Nick Heidfeld

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la pospani gad »

Bernardinac je napisao/la:
spacedoc je napisao/la:nick sad ili nikad
Sad :)
Goooo Nick goooo. Nadam se da će R31 biti pobjednički bolid =D>

Hm.... dvojim - kakav god bio R31 - pobjednički ili ne. Gle, pratim Nicka od ulaza u F1 ( sa ekipom Prost-Peugeot 2000. ). Imam neku vrstu naklonosti prema njemu. Ali,......
ALI. Imam feeling da će dobiti mjesto prije Senne u ovom slobodnom Renaultovom mjestu i sve to što ga slijedi kroz cijelu sezonu, zbog svog iskustva u F1 i solidnih vožnji. Ali taj vozač nije pobjednik - nadam se da griješim.

Po meni, realnija opcija, da probaju Sennu par utrka, pa ako ne ide, da stave Nicka - i to je to. Osobno, ne vjerujem da će biti tako, nego će vjerovatno odmah od GP Bahreina ubaciti Nicka u vatru.

Ali to će biti ipak kamilica kroz cijelu sezonu - je, imat' će Renault koristi od njega, ali mi smo sve to vidjeli kroz Nickove vožnje u Williamsu i Sauberu ( BMW ). Puno zanimljivije bi bilo da dadu priliku Senni, pa da vidimo kako mali grize.

Prijedlog: Da pitaju Roberta Kubicu koga da stave namjesto njega; Brunu ili Nicka? :biggrin: :biggrin:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la dmarijon »

Dobra, dobra. MAda, sjećam se dok su kubica i nick bili u bmw-u; Nick je bio dosta ogorčen, kao frustriran time što imaju isto najbržih krugova itd, a svi uzdižu Kubicu. Moguće da je netrpeljivost obostrana :)
A nick. Da, vjerojatno za nas kao gledatelje najneinteresantniji (više manje znamo što možemo očekivati), ali za renault logičan izbor
Samo neka se trkaju.
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Da sad ili nikad, sve ovisi o bolidu. Dok su bili u BMW Sauberu pratio sam ih u detalje i uvijek mi je bilo fanscinantno kako su njihv dvojica vecinu puta bili izjednaceni po vremenima. Kad se sjetim 2007 i činjenice da je 2 puta odustao i samo jednom zavrsio izvan bodova u cijeloj sezoni, samo mi je još vise krivo sto taj covjek nikada nije imao konkurentni bolid u rukama. Steta sto na tuđu nesrecu dobiva vjerovatno mjesto u F1, ali kada su pare bitnije od svega drugog onda tu nemozes nista.
spacedoc
Test vozač
Test vozač
Postovi: 592
Pridružen/a: 15 ruj 2009, 17:39
Navijam za: Za kog ove godine navijat

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la spacedoc »

ovdje je petrov paronoša tako pare ne treba. A ako dobije mjesto MOŽDA će imati priliku za naslov
slika
Avatar
V3GI
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 467
Pridružen/a: 06 ožu 2010, 23:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: VETTEL I SCHUMI
Lokacija: Gorski kotar/Delnice

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la V3GI »

Ja mislim da on i nije neki potez, on moze sakupljati bodove i sve to ali je PROSJECAN od njega nikada prvaka.......
slika
Avatar
darky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1109
Pridružen/a: 01 lis 2007, 10:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la darky »

V3GI je napisao/la:Ja mislim da on i nije neki potez, on moze sakupljati bodove i sve to ali je PROSJECAN od njega nikada prvaka.......
ne bih se potupno složio sa tvojom izjavom....
prije par godina se isto pričalo i za buttona, pa se dogodilo što se dogodilo....
Avatar
V3GI
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 467
Pridružen/a: 06 ožu 2010, 23:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: VETTEL I SCHUMI
Lokacija: Gorski kotar/Delnice

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la V3GI »

darky je napisao/la:
V3GI je napisao/la:Ja mislim da on i nije neki potez, on moze sakupljati bodove i sve to ali je PROSJECAN od njega nikada prvaka.......
ne bih se potupno složio sa tvojom izjavom....
prije par godina se isto pričalo i za buttona, pa se dogodilo što se dogodilo....
Button je bas majstorski osvojio #-o daj molim te momcadski kolega rubens i bolid 1 sec brzi pola sezone...
ma stvarno. :lol:
Nick moze samo kako je i button petrov momcadski kolega i reno 1 sec brzi ;)
slika
Avatar
darky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1109
Pridružen/a: 01 lis 2007, 10:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la darky »

V3GI je napisao/la: Button je bas majstorski osvojio #-o daj molim te momcadski kolega rubens i bolid 1 sec brzi pola sezone...
ma stvarno. :lol:
Nick moze samo kako je i button petrov momcadski kolega i reno 1 sec brzi ;)
Nije bitno kako je osvojio jer u povijesti piše da je prvak i to mu nitko neće moći osporiti
jednako tako ako sučajno Ranult bude imao pobjednički auto i Heidfeld bude prvak kako budeš mogao reči da nije zaslužio i da nije majstor?
Inače nije dovoljno imati samo najbolji auto da bi postao prvak (treba imati hrabrosti za akciju u pravom trenutku te povoljan splet okolnosti)
deda
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 419
Pridružen/a: 12 lip 2008, 17:49
Navijam za: Alonso

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la deda »

I vettel je prosle godine bio u vecini slucajeva po sekundu brzi pa je jedva osvojio naslov!
Uglavnon siguran sam da ce Nick bit bolji od Petrova a za vise od toga se moraju pobrinut ovi iz Renaulta!
ZEN
Postovi: 67
Pridružen/a: 05 kol 2009, 15:24
Navijam za: Nikoga

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la ZEN »

Nick je definitivno najbolj opcija za Renolček....
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Q & A: Heidfeld on Renault test

http://www.autosport.com/news/report.php/id/89399" onclick="window.open(this.href);return false;
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la dmarijon »

V3GI je napisao/la:
darky je napisao/la:
V3GI je napisao/la:Ja mislim da on i nije neki potez, on moze sakupljati bodove i sve to ali je PROSJECAN od njega nikada prvaka.......
ne bih se potupno složio sa tvojom izjavom....
prije par godina se isto pričalo i za buttona, pa se dogodilo što se dogodilo....
Button je bas majstorski osvojio #-o daj molim te momcadski kolega rubens i bolid 1 sec brzi pola sezone...
ma stvarno. :lol:
Nick moze samo kako je i button petrov momcadski kolega i reno 1 sec brzi ;)
recite mi koji je bio zadnji svjetski prvak a da nije imao najbolji bolid??
I button je vrlo dobar vozač, ako ne i odličan. prosječan nikakoa heidfeild i naslov? ipak - gotovo nezamislivo
Samo neka se trkaju.
Avatar
ZD1400RT
Početnik
Početnik
Postovi: 153
Pridružen/a: 05 srp 2007, 17:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Spanjarda
Lokacija: Zadar

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la ZD1400RT »

Da, svi prvaci su imali bolji bolid, ali Button je imao predominantan bolid, ako ne vjerujete pogledajte rezultate prvih 7 utrka 2009. U tih sedam utrka većinu je startao sa polea, a i u ostalima nije očarao napadima i pretjecnjima. I pticama na grani je jasno. Button je upravo poput Heidfilda, dobar vozač koji malo griješi i završava utrke, ali obojica nisu trkači, već vozači. Trkači su Hamilton i Alonso.

Heidfeld bi i po meni bio najbolja opcija za Renault, da prenese iskustvo u razvoju bolida i da donosi bodove iz utrke u utrku jer onaj ruski glupan to nije u stanju, već se na testovima vrti po pijesku. Ali da se Nick bori za naslov? Samo u čudnovatom slučaju Jensona Buttona!
11
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la dmarijon »

Miješaš kruške i jabuke. Ne postoje dvije klase vozača, već puno nijansi. Button možda nije Alonso i Hamilton, ali je sigurno bliže.
Samo neka se trkaju.
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

NickHeidfeld Nick Heidfeld
Started with the seat fitting yesterday, will continue today, but have to wait until the car's available because we've only 1 chassis so far
50 seconds ago
Avatar
suissebih
Postovi: 38
Pridružen/a: 20 ruj 2006, 10:58
Navijam za: Nick Heidfeld
Lokacija: Sarajevo

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la suissebih »

Nick Heidfeld mijenja Kubicu u Renaultu

Iskusni njemački pilot Nick Heidfeld (33) zamijenit će 26-godišnjeg Poljaka Roberta Kubicu u Renaultovom bolidu na ovogodišnjem Svjetskom prvenstvu Formule 1.

Njemački dnevnik Bild ekskluzivno saznaje da se vodstvo Renaultove ekipe opredijelilo za Nijemca koji će već ovog vikenda sjesti za upravljač bolida na testiranju u španskom Jerezu. U odnosu na drugu dvojicu kandidata, Bruna Sennu i Nicu Hülkenberga, presudilo je iskustvo Nijemca, odnosno njegovih 170 odvoženih utrka u Formuli 1. S obzirom na to da relativno neiskusnog pilota imaju već u Rusu Vitaliju Petrovu, piše Bild, čelnici Lotus Renault GP-a (novo ime ekipe) odlučili su se za provjerenog vozača.

Prema najavama F1-eksperata Renault će u sljedećoj sezoni imati jedan od najkvalitetnijih bolida u takmičenju. Kako će ga Heidfeld i Petrov iskoristiti, vidjet će se već za četiri sedmice, kada Svjetsko prvenstvo kreće Velikom nagradom Bahreina.

Heidfeldu, koji je bio bez angažmana kao jedan od vodeća dva vozača u ekipama koje će sudjelovati u Svjetskom prvenstvu 2011. godine, je sretnom okolnošću tako ispala teška povreda Roberta Kubice, koji se teško povrijedio u nedjelju pri izlijetanju na jednom reli-takmičenju u Sjevernoj Italiji.

Poljaka danas (četvrtak) očekuje nova operacija. Zbog teških povreda desne noge i ruke propustit će sezonu.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la pospani gad »

bmw_sauber_f1 je napisao/la:Da sad ili nikad, sve ovisi o bolidu. Dok su bili u BMW Sauberu pratio sam ih u detalje i uvijek mi je bilo fanscinantno kako su njihv dvojica vecinu puta bili izjednaceni po vremenima. Kad se sjetim 2007 i činjenice da je 2 puta odustao i samo jednom zavrsio izvan bodova u cijeloj sezoni, samo mi je još vise krivo sto taj covjek nikada nije imao konkurentni bolid u rukama. Steta sto na tuđu nesrecu dobiva vjerovatno mjesto u F1, ali kada su pare bitnije od svega drugog onda tu nemozes nista.
Iako navijam da Bruno Senna dobije mjesto u kokpitu Renaulta, rekao bih da će Nick Heidfield zasluženo dobiti to mjesto. Gdje god je dosad vozio ( Prost, Sauber, Jordan, Williams, BMW ), sve je odradio uredno i sa velikom pouzdanošću - vrlo pedantan vozač. Može mu se prigovoriti jedino da mu "malo fali krvi", da je nešto agresivniji.

Ali, činjenica je da ovo mjesto u Renaultu dobija, zbog svoje reputacije i zaslugom koju je pokazao pouzdanim vozačkim umijećem. To Renaultu treba. Što će Nick uspiti napraviti, iznenađenje ili ne, to je do njega. On to mjesto zaslužuje.

Naravno, ja bi volio vidjeti Bruna Sennu prije nego njega. Ali eto, našlo se mjesto za Nicka, i to je to..... Ukoliko tako bude, onda neka pobijedi u utrci ove godine. Jer je Robert rekao da auto može ići do te razine. Bez obzira što bi to Robert ( vjerovatno ) napravio, ako je Renaultov bolid za to sposoban - onda Quick Nicku želim da to i ostvari u svojoj, ipak bogatoj i uspješnoj vozačkoj F1 karijeri.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Bernardinac
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 473
Pridružen/a: 14 srp 2009, 12:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Bernardinac »

Trenutno Nickove vrijeme je više od pola sec. brže od Vitalijevog jučerašnjeg najboljeg vremena. Naravno, ne mora značiti ništa ali obećava :D
Neno Koš
Postovi: 33
Pridružen/a: 03 tra 2010, 22:39
Ja sam: Vozač
Navijam za: Renault F1

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Neno Koš »

Bernardinac je napisao/la:Trenutno Nickove vrijeme je više od pola sec. brže od Vitalijevog jučerašnjeg najboljeg vremena. Naravno, ne mora značiti ništa ali obećava :D
mislim da ce i Senna i Heidfeld oderat žešće vremena Petrova, te na kraju od vozačkog dvojca Kubica-Petrov u 2011. vidit cemo na stazi Heidfeld-Senna. i ja dečki ne šalim se kad sam ovo rekao. :idea:
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Igor18 »

Treba uzet u obzir da se i staza ubrzava jer se polaže sve više gume po njoj kako test odmiče
Michael is faster than you!!
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Igor18 »

Evo Nicka na 2. mjestu.

14:14 But these are short runs from the German. The question is will Renault get its planned long runs in after the earlier delays?

14:13 Meanwhile, Heidfeld is strengthening his case for claiming the Renault drive as he clocks a 1m20.942s to go second fastest.
Michael is faster than you!!
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Dani »

Aj zamisli da kojim čudom Heidfeld postane kandidat za naslov prvaka par utrka prije kraja, a Kubica se vrati. Kaj bi onda Renault napravio budući da ne smiju dirati Petrova.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
V3GI
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 467
Pridružen/a: 06 ožu 2010, 23:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: VETTEL I SCHUMI
Lokacija: Gorski kotar/Delnice

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la V3GI »

Dani je napisao/la:Aj zamisli da kojim čudom Heidfeld postane kandidat za naslov prvaka par utrka prije kraja, a Kubica se vrati. Kaj bi onda Renault napravio budući da ne smiju dirati Petrova.
Pa nebi stavili kubicu tako jednostavno..... 8)
slika
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Igor18 »

100% sam siguran da ga nebi dirali do kraja sezone.
Michael is faster than you!!
deda
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 419
Pridružen/a: 12 lip 2008, 17:49
Navijam za: Alonso

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la deda »

Dani je napisao/la:Aj zamisli da kojim čudom Heidfeld postane kandidat za naslov prvaka par utrka prije kraja, a Kubica se vrati. Kaj bi onda Renault napravio budući da ne smiju dirati Petrova.
Ma izbacio bi ja petrova ma kolko god on para nosi. A u ovom slucaju bi valjda ostavili Nicka do kraja sezone a sljedecu bi vidli.
Najbolja postava Robert i Nick :)
Odgovori