik
Početnik
Postovi: 154
Pridružen/a: 16 lip 2007, 21:12
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW
Lokacija: Zabok, Cro

Post Postao/la zbhc »

:manijak:
To kaj "nevalja ništa" jede malu djecu za doručak! :D
Keep your friends close...but your enemies closer!!!
Avatar
M Power
Početnik
Početnik
Postovi: 233
Pridružen/a: 05 tra 2008, 17:52
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la M Power »

Avatar
M Power
Početnik
Početnik
Postovi: 233
Pridružen/a: 05 tra 2008, 17:52
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la M Power »

Gospodin Mladen Jergović je napisao sjajan tekst :"POGLED IZNUTRA: NAKAJIMA JE (ZA SADA) KRALJ PRETJECANJA", u kojemu je pohvalio Roberta Kubicu. Navodim dio teksta:
"Tri utrke do sada, tri različite priče i, naravno, tri različita pobjednika. I tu još treba napomenuti da je vozač koji (još) nije pobijedio za sada i najugodnije iznenađenje sezone Formule 1 u 2008. Robert Kubica jedini je, uz Kimija Räikkönena, dva puta završio na pobjedničkom postolju, a da ga u Australiji nije ni krivog ni dužnog u vrijeme Safety Cara torpedirao Kazuki Nakajima, tamo bi osvojio bar 3 boda i sada bi bio drugi u svjetskom prvenstvu, samo dva boda iza aktualnog svjetskog prvaka."

Gospodin Jergović je vodeći stručnjak i autoritet za formulu 1 u Hrvatskoj i meni je kao navijaču Roberta Kubice drago kad gospodin Jergović kaže da je Kubica najugodnije iznenađenje ove sezone. Nadam se da će tako i ostati.
Avatar
M Power
Početnik
Početnik
Postovi: 233
Pridružen/a: 05 tra 2008, 17:52
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la M Power »

Dva prava sportaša i vozača u borbi za poziciju:
http://www.youtube.com/watch?v=YFSctGu5ZsE

Robert je Kimiju ostavio dovoljno mjesta za prolaz, nije išao zatvoriti, jer bi u tom slučaju naškodio i Kimiju i sebi. Ovako su obojica završili utrku na postolju. Primjer ispravne vožnje.
Andrinho_F1
Početnik
Početnik
Postovi: 209
Pridružen/a: 17 vel 2008, 11:00
Navijam za: Nikoga
Lokacija: imotski
Kontakt:

Post Postao/la Andrinho_F1 »

sigurno da mi je drago kad cujem da ljudi koji dosta znaju o f1 ovako ljepo govore o kubici, ali nisam bas pobornik jergovicevih ideja pa necu ni sada promjeniti misljenje..
BMW Sauber_F1 Team
Avatar
sepulctor
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 548
Pridružen/a: 30 stu 2005, 23:29

Post Postao/la sepulctor »

M Power je napisao/la: Gospodin Jergović je vodeći stručnjak i autoritet za formulu 1 u Hrvatskoj i meni je kao navijaču Roberta Kubice drago kad gospodin Jergović kaže da je Kubica najugodnije iznenađenje ove sezone. Nadam se da će tako i ostati.
To je bilo i za očekivati od njega, pošto je deklarirani fan Roberta Kubice. U isto vrijeme potpuno neobjektivan, jer
Mladen Jergović je napisao/la:u uvjetima bez elektronskih pomagala, Kubica djeluje znatno uvjerljivije od svog ekipnog kolege Nicka Heidfelda.
što je bezočna laž, ničim argumentirana. Isto tako, nije se sjetio spomenuti sjajne Trullija, Bourdaisa, a pogotovo Fisichellu, što je razumljivo, jer je deklarirani mrzitelj njega i Masse.
Massa! Nakon dvije katastrofalne pogreške, na prve dvije utrke je uslijedila sjajna pobjeda, naravno da je to gospodin J. "zaboravio" spomenuti...
Posjedujem velik izbor F1, Moto GP, Le Mans, WSBK, INDY, WRC i ostalih utrka, te nogometnih i hokej utakmica.
Svi zainteresirani za razmjenu nek se jave na pp.
Andrinho_F1
Početnik
Početnik
Postovi: 209
Pridružen/a: 17 vel 2008, 11:00
Navijam za: Nikoga
Lokacija: imotski
Kontakt:

Post Postao/la Andrinho_F1 »

ajde neka netko stavi link na ta cijeli tekst. unaprijed zahvaljujem. ;)
BMW Sauber_F1 Team
Avatar
M Power
Početnik
Početnik
Postovi: 233
Pridružen/a: 05 tra 2008, 17:52
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la M Power »

Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

sepulctor je napisao/la:
M Power je napisao/la: Gospodin Jergović je vodeći stručnjak i autoritet za formulu 1 u Hrvatskoj i meni je kao navijaču Roberta Kubice drago kad gospodin Jergović kaže da je Kubica najugodnije iznenađenje ove sezone. Nadam se da će tako i ostati.
To je bilo i za očekivati od njega, pošto je deklarirani fan Roberta Kubice. U isto vrijeme potpuno neobjektivan, jer
Mladen Jergović je napisao/la:u uvjetima bez elektronskih pomagala, Kubica djeluje znatno uvjerljivije od svog ekipnog kolege Nicka Heidfelda.
što je bezočna laž, ničim argumentirana. Isto tako, nije se sjetio spomenuti sjajne Trullija, Bourdaisa, a pogotovo Fisichellu, što je razumljivo, jer je deklarirani mrzitelj njega i Masse.
Massa! Nakon dvije katastrofalne pogreške, na prve dvije utrke je uslijedila sjajna pobjeda, naravno da je to gospodin J. "zaboravio" spomenuti...
fisica,bourdaisa trulija bih i ja pohvalio,za razliku od prošle godine i godina u renaultu fisico pokazuje da može i to mi neide u glavu,pa čemu kad je imo pravi bolid to nije i iskoristio? ovi su jako dobri al opet bourdais il kak točno,nije opet pokazao neku određenu premoć za koju sam siguran da će pokazat već od ove utrke jer je čovjek talent,možda glupo zvuči al sam više očekivao od njega,nije mi to baš to. dok massa ima jednu utrku od starta do cilja i dvije bez cilja sa 4 ogromne greške,mislim da sad ne branim jergovića al ga ne treba hvalit,svaka čast na zadnjoj al je već previše uprsko da bi mu se klanjali! (i opet ću ispast mrzitelj masse-kao jergović) :badgrin:
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
M Power
Početnik
Početnik
Postovi: 233
Pridružen/a: 05 tra 2008, 17:52
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la M Power »

sepulctor je napisao/la:
M Power je napisao/la: Gospodin Jergović je vodeći stručnjak i autoritet za formulu 1 u Hrvatskoj i meni je kao navijaču Roberta Kubice drago kad gospodin Jergović kaže da je Kubica najugodnije iznenađenje ove sezone. Nadam se da će tako i ostati.
To je bilo i za očekivati od njega, pošto je deklarirani fan Roberta Kubice. U isto vrijeme potpuno neobjektivan, jer
Mladen Jergović je napisao/la:u uvjetima bez elektronskih pomagala, Kubica djeluje znatno uvjerljivije od svog ekipnog kolege Nicka Heidfelda.
što je bezočna laž, ničim argumentirana. Isto tako, nije se sjetio spomenuti sjajne Trullija, Bourdaisa, a pogotovo Fisichellu, što je razumljivo, jer je deklarirani mrzitelj njega i Masse.
Massa! Nakon dvije katastrofalne pogreške, na prve dvije utrke je uslijedila sjajna pobjeda, naravno da je to gospodin J. "zaboravio" spomenuti...
Gospodin Jergović je u pravu , jer je Kubica bio na sve tri utrke ove sezone u kvalifikacijama brži od Heidfelda. Bio je i jedini uz Raikkonena dvaput na postolju. Svi su očekivali da će Heidfeld nastaviti svoju dominaciju nad Kubicom iz prošle sezone, a ove sezone je suprotno Kubica je brži. Ukidanje TC-a ide na ruku Kubici i Raikkonenu. I Heidfeld ove sezone odlično vozi, konstantan je, ima i više bodova od Kubice, ali ima i stotinjak odvoženih utrka više od Kubice.
Svakome tko prati formulu 1 vidljivo je da je Kubica izniman talent, po meni veći talent i od Hamiltona i to će ove sezone i pokazati.
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Andrinho_F1 je napisao/la:sigurno da mi je drago kad cujem da ljudi koji dosta znaju o f1 ovako ljepo govore o kubici, ali nisam bas pobornik jergovicevih ideja pa necu ni sada promjeniti misljenje..
A bas mene i pola forumasa boli goli k*r*c dal ti volis Jergovica ili ga ne smatras nekim F1 autoritetom u Hrvatskoj.
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

sepulctor je napisao/la:
M Power je napisao/la: Gospodin Jergović je vodeći stručnjak i autoritet za formulu 1 u Hrvatskoj i meni je kao navijaču Roberta Kubice drago kad gospodin Jergović kaže da je Kubica najugodnije iznenađenje ove sezone. Nadam se da će tako i ostati.
To je bilo i za očekivati od njega, pošto je deklarirani fan Roberta Kubice. U isto vrijeme potpuno neobjektivan, jer
Mladen Jergović je napisao/la:u uvjetima bez elektronskih pomagala, Kubica djeluje znatno uvjerljivije od svog ekipnog kolege Nicka Heidfelda.
što je bezočna laž, ničim argumentirana. Isto tako, nije se sjetio spomenuti sjajne Trullija, Bourdaisa, a pogotovo Fisichellu, što je razumljivo, jer je deklarirani mrzitelj njega i Masse.
Massa! Nakon dvije katastrofalne pogreške, na prve dvije utrke je uslijedila sjajna pobjeda, naravno da je to gospodin J. "zaboravio" spomenuti...
To je njegovo misljenje za koje ces vidjet dal (ni)je utvrđeno na kraju sezone po broju bodova. Mozda grijesi covjek :roll:
Avatar
M Power
Početnik
Početnik
Postovi: 233
Pridružen/a: 05 tra 2008, 17:52
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la M Power »

Mnogima će na ovom forumu biti sve teže prihvatiti da će Kubica biti sve bolji i bolji vozač. On nije neki razvikani Englez ili Nijemac, on je samo skromni Poljak koji je uspio u sportu bogatih. Da bi to postigao morao je uvijek biti dvostruko bolji od drugih, još od juniorskih dana. On nije zgodan kao Button, nije jet set tip kao Coulthard, on nije imao beskonačno puno mogućnosti za dokazivanje kao Ralf Schumacher. Nije ni "ćaćin sin" kao Nelshino Piquet.

Kubica je morao uspjeti odmah i već je u prvih par utrka pokazao puno. S 14 godina je otišao u Italiju, bez roditelja i prvi je stranac u povijesti koji je osvojio jako talijansko prvenstvo u kartingu. 2005 osvojio je "World Series by Renault" sa samo četiri pobjede u 17 nastupa, ali je imao puno plasmana među prvih pet, što pokazuje konstantnost i zrelost tog vozača.
I sada kad vozi u BMW Sauberu osjeća bolid, njemu TC i ostala elektronička pomagala nisu potrebna, a to je dokaz istinskog talenta.
Andrinho_F1
Početnik
Početnik
Postovi: 209
Pridružen/a: 17 vel 2008, 11:00
Navijam za: Nikoga
Lokacija: imotski
Kontakt:

Post Postao/la Andrinho_F1 »

Adriana Lima fan je napisao/la:
Andrinho_F1 je napisao/la:sigurno da mi je drago kad cujem da ljudi koji dosta znaju o f1 ovako ljepo govore o kubici, ali nisam bas pobornik jergovicevih ideja pa necu ni sada promjeniti misljenje..
A bas mene i pola forumasa boli goli **rac dal ti volis Jergovica ili ga ne smatras nekim F1 autoritetom u Hrvatskoj.
ajde majmune neodgojeni... sta ti ovde mudrujes, sta mislis ko si. svakom loncu poklopac, na svaki post pises odgovor i to 90% gluposti pises.
BMW Sauber_F1 Team
Odgovori