Nick Heidfeld

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la pospani gad »

Kako sada stvari stoje:

http://f1.gpupdate.net/en/news/2009/11/ ... ith-brawn/" onclick="window.open(this.href);return false;

Nico i Nick voze za Mercedes Grand Prix. Jako mi je drago zbog Nicka, jer je 2001. očekivao poziv iz McLarena, kojeg je dobio Kimi. Sada ima priliku vratiti se Mercedesu, jer je bio njihov vozač prije F1. On to zaista zaslužuje.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Sve si rekao, zasluzio je, a sigurno ce nam imati sta pokazati.
Avatar
sunseeker
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1303
Pridružen/a: 02 lip 2007, 07:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la sunseeker »

pospani gad je napisao/la:Kako sada stvari stoje:

http://f1.gpupdate.net/en/news/2009/11/ ... ith-brawn/" onclick="window.open(this.href);return false;

Nico i Nick voze za Mercedes Grand Prix. Jako mi je drago zbog Nicka, jer je 2001. očekivao poziv iz McLarena, kojeg je dobio Kimi. Sada ima priliku vratiti se Mercedesu, jer je bio njihov vozač prije F1. On to zaista zaslužuje.
vidiš kakva je sudbina......2001. je izvisio zbog kimija i sad mu prijeti (doduše manja) opasnost da ponovo izvisi zbog kimija.....taj bu sanjal kimija ko' frentzen schumahera
Avatar
mmilo42
Početnik
Početnik
Postovi: 334
Pridružen/a: 26 tra 2009, 15:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Raikkonen
Lokacija: Zadar

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la mmilo42 »

Nick mi je simpatićan,ali on je izvisio zato što je lošiji od Kimija pa ćovik vozi puno a nema nijednu pobjedu, niti slućajnu i ako izvisi to neće biti radi Kimija nego zbog samog sebe.
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

ja znam da ako on dobije sada priliku koju je zasluzio, da ce zablistati. i da ce se mnogi iznenaditi.
Avatar
nikolaa
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1131
Pridružen/a: 18 lis 2007, 18:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: FERRARI

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la nikolaa »

sunseeker je napisao/la:
pospani gad je napisao/la:Kako sada stvari stoje:

http://f1.gpupdate.net/en/news/2009/11/ ... ith-brawn/" onclick="window.open(this.href);return false;

Nico i Nick voze za Mercedes Grand Prix. Jako mi je drago zbog Nicka, jer je 2001. očekivao poziv iz McLarena, kojeg je dobio Kimi. Sada ima priliku vratiti se Mercedesu, jer je bio njihov vozač prije F1. On to zaista zaslužuje.
vidiš kakva je sudbina......2001. je izvisio zbog kimija i sad mu prijeti (doduše manja) opasnost da ponovo izvisi zbog kimija.....taj bu sanjal kimija ko' frentzen schumahera
Da se ne zaboravi..i Sutil sanja Raikkonena vec odavno.. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Mislim da ce se Brawn odluciti za Heidfield-a jer zele njemacku postavu,a uz to i Brawn ne zeli dvojicu odlicnih vozaca nego jasnu razliku izmedju prvog i drugog vozaca.
Mada ako Quick Nick proradi,mog'o bi 'ladno biti ravnopravan Rosbergu.Covjek je nevjerojatno konstantan i drzi rekord u broju zavrsenih utrka uzastopno.A i nije bio nista losiji od Kubice ove sezone..
FORZA FERRARI!!!
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la pospani gad »

nikolaa je napisao/la: Da se ne zaboravi..i Sutil sanja Raikkonena vec odavno.. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Mislim da ce se Brawn odluciti za Heidfield-a jer zele njemacku postavu,a uz to i Brawn ne zeli dvojicu odlicnih vozaca nego jasnu razliku izmedju prvog i drugog vozaca.
Mada ako Quick Nick proradi,mog'o bi 'ladno biti ravnopravan Rosbergu.Covjek je nevjerojatno konstantan i drzi rekord u broju zavrsenih utrka uzastopno.A i nije bio nista losiji od Kubice ove sezone..
Da. Ako Nick dobije ovu priliku, to mu je zadnja šansa u F1 za pobjedu - sve ovisi o autu i da li će Brawn nastaviti istim svojim radom ili će ekipa iz Stuttgarta imati neke, svoje vesele zahtjeve, a tada - tko zna kako će im biti. A Nick, u slučaju prednosti njihovog auta kao na početku 2009.-e, neka pokaže opravdanost svoga nadimka. Bez podcjenjivanja Nice........
sunseeker je napisao/la: vidiš kakva je sudbina......2001. je izvisio zbog kimija i sad mu prijeti (doduše manja) opasnost da ponovo izvisi zbog kimija.....taj bu sanjal kimija ko' frentzen schumahera
Pa, vidiš, tako nekakoooo..... ja mislim da Heinz-Harald još uvijek sanja Michaela, jer takve se stvari oproste, ali ne zaborave. Dok će Nick imati priliku ( vjerovatno ) dokazati u pravoj pili - da može u zvijezde.

Ali ako "uleti" gospon Schumacher u jednadžbu Mercedes - Haug - Brawn, onda će i Nick sanjati svog puno uspješnijeg sunarodnjaka - ali iz potpuno drugog razloga.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

@ nikolaa, sta je Rosberg bolji vozac od Heidfelda? Heidfeld ce lako s njime po mom misljenju, meni se cini da je Rosberg tu negdje kao i Nick, ali bolji nikako. I po nekim realnim gledanjima Nick bi trebao biti prvi vozac u Mer GP, ima iskustva, ima pole position, ima tu nevjerovatnu konstantnost i brzinu. a Kubica je na glasu super vozaca ( po meni precjenjen ) a Heidfeld ga dvije sezone sredio.
Avatar
HOS
Postovi: 68
Pridružen/a: 11 ruj 2009, 19:00
Navijam za: M Schumachera
Lokacija: Zadar

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la HOS »

bmw_sauber_f1 je napisao/la: Heidfeld ce lako s njime po mom misljenju, meni se cini da je Rosberg tu negdje kao i Nick, ali bolji nikako.
A da se odlučiš oće li lako il su tu negdi
slika
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

a da ti neizvlacis moje rijeci iz konteksta? Lako sam mislio da nece imati problema s njime (njemci, viđeni prijatelji i to) a tu negdje mislim po brzini, tj. nemogu reci 100% sigurno jer ih nisam vidio u istom bolidu. ;)
Avatar
mmilo42
Početnik
Početnik
Postovi: 334
Pridružen/a: 26 tra 2009, 15:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Raikkonen
Lokacija: Zadar

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la mmilo42 »

Dećki moji , druge godine u merđi dva Finca stvar je sređena 99%.
ZEN
Postovi: 67
Pridružen/a: 05 kol 2009, 15:24
Navijam za: Nikoga

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la ZEN »

..NIKOLAA.. , od kud ti samo to da je Rosberg bolij vozač od Heidfelda.
...pa daj me nemoj nasmijavat....


Ako se taj duo i ostvari zna se ko je broj 1 , sigurno nije Rosberg ( ne mislim ništa loše o njemu ,ali??? ) .
Taj zasranac još ima puno žganaca pojest i maknuti slinček da bude do koljena Heidfeldu...
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Avatar
T0MI5L4V
Postovi: 84
Pridružen/a: 22 stu 2009, 01:39
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la T0MI5L4V »

nece valjda opet raikkonen uletjet umjesto njega, 2002. je bilo ili on ili raikkonen za slijedecu sezonu i nick je popusio iako je imao vise bodoiva prethodnu sezonu,tko zna kako bi mu onda krenula karijera.ja se iskreno nadam da ce on biti vozac mercedesa
Avatar
fankiđoe
Početnik
Početnik
Postovi: 150
Pridružen/a: 01 stu 2009, 18:37
Navijam za: KR SV

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la fankiđoe »

Mercedes se nada da će potvrditi drugog vozača do Božića
Prema nekoj teoriji, navodno se čeka razjašnjavanje situacije s Quadbakom.
To mi nekako smrdi: čitao sam da Quadbak ne može potpisivati ugovore dok ne budu potvrđeni za dogodine. Ne znam zašto bi Heidfeld njih čekao ako ima ponudu Mercedesa na stolu!?
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la K1M1 »

fankiđoe je napisao/la:Prema nekoj teoriji, navodno se čeka razjašnjavanje situacije s Quadbakom.
To mi nekako smrdi: čitao sam da Quadbak ne može potpisivati ugovore dok ne budu potvrđeni za dogodine. Ne znam zašto bi Heidfeld njih čekao ako ima ponudu Mercedesa na stolu!?
Ma nečekaju oni heidfelda i quadbak, nego renault. U renaultu su rekli da ce pri kraju godine reć definitivno dal ostaju ili odlaze, a upravo to se poklapa sa ovim gore da će mercedes potvrditi drugog vozača isto pri kraju godine. Dakle ako se renault povuče iz f1 onda u mercu uzimaju kubicu, a ako ostane onda uzimaju heidfelda...
slika
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Malo glupavo s njihove strane, ipak je Heidfeld Kubicu dero vise od dvije sezone, ne Kubica njega. I sad da izaberu Kubicu a Heidfeld spremniji nego ikad? Smijesno.
ZEN
Postovi: 67
Pridružen/a: 05 kol 2009, 15:24
Navijam za: Nikoga

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la ZEN »

..slažem se potpuno, Nick mu je pokazao ko je gazda u dvorištu..
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Felipe Massa »

Samo ima nesto ... Kubica ima pobijedu ,dok Heidfeld nema
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Dobro se zna da je ta pobjeda trebala biti Nickova.
Avatar
fankiđoe
Početnik
Početnik
Postovi: 150
Pridružen/a: 01 stu 2009, 18:37
Navijam za: KR SV

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la fankiđoe »

bmw_sauber_f1 je napisao/la:Dobro se zna da je ta pobjeda trebala biti Nickova.
A sad... To se baš ne može kategorički tvrditi.
Ali, gledao sam malo, u zadnje tri godine što su vozili zajedno, Nick ima 9 bodova više od Kubice (mislim da je 140 prema 131).
Interesantnije je da ispada, kad se uzmu u obzir sve utrke što su vozili za BMW, kako je Kubica osvajao malo više bodova po utrci - 2,4 , a Heidfeld 2,33.
Na kraju ispada da je to sve marginalno tako da ne možemo govoriti kako je jedan uništavao drugoga te i te godine.
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Nemože se tako tvrditi, ali je očito bilo puštanje Nicka,tj. micanje u stranu da ga Robert obide. Slažem se da je sve to marginalno, ja sam milijun puta rekao da su njih dvojica jako izjednaceni (gore u postu sam pretjerao s 'dero'). Kad god pratim treninge, utrke, kvale live timing mi je uvijek ukljucen i vise puta se znalo dogoditi da odvoze identicno vrijeme. I zato mi neide u glavu kada Jergović kaže da je Kubica klasa od Nicka a očito je da su tu negdje, manje-vise za jednog i drugog.
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la 130R »

Kubica je bio bolji od Heidfelda kad je to bilo potrebno, 2008 dok je bolid bio jak. A pobjedu u Kanadi je zaslužio, jer je sam radio razmak od sekunde po krugu da stigne obaviti boks i vratiti se na prvo mjesto. 2007. je Heidfeld izgledao bolje, a ove godine je bolid bio jako loš, ali recimo da je Heidfeld bio malo bolji.
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

130R je napisao/la:Kubica je bio bolji od Heidfelda kad je to bilo potrebno,
slažem se s time, 2008 kada je BMW bi skoro na vrhuncu Kubici je islo bolje nego Nicku, Nick se tada mucio s gumama koje mu nikako nisu ležale zbog njegovog njeznog stila. A o pobjedi necu nista pricat, to svatko gleda na svoj nacin. Iako mi je bilo neizmjerno drago sto je pobjedio, još k tome je bila dvostruka.
ZEN
Postovi: 67
Pridružen/a: 05 kol 2009, 15:24
Navijam za: Nikoga

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la ZEN »

...ma oni su tu negdje ali nemože se reči da je Kubica za klasu bolji...
Odgovori