Bruno Senna

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Igor18 »

razočaranje veliko.
Sad tek vidim da bi Nick odradio puno bolji posao.
Michael is faster than you!!
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Cuky »

zato je Nick i dobio otkaz jer je radio savršen posao. Pa dajte molim vas, Bruno je došao usred sezone, bez ikakve mogućnosti testiranja ovog bolida. I odmah je bio na razini Petrova, ako ne i bolji. Petrov i Heidfeld su imali ok rezultate na početku, ali je onda krenuo nazadovati Renault i eto di smo došli.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Alonso-champ »

Dobar je mali Senna samo mu treba dati malo vise vremena,daleko ce on dogurati...
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Igor18 »

dobio je otkaz zbog financijskih razloga
eto, ne vozi od Belgije a ima 2 boda manje od Petrova.

a u renaultu se pravdali kako ne radi dobar posao, slabi su mu rezultati bla bla...
zanimljivo, od kad su ga poterali, rezultati i izvedbe Renaulta su katastrofalni..
Nick je kao iskusan vozač sigurno utjecao na razvoj bolida, a sada sa dva neiskusna vozača eto di su došli...
Naravno nije to krivica Senne, on je donjeo para ali njegove vožnje nisu me nimalo oduševile.
Ona Belgija je splet sretnih okolnosti, i kaotičnih uvjeta u kvalama koji uvijek izbace neko iznenađenje, (kao Hulk. u Brazilu) ali nakon toga ničim me nije impresionirao i uvjerio da je bolji do Nicka ili Petrova
Michael is faster than you!!
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Slash »

Igor18 je napisao/la:nakon toga ničim me nije impresionirao i uvjerio da je bolji do Nicka ili Petrova
Ako ništa, ima bolje prezime :D .
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Igor18 »

Slash je napisao/la:
Igor18 je napisao/la:nakon toga ničim me nije impresionirao i uvjerio da je bolji do Nicka ili Petrova
Ako ništa, ima bolje prezime :D .
tu se slažem apsolutno :biggrin:
Michael is faster than you!!
Avatar
Centurion
Test vozač
Test vozač
Postovi: 593
Pridružen/a: 30 sij 2011, 10:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Centurion »

Igor18 je napisao/la:dobio je otkaz zbog financijskih razloga
eto, ne vozi od Belgije a ima 2 boda manje od Petrova.

a u renaultu se pravdali kako ne radi dobar posao, slabi su mu rezultati bla bla...
zanimljivo, od kad su ga poterali, rezultati i izvedbe Renaulta su katastrofalni..
Nick je kao iskusan vozač sigurno utjecao na razvoj bolida, a sada sa dva neiskusna vozača eto di su došli...
Naravno nije to krivica Senne, on je donjeo para ali njegove vožnje nisu me nimalo oduševile.
Ona Belgija je splet sretnih okolnosti, i kaotičnih uvjeta u kvalama koji uvijek izbace neko iznenađenje, (kao Hulk. u Brazilu) ali nakon toga ničim me nije impresionirao i uvjerio da je bolji do Nicka ili Petrova
Ne vidim kojim bi rezultatom ti htio da te impresionira,
vidimo da ima stalnu poziciju koja se miče od 15-13 mjesta (ono 1. je bilo 9.)
znači njegova pozicija je otprilike 4 mjesto,
a gledaj petrova, je imao je dosta odustajanja, 1 je bio puno dalje od Senne (kao što je 1 senna bio puno dalje od petrova)
ali uglavnom su tu negdje,
naravno da će petrov biti ispred senne za ime boga puno je iskusniji od njega,
očito je da je to maksimum ovog bolida, a ne vidim kako bi mogli ići baš puno dalje od tih mjesta
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la K1M1 »

Ljudi jednostavno imaju prevelika očekivanja, ne shvaćaju da je ovaj upao usred sezone, bez testiranja, neiskustvo na pirellijima, ostali već imaju pola sezone iza sebe i dobro su upoznati sa svojim bolidima, setupom i tako...
Mislim da je s obzirom na sve to ostavio prilično ok dojam. Dobro parira petrovu i to je najvažnije, u kvalama je izjednačeno 3:3 (dok je petrov razvaljivao nicka u kvalama 8:3). Netko će reč da je skupio samo 2 boda al isto tako je i petrov skupio samo 4 od kad je senna došao, dakle bolid je banana...
slika
Avatar
Centurion
Test vozač
Test vozač
Postovi: 593
Pridružen/a: 30 sij 2011, 10:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Centurion »

K1M1 je napisao/la:Ljudi jednostavno imaju prevelika očekivanja, ne shvaćaju da je ovaj upao usred sezone, bez testiranja, neiskustvo na pirellijima, ostali već imaju pola sezone iza sebe i dobro su upoznati sa svojim bolidima, setupom i tako...
Mislim da je s obzirom na sve to ostavio prilično ok dojam. Dobro parira petrovu i to je najvažnije, u kvalama je izjednačeno 3:3 (dok je petrov razvaljivao nicka u kvalama 8:3). Netko će reč da je skupio samo 2 boda al isto tako je i petrov skupio samo 4 od kad je senna došao, dakle bolid je banana...
upravo to, da je upao u neku momčad kalibra mercedesa, mclarena ferrarija ili red bulla bilo bi puno puno bolje,
no opet samo rijetki imaju takvu privilegiju, i većina će imati ok rezultate u takvim bolidima....
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Bruno Senna

Post Postao/la F1NAC »

trebalo bi vidjet ako bi recimo upao u Force indiu ili neku dobru momčad,tako da vozi otpocetka skupa s testiranjima. Ja mislim da je on ok . Čak i bolji od Petrova kojeg, eto drze one pare i 3. mjesto ispred senne
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Dani »

Igor18 je napisao/la:dobio je otkaz zbog financijskih razloga
eto, ne vozi od Belgije a ima 2 boda manje od Petrova.

a u renaultu se pravdali kako ne radi dobar posao, slabi su mu rezultati bla bla...
zanimljivo, od kad su ga poterali, rezultati i izvedbe Renaulta su katastrofalni..
Nick je kao iskusan vozač sigurno utjecao na razvoj bolida, a sada sa dva neiskusna vozača eto di su došli...
Naravno nije to krivica Senne, on je donjeo para ali njegove vožnje nisu me nimalo oduševile.
Ona Belgija je splet sretnih okolnosti, i kaotičnih uvjeta u kvalama koji uvijek izbace neko iznenađenje, (kao Hulk. u Brazilu) ali nakon toga ničim me nije impresionirao i uvjerio da je bolji do Nicka ili Petrova
Sorry ali Senna definitivno nije utjecao na razvoj bolida. To je djelo Quit Nicka. Na početku sezone vidjeli smo kako je Renault bio dobar ( i to kada Nick nje sudjelovao ). Pogledaj di je sada nakon njegovog "razvoja". Mene je je oduševio smirenošću. Pa on je došao uslijed sezone gdje nema testiranja i odvozio je vremena kao i njegovi etablirani kolege. Sjeti se Petrova prošle godine. Ovaj bolid sada je definitivno kanta, tako da su barem meni njegove vožnje dota dobre. A Belgija definitivno nije splet okolnosti jer je u sva 3 djela bio brži od Petrova i to dosta. A Spa nije staza bolida već vozača.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
suissebih
Postovi: 38
Pridružen/a: 20 ruj 2006, 10:58
Navijam za: Nick Heidfeld
Lokacija: Sarajevo

Re: Bruno Senna

Post Postao/la suissebih »

Ma dajte ljudi, Senna jednostavno nije ništa pokazao ove godine, niti jedan potez kojim bi potvrdio svoje kvalitete. I osim toga povratkom Kubice Senna leti brzinom svjetlosti (jer Rus ostaje 100%) a sa ovakvim nastupima ne znam ko bi mogao biti zainteresovan za njega.
S druge sttrane, Heidfeld je najavio svoj brzi povratak formuli 1 pa se može predpostaviti da vjerovatno već ima nekih ponuda.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Cuky »

Heidfeld je imao sreće da je vozio na početku kad je Renault bio koliko-toliko dobar auto. Senna je došao u auto u kojem nije ni metra napravio, a kojeg su Petrov i "odlični" Heidfeld toliko razvili da se jedva u Q3 probijaju. Senna je očito dobar, jer inače nebi ni bio u Renaultu sad, ali isto je tako očito i da u svojoj 2. sezoni u F1 opet nije dobio bolid sa kojim može nešto pokazat.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Igor18 »

kako nije ni metra napravio ako je vozio na predsezonskim testiranjima i u mađarskoj trening?
Renault se sjebo kad su prestali radit na auspuhu nakon engleske. A to nije stvar Heidfelda.

Ne slažem se da nije dobio bolid u kojem nemre niš pokazat.
Ne vozi HRT ili Virgin. Vozi auto koji ove sezone ima 2 postolja.
Ak u Renaultu nemre niš pokazat šta bi onda njemu trebalo?
Vi trpate Renault u koš sa Virginom i HRT-om.
Michael is faster than you!!
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Dani »

Igor18 je napisao/la:kako nije ni metra napravio ako je vozio na predsezonskim testiranjima i u mađarskoj trening?
Renault se sjebo kad su prestali radit na auspuhu nakon engleske. A to nije stvar Heidfelda.

Ne slažem se da nije dobio bolid u kojem nemre niš pokazat.
Ne vozi HRT ili Virgin. Vozi auto koji ove sezone ima 2 postolja.
Ak u Renaultu nemre niš pokazat šta bi onda njemu trebalo?
Vi trpate Renault u koš sa Virginom i HRT-om.
Jedan dan testiranja ti zoveš pripremom? Daj pa nisi novi u svijetu f1. Znam samo da kada Šumiju nejde velite da je mečka kanta. Ja to isto tvrdim za sadašnje stanje renolčeka.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Igor18 »

kolega iznad napisao je "ni metra".
ja sam samo podsjetio da je ipak vozio taj test i u mađarskoj tih 20 tak krugova.
pa nije ni Nick vozio prije Australije ništa više, a i prošle sezone je više od pola prosjedio u Mercedesovoj garaži.

EDIT:
pa dobro, činjenica je da Renault nije u nekoj formi, štoviše.
Ali mene osobno, njegove izvedbe u utrci nisu impresionirale. Naravno uzevši u obzir taj hendikepa automobila koji nije na razini kao sa početka sezone.
jednostavno smatram da bi Heidfeld ipak više napravio da je ostao. Njega su šikanirali zbog kvalifikacijske forme.

OK, nekome se više svidio (senna) i smatraju da se dokazao, ja osobno to ne smatram.
Al to je stvar ukusa i nekih osobnih kriterija i mjerila.

Iskreno, ja sam postavio letvicu visoko (možda i previsoko) od kad se pojavio u Belgiji pa sam zato možda malo razočaran, ali ima još 2 utrke do kraja i možda već u idućoj napravi odličan rezultat ili jednu sjajnu vožnju pa me natjera da promijenim mišljenje.
Zadnja izmjena: Igor18, dana/u 04 stu 2011, 16:55, ukupno mijenjano 4 puta.
Michael is faster than you!!
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Kenny »

Igor18 je napisao/la:kako nije ni metra napravio ako je vozio na predsezonskim testiranjima i u mađarskoj trening?
Renault se sjebo kad su prestali radit na auspuhu nakon engleske. A to nije stvar Heidfelda.

Ne slažem se da nije dobio bolid u kojem nemre niš pokazat.
Ne vozi HRT ili Virgin. Vozi auto koji ove sezone ima 2 postolja.
Ak u Renaultu nemre niš pokazat šta bi onda njemu trebalo?
Vi trpate Renault u koš sa Virginom i HRT-om.
Normalno da se nemože Renault uspoređivat sa HRTom i ekipom, ali isto tako nema veze što imaju 2 postolja sa početka sezone, kad lagano opadaju, sad se nemogu trkat ni sa Mercedesima. Pogledaj da su Heifeld i Petrov čitavu sezonu dosta blizu jedan drugom, a sad je i Senna blizu Petrovu, pa se meni čini da nisu puno izgubili što im nevozi Heifeld
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Centurion
Test vozač
Test vozač
Postovi: 593
Pridružen/a: 30 sij 2011, 10:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Centurion »

Igor18 je napisao/la:kolega iznad napisao je "ni metra".
ja sam samo podsjetio da je ipak vozio taj test i u mađarskoj tih 20 tak krugova.
pa nije ni Nick vozio prije Australije ništa više, a i prošle sezone je više od pola prosjedio u Mercedesovoj garaži.

EDIT:
pa dobro, činjenica je da Renault nije u nekoj formi, štoviše.
Ali mene osobno, njegove izvedbe u utrci nisu impresionirale. Naravno uzevši u obzir taj hendikepa automobila koji nije na razini kao sa početka sezone.
jednostavno smatram da bi Heidfeld ipak više napravio da je ostao. Njega su šikanirali zbog kvalifikacijske forme.

OK, nekome se više svidio (senna) i smatraju da se dokazao, ja osobno to ne smatram.
Al to je stvar ukusa i nekih osobnih kriterija i mjerila.

Iskreno, ja sam postavio letvicu visoko (možda i previsoko) od kad se pojavio u Belgiji pa sam zato možda malo razočaran, ali ima još 2 utrke do kraja i možda već u idućoj napravi odličan rezultat ili jednu sjajnu vožnju pa me natjera da promijenim mišljenje.
da no heidfeld je takav vozač, na njemu se nemože puno raditi,
senna ipak ima potencijal, ja kažem da ako ostane sljedeće godine u renaultu da će biti puno bolji...
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Kenny »

Igor18 je napisao/la:kolega iznad napisao je "ni metra".
ja sam samo podsjetio da je ipak vozio taj test i u mađarskoj tih 20 tak krugova.
pa nije ni Nick vozio prije Australije ništa više, a i prošle sezone je više od pola prosjedio u Mercedesovoj garaži.

EDIT:
pa dobro, činjenica je da Renault nije u nekoj formi, štoviše.
Ali mene osobno, njegove izvedbe u utrci nisu impresionirale. Naravno uzevši u obzir taj hendikepa automobila koji nije na razini kao sa početka sezone.
jednostavno smatram da bi Heidfeld ipak više napravio da je ostao. Njega su šikanirali zbog kvalifikacijske forme.

OK, nekome se više svidio (senna) i smatraju da se dokazao, ja osobno to ne smatram.
Al to je stvar ukusa i nekih osobnih kriterija i mjerila.

Iskreno, ja sam postavio letvicu visoko (možda i previsoko) od kad se pojavio u Belgiji pa sam zato možda malo razočaran, ali ima još 2 utrke do kraja i možda već u idućoj napravi odličan rezultat ili jednu sjajnu vožnju pa me natjera da promijenim mišljenje.
Jesu ti njegovi kriteriji tako visoki zbog prezimena i zbog rezultata u Belgiji? Ja mislim da je prerano za ocjenu jel dobar da vozi F1 bolid, ili nije, ali isto mislim da je jako dobar vozač jer jako dugo nije vozio dok su ostali vozili i sigurno to puno utječe na njega
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Bruno Senna

Post Postao/la gringo73 »

Igor18 je napisao/la:kolega iznad napisao je "ni metra".
ja sam samo podsjetio da je ipak vozio taj test i u mađarskoj tih 20 tak krugova.
pa nije ni Nick vozio prije Australije ništa više, a i prošle sezone je više od pola prosjedio u Mercedesovoj garaži.

EDIT:
pa dobro, činjenica je da Renault nije u nekoj formi, štoviše.
Ali mene osobno, njegove izvedbe u utrci nisu impresionirale. Naravno uzevši u obzir taj hendikepa automobila koji nije na razini kao sa početka sezone.
jednostavno smatram da bi Heidfeld ipak više napravio da je ostao. Njega su šikanirali zbog kvalifikacijske forme.

OK, nekome se više svidio (senna) i smatraju da se dokazao, ja osobno to ne smatram.
Al to je stvar ukusa i nekih osobnih kriterija i mjerila.

Iskreno, ja sam postavio letvicu visoko (možda i previsoko) od kad se pojavio u Belgiji pa sam zato možda malo razočaran, ali ima još 2 utrke do kraja i možda već u idućoj napravi odličan rezultat ili jednu sjajnu vožnju pa me natjera da promijenim mišljenje.
Ma i ja imam takav dojam, i to sam već pisao. On je upao u Renault kao druga zamjena, čak ni kao prva. Vjerujem da ljudi unutar F1 znaju puno bolje tko vrijedi a tko ne...iako i tu financijska potpora igra ulogu. Onda se možemo pitat kako to da ga nitko od kvalitetnijih momčadi nije uzeo kao vozača?! To ne znači da sam ja protiv toga da on bude u F1. On je klasa Buemija, Alguersuarija, Glocka i svih tih osrednjih vozača kojih se nećemo sjetiti za 10-15 godina. I ako su zaslužili oni biti u F1, onda je i Bruno. Prvi omjer je unutar momčadi. "Mi" još uvijek nismo siguni jel on bolji od Petrova. Halo, Petrova! Tko je Petrov?! Kakvo je on mjerilo?! Vozač koji nema osvojeno prvenstvo (Lada Cup ne smatram mjerilom) u putu prema F1, kao što to nema ni Senna. Vettel je došao u F1 i odmah pokazao znanje; pali su Liuzzi/Speed, Bourdais i dalje redom... Ista mjerila, kao i za Sennu, vrijede i za ostale mlade vozače koji su ušli ili ulazili u F1; Hulkenberg - meni osobno drag, ali on mora parirat (ako već ne mogu očekivat da bude bolji 1. sezonu) sažvakanom Rubensu, Maldonado također. Petrov bi pored Kubice također opet bio blijeda sjena...možda jedino di Resta ima zeleno svjetlo, iako Sutil i nije baš kvaliteta od koje bi trebao biti lošiji.
slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Najbolje od svega je sto ga jos uvijek zovu "mali" a lik je 83. godiste.
Nije on klasa Alguersuarija i Buemija, on je punih 5 godina stariji, a to nije malo. Tek za 5 godina cemo moci suditi da li i ova dvojica mogu u isti kos sa njim (znam sta si htio reci gringo, da ne bude zabune)
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Domi
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1381
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 23:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Domi »

Alguersuari je '90. godište, dakle čak 7 godina razlike a super se snašao ;)
"Life is about passions. Thank you for sharing mine" - Michael Schumacher, Brazil GP 2012
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Cuky »

Ali Bruno isto tako dobar dio svoje karijere nije vozio zbog pogibije svog strica.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Bruno Senna

Post Postao/la gringo73 »

damjan.cule je napisao/la:Ali Bruno isto tako dobar dio svoje karijere nije vozio zbog pogibije svog strica.
I to je priča koja se voli napomenuti, zbog podsvijesnog zbližavanja s Ayrtonom. Prekinio je s kartingom '96 kad mu je otac poginio. I zanima me zašto ne nosi očevo prezime?! Znam da su Brazilci čudni sa svim svojim imenima, prezimenima, ali mislim da je mama Viviane (Ayrtonova sestra) ipak razmišljala za svog Bruna marketinški... Za očekivati je da će svugdje biti lakše ako dođeš kao Bruno Senna, nego kao Bruno Lalli ;)
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Dani »

:biggrin: Gringo jel ti to sebi nabijaš postove?
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Odgovori