Paddock Pub

Forum za sve ono što nema veze s Formulom 1...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: Paddock Pub

Post Postao/la Zweki »

47 je napisao/la:
Schumy.d je napisao/la:ŽIV JEEE!!

A u ku&%c!! :biggrin:

Pa di si plavi, nema te nigdje, nemoj preveč radit, da nebi zatrebo aparate ko ja :D
Šta sereš? Pa ti si mrtav čovjek! Nisi dobio kers zato što si puno pod stresom pa kao overload, već ti si doslovno usporen do te mjere da kad bi ti tražili puls ne bi ga mogli naći, i kad bi ga našli ne bi bili sigurni da li si još uvijek živ ili ti samo lupka ovako bezveze, kao kokoš kad ostane bez glave pa još malo trči po dvorištu. :biggrin:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Paddock Pub

Post Postao/la luka_kimi »

Uh, u zadnje vrijeme sve više i više čujem onaj glas u glavi: "moraš spaaaaaamaaaat, spamaj". :biggrin:

Još malo, i postat ću najveći spamer na forumu, veći i od Zwekija! :smijeh2:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Paddock Pub

Post Postao/la Schumy.d »

luka_kimi je napisao/la: Još malo, i postat ću najveći spamer na forumu, veći i od Zwekija! :smijeh2:
Kako to misliš "još malo"? :lol:
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Paddock Pub

Post Postao/la luka_kimi »

Schumy.d je napisao/la:
luka_kimi je napisao/la: Još malo, i postat ću najveći spamer na forumu, veći i od Zwekija! :smijeh2:
Kako to misliš "još malo"? :lol:
A... Još malo... Zweki je ipak postavio vrlo visok standard, nije to tek tako srušit... :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Re: Paddock Pub

Post Postao/la 47 »

bar imaš uvjerljivo najljepši avatar na forumu :biggrin:
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Paddock Pub

Post Postao/la luka_kimi »

47 je napisao/la:bar imaš uvjerljivo najljepši avatar na forumu :biggrin:
Normalno... Stavljam slike sa audicije za Mistera Hrvatske... :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: Paddock Pub

Post Postao/la Zweki »

luka_kimi je napisao/la:
Schumy.d je napisao/la:
luka_kimi je napisao/la: Još malo, i postat ću najveći spamer na forumu, veći i od Zwekija! :smijeh2:
Kako to misliš "još malo"? :lol:
A... Još malo... Zweki je ipak postavio vrlo visok standard, nije to tek tako srušit... :biggrin:
Problem nastaje kada spamer prestane spamati i postane dio nadležnih organa. Takvome ti ne može nikakav spam promaknuti, njuši već na kilometre, jer je i sam već premazan time. :biggrin:
Zato pazi, neću ja tako lako predati poziciju. :biggrin:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Paddock Pub

Post Postao/la luka_kimi »

Oho... Mogli bi kakav event organizirat, koji će ujedno predstavljati i natjecanje... Recimo, 16 prijavljenih, pobjednik dobiva titulu najvećeg spamera... Mislim da već znam tko bi bio u finalu... :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Paddock Pub

Post Postao/la Ferrari-BiH »

luka_kimi je bolestan za natjecanjima, kladara, borba u blatu, spam.... je li to neki kompleks :biggrin:
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Paddock Pub

Post Postao/la Schumy.d »

Ferrari-BiH je napisao/la:luka_kimi je bolestan za natjecanjima, kladara, borba u blatu, spam.... je li to neki kompleks :biggrin:
Fetiš :lol:
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Paddock Pub

Post Postao/la luka_kimi »

Ferrari-BiH je napisao/la:luka_kimi je bolestan za natjecanjima, kladara, borba u blatu, spam.... je li to neki kompleks :biggrin:
A ne... Ja sa samo za natjecanja u kojima sam favorit, u kojima imam šanse za pobjedu, i od kojih imam koristi. Izvini, ali gledanje kako se tvoja cura i Scudova cura bore u blatu, to je ipak neprocjenjivo. :biggrin: :smijeh:

Ma nije kompleks, ne znam ni sam kako uvijek dođem na natjecanje... :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: Paddock Pub

Post Postao/la Zweki »

Nego luka_kimi, vidim da prašiš nekog Ferrarija, pa da te pitam jel to neki novi model taj BiH? :biggrin: (Nemoj da ti pređe u naviku da spamaš inače budeš se luftao i pritom nećeš biti prvi mod koji je to doživio. El' tako adezeovac?) :biggrin:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Re: Paddock Pub

Post Postao/la 47 »

Zweki je napisao/la: El' tako adezeovac?
muahahahaha


:biggrin:
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Paddock Pub

Post Postao/la schuey »

ja sam iz odmazde bio na luftu,kad se vratite svi dobro znate da sam u pravu bio tako da molim tiho biti.. :biggrin:
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Paddock Pub

Post Postao/la Schumy.d »

:smijeh: :smijeh: :lol2:

sad sam tek skužio schueyevu titulu Site bucko :mrgreen:
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Paddock Pub

Post Postao/la gringo73 »

Evo čitam zadnji napisani post u temi MSC, i piše "Švabo" između ostalog: "...zaspao sam na par trka..." I to sam vidio kod podosta ljudi; zaspao, gledao samo dio, nije se probudio. Ne vjerujem da sam fanatik, prije bih rekao zagriženi F1 obožavatelj, ali ni jednu trku koju sam gledao nisam prekinio (čak ni Indianapaolis '05 :biggrin: ), a kamoli zaspao. Bilo je trka koje nisam gledao (ratna vremena) i to mi je "mrlja" u navijačkoj karijeri. Kakvi ste vi pratitelji? Ima li još ovakvih? :)
slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Paddock Pub

Post Postao/la Ferrari-BiH »

gringo73 je napisao/la:Evo čitam zadnji napisani post u temi MSC, i piše "Švabo" između ostalog: "...zaspao sam na par trka..." I to sam vidio kod podosta ljudi; zaspao, gledao samo dio, nije se probudio. Ne vjerujem da sam fanatik, prije bih rekao zagriženi F1 obožavatelj, ali ni jednu trku koju sam gledao nisam prekinio, a kamoli zaspao. Bilo je trka koje nisam gledao (ratna vremena) i to mi je "mrlja" u navijačkoj karijeri. Kakvi ste vi pratitelji? Ima li još ovakvih? :)
Vise puta nisam spavao prije utrke, ili nisam spavao kako bih gledao utrku, ali da sam zaspao tokom utrke....NIKADA!!!

I kod mene je isti slucaj, iako sam bio jako mlad u doba rata, ali sam gledao utrku kada god je bilo struje (i prijenosa naravno).
Ali od '96 sam propustio svega 4 ili 5 utrka.
Kakva je da je, to je F1 i to je nesto sto moram gledati, navukao sam se mozda u pogresno vrijeme pa mnogo ocekujem, ali vjerujem da ce doci slicna vremena kao sto su nekada bila.
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Re: Paddock Pub

Post Postao/la Icy »

gringo73 je napisao/la:Evo čitam zadnji napisani post u temi MSC, i piše "Švabo" između ostalog: "...zaspao sam na par trka..." I to sam vidio kod podosta ljudi; zaspao, gledao samo dio, nije se probudio. Ne vjerujem da sam fanatik, prije bih rekao zagriženi F1 obožavatelj, ali ni jednu trku koju sam gledao nisam prekinio (čak ni Indianapaolis '05 :biggrin: ), a kamoli zaspao. Bilo je trka koje nisam gledao (ratna vremena) i to mi je "mrlja" u navijačkoj karijeri. Kakvi ste vi pratitelji? Ima li još ovakvih? :)
Nema šasne da mi se desi da zaspim tokom trke kad srce kuca 200 na sat. :D Otkad pratim nikad nisam zaspala, a kamoli prekinula...i kaj pričaš o Indyju 05., pa to je najbolja trka ikad :biggrin:

Auuu, sad sam se sjetila da ipak jesam (al ne mojojm krivicom) zaspala na početak trke. Tak mi treba kad nesposobnim ljudima dajem u ruke namještanje (nefunkcionalnog) alarma :xx:
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: Paddock Pub

Post Postao/la Zweki »

Ja sam baš bio zaspao na jednoj utrci Indianapolisa i to nije bila 2005. (2005. sam gledao zbog toga što je ono graničilo sa nemogućim, na rubu znanosti. :biggrin: ) zapravo ne znam točno koja godina je bila. Dogodilo mi se da sam par puta propustio utrku i da nisam pogledao snimku od kako pratim F1. Ali sve je to u granicama normale, dalo bi se na brojati na prste jedne ruke i još bi bilo lufta za popunit. :biggrin:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Paddock Pub

Post Postao/la Chuck Norris »

gringo73 je napisao/la:Evo čitam zadnji napisani post u temi MSC, i piše "Švabo" između ostalog: "...zaspao sam na par trka..." I to sam vidio kod podosta ljudi; zaspao, gledao samo dio, nije se probudio. Ne vjerujem da sam fanatik, prije bih rekao zagriženi F1 obožavatelj, ali ni jednu trku koju sam gledao nisam prekinio (čak ni Indianapaolis '05 :biggrin: ), a kamoli zaspao. Bilo je trka koje nisam gledao (ratna vremena) i to mi je "mrlja" u navijačkoj karijeri. Kakvi ste vi pratitelji? Ima li još ovakvih? :)
Također slično kao ti,nisam neki fanatik nego obožavatelj.Ali apsolutno mi se ne može desiti da zaspnem ili odustanem gledati ni utrku a ni kvalifikacijski trening(osim 2005 Indianapolisa kojeg sam odustao gledati u prvom krugu).I ako kojim slučajem nisam u mogućnosti gledati utrku ili kvalifikacijski trening onda lijepo snimim,isključim mob da mi neko ne bi javio rezultat i onda gledam u miru kao da je izravni prijenos(doduše ovo češće radim za kvalifikacije),s također opaskom da sam u ratna vremena propuštao utrka zbog spleta različitih okolnostii
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Paddock Pub

Post Postao/la Toon »

gringo73 je napisao/la:Evo čitam zadnji napisani post u temi MSC, i piše "Švabo" između ostalog: "...zaspao sam na par trka..." I to sam vidio kod podosta ljudi; zaspao, gledao samo dio, nije se probudio.
Ne razumijem i ne shvaćam...ne želim razumijet i ne želim shvatiti...
gringo73 je napisao/la: Ne vjerujem da sam fanatik, prije bih rekao zagriženi F1 obožavatelj, ali ni jednu trku koju sam gledao nisam prekinio (čak ni Indianapaolis '05 :biggrin: ), a kamoli zaspao. Bilo je trka koje nisam gledao (ratna vremena) i to mi je "mrlja" u navijačkoj karijeri. Kakvi ste vi pratitelji? Ima li još ovakvih? :)
razumijem, shvaćam i suosjećam...razumjet' ću, shvatit' ću i suosječat' ću...
:amen:
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Paddock Pub

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

ja sam isto veliki obožavatelj, nedelja je rezervirana za F1 (ukoliko je F1 na rasporedu), koliko sam puta odbio pozive cure, društva, rada u fušu (s predobrom dnevnicom) radi F1. Dečki me ljeti zovu na more al prihvatim ukoliko se prvo uvjerima da ima neka terasa s plazmom ispred da nebi slučajno propustio dok se oni kupaju. Propustio sam par trka izričito zbog neodgodivih stvari i nešto što nepredvidivo iskrsne...al inače te koje sam propustio nisam htio gledat snimku jer jednostavno si to nemogu dopustit. Ako je bila dobra trka onda bi se objesio što nisam pogledo na vrijeme. A rezultat je nemoguće izbjeć prije snimke, što god upališ TV, Vijesti, Teletext, Internet, MSN pojavi se rez i oglasi pobjednik. Čak imam 2 frenda koji su zagriženi ferrarievci pa me zovu kroz trku nakon svakog poteza njihovih favorita i kažu: "šta je ha, popušio Hamilton?".
Predzanju trku u Španjolskoj nisam gledo do kraja jer je Hamilton 2 kruga prije kraja izletio zbog kvara pa sam ugasio tv i bio toliko ljut i žalostan da sam išao kosit trimerom oko kuće, više mi nije bilo do pobjednika ni ničeg drugog.
slika
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: Paddock Pub

Post Postao/la 130R »

Ja sam prespavao ovogodišnju Australiju, ali u vlaku Budimpešta-Zagreb. Tako da je ni budan nebi mogao gledati. Kasnije sam pogledao snimku bez da sam znao išta o utrci, tako da mi je kao da sam je gledao. A zaspao sam na Kinu ove godine prvih 10 minuta, došo kući u 5 ujutro i zaboravio budilicu stavit (iako mi se činilo da sam je bio stavio :biggrin: ), čudo je da sam se uopče i probudio. A inače zadnjih 3 godine ni jednu nisam propustio. Od 2003. do 2006. sam možda propustio pokoju trku, ali onda nisam još toliko zagriženo pratio sve to.

Obavezno pogledajte ovaj link. :>> :>> :>> I godinu osnutka. :>>
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Paddock Pub

Post Postao/la luka_kimi »

Da citiram jedan post sa prošle stranice od predragog nam Schumy.d-a...

Je li ga netko vidio???

slika


:schock: :-k

Eto, teče već dvadeseti dan kako ga nema na forumu, nema ga na kvizu kojega je trebao organizirati, stvarno me strah pomalo... :? :shock:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: Paddock Pub

Post Postao/la Zweki »

Nastavio je piti na istoj (sa fotke) lokaciji. Pokušava ove iz karting centra nagovoriti da ga puste sa još više promila na stazu. :biggrin:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Odgovori