Ostali sportovi...

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori

Zgodnija je...

Julia Mancuso
5
14%
Lindsey Vonn
21
57%
Ne volim žene
2
5%
Zgodnija mi je neka treća
9
24%
 
Ukupno glasova: 37

F1-Champ
Početnik
Početnik
Postovi: 174
Pridružen/a: 23 ožu 2008, 23:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-MSC
Lokacija: ZGB

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la F1-Champ »

Chuck Norris je napisao/la:Upravo počinje finale Federer-Del Potro,držim fige da kralj ponovo osvoji ovo i dogodine Australian open pa da osvoji pravi Veliki Grand slam(4 GS zaredom)
del potro je dobio 3:6 7:6 4:6 7:6 6:2 nakon 4 sata borbe..sjajjan mec....del potro je podigao svoju igri na jako visoku razinu...ako tako nastavi napredovat.....ko zna di mu je kraj...cak i kad je gubio nastavio se boriti i pozrtvovnoscu i borbom nadoknadio zaostatal i potpuno zasluzeno uzeo svoj 1. grand slam ;)
slikaslika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Chuck Norris »

Da gledao sam sjajan meč i sve čestitke Del potru odigrao je fantastično.Njegov forheand je ubitačan,svaka mu čast.
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
lux007
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 463
Pridružen/a: 19 lis 2008, 11:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la lux007 »

sramotna borba filipovica
nije uputio niti jedan pravi udarac
njegovo je vrijeme proslo
http://sport.dnevnik.hr/clanak/cro_cop/ ... -4-00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
THERE IS ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE CRISTIANO
ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE RONALDO
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Chuck Norris »

Da zaista,sramotan meč Mirka,puno sam očekivao od ovog meča,zaista kukavička borba i nemoć.Do jutros sam vjerovao da se može vratiti i biti onaj stari ali izglrda da je kraj.Jer Mirko od prije par godina bi ovoga pojeo za doručak.Štete što se nije povukao na vrijeme,da ne gubi borbr od nekih prosječnih boraca
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
ivanpetka
Početnik
Početnik
Postovi: 301
Pridružen/a: 15 pro 2008, 13:50
Ja sam: Vozač
Navijam za: Massu
Lokacija: Zagreb

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la ivanpetka »

Hrvatska izgubila od Češke na Davis Cup-u u tenisu :( Jbg...
Meč Karlović-Sthepanek ruši rekorde u gemovima sa nevjerovatnih 76 gemova, dok je Karlović postao svjetski rekorder u asevima, čini mi se 79 aseva u tom meču :shock:
AA! Ljuti umak je ljut!!
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Chuck Norris »

http://www.index.hr/sport/clanak/cesi-n ... 51451.aspx

Da i ja se to pitam?Nek se ne ljute Porečani ali ovo je zaista sramotna odluka da se polufinale Davis Cupa igra ovdje.Trebalo je igrat u Splitu,Zagrebu ili čak Zadru gdje bi imali podršku publike.Šteta jer je velika šansa propuštena,zamislite samo kakav bi spektakl bio da smo prošli u finale,igrali bi kući protiv Španjolaca(s mogućnošću da Nadal igra)

A i pogrešna je odluka bila da se igra na zemljanoj podlozi,mi smo trebali birati podlogu koja nama odgovara a ne koja česima manje odgovara
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

Chuck Norris je napisao/la:http://www.index.hr/sport/clanak/cesi-n ... 51451.aspx

Da i ja se to pitam?Nek se ne ljute Porečani ali ovo je zaista sramotna odluka da se polufinale Davis Cupa igra ovdje.Trebalo je igrat u Splitu,Zagrebu ili čak Zadru gdje bi imali podršku publike.Šteta jer je velika šansa propuštena,zamislite samo kakav bi spektakl bio da smo prošli u finale,igrali bi kući protiv Španjolaca(s mogućnošću da Nadal igra)

A i pogrešna je odluka bila da se igra na zemljanoj podlozi,mi smo trebali birati podlogu koja nama odgovara a ne koja česima manje odgovara
I ja sam razočaran navijačima... :(
Sramota, uvijek je Hrvatska imala jake navijače u svim sportovima, a Davis Cup mi je izgledao kao da se igralo u Pragu, a ne u Poreču.

A podloga... ne znam šta reći.
Oni odaberu zemlju, a mislim da bi se puno više isplatila neka brza podloga. Čilić je na brzoj podlogi došao do četvrtfinala US Opena, Karlovićeve bombe su nezadržive na takvoj podlozi, a oni ipak odaberu zemlju koja paše Česima... :doubt:
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Armanini »

da neznam bolje rekao bi da je ovaj susret trebao ovako i zavrsiti..

ja sam se nadao da ce kerum uspjet sredit da se igra dole, al.. jbga.. nas teniski savez, kao i svi ostali politicki organi u nasoj drzavi su bezobrazni lopovi, tako da je to sve jasno..

za podlogu se puno pricalo.. i na kraju stave prokletu zemlju gdje su ovi maheri..
od navijaca seljacki - "ajmo ivo", od navijanja nista, dok su cesi navijali sve u 16..

uglavnom - bio je ovo jako los vikend za hrvatski sport..

i siroti kosarkasi u sramotnoj utakmici protiv janeza, i tenisaci i mirko..

jedino su hokejasi dali malo veselja trecom pobjedom u nizu..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la luka_kimi »

Armanini je napisao/la:jedino su hokejasi dali malo veselja trecom pobjedom u nizu..
Ma i oni dobiše sada neki dan 5 komada na gostovanju...Užas...Zabil si i Dinamo, njihov poraz...U zadnje vrijeme samo razočaranja...
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Armanini »

pa zar nisu dobili olympiu ?

al bas to - bas si covjek uzme srcu kad je takva losa serija i kad nista ne ide, a sve velike prilike..
jbmu kosarkasi igraju za polufinale i 15 min ne daju kos.. niti jedne akcije niti pokusaja akcije..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

Armanini je napisao/la:pa zar nisu dobili olympiu ?
Njih su pobijedili, ali izgubili su jučer od Villacha 5:1. Ali, ajde taj Villach je 1. na tablici. ;)
Avatar
ivanpetka
Početnik
Početnik
Postovi: 301
Pridružen/a: 15 pro 2008, 13:50
Ja sam: Vozač
Navijam za: Massu
Lokacija: Zagreb

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la ivanpetka »

Armanini je napisao/la:da neznam bolje rekao bi da je ovaj susret trebao ovako i zavrsiti..

ja sam se nadao da ce kerum uspjet sredit da se igra dole, al.. jbga.. nas teniski savez, kao i svi ostali politicki organi u nasoj drzavi su bezobrazni lopovi, tako da je to sve jasno..

za podlogu se puno pricalo.. i na kraju stave prokletu zemlju gdje su ovi maheri..
od navijaca seljacki - "ajmo ivo", od navijanja nista, dok su cesi navijali sve u 16..

uglavnom - bio je ovo jako los vikend za hrvatski sport..

i siroti kosarkasi u sramotnoj utakmici protiv janeza, i tenisaci i mirko..

jedino su hokejasi dali malo veselja trecom pobjedom u nizu..
Ako se treba žaliti na nekoga, to navijači nisu. Orkestar cijeli stoji tamo s bubnjevima, trubama, flautama i ko zna s čim sve ne cijelih 6 sati meča Karlović-Sthepanek. Nakon svakog poena bi se čulo lupanje i vikanje.. Neznam šta je falilo navijanju. Istina je ovo. Našim stvarno bolje leži brza podloga i neznam ni ja šta im je došlo stavljat leš. Isto tako su mogli prebacit iz Poreča u dom sportova, to mi isto nije jasno zašto to nisu napravili. Arenu se nebi isplatilo dirat jer baš tolko publike nebi privukli (Ali opet nikad se nezna). Ja sam isto baš razočaran porazom, štoviše nakon prekrasne Čilićeve igre u SAD-u. Bio sam siguran da ćemo proč. Ispada da su ovi Slovaci bolji od Amera :p
AA! Ljuti umak je ljut!!
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Chuck Norris »

ivanpetka je napisao/la: Ako se treba žaliti na nekoga, to navijači nisu. Orkestar cijeli stoji tamo s bubnjevima, trubama, flautama i ko zna s čim sve ne cijelih 6 sati meča Karlović-Sthepanek.

Jesi ti gledao meč imalo?Navijanja je bilo ali kao da se igralo u Pragu,Česi su po podrški navijača bili domaćini u Poreču
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
ivanpetka
Početnik
Početnik
Postovi: 301
Pridružen/a: 15 pro 2008, 13:50
Ja sam: Vozač
Navijam za: Massu
Lokacija: Zagreb

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la ivanpetka »

Chuck Norris je napisao/la:
ivanpetka je napisao/la: Ako se treba žaliti na nekoga, to navijači nisu. Orkestar cijeli stoji tamo s bubnjevima, trubama, flautama i ko zna s čim sve ne cijelih 6 sati meča Karlović-Sthepanek.

Jesi ti gledao meč imalo?Navijanja je bilo ali kao da se igralo u Pragu,Česi su po podrški navijača bili domaćini u Poreču
Ma gledao sam meč :) Kako ne. Ali ne možeš reć da se naši nisu trudili :)
AA! Ljuti umak je ljut!!
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

Evo nešto za ljubitelje malog nogometa:

Počela je Liga Prvaka ovog tjedna. Naš prvak Potpićan je u grupi sa Arazom (AZE), Omoniom (CIP) i Kolubarom (SRB).
Jučer su pobijedili srpskog prvaka Kolubaru rezultatom 4:3, a danas su odigrali neriješeno 3:3 sa Omoniom. Još uvijek imaju dobre šanse za proći među najboljih 16 klubova u Europi što bi bio jako velik uspjeh za naš mali nogomet. Ali, otežavajuća okolnost je ta da igraju sa najboljom ekipom iz skupine Arazom i potreban im je remi da bi prošli dalje. Ali ako Kolubara pobijedi Omoniu, onda je naš prvak prošao dalje bez obzira na ishod njegove tekme.

Evo tablica:
1. Araz 6 bodova
2. Potpićan 4 boda
3. Omonia 1 bod
4. Kolubara 0 bodova

Inače, utakmice se igraju u Puli, a prijenos protiv Araza bi trebao biti na HRT 2 u nedjelju u 15:00 h.
Valja pohvaliti dečke koji imaju priliku napokon napraviti neki rezultat u Europi sa klubom koji nema budžet kao neki naši "veći" klubovi. Najbolji igrač Potpićana je najbolji HR igrač i reprezentativac Patrik Drndić koji je skoro sam pobijedio Kolubaru. =D>
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Bibi »

Uf, kad se sjetim malog nogometa prije 3 godine kada sam pratio svaku domacu tekmu Sokola iz Samobora u prvoj ligi
to je bila ekipa za rekordom 24 poraza,mislim da nisu cak ni boda osvojili.Ali btw,sretno Potpicanu iako ce protiv Araza trebati puno srece.
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Chuck Norris »

@Schumy.d

Ja sam sinoć glesao snimku,komentator je rekao da prvi prolazi pa sad ne znam je l to istina?A što se tiče ovih "azerbajdžanaca" čini mi se da su prejaki jer im igra nekoliko brazilaca
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

Chuck Norris je napisao/la:@Schumy.d

Ja sam sinoć glesao snimku,komentator je rekao da prvi prolazi pa sad ne znam je l to istina?A što se tiče ovih "azerbajdžanaca" čini mi se da su prejaki jer im igra nekoliko brazilaca
Prva 2 u svakoj grupi idu dalje, tako da Potpićanu je bod dosta. A ako Omonia ne pobijedi, onda Potpićan može i izgubiti. ;)

Pošto je Kolubara pobijedila Omoniu sa 7:3, Potpićan je tako ušao u najboljih 16 klubova u Europi!! =D> :thumbup:
Trenutno još igraju protiv Araza (jako dobre momčadi) i vode zasad 2:1, ali im ova utakmica ne znači ništa za prolazak.

Jako dobar rezultat našeg malog nogometa.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Scuderia »

Danas je poceo prvi veleslalom sezone ( za muske)- Sölden

Didier Cuche je prvi (1:09.89)
2. Ted Ligety +0.36
3. Carlo Janko +0.51
4. Massimiliano Blardone +0.59
5. Benjamin Raich (Aut) +0.75

13. Ivica Kostelic (Hrv) +2.05

Druga voznja se vozi u 12:45
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la luka_kimi »

Scuderia je napisao/la:Danas je poceo prvi veleslalom sezone ( za muske)- Sölden

Didier Cuche je prvi (1:09.89)
2. Ted Ligety +0.36
3. Carlo Janko +0.51
4. Massimiliano Blardone +0.59
5. Benjamin Raich (Aut) +0.75

13. Ivica Kostelic (Hrv) +2.05

Druga voznja se vozi u 12:45
Joj, obožavam skijanje!!!!!!!Jedva čekam slalome, prošle godine nisam propustio niti jednu utrku!Kad je prvi slalom?I jel znamo datum Sljemena?
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Scuderia »

luka_kimi je napisao/la: Joj, obožavam skijanje!!!!!!!Jedva čekam slalome, prošle godine nisam propustio niti jednu utrku!Kad je prvi slalom?I jel znamo datum Sljemena?
Do sada rekordan broj FIS-ovih delegata (njih preko 500) ostao je oduševljen ljepotama dubrovačke rivijere. I veliki broj njih ili produžava odmor u Dubrovniku, ili će se vrlo uskoro vratiti.

U radnom dijelu konferencije dorađivani su kalendari natjecanja za iduće četiri godine, baš kao i manje tehničke korekcije pravila. Za hrvatsko alpsko skijanje potvrđeni su važni datumi po jedne Audi FIS slalomske utrke za žene i muškarce "Vip Trofeja Snježne kraljice". I to 3. siječnja 2010. kao datum dnevne ženske utrke te 6. siječnja 2010. godine kao datum noćne muške utrke. A dobivena je i potvrda da u iduće četiri godine utrke na Sljemenu ostaju u sad već tradicionalnom terminu - početkom siječnja.

Najvažniji podatak, ujedno i velika pohvala organizatorima, Gradu Zagrebu, Vladi RH, kao i svim ostalim partnerima koji sudjeluju u projektu "Vip Snow Queen Trophy" jest svakako činjenica da su zagrebačke utrke od svih utrka alpskog FIS Svjetskog kupa prošle sezone imale najveću TV gledanost u jednoj pojedinačnoj zemlji. I to konkretno u Njemačkoj - uz 4,72 milijuna gledatelja sljemenske ženske utrke putem TV postaje ZDF te 4,67 milijuna gledatelja muške utrke putem TV postaje ARD.

Po prvi puta u Cavtatu se sastala i novooformljena FIS-ova Komisija natjecatelja (Athletes Commission) koja će se ubuduće brinuti o što boljem statusu samih natjecatelja. A članom ove komisije postao je i Ivica Kostelić.

Također po prvi puta u cavtaškom je hotelu "Croatia" organiziran i seminar za sve organizatore utrka FIS Svjetskog kupa. A sve sa ciljem poboljšanja organizacije utrka te kvalitetne razmjene iskustava.
Evo-
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la luka_kimi »

E zakon !!!!! Ja naravno idem na utrku, ako ide još neko nek se javi :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

Medvešćak je danas izgubio u Domu sportova od Villacha sa 4:3.
Bio sam na tekmi i bilo je odlično!! :biggrin:
Dvorana PUNA, nema slobodnog mjesta. 7000 navijača i odlično navijanje cijelu tekmu. =D>
Ali, isto tako moram pohvaliti i igrače Medvešćaka jer su gubili 4:0 u drugoj trećini i zamalo tu prednost nisu dostigli. Bili su uvjerljivo bolja ekipa cijelu utakmicu, a pogotovo zadnjih 10 minuta kad su držali presing da zabiju taj gol, ali nisu uspjeli.

Uglavnom, savjetujem svakome tko voli ovaj sport da ode na koju tekmu jer to morate vidjeti uživo. Sad igraju u petak i nedjelju u Domu sportova protiv jakih protivnika pa ako stignete, prođite vidjeti tu akciju. 60 minuta napete utakmice i dinamične za 30 kn. ;)

P.S.
Kako onaj pak ide!!!! :shock: :D
Avatar
GT-R
Početnik
Početnik
Postovi: 326
Pridružen/a: 05 lis 2008, 10:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher i Massa
Lokacija: Zagreb

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la GT-R »

Ja isto volim pratiti skijanje, samo nekužim koja je razlika između veleslaloma, slaloma, super G, kombinacija...
meni to sve isto
slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Ferrari-BiH »

A ja volim spust radi brzine, a kad bude pad onda je to kao sudar u F1 (znam da je malo morbidno ali...)

@GT-R
obrati malo paznju na izgled staze, brzine, zavoje i sl. :)

Slalom - Monte Carlo
Spust - Monza
Super G - Silverstone
Kombinacija - prvo Monte Carlo pa onda Monza pa na kraju sve saberes :D
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Odgovori