Renault - Singapur 2008 - namještanje rezultata

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Renault - Singapur 2008 - namještanje rezultata

Post Postao/la p@rtibrejker »

Ukoliko Renault proglase krivim, što će se dogoditi sa ljestvicom prvenstva 2008? Da li će ih diskvalificirati iz sezone i da se korigiraju rezultati radi toga?
Odokativno, po tome bi Massa dobio naslov prvaka?

Nadam se da je OK izvući raspravu u posebnu temu.
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Renault - Singapur 2008 - namještanje rezultata

Post Postao/la schuey »

p@rtibrejker je napisao/la:Ukoliko Renault proglase krivim, što će se dogoditi sa ljestvicom prvenstva 2008? Da li će ih diskvalificirati iz sezone i da se korigiraju rezultati radi toga?
Odokativno, po tome bi Massa dobio naslov prvaka?

Nadam se da je OK izvući raspravu u posebnu temu.

sasvim ok,bolje neg zatrpavat onu ;)


meni je debilizam nakon ovolko vremena ići to riješavat a sve što sad znaju znali su i prije ;) al mi nije malo jasno kak misliš massa će dobit naslov prvaka?
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Silver_Neelsen
Postovi: 145
Pridružen/a: 04 tra 2009, 15:15
Navijam za: Nikoga

Re: Renault - Singapur 2008 - namještanje rezultata

Post Postao/la Silver_Neelsen »

Da, niti meni nije jasno kako misliš da bi Massa dobio naslov? Naprotiv, Lewis bi na kraju imao 3 boda više ako se ne varam pošto je u toj utrci bio treći.
A što se tiče Piqueta, nije mi jasno zašto to sada plasira? Trebao je to reći prije godinu dana, a ne sada iz nekog jala zato jer je nogiran iz Renaulta to plasirati u javnost. Što se njega tiče, zacementirao si je, ako je uopće još i imao aspiracija, budućnost što se tiče natjecanja u F1.
Osobno mislim da nije namješteno, a opet, ako se pokaže kakva krivica, kolaps Reanulta u tom sportu.
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Re: Renault - Singapur 2008 - namještanje rezultata

Post Postao/la p@rtibrejker »

Ne mislim na tu utrku, već na cijelo prvenstvo.
Kazna za Renault bi morala biti jaka, po mojoj procjeni možda čak i kolektivna dikvalifikacija iz sezone 2008 - dakle i vozači i tim.

Ovo uopće ne mora biti povezano toliko sa Piquetom koliko sa eventualnim obračunom po liniji Mosley - Briatore.
Ali recimo da je Piquet. Što time dobiva?

Malo sam napravio računicu i dva kandidata za naslov bi imala ovoliko bodova više:
Massa: 2+1+2
Hamilton: 1+1+2+1

Dakle ista meta isto odstojanje :)
Zadnja izmjena: p@rtibrejker, dana/u 05 ruj 2009, 13:00, ukupno mijenjano 1 put.
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Renault - Singapur 2008 - namještanje rezultata

Post Postao/la schuey »

p@rtibrejker je napisao/la:Ne mislim na tu utrku, već na cijelo prvenstvo.
Kazna za Renault bi morala biti jaka, po mojoj procjeni možda čak i kolektivna dikvalifikacija iz sezone 2008 - dakle i vozači i tim.

Ovo uopće ne mora biti povezano toliko sa Piquetom koliko sa eventualnim obračunom po liniji Mosley - Briatore.
Ali recimo da je Piquet. Što time dobiva?

osobno ne vjerujem da će ić na tu soluciju,jer u mjesec dana il kolko nema maxa više,zar ne? todt ni za živu glavu neće podržat taj potez u to sam siguran miljon posto ;)
btw što se same kazne tiče ona spada i u 2007. jer dokaze su i onda imali da je renault imao podatke ferrarija no zašto ih nisu tužili a mclaren jesu to ni Bog ne zna

sorry kaj sam dosadan al pokušavam vidit ovu odokativnu metodu io ne vidim ju ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Re: Renault - Singapur 2008 - namještanje rezultata

Post Postao/la p@rtibrejker »

Evo gore sam bacio računicu, dakle ništa se nebi promijenilo.

WMSC sigurno ne bi pokrenuo ovo da nema nekih konkretnijih dokaza. Ali nekako razmišljam, da ima konkretnih dokaza, sve bi već bilo gotovo. Ili barem procurilo u javnost.
Tako da ipak smatram ovo kao borbu nekih lobija unutar F1, posebno zato jer je stvar stara već godinu dana, a još posebnije jer se događa čim je Piquet izletio van iz Renaulta.

Ali kako se kaže, gdje je Briatore prošao, voda je mutna :)
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Renault - Singapur 2008 - namještanje rezultata

Post Postao/la schuey »

p@rtibrejker je napisao/la:Evo gore sam bacio računicu, dakle ništa se nebi promijenilo.

WMSC sigurno ne bi pokrenuo ovo da nema nekih konkretnijih dokaza. Ali nekako razmišljam, da ima konkretnih dokaza, sve bi već bilo gotovo. Ili barem procurilo u javnost.
Tako da ipak smatram ovo kao borbu nekih lobija unutar F1, posebno zato jer je stvar stara već godinu dana, a još posebnije jer se događa čim je Piquet izletio van iz Renaulta.

Ali kako se kaže, gdje je Briatore prošao, voda je mutna :)
ovo zadnje je istina,nego reci mi samo do kada alonso ima ugovor?
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
domenico
Postovi: 105
Pridružen/a: 21 lip 2007, 15:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonso
Lokacija: Split

Re: Renault - Singapur 2008 - namještanje rezultata

Post Postao/la domenico »

Pa logično je da Massa postane prvak za 2008, jer bi se zbog dokaza o namještanju trebala poništiti cijela utrka, a ne samo Alonsovo 1. mjesto. Time Hamilton gubi 6 bodova iz te utrke.
Po meni bi se isto tako trebala poništiti GP Belgije jer je očita bila namjera Raikkonena da se ilegalnom putanjom domogne boljeg rezultata,
a i Heidfielda je izgurao nakon što je nakon pravca Kemmel straight i ulaska na zavoj Les Combes izletio na travu i kočenjem oštetio Heidfieldov bolid.
Nediljko Matijaš
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Renault - Singapur 2008 - namještanje rezultata

Post Postao/la schuey »

domenico je napisao/la:Pa logično je da Massa postane prvak za 2008, jer bi se zbog dokaza o namještanju trebala poništiti cijela utrka, a ne samo Alonsovo 1. mjesto. Time Hamilton gubi 6 bodova iz te utrke.
Po meni bi se isto tako trebala poništiti GP Belgije jer je očita bila namjera Raikkonena da se ilegalnom putanjom domogne boljeg rezultata,
a i Heidfielda je izgurao nakon što je nakon pravca Kemmel straight i ulaska na zavoj Les Combes izletio na travu i kočenjem oštetio Heidfieldov bolid.

ne,nema cijele trke,zbog varanja se diskvala samo onaj ko je varao ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Renault - Singapur 2008 - namještanje rezultata

Post Postao/la Chuck Norris »

Mene više zanima ako se kojim slučajem dokaže krivnja Renaulta,tko će dobit kaznu,mislim na pojedince?To ako je istina,iako čisto sumnjam da je,onda to nije znalo puno ljudi,možda samo Briatore i još par ljudi.
Hoću reći da mislim da Alonso s tim nema ništa(a ako i ima teško će mu se išta dokazat),on je samo otišao u boks kada su ga pozvali

Ali kao što sam rekao,sumnjam,odmah je nakon utrke bili priče da je namješteno pa zašto tada nisu provjerili?
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Kimi the best
Početnik
Početnik
Postovi: 294
Pridružen/a: 29 ruj 2008, 00:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1

Re: Renault - Singapur 2008 - namještanje rezultata

Post Postao/la Kimi the best »

Nema od ovoga nista, namestanje trke je ozbiljna stvar i FIA nije mogla da sedi u mestu, zakazala je ovo saslusanje jer bi bilo neozbiljno da nije reagovala na ovako nesto.

Inace i da su namestili trku ne znam koje dokaze mogu da imaju za to, to su verovatno dogovorili usmeno Flavio, Pat ,Nelson i u toku trke javili Nelsonu neku sasvim uobicajnu recenicu tipa temparatura kocnica je ok, i on je znao sta treba da uradi u tom trenutku.

A i ne smem da zamislim kakve bi bile posledice i kazna....

EDIT- Alonso ima ugovor sa Renaultom i za 2010.
KR Spa 2008: I wanted to win - or nothing. It is always easy to say that by playing safe I would have probably ended in second place, but that is not the right way to win.
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Re: Renault - Singapur 2008 - namještanje rezultata

Post Postao/la One and only »

Ma stari prdonja hoće da nagazi Briatorea. Sumnjam da bi vozači išta ispaštali. Ispalo bi da Alonso ništa nije znao, a Piquet jr. bi bio pokajnik. Mosleyu je dosadno pa stalno traži neke gluposti da sport još više ispolitizira. Ako je i istina sve to onda bi za sport bilo dobro da se ovo sve odgodi za par godina dok ne prođe ova kriza i dok se broj timova na gridu ne stabilizira. Ovako imam osjećaj da Mosley hoće da što više našteti sportu prije odlaska pa da kasnije kaže "u moje vrijeme to je bilo puno bolje" i da se opet vrati na čelo FIA-e. Jer ionako će pola novih timova doživjeti sudbinu Midlanda i Spykera. Ako se broj timova na gridu kritično smanji Mosley će sebe predstaviti kao spasitelja i to će biti njegova karta nazad.
Jeste malo nategnuta teorija zavjere al poznavajući Mosleya ništa me više ne može iznenaditi.
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Renault - Singapur 2008 - namještanje rezultata

Post Postao/la Schumy.d »

To bi bio apsurd da se sada naknadno Massi prizna taj naslov. ;)
Protiv toga sam.
Neka sve ostane kako je i to je to.
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Re: Renault - Singapur 2008 - namještanje rezultata

Post Postao/la One and only »

Schumy.d je napisao/la:To bi bio apsurd da se sada naknadno Massi prizna taj naslov. ;)
Protiv toga sam.
Neka sve ostane kako je i to je to.
Ja mislim da ne može ni matematički. A i da može jašta bi nego bio apsurd. LH je uzeo naslov i to se ne smije mjenjati bez obzira na sve.
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Avatar
racer@work
Postovi: 123
Pridružen/a: 26 ožu 2008, 19:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kubica

Re: Renault - Singapur 2008 - namještanje rezultata

Post Postao/la racer@work »

domenico je napisao/la:Pa logično je da Massa postane prvak za 2008, jer bi se zbog dokaza o namještanju trebala poništiti cijela utrka, a ne samo Alonsovo 1. mjesto. Time Hamilton gubi 6 bodova iz te utrke.
Po meni bi se isto tako trebala poništiti GP Belgije jer je očita bila namjera Raikkonena da se ilegalnom putanjom domogne boljeg rezultata,
a i Heidfielda je izgurao nakon što je nakon pravca Kemmel straight i ulaska na zavoj Les Combes izletio na travu i kočenjem oštetio Heidfieldov bolid.
Cijela utrka? Pa nisu svi sudjelovali u tome, svega ti, pa sad svima treba oduzeti bodove. Neki ljudi čini se toliko mrze Hamiltona da jedva čekaju gdje bi mogli dovesti u pitanje njegove bodove i prvenstvo. Kazni se momačad ili vozači koji su igrali igru, ostali, jedan korak naprijed. A ovo za Belgiju je isto veća nebuloza, al eto, demokracija. Heidfield??? :badgrin: :badgrin:

IMHO, ovo je nešto što bi moglo otvoriti Pandorinu kutiju. sada bi svaki otpušteni vozač mogao početi, opravdano ili ne, optuživati momčad za ovo ili ono. Čisto sumnjam da imaju nekih dokaza koje nisu imali prije; jedino ako Favio nije morao Piquetu sve nacrtati što da radi (ne bi me čudilo)pa je malac sačuvao nacrte. Ovako je "moja riječ protiv tvoje riječi", tako da bi to sve moglo otići predaleko. Iako, kad Max namisli nekoga uništiti, taj frajer ide do kraja. I bez konkretnih dokaza će taj donijeti presudu (ne on, njegovi poltroni).
A ako se kazni momčad, trebalo bi kazniti i Nelsinha što je sudjelovao u tome. Jedino ako mu nisu dali status pokajnika u cijelom slučaju.
Zadnja izmjena: racer@work, dana/u 05 ruj 2009, 15:45, ukupno mijenjano 1 put.
All warfare is based on deception - Sun Tzu "The art of war"
rovaccccc
Postovi: 10
Pridružen/a: 16 lis 2008, 02:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: ferari

Re: Renault - Singapur 2008 - namještanje rezultata

Post Postao/la rovaccccc »

Necete vjerovat kad smo gledali tu utrku ja govorim bratu sta mislis sad da pike izazove safety car,alonso fino obavio sve na vrijeme,samo sto sam rekao desi se to sto se desi,cak smo se kasnije nadali da ce kimi isto uradit,jer je mogao tako pomoc masi,kad je vec onoliko izgubio,al to se nije desilo,to je jedna od stvari zbog kojih masa nije osvojio naslov,dugo smo o tome pricali,nama je bilo ocito,al eto u najmanju ruku sumnjivo je zaista
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Renault - Singapur 2008 - namještanje rezultata

Post Postao/la Felipe Massa »

Iako sam veliki navijac Masse ,mislim da ne bi bilo pravedno prema Lewisu da mu se oduzme naslov.On je taj naslov zaradio na stazi i mislim da treba ostati stanje kakvo i jest.
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Re: Renault - Singapur 2008 - namještanje rezultata

Post Postao/la Walter »

Kasno je sad za neke izmjene.
slika
Avatar
darky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1109
Pridružen/a: 01 lis 2007, 10:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Renault - Singapur 2008 - namještanje rezultata

Post Postao/la darky »

Kimi the best je napisao/la:Inace i da su namestili trku ne znam koje dokaze mogu da imaju za to, to su verovatno dogovorili usmeno Flavio, Pat ,Nelson i u toku trke javili Nelsonu neku sasvim uobicajnu recenicu tipa temparatura kocnica je ok, i on je znao sta treba da uradi u tom trenutku.
Pa to se lako dogovori prije utrke, a u toku utrke imaš komunikaciju tipa :
Kad preko radija pozovu alonsa u box, on na ulazu kaže "coming in" (obavijest momčadi da se spreme - istovremeno i obavijest drugom vozaču da se sada sprema akcija jer sve čuje preko zajedničkog linka)
druga obavijest radiom je "alonso is out" koju daje mehaničar kad završe box i to je znak drugom vozaču da nakon 30 sekundi napravi lom (toliko je dovoljno alonsu vremena da izađe iz boxa)
sasvim ok scenarij za ljubitelje urota...
domenico
Postovi: 105
Pridružen/a: 21 lip 2007, 15:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonso
Lokacija: Split

Re: Renault - Singapur 2008 - namještanje rezultata

Post Postao/la domenico »

FIA što god odlučila ne bi smjela mijenjati rezultate i poredak od prošle godine. Hamilton je zasluženo prvak a Massa može najviše biti ljut na Ferrari jer je zbog grešaka tima ostao bez titule. Povijest formule 1 je puna vozača koji nisu osvojili naslov a zaslužili su ga. Može i obrnuto: dosta vozača je osvojilo naslov(e) jer im se određene godine sve poklopilo a mnogi misle da taj naslov nisu zaslužili. Englezi i sada mrze Piqueta sr jer po njima sva 3 naslova koje je osvojio su nezaslužena tj do njih je došao na krajnje sumnjiv ili sretan način. Po mom mišljenju Piquet jr je ovim zapečatio svoju karijeru u F1, za Renault bi bilo najbolje da na kraju ove godine stave ključ u bravu, ionako to zadnjih nekoliko godina najavljuju a Briatore neka slobodno ide u penziju. Više je zla nego dobra donio F1. Ovakva F1 ne treba nikome, a najviše štete imaju sami vozači, iako trenutno na gridu ima cijela jedna generacija vrhunskih vozača koji su sposobni u nizu osvajati titule.
Nediljko Matijaš
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Renault - Singapur 2008 - namještanje rezultata

Post Postao/la Bibi »

To se trebalo odmah rijesit ,ako je i bilo nekakvih sumnji.Nikad se nezna kakvih ce kazna biti stoga s velikim nestrpljenjem ocekujem saslusanje.Ipak uz Renault sam se zaljubio u formulu i tesko bi mi palo da se povuku iz natjecanja.Sa Flaviom se nikad nezna,ali mislim da ni je tolko lud da riskira zbog jedne pobjede u kriznoj godini.A sto se tice Nelsona nemam komentara.Svatko svoju sudbinu kroji,a on je svoju skrojio.
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Kimi the best
Početnik
Početnik
Postovi: 294
Pridružen/a: 29 ruj 2008, 00:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1

Re: Renault - Singapur 2008 - namještanje rezultata

Post Postao/la Kimi the best »

http://www.autosport.com/news/report.php/id/78446" onclick="window.open(this.href);return false;

Kao jedan od dokaza je sastanak na dan trke na kome su prisustvovali Pat, Flavio i Nelson, procitati obavezno ali najzanimljiviji deo:

It's true, during the Sunday meeting with Piquet the issue of deliberately causing a SC deployment came up, but it was proposed by Piquet himself. It was just a conversation."-kaze Pat Symonds.

I vezano za telemetriju: At Turn 17 where Piquet crashed, normally the rear wheels of the Renault would lose grip on the exit - requiring the driver to ease off the throttle briefly. However, on the lap he crashed, Piquet kept accelerating even though the rear wheels had lost grip

Za mesto udesa- The reason this part of the track was singled out was because there were no cranes present there to lift the car away, so any accident would virtually guarantee a safety car.
KR Spa 2008: I wanted to win - or nothing. It is always easy to say that by playing safe I would have probably ended in second place, but that is not the right way to win.
Avatar
Arai
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1229
Pridružen/a: 31 ožu 2009, 19:08
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Kontakt:

Re: Renault - Singapur 2008 - namještanje rezultata

Post Postao/la Arai »

Po ovim dokazima utrka bila namještena... Od telemetrije, preko mjesta incidenta do izjave Symondsa sve vodi upravo tome.
Symonds kaže da su namjestili utrku ali da je to bila Piquetova ideja, dok Piquet kaže da su ga na to naveli Briatore i Symonds.
A Briatore kaže da nisu razgovarali o sudaru... Tri čovjeka, tri različite tvrdnje. Više na F1 Racing.
slika
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Renault - Singapur 2008 - namještanje rezultata

Post Postao/la Bibi »

A nemogu vjerovati jednostavno sto im je to trebalo.Ocekivao sam to od Briatorrea,ali Pat :( Nemam rijeci.Da li netko zna koje su moguce kazne da ako Renaulta izbace iz natjecanja ili jos gore Fernanda gubi mi se smisao za gledanje formule :( :( :(
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Renault - Singapur 2008 - namještanje rezultata

Post Postao/la Felipe Massa »

a jbte zalosno
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Odgovori