MotoGP/WSBK/MotoE

Forum za ostale auto-moto sportove

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: MotoGP/WSBK 2010

Post Postao/la Dani »

Icy je napisao/la:Sad sam pogledala reprizu kvalifikacija, koja šteta da Rossi nije uspio skinuti Stonera u zadnjem krugu! #-o Imao je fenomenalan početak kruga, poslije se to izgubilo. Od ostalih me se najviše dojmio de Puniet, Spies se još poprilično traži.
Go Rossi! \:D/

PS: Kaj su to pričali da Lorenzo vozi za slomljenom rukom?!? Nisam baš pratila off-season događanja :-"
Da u predzadnjem i zadnjem sektoru je izgubio. Nekako mi se čini da ova staza paše Ducatiju i njegovoj "mašini"- mislim da je tu presudila snaga Ducatija.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: MotoGP/WSBK 2010

Post Postao/la Dani »

Nije 2010. , ali da se malo ufuramo u sezonu.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0vV9VU2p ... re=related[/youtube]
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: MotoGP/WSBK 2010

Post Postao/la gringo73 »

Icy je napisao/la:Sad sam pogledala reprizu kvalifikacija, koja šteta da Rossi nije uspio skinuti Stonera u zadnjem krugu! #-o Imao je fenomenalan početak kruga, poslije se to izgubilo. Od ostalih me se najviše dojmio de Puniet, Spies se još poprilično traži.
Go Rossi! \:D/

PS: Kaj su to pričali da Lorenzo vozi za slomljenom rukom?!? Nisam baš pratila off-season događanja :-"
Opeeeet za krivog navijaš! :biggrin:
Je, Lorenzo je slomio palac (i 1. metakarpalnu, čini mi se) na desnoj ruci prije 2 mjeseca. Vozio je neki minibike i zviznio. Nezgodno što je baš desna ruka, i to baš palac.
Btw, super ti je avatar. :-D
slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: MotoGP/WSBK 2010

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Danas sam gustao gledajuci WSBK i SS, a veceras krece prava akcija. Jedva cekam, mada znam da Rossiju staza ne lezi, ali nadam se da ce utrka biti super i da ce biti sadrzajna.
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Re: MotoGP/WSBK 2010

Post Postao/la Icy »

gringo73 je napisao/la:Opeeeet za krivog navijaš! :biggrin:
Neeee, TI opet sve krivo! :lol:
Ma ustvari navijam za većinu (osim za Pedrosu :D), svi su mi dragi, i Stoner, i Dovizioso, pa i Capirosi :biggrin: al Rossi mi je nekako najviše prirastao srcu. :)
gringo73 je napisao/la:Je, Lorenzo je slomio palac (i 1. metakarpalnu, čini mi se) na desnoj ruci prije 2 mjeseca. Vozio je neki minibike i zviznio. Nezgodno što je baš desna ruka, i to baš palac.
Auuu, to je gadno #-o onda je napravio skroz dobar posao jučer!
gringo73 je napisao/la:Btw, super ti je avatar. :-D
Hvala hvala.....znam :biggrin:
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: MotoGP/WSBK 2010

Post Postao/la dmarijon »

he he
i meni je baš tako nekako
svi su mi dragi-osim Pedrose.
Rossi je zakon, ali brate mili daj da ga netko pobijedi
Samo neka se trkaju.
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: MotoGP/WSBK 2010

Post Postao/la gringo73 »

Ajmoooo! =D>

slika
slika
Avatar
Jackie Stewart
F1-HR kviz champion
F1-HR kviz champion
Postovi: 938
Pridružen/a: 28 svi 2008, 08:49

Re: MotoGP/WSBK 2010

Post Postao/la Jackie Stewart »

Čestitke Rossiju na pobijedi! =D> Odlična utrka, lijepi troboj potkraj između Lorenza, Doviziosa i Haydena! :thumbup: Lorenzo se lijepo probio do 2. mjesta! =D> Šteta za Stonera...
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: MotoGP/WSBK 2010

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Jackie Stewart je napisao/la:Čestitke Rossiju na pobijedi! =D> Odlična utrka, lijepi troboj potkraj između Lorenza, Doviziosa i Haydena! :thumbup: Lorenzo se lijepo probio do 2. mjesta! =D> Šteta za Stonera...
Da, zaista super utrka, ali ipak mi je krivo zbog Haydena, volio bih da je on bio na postolju umjesto Lorenza, mada ga je i Lorenzo zasluzio odlicnom voznjom.
Bas me zanima koji je izgovor Stonera za pad, opet umor, bol u ovom ili onom :?
Cestitao bih i Spiesu koji je odvezao fantasticno.
A brzina Honde na pravcu :shock: Podsjecaju na Ducati od prije 2-3 godine.
I da....Rossi na skuteru vozi suca :biggrin: =D> covjek je showman i to zestok.

Cestitke i Capirexu na 300. utrci.
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: MotoGP/WSBK 2010

Post Postao/la zvjerko »

Prilično zanimljiva utrka u kojoj su Yamahe imale najviše rezerve za finiš utrke, konačno onaj prepoznatljivi Hayden koji se opet bori sa protivnicima na stazi umjesto sa motorom, Spies - iako je odlično odvezao, ostat ću malo rezerviran (i Toseland je krenuo odlično), o Doviziosu neću jer sam i očekivao da će biti bolji od Pedrose (ohlins ogibljenje umjesto showe) i screamer koji je zaslužan za brzinu na pravcu ...

Stoner!? Njegov pad je spasio utrku na neki način. Bio je prebrz za ostale,a objašnjenje (i izvinjenje timu) za pad je bilo da je odlučio manje opterećivati prvu gumu dok je sa punim spremnikom nakon što je par puta "gubio" prednji kraj u brzim zavojima i telemetrija je pokazala da je baš to i bila greška jer prednja guma nije bila dovoljno opterećena... link
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: MotoGP/WSBK 2010

Post Postao/la Ferrari-BiH »

zvjerko je napisao/la:Prilično zanimljiva utrka u kojoj su Yamahe imale najviše rezerve za finiš utrke, konačno onaj prepoznatljivi Hayden koji se opet bori sa protivnicima na stazi umjesto sa motorom, Spies - iako je odlično odvezao, ostat ću malo rezerviran (i Toseland je krenuo odlično), o Doviziosu neću jer sam i očekivao da će biti bolji od Pedrose (ohlins ogibljenje umjesto showe) i screamer koji je zaslužan za brzinu na pravcu ...

Stoner!? Njegov pad je spasio utrku na neki način. Bio je prebrz za ostale,a objašnjenje (i izvinjenje timu) za pad je bilo da je odlučio manje opterećivati prvu gumu dok je sa punim spremnikom nakon što je par puta "gubio" prednji kraj u brzim zavojima i telemetrija je pokazala da je baš to i bila greška jer prednja guma nije bila dovoljno opterećena... link
Mislim da Toseland nikad nije bio u top 5, nabolji plasman mu je 6. mjesto (par puta je bio 6.), a Spies je i u prosloj sezoni pokazao da itekako zna da vozi ove masine

Mozda da na pocetku, ali ne znamo kakv bi race pace imao jer je Rossi bio poprilicno brz na testiranjima


Dovizioso je, po meni, bolju u duelu od Pedrose, imam osjecaj da Pedrosa nije toliko dobar u branjenju pozicije, pogotovo kada gume malo popuste.
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: MotoGP/WSBK 2010

Post Postao/la zvjerko »

Ferrari-BiH je napisao/la:
Mislim da Toseland nikad nije bio u top 5, nabolji plasman mu je 6. mjesto (par puta je bio 6.), a Spies je i u prosloj sezoni pokazao da itekako zna da vozi ove masine

Mozda da na pocetku, ali ne znamo kakv bi race pace imao jer je Rossi bio poprilicno brz na testiranjima


Dovizioso je, po meni, bolju u duelu od Pedrose, imam osjecaj da Pedrosa nije toliko dobar u branjenju pozicije, pogotovo kada gume malo popuste.
Tko je spominjao da je Toseland bio u top 5? Spomenuo sam da je na svojoj prvoj motogp utrci bio odlično plasiran (6. sa zaostatkom manje od sekunde iza petog Rossia)...

Slažem se iako Haydenov rezultat daje naznake da race pace nije bio upitan za Ducati i vrlo teško bi Rossi nadoknadio zaostatak koji je već imao za Stonerom do pada...

Pedrosa me iznenadio utoliko što, nakon ranog vodstva, je počeo tonuti kao kamen, dakle baš i ne govorimo o popuštanju guma u prvoj trećini utrke... više je u pitanju vozačev subjektivni osjećaj koliko stvarno vjeruje u gume i ogibljenje, a znam da je Dovi prije počeo koristiti Ohlins... no kad smo već kod toga primjetio sam da je Hayden djelovao najsporijim na zadnjem zavoju - kao da još uvijek ne vjeruje da vozi big banga... ili je Honda bolje pripitomila screamer ne uzimajući mu sirovu snagu ..
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: MotoGP/WSBK 2010

Post Postao/la gringo73 »

zvjerko je napisao/la: Tko je spominjao da je Toseland bio u top 5? Spomenuo sam da je na svojoj prvoj motogp utrci bio odlično plasiran (6. sa zaostatkom manje od sekunde iza petog Rossia)...
Slažem se iako Haydenov rezultat daje naznake da race pace nije bio upitan za Ducati i vrlo teško bi Rossi nadoknadio zaostatak koji je već imao za Stonerom do pada...
Pedrosa me iznenadio utoliko što, nakon ranog vodstva, je počeo tonuti kao kamen, dakle baš i ne govorimo o popuštanju guma u prvoj trećini utrke... više je u pitanju vozačev subjektivni osjećaj koliko stvarno vjeruje u gume i ogibljenje, a znam da je Dovi prije počeo koristiti Ohlins... no kad smo već kod toga primjetio sam da je Hayden djelovao najsporijim na zadnjem zavoju - kao da još uvijek ne vjeruje da vozi big banga... ili je Honda bolje pripitomila screamer ne uzimajući mu sirovu snagu ..
Šta se tiče rezerviranosti tu ti nitko ne može zamjerit, i ja sam počeo takav biti u F1 nakon nekih neispunjenih očekivanja prema vozačima koji su dolazili iz GP2. Iako gledajući prijašnje sezone, Spies mi je ostavio dojam puno "jačeg" vozača od Toselanda. Toseland je dobar i ništa više...takvi su bili i Vermuelen, Edwards (gledam na vozače koji su doli "izvana").
A Ducati, i ja mislim da Stoner ne bi imao probelma do kraja trka, mislim na race pace. Stvarno odlično funkcionira, iako je ovo "njegova" staza. Ali prije nego što je pao, par puta je fino zaplesao...
Honda je OK, nije na razini Duca i Yamahe, ali dobra, barem za Doviziosa. Pedrosa nije nimalo oduševljen motorom. A mislim da će tamo biti napeto; lošiji na kraju sezone će dobit nogu iz (službene) Honde.
Super da je Hayden ponovo u igri, nadam se da će tako i ostati.
Slušao sam Lorisa nakon trke, nije nezadovoljan. Ova staza (uvjeti) je uvijek bila loša za Suzuki, i komentar 'bolje 9. mjesto nego išta' dovoljno govori. Dolazi Motegi, staza koja mu odgovara, a nerijetko mu se tu i posreći.
Od ekipe koja je došla iz 250, Aoyama je skroz solidno odvezao, dobra vremena po krugovima.

A WSBK, odlične trke. Posebno mi je drago da je Haga "oživio". Halsam, Biaggi, Checa, i Haga (ako bude kao jučer) su top. Rea, Fabrizio, Toseland su ipak slabiji.
slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: MotoGP/WSBK 2010

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Haydenu treba jos par ovakvih utrka, treba mu da se opusti na toj masini i da joj pocne vjerovati. Ne ocekujem njegove pobjede, jer je i titulu osvojio skupljanjem bodova podijumima, jedino gdje ocekujem da pobjedi je Laguna Seca.
Pedrosa se stalno zali, dok Dovi suti i vozi. Stoner je brz, ali ne znam kako ce sve zavrsiti, ovo mi sve lici na dvoboje Rossija i Biaggija ili Rossija i Gibernaua....

Na sljedecoj utrci bi Aoyama mogao biti jos "solidniji", mislim da sam negdje cuo da jako voli tu stazi (a kako i ne bi).
Sve u svemu, mislim da Yamaha jos uvijek ima prednost ispred ostalih, prije svega zahvaljujuci odlicnom izboru vozaca.
Mislim da ce ove godine Lorenzo biti ispred Rossija ako ne bude pravio neke pogreske i ako ne bude imao padova i ozlijeda.
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: MotoGP/WSBK 2010

Post Postao/la zvjerko »

@ Ferrari-BiH - možda si me malo krivo shvatio (osim za Stonera). Elbowza (Spiesa) jako cijenim još od vremena kad se fajtao sa Mladinom u AMA superbike, a Dovia od njegovih 250ccm dana kad je sa pokretljivijom ali slabijom Hondom se nosio sa Lorenzom na Apriliji ... gle kako se situacija okrenula glede materijala - sad je Lorenzo na slabijoj ali pokretljivijoj Yamahi ...

@ gringo73 - a lijepo sam rekao da treba obratiti pažnju na "pocket rocket" Haslama ... no Haga je odvezao strašno...
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: MotoGP/WSBK 2010

Post Postao/la Ferrari-BiH »

A vjerovatno sam pogresno shvatio, mislio sam da si pesimistican zbog Spiesovog rezultata, nekako mi je zvucalo u stilu "posrecilo mu se ovaj put".

Sada shvatam :)
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: MotoGP/WSBK 2010

Post Postao/la zvjerko »

Nisam bio nimalo pesimističan već, recimo, oprezan ... a Elbowz mi se sviđa ako ništa drugo onda zbog drugačijeg stila (neki novi Schwantz sa manje padova) ...

Dovi - screamera treba biti sposoban ukrotiti ali da ne gmižeš po pisti jer biti brz sa "neprijateljski" nastrojenim motorom je stvarno vrijedno divljenja no i sa njim sam oprezan jer nebih volio da mu se desi Mamolina situacija ... a screamer je baš razlog zašto Stonera cijenim (vrlo vjerovatno) više nego ti.

Doktor - a šta reći...bez Stonera je kontrolirao utrku i kad mu se Dovi približio dovoljno da zaprijeti - odletio je iz vica na potrošenim gumama(!) ...

Lorenzo - još uvijek mi je antipatičan ali mu nimalo ne osporavam status jednog od najboljih ... itd

... da izbjegnemo nesporazume za drugi puta :biggrin:


@gringo73 - slažem se za komentar o wsbk vozačima koji su prešli u motogp ali jedino mi Vermuelen tu malo iskače (subjektivan dojam) jer mislim da je bio sposoban za puno veće rezultate i da mu je karijera uništena lošim timingom za ulaz - koliko god da ću uvijek navijati za Suzuki na dva kotača u svim kategorijama, to je bila pogrešna odluka... ali "šta bi bilo kad bi bilo" - nemogu mu zaboraviti prvu (druga otkazana) utrku u Imoli 2005-te i Corserovu facu kad je vidio i nije vjerovao da ga je mali dobio sa krivom prvom gumom (inter a bilo je suho na kraju)...
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: MotoGP/WSBK 2010

Post Postao/la Dani »

Rossi pao sa "krosera", navodno ima lakše ozljede.
http://uk.eurosport.yahoo.com/16042010/ ... -bike.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: MotoGP/WSBK 2010

Post Postao/la gringo73 »

Motegi se najvjerojatnije odgađa za listopad, razlog je kolaps zračnog prometa. Link
slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: MotoGP/WSBK 2010

Post Postao/la gringo73 »

WSBK je jučer bio u Assenu, prva trka:
1 65 Rea J. (GBR) Honda CBR1000RR 35'38.483 (168,216 kph)
2 52 Toseland J. (GBR) Yamaha YZF R1 1.106
3 2 Camier L. (GBR) Aprilia RSV4 1000 F. 1.249
4 7 Checa C. (ESP) Ducati 1098R 1.548
5 11 Corser T. (AUS) BMW S1000 RR 2.738
6 3 Biaggi M. (ITA) Aprilia RSV4 1000 F. 2.813
7 96 Smrz J. (CZE) Ducati 1098R 6.296
8 35 Crutchlow C. (GBR) Yamaha YZF R1 12.022
9 67 Byrne S. (GBR) Ducati 1098R 12.146
10 41 Haga N. (JPN) Ducati 1098R 19.753
11 91 Haslam L. (GBR) Suzuki GSX-R1000 22.204
12 66 Sykes T. (GBR) Kawasaki ZX 10R 22.282
13 84 Fabrizio M. (ITA) Ducati 1098R 22.780
14 50 Guintoli S. (FRA) Suzuki GSX-R1000 23.364
15 99 Scassa L. (ITA) Ducati 1098R 37.097
16 57 Lanzi L. (ITA) Ducati 1098R 39.467
17 77 Vermeulen C. (AUS) Kawasaki ZX 10R 46.468
18 15 Baiocco M. (ITA) Kawasaki ZX 10R 57.170
19 95 Hayden R. (USA) Kawasaki ZX 10R 1'01.634
20 76 Neukirchner M. (GER) Honda CBR1000RR 1'04.295
RET 23 Parkes B. (AUS) Honda CBR1000RR
RET 111 Xaus R. (ESP) BMW S1000 RR


druga trka:
1 65 Rea J. (GBR) Honda CBR1000RR 35'43.137 (167,85 kph)
2 91 Haslam L. (GBR) Suzuki GSX-R1000 1.942
3 52 Toseland J. (GBR) Yamaha YZF R1 3.928
4 3 Biaggi M. (ITA) Aprilia RSV4 1000 F. 4.067
5 11 Corser T. (AUS) BMW S1000 RR 4.176
6 7 Checa C. (ESP) Ducati 1098R 4.525
7 96 Smrz J. (CZE) Ducati 1098R 4.682
8 67 Byrne S. (GBR) Ducati 1098R 7.698
9 76 Neukirchner M. (GER) Honda CBR1000RR 9.903
10 111 Xaus R. (ESP) BMW S1000 RR 11.465
11 99 Scassa L. (ITA) Ducati 1098R 15.489
12 84 Fabrizio M. (ITA) Ducati 1098R 23.604
13 50 Guintoli S. (FRA) Suzuki GSX-R1000 29.085
14 77 Vermeulen C. (AUS) Kawasaki ZX 10R 35.401
15 15 Baiocco M. (ITA) Kawasaki ZX 10R 44.330
16 95 Hayden R. (USA) Kawasaki ZX 10R 50.830
17 23 Parkes B. (AUS) Honda CBR1000RR 58.819
RET 2 Camier L. (GBR) Aprilia RSV4 1000 F.
RET 35 Crutchlow C. (GBR) Yamaha YZF R1
RET 41 Haga N. (JPN) Ducati 1098R
RET 57 Lanzi L. (ITA) Ducati 1098R
RET 66 Sykes T. (GBR) Kawasaki ZX 10R

Dobre trke, s tim da je druga bila još zanimljivija. BMW je funkcionirao na ovoj stazi jako dobro. Haslam je u prvoj trci bio žrtva svojih grešaka, u drugoj odličan. Camier je dobro vozio, i šteta pada u 2. trci. Ono što me opet "muči", šta se događa sa Xerox Ducatijem?! Naravnop, sve čestitke Rei na duploj pobjedi. Sve u svemu, Britanci su tamo dosta jaki ove sezone.
slika
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: MotoGP/WSBK 2010

Post Postao/la zvjerko »

gringo73 je napisao/la:...
Dobre trke, s tim da je druga bila još zanimljivija. BMW je funkcionirao na ovoj stazi jako dobro. Haslam je u prvoj trci bio žrtva svojih grešaka, u drugoj odličan. Camier je dobro vozio, i šteta pada u 2. trci. Ono što me opet "muči", šta se događa sa Xerox Ducatijem?! Naravnop, sve čestitke Rei na duploj pobjedi. Sve u svemu, Britanci su tamo dosta jaki ove sezone.
BMW (čitaj Corser) je u obje utrke bio OK do nekih 5 krugova prije kraja kad mu je padao ritam zbog potrošene zadnje gume no on je jako zadovoljan kako rezultatom tako i vožnjom... Haslam je u prvoj utrci bio žrtva loše napumpane prednje gume - za drugu utrku su mu promjenili diskove i kočione pločice za svaki slučaj jer je problem najviše osjećao pri kočenju ... Xerox Ducati - ma priča se svašta. Vrlo je vjerovatno da update prednje vilice (u odnosu na satelitske timove) ima nešta s tim jer mi zvuči malo bez veze da su oba vozača odjednom zaboravili voziti ...
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: MotoGP/WSBK 2010

Post Postao/la Dani »

Odlične kvale danas. Jedva čekam utrku sutra. Malo me brine brzina Rossija. Kao da ne može uhvatiti ritam. Vjerojatno je do ozljede sa motokrosa.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: MotoGP/WSBK 2010

Post Postao/la Bibi »

Evo rezultati super uzbudljive utrke u Spanjolskoj:

1. Jorge Lorenzo Yamaha 45m17.538s
2. Dani Pedrosa Honda + 0.543s
3. Valentino Rossi Yamaha + 0.890s
4. Nicky Hayden Ducati + 9.015s
5. Casey Stoner Ducati + 10.034s
6. Andrea Dovizioso Honda + 23.144s
7. Mika Kallio Pramac Ducati + 34.489s
8. Marco Melandri Gresini Honda + 34.687s
9. Randy de Puniet LCR Honda + 36.160s
10. Alvaro Bautista Suzuki + 36.791s
11. Marco Simoncelli Gresini Honda + 37.155s
12. Colin Edwards Tech 3 Yamaha + 38.260s
13. Hector Barbera Aspar Ducati + 38.371s
14. Hiroshi Aoyama Interwetten Honda + 1m02.052s
15. Aleix Espargaro Pramac Ducati + 3 laps
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Re: MotoGP/WSBK 2010

Post Postao/la Icy »

Koji je luđak ovaj Lorenzo, đizzzz :D Samo sam čekala da se skuca s Pedrosom, par puta su stvarno bili na granici, fenomenalna borba =D>

I svaka čast Haydenu na vožnji, ja sam mislila da će ga Stoner preć ko od šale.
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: MotoGP/WSBK 2010

Post Postao/la Bibi »

Da li neko zna sto se dogodilo Spiesu,kamera ga nije uopce pokazala,samo su box pokazali i rekao je komentator da je odustao?
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Odgovori