Nick Heidfeld

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la keexx »

ZEN je napisao/la:..Žao mi je Nicka što je morao onako pratit uturku. Sutil je teška toljaga kad napravi onakvu početničku grešku , moglo je tu biti i puno gore . da je Sutil izletio sekundu prije van Nick bi ga pobrao ko mačku na cesti . Nickov rekord je fakat nešto , vidi se da čovijek ima znanje i iskustvo
jer od 2007 završava utrke , skuplja bodove i izbijegava konflikte na stazi . Mislim da njegov rekord neće nitko duuggo skinut .
Čovije je stvarno zaslužio pobijedu i pravi bolid ,jer ako je neko zaslužio pobijedu to je on .
Nadam se da će u idućoj godini dobit svojih 5 minuta slave ...
Da, vjerovatno će dugo trajat, ali već ima jedan vozač koji je blizu, Rosberg ima 26 uzastopnih, i već je na drugom mjestu s tim rekordom.... ;)
slika slika
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Heidfeld could return to Williams in 2010

Nick Heidfeld could be set to return to his team of 2005, Williams.

The German veteran, 32, drove for the then BMW-powered team alongside Mark Webber before moving with the Munich manufacturer to its new works team.

Other drivers linked with Williams for 2010 are Heikki Kovalainen, Rubens Barrichello and Timo Glock, with the Grove-based team expected to part not only with the Brawn-bound Nico Rosberg but also his Toyota-backed teammate Kazuki Nakajima.

Technical Director Sam Michael admits he still rates Heidfeld highly.

"Against Kubica, Nick looks very good. To say that his career is over would be ridiculous," the Australian is quoted as saying by Auto Bild Motorsport.

It is believed that Williams is looking for an experienced driver to be German rookie Nico Hülkenberg's 2010 teammate.

"Today there are many advantages to having experienced drivers, because as everyone knows there is no testing. Taking on a rookie is a risk, without a doubt," Michael added.

If the FIA gives a green light to a fourth team being powered by Mercedes next year, Williams is in 2010 expected to take over the Renault engine supply currently used by Red Bull.

Said Sam Michael: "We are still in the middle of that decision."
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Eto tri boda, iako sam očekivao postolje, ali su u BMW-ea ama baš sve sjebali, kao da su početnici, ali ajde lijepo je vidjeti da BMW sad redovito ulazi u bodove.
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Felipe Massa »

bmw_sauber_f1 je napisao/la:Eto tri boda, iako sam očekivao postolje, ali su u BMW-ea ama baš sve sjebali, kao da su početnici, ali ajde lijepo je vidjeti da BMW sad redovito ulazi u bodove.
Moglo je biti i gore.Recimo da se Kubica onda spuco u Haidfelda kad su se borili za pozicije.I ja sam ocekivao vise od njega.
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

moglo je al nije na srecu, nick nije htio pustiti kubicu odmah jer mu je kubica ucinio istu stvar prije par utrka, ali ga je pustio kasnije. nema veze sad, svejedno je sezona gotova a obojica se i nemaju bas za sta boriti u poretku vozaca, nek se igraju :lol:
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la keexx »

Interview sa Heidfeldom prije utrke.... ;)

slika slika
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Heidfeld frustrated with modest image

Nick Heidfeld has expressed frustration that, while his team-mate Robert Kubica has secured a seat with Renault, he is still working to find a drive for next season.

Kubica is highly rated, but he has actually scored only nine points compared with Heidfeld's 15 so far this season. Moreover, Heidfeld trails Kubica only slightly in the qualifying stakes, having out-qualified his team-mate seven times.

"In terms of the public perception, I am behind drivers who are not as good as me," he told Auto Motor und Sport.

Last year, Heidfeld struggled notably at BMW Sauber, but in 2007 he clearly had the measure of Kubica.

"In 2007 I was faster than Robert and I am again now. But everyone talks only of 2008,"

he said.

"I would have thought logic would prevail in Formula One, but unfortunately your
image is not only the result of numbers.”

He confirmed that he has not yet secured a seat for next year but reveals he has "a few options", and it is believed that hoping BMW Sauber's new owners can drive to the Bahrain grid next March is at the top of the list.
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Felipe Massa »

Kubica je mladji i po meni brzi tako da je vec nasao angazman.Ali nacice ga i Nick ,vjerovatno u nekoj od novih ekipa.
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Nebih se slozio da je brzi, ali kao sto si rekao naci ce on momčad sad koju vidjet cemo On je sam rekao da ne pregovara ni s jednom novom momcadi, tak da tu opciju iskljucujem.
Avatar
HOS
Postovi: 68
Pridružen/a: 11 ruj 2009, 19:00
Navijam za: M Schumachera
Lokacija: Zadar

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la HOS »

a jedino da ga mclaren uzme bar nece napdat hamiltona :D nego lipo zavrsavat utrke
slika
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

lol, napadat. a neznam ja bih volio da ga uzme McLaren, pa da se vise pokaze s jako konkurentnim bolidom. Iako bi to znacilo zatemeljen broj 2.
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Felipe Massa »

hmm mozda Toro Rosso.Oni koliko se sjecam jos nisu potvrdili vozacku postavu za sledecu sezonu.
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
Arai
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1229
Pridružen/a: 31 ožu 2009, 19:08
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Kontakt:

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Arai »

Felipe Massa je napisao/la:hmm mozda Toro Rosso.Oni koliko se sjecam jos nisu potvrdili vozacku postavu za sledecu sezonu.

Potvrdili su oni vozačku postavu, ostaju Buemi i Alguersuari. LINK
slika
Avatar
Piquet stari
Početnik
Početnik
Postovi: 190
Pridružen/a: 15 ruj 2009, 18:00
Ja sam: Vozač
Navijam za: Robert Kubica
Lokacija: Zagreb

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Piquet stari »

bmw_sauber_f1 je napisao/la:lol, napadat. a neznam ja bih volio da ga uzme McLaren, pa da se vise pokaze s jako konkurentnim bolidom. Iako bi to znacilo zatemeljen broj 2.
To bi bila najbolja opcija i za njega i za McLaren. Dva vrhunska vozaća u timu, a koji se ne bi međusobno previše "tukli". Uz konkurentni bolid sigurno bi osvojili konstruktorski naslov, a vjerojatno i vozački.
Meni je inaće nevjerojatno koliko je Heidfeld potcijenjen vozać i koliko je nezanimljiv timovima. Ne mogu vjerovati da je to sve zbog njegovog mirnog, previše običnog (da ne kažem dosadnog) karaktera. Kao da je duh. Evo, čak ga nema niti na Jergovićevoj ljestvici 20 najboljih!!! Kako je to moguće? :roll: Ja mislim da ga je Jergović naprosto "zaboravio", na toj listi ima 10-ak mediokriteta koji se ni po čemu ne mogu mjeriti sa Heidfeldom.
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

slažem se sa svime sto si rekao. upravo to i njemu smeta i s pravom prigovara, kao da je biljka koja vozi, ajd da loše vozi uredu, ali ne vozi loše bori se koliko može i koliko mu bolid omogućuje, a bome ve sezone bolid je malo toga omogućio obojici. a jergović ga je imao na toj listi negdje oko 18-tog mjesta pa ga je izbacio. uzasno mi ide na zivce jergovicevo podcjenjivanje njega. a sta se tice mclarena volio bih da ga uzmu, bio bi im pun pogodak.
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Felipe Massa »

bmw_sauber_f1 je napisao/la:slažem se sa svime sto si rekao. upravo to i njemu smeta i s pravom prigovara, kao da je biljka koja vozi, ajd da loše vozi uredu, ali ne vozi loše bori se koliko može i koliko mu bolid omogućuje, a bome ve sezone bolid je malo toga omogućio obojici. a jergović ga je imao na toj listi negdje oko 18-tog mjesta pa ga je izbacio. uzasno mi ide na zivce jergovicevo podcjenjivanje njega. a sta se tice mclarena volio bih da ga uzmu, bio bi im pun pogodak.
Mislim da je McLaren sve vec dogovorio sa Kimijem.
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

meni je to malo nezamisljivo hamilton-raikkonen, to bi bila jako jako jako jaka postava sto nije dobro. sjetimo se alonsa. a ako je ugovoreno onda ima slobodnog mjesta u williamsu, toyoti, renaultu, brawnu, force indii (?), ma smjestit ce se negdje.
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Heidfeld je izjavio da i dalje pregovara dosta s par timova, da rade progres ali da se stvari sve vise oblikuju u njegovu korist, ali da još nista nemože reci. we will see ...
Avatar
fenomeno
Početnik
Početnik
Postovi: 278
Pridružen/a: 23 lip 2009, 22:06
Navijam za: Kimi Raikkonen

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la fenomeno »

http://en.f1-live.com/f1/en/headlines/n ... 1219.shtml" onclick="window.open(this.href);return false;

Heidfeld u će u veliku momčad
Avatar
raikkonenica
Postovi: 45
Pridružen/a: 24 lis 2008, 22:12
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimija Raikkonena
Lokacija: Osijek

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la raikkonenica »

bmw_sauber_f1 je napisao/la:meni je to malo nezamisljivo hamilton-raikkonen, to bi bila jako jako jako jaka postava sto nije dobro. sjetimo se alonsa. a ako je ugovoreno onda ima slobodnog mjesta u williamsu, toyoti, renaultu, brawnu, force indii (?), ma smjestit ce se negdje.
...Bila bi jaka podstava da su Kimi i Lewis timski kolege.... Ja mislim da bi to bilo super jer bi jedan drugoga neprestano poticali na sve bolje rezultate... Alonso je drugačiji vozač...A Kimija pamtimo kao dobrog timskog kolegu... Alonso u svakoj momčadi želi biti broj 1, a to u McLarenu nije bilo moguće.... A Kimi već 3.godinu vozi s Felipeom Massom,koji je super vozač, i nikad se nije svađao i nikad nisu nastali sukobi u momčadi....Kimi je flegma, njemu nije bitno s kim vozi...Bitno mu je da ima dobar bolid s kojim će postići najbolje rezultate....Alonso je potpuno drugačiji
KImI RAIKKONEN _ THE KING OF SPA !!!
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la schuey »

vratite se na temu koja je Nick Heifeld inače kreće čiščenje i opomene,za rasprave o drugim vozačima imate prikladne teme

zahvaljujem na razumijevanju
:biggrin:
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Nick Heidfeld siguran da će u Formuli 1 biti i sljedeće godine

Njemački vozač Nick Heidfeld je izjavio da je siguran da će sljeeće godine voziti u Formuli 1, premda još uvijek nema potpisan ugovor za novu sezonu.

Heidfeld još nema novi ugovor

Nick Heidfeld je na FIA-inoj press konferenciji u Abu Dhabiju izjavio da je siguran da će sljedeće godine voziti u Formuli 1, iako još nema potpisan ugovor za 2010.

"Nadam se da će Sauber biti ovdje sljedeće godine, a prilično sam siguran da ću ja svakako voziti sljedeće godine," rekao je Heidfeld čija se momčad našla u problematičnoj situaciji budući da nema jednoglasni pristanak drugih natjecatelja za sudjelovanje u novom svjetskom prvenstvu.

Na pitanje novinara je li maksimalno samouvjeren da će voziti i sljedeće godine, Heidfeld je rekao: "Da. Ništa još nije potpisano. U pregovorima smo s nekoliko momčadi i ne mogu reći ništa više od toga."

Sauber u problematičnoj poziciji

Heidfeld je rekao i da će biti prava šteta ako Formula 1 izgubi Saubera.

"Nadam se da će momčad ostati jer se zapravo ne radi o novoj momčadi. Mislim da će Sauber imati puno bolje nastupe od bilo koje druge nove momčadi sljedeće godine."

"Mislim da je važno da u Formulu 1 dolaze i nove momčadi. Dobro je što ćemo imati više bolida, ali svejedno bi bila velika šteta kad ne bi više bilo naše momčadi. To bi bilo vrlo teško shvatiti."

Momčad i dalje fokusirana na svoj posao

U Sauberu su svi i dalje fokusirani na svoj posao, tvrdi Heidfeld, iako je situacija vrlo problematična.

"Ovo nije jednostavna situacija za sve te ljude koji ne znaju gdje će biti sljedeće godine i hoće li Sauber uopće postojati. No, mislim da to ipak ne utječe na posao kojeg rade na stazi," zaključio je.
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Felipe Massa »

Super zbog njega
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

da vidimo koje mu momčadi ostaju: Toyota?, McLaren?, Renault?, Force India? Mislim da je najrealnija situacija McLaren, oni su i izjavili da im treba vozac bas kao >Heidfeld, kojemu je bitno utrkivanje ne neka masovna lova.
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Felipe Massa »

bmw_sauber_f1 je napisao/la:da vidimo koje mu momčadi ostaju: Toyota?, McLaren?, Renault?, Force India? Mislim da je najrealnija situacija McLaren, oni su i izjavili da im treba vozac bas kao >Heidfeld, kojemu je bitno utrkivanje ne neka masovna lova.
sve je to dzaba ako Kimi odluci doci u McLaren
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Odgovori