Prijenos utrka[Stream,kritike na prijenos]

Rasprave o događajima (ne)izravno vezanim uz Formulu 1

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: komentatori

Post Postao/la MP4don »

Novak je danas bio najjači, bio je uvjeren da je Massa najteži... kad je Massa prvi ušao u boks onda je pak iznio teoriju da su u Ferrariju mjenjali strategiju... :lol: Koji lik... #-o
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: komentatori

Post Postao/la Schumy.d »

MP4don je napisao/la:Novak je danas bio najjači, bio je uvjeren da je Massa najteži... kad je Massa prvi ušao u boks onda je pak iznio teoriju da su u Ferrariju mjenjali strategiju... :lol: Koji lik... #-o
Pa mislim da nije bio samo on uvjeren da je Massa najteži!! ;)
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: komentatori

Post Postao/la MP4don »

Schumy.d je napisao/la:
MP4don je napisao/la:Novak je danas bio najjači, bio je uvjeren da je Massa najteži... kad je Massa prvi ušao u boks onda je pak iznio teoriju da su u Ferrariju mjenjali strategiju... :lol: Koji lik... #-o
Pa mislim da nije bio samo on uvjeren da je Massa najteži!! ;)
Ali kvragu, svaki put isto... #-o #-o #-o
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: komentatori

Post Postao/la King iCool »

:smijeh: Jaoo,strašni su oba dva!Definitivno najzabavniji komentatorski par!
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: komentatori

Post Postao/la Schumy.d »

MP4don je napisao/la: Ali kvragu, svaki put isto... #-o #-o #-o
Pa šta tebe nije iznenadilo da Massa ide prvi u boks??
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: komentatori

Post Postao/la MP4don »

Schumy.d je napisao/la:
MP4don je napisao/la: Ali kvragu, svaki put isto... #-o #-o #-o
Pa šta tebe nije iznenadilo da Massa ide prvi u boks??
Ne, zašto? Jer se jučer vidio body language Masse nakon kvalifikacija... bio je extremno nezadovoljan... odmah sam znao koliko je sati... nešto slično kao i u Japanu... ;) Dobro, tamo je imao grešku, ali ovdje se jasno vidjelo po njegovoj mimici... :D

Jednostavno on je čovjek koji nezna skrivati osjećaje, kad je bolid dobar i ima dobru strategiju odmah se vidi po njemu... ;)
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Re: komentatori

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Blazicko legendaran danas. Neke 2 zenske u boksu Ferrarija pa on imitira njihov razgovor: "I sada Kimi treba pustit Massu. A zasto?" HAhahah.
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: komentatori

Post Postao/la MP4don »

Adriana Lima fan je napisao/la:Blazicko legendaran danas. Neke 2 zenske u boksu Ferrarija pa on imitira njihov razgovor: "I sada Kimi treba pustit Massu. A zasto?" HAhahah.

Massina mala i Ferrarijeva glasnogovornica... ;)
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
super_didi
Postovi: 119
Pridružen/a: 19 lis 2008, 17:08
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Lewisa Hamiltona
Lokacija: Zagreb

Re: komentatori

Post Postao/la super_didi »

Blažičku i Novaku bih dala najcijenjeniju nagradu koja postoji na svijetu...Kad je na VN Kine bilo malo monotono, podijeli par korisnih novosti i drugih informacija (kao i uvijek)..., nema prigovora, čovjek zna svoj posao... =D>
Da se malo osvrnem na reportažu iz Singapura: super napravljena, uz dozu humora (kad je komentirao hlače vozača, ˝trgala˝ sam se od smijeha! :rock:
˝Demokracija je stalna sumnja da je više od polovice ljudi u pravu više od polovice vremena!˝
- E. B. WHITE
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: komentatori

Post Postao/la Schumy.d »

super_didi je napisao/la:Blažičku i Novaku bih dala najcijenjeniju nagradu koja postoji na svijetu...Kad je na VN Kine bilo malo monotono, podijeli par korisnih novosti i drugih informacija (kao i uvijek)..., nema prigovora, čovjek zna svoj posao... =D>
Da se malo osvrnem na reportažu iz Singapura: super napravljena, uz dozu humora (kad je komentirao hlače vozača, ˝trgala˝ sam se od smijeha! :rock:
Ali ipak su najobrazovaniji potez za nas izveli Glock i Fisico kad su nam održali lekciju iz talijanskog! :lol:
Avatar
Cool Finn
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 529
Pridružen/a: 26 svi 2007, 18:11
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimi ynna Heikki
Lokacija: Zg/Hel
Kontakt:

Re: komentatori

Post Postao/la Cool Finn »

Schumy.d je napisao/la:
Ali ipak su najobrazovaniji potez za nas izveli Glock i Fisico kad su nam održali lekciju iz talijanskog! :lol:
Pa i Kimi je pokazao svoje novo stečeno znanje(ponašanje) talijanskog na Fisicelli! :badgrin: :D
slika
Liata kanssa se parhain, arpanoppa kaltainen se huilata!
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: komentatori

Post Postao/la Krscho »

Sta se tice komentatora Novak bi trebo poradit na svom hrvatskom, kad cujem rijeci tipa Dve ili Crevo uf pa covece na nacionalnoj si televiziji, Novak ko strucni sukomentator opce nije strucni pa nezna ni raspoznat bolide posteno neki put.
Avatar
ZORG2
Postovi: 18
Pridružen/a: 22 lis 2007, 04:10
Navijam za: Nikoga

Zašto nema NEUTRALNOSTI na HRT kad se radi o F1

Post Postao/la ZORG2 »

Stvarno mi je dosadilo slušati kako Hamillton u svakom drugom krugu pravi ˝potez sezone˝ i kako je on genijalan nakon svakog pretjecanja koje napravi, bez obzira jeli to bilo vozački korektno, ili je to izgurivanje protivnika sa staze, komentari su većinom ˝genijalan potez˝ a nedaj bože da neko okrene volan prema Hamilltonu!? ... i onada kad odmah u prvoj okuci nakon starta produži ravno zato što nemože podnijeti da ga je netko preteko korektno i na stazi i tako ugrozi par vozača, to se odma zaboravi, kad pretječe doslovno na silu, gurajući se s vozačima prijeteći udesom kod većine svojih pretjecanja, čudno ali ni to nitko ne komentira. Do kad ćemo slušati komentare tipa ˝koji genijalan potez Lewisa Hamilltona˝ dok ovaj izguriva vozače sa staze i vozi kao da je sam na stazi?!?
Čast izuzetcima ali vrijeme bi bilo da se otrijezne od ˝legendarnog˝ Hamiltona i da Neutralno komentiraju, naime to im je i posao!!!
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Re: Zašto nema NEUTRALNOSTI na HRT kad se radi o F1

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Da kad su komentatori Ferrarijevci oba tj. 1. je Ferrarijevac drugi je za Kimija nisu neutralni i uzdizu Hamiltona........ Dajte klucajte modovi iz cistog razloga sto je glupa tema.
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: Zašto nema NEUTRALNOSTI na HRT kad se radi o F1

Post Postao/la Krscho »

Tema nije glupa samo pogresno usmjerena.

Komentatori bi trebali biti vise neutralni a manje navijacki, takoder Novak bi trebo manje koristit rijeci tipa crevo ili dve
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: komentatori

Post Postao/la schuey »

prvo,mi nemamo našeg predstavnika u F1 i normalno je da komentator ima svoga favorita,jednostavno to je tako,kako je Vela koliko god se trudio uvijek u nogometu na strani Hajduka tako će i Novak biti za Kimija,nije nikaj loše jer ne pružaju nikakve uvrede prema drugima niti podcjenjuju,da se lapsus dogodi,mora i uvijek će tako biti. Drugo,u mnogim djelovima RH pogotovo istočnim i danas ima jako puno ekavice i ne razumijem zašto Novak nebi mogao tako pričati,on je stručni "su" komentator i nije završio školu i nije novinar i nije obavezan raditi po tim "pravilima" osim toga,također ako može biti emisija na ćakavici i kajkavici i to sa riječima za koje ja nisam čuo,onda zakaj on nebi mogao taklo? inače dosta vas prati nogomet,a nikoga ne smeta kada jedan od najvećih stručnjaka Ivić ne zna izgovorit imena 75% stranih igrača,i to nedaj bože da nemaju veze sa Portugalom,inače tek nema pojma da pogodi :roll:
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Chaotic
Početnik
Početnik
Postovi: 176
Pridružen/a: 07 srp 2008, 19:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Raikkonen
Lokacija: Osijek

Re: komentatori

Post Postao/la Chaotic »

Kada vidim da ljudi kao nedostatke komentatora navode povremeno neprepoznavanje vozača ili poneku riječ na ekavici, moram priznati da mi se čini kao da nemaju ništa solidno za prigovoriti, pa eto traže "dlaku u jajetu".

Po meni komentatori rade sasvim pristojan posao. Puno puta su me znali nasmijati svojim izjavama, a i pomažu prebroditi one dosadne dijelove utrke.
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Prijenos utrka na Internetu

Post Postao/la Slash »

Naš dragi HRT nam priprema krasan vikend. Uključenje u kvalifikacije u 17 i 40 zbog j**ene košarke, a u nedjelju ništa od Studia F-1 prije utrke zbog j**enog HNL-a i emisije Volim Nogomet. Svaka im čast, zadnja utrka pa ju sj**ite pošteno.


schuey-post uređen,malo lakše samo sa izražavanjem i mi smo nezadovoljni ali kaj je tu je ;)
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
super_didi
Postovi: 119
Pridružen/a: 19 lis 2008, 17:08
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Lewisa Hamiltona
Lokacija: Zagreb

Re: Prijenos utrka na Internetu

Post Postao/la super_didi »

Znam da nemamo predstavnika u F1, ali Bože dragi, zadnja i najvažnija utrka...Znam da je subjektivni odabir(zbog košarke nekako mogu razumjeti, ali nogometa, hm..), ali ja bi ipak nekog iz hrt-a: :x:
HRT 2
- subota: 17:40 Sao Paulo: Formula 1, VN Brazila - uključenje u prijenos kvalifikacijske utrke
00:55 Sao Paulo: Formula 1, VN Brazila - snimka kvalifikacijske utrke
- nedjelja: 17:55 Sao Paulo: Formula 1, VN Brazila, prijenos
19:50 Studio F1 (znači ipak bi ga trebalo biti čak nepunih 15 min =D> )
˝Demokracija je stalna sumnja da je više od polovice ljudi u pravu više od polovice vremena!˝
- E. B. WHITE
Avatar
Cool Finn
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 529
Pridružen/a: 26 svi 2007, 18:11
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimi ynna Heikki
Lokacija: Zg/Hel
Kontakt:

Re: Prijenos utrka na Internetu

Post Postao/la Cool Finn »

super_didi je napisao/la:Znam da nemamo predstavnika u F1, ali Bože dragi, zadnja i najvažnija utrka...Znam da je subjektivni odabir(zbog košarke nekako mogu razumjeti, ali nogometa, hm..), ali ja bi ipak nekog iz hrt-a: :x:
Ja polažem veeelike nade u bolju budućnost prijenosa F1, kada uključe HRT3! [-o<
slika
Liata kanssa se parhain, arpanoppa kaltainen se huilata!
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Re: Prijenos utrka na Internetu

Post Postao/la Icy »

Smirite strasti, bacit ću link za sutrašnje kvalifikacije, pa možete bez problema gledat na netu dok se naši ne uključe! ;)
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Prijenos utrka na Internetu

Post Postao/la gringo73 »

Icy je napisao/la:Smirite strasti, bacit ću link za sutrašnje kvalifikacije, pa možete bez problema gledat na netu dok se naši ne uključe! ;)
Pa ovdje ide sve osim subotnjeg, jutarnjeg, treninga...
slika
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Re: Prijenos utrka na Internetu

Post Postao/la Icy »

gringo73 je napisao/la:Pa ovdje ide sve osim subotnjeg, jutarnjeg, treninga...
Odlično! Da si ga bar stavio prije, možda bi bacila oko na današnje treninge...
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Prijenos utrka na Internetu

Post Postao/la gringo73 »

Icy je napisao/la:
gringo73 je napisao/la:Pa ovdje ide sve osim subotnjeg, jutarnjeg, treninga...
Odlično! Da si ga bar stavio prije, možda bi bacila oko na današnje treninge...
Ma već sam ga ja stavljao u neku temu (mislim kad je bilo nogometno prvenstvo ili tako nešto) kad je bilo preklapanja slično sutrašnjem... Ja još uvijek u bookmarksima imam neke odavno neaktivne linkove za prijenose ...nikad se ne zna :D
slika
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: Prijenos utrka na Internetu

Post Postao/la Krscho »

Sta se toga tice znao sam da bu taj Volim Nogomet stvaro probleme, ali dobro jos oblje da necemo morat slusat Mladena prije utrke i njegove prognoze kako ce Luis biti najbolji i slicno.
Za kvale isto mi nije steta jer necu biti pred tv-om u to vrijeme. :p

Samo se nadam da Volim Nogomet nece stvarat probleme slijedece godine inace cu okupit ekipu i idemo bakljama i noževima na Prisavlje. :D
Odgovori