Domaći nogomet

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

A sad o posebnosti ne bih htio jer maksimire ipak ima svoju ulogu u povijesti.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

jedno je povijest, drugo je posebnost.. kantrida je jedan od posebnijih stadiona na svijetu, cisto lokacije radi.. - "isklesan je u stijeni", uz samo more.. ko to more platit :)
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la K1M1 »

Dani je napisao/la:Ma čudi me da arma ili netko drugi tko navija za Rijeku nije još komentirao insinuacije da je Rijeka u dealu sa Dinamom.
Ne vjerujem da su u nekom dealu.
Jedino su ponudili ova 3 igrača rijeci i rijeka ih je uzela. Dinamu nisu trebali, klub se oslobodio plaćanja njihovih ugovora i još će dobit postotak njihovog budućeg transfera. Tako da dobro i jednima i drugima.
Iako, kolko sam dosad imao prilike vidjet, nisu baš neka pojačanja za rijeku. Ovaj alispahić je dosad svaku utakmicu bio najgori na terenu, krstanović je igrao malo i bio loš, jedino je tomečak ok...
Armanini je napisao/la:stara prica.. volpi je od starta ruku pod ruku sa maminjotom, mi smo "to znali" jos lani..
nzm otkud ti to... a pogotovo volpi nema nikakve veze s mamicem, mozda miskovic... a volpi dodje na kantridu jednom u godinu dana...
Dani je napisao/la:P:S: Kad će novi stadion? Bio je u planu za MI. Koliko znam naši gradovi su dobili domaćinstvo.
nzm otkud ti to da su dobili domaćinstvo, bez brige vec bi bile pune novine toga u rijeci da je tako... mislim da smo se kandidarali 4 puta, i svaki put fail, mislim čak da je grad odustao od daljnjih kandidatura..
i btw. ne dobivaju gradovi domaćinstvo nego samo jedan grad.
Armanini je napisao/la:novi stadion nece sigurno u doglednoj buducnosti nazalost..
opet nisi u toku.. :) il ne čitaš novine? u zadnje vrijeme se bas dosta govori o tom novom stadionu...
http://www.index.hr/sport/clanak/pogled ... 92244.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.rijekadanas.com/?p=69284&utm ... n-kantrida" onclick="window.open(this.href);return false;
šteta što su maknuli video...
iako naravno ne mora značit da će bit išta od toga, al eto dosta se priča u zadnje vrijeme...
slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

nzm otkud ti to... a pogotovo volpi nema nikakve veze s mamicem, mozda miskovic... a volpi dodje na kantridu jednom u godinu dana...
meni osobno ni od kud, vec dojam ljudi okolo koji uvijek namirisu takve stvari i precesto pogode miris tako da uvijek ispadne da te sumnje imaju neko uporiste..
zasto ne bi volpi imao veze s mamicem? kakve veze ima sto volpi nije u rijeci? nemora to bit licno volpi, vec "volpi bagra"
miskovic je novo lice, ako mu je vjerovat ima zelju i viziju.. a kod nas ako ces negdje doc moras lec u krevet s najvecim neprijateljem..
mislim da smo se kandidarali 4 puta, i svaki put fail, mislim čak da je grad odustao od daljnjih kandidatura..
i btw. ne dobivaju gradovi domaćinstvo nego samo jedan grad.
da i meni je ovo prvi glas, i bas nakon zadnje te 4. propale kandidature koja je bila kao najizglednija su rekli da odustaju..
nope, bas su se zadnje kandidirali sa nekim drugim gradom/gradovima.. vjerojatno s nekim talijanskim gradom ako se ne varam..
opet nisi u toku.. :) il ne čitaš novine?
hehe, i jedno i drugo..
iako naravno ne mora značit da će bit išta od toga, al eto dosta se priča u zadnje vrijeme...
ma mislim da od tog ko i inace nis.. kad se god rijeka malo digne odmah pocne prica o stadionu.. rujevica ovo ono.. tako da dok ne dodje prvi bager to su naklapanja..

a i stadion za 15m €? jedino ako ce igraci kopat.. a radit stadion za 12000 mjesta je jos veci lol.. pa toliko dvorane danas imaju..

kako pisu, vecim djelom privatan projekt.. hm.. mozda netko i mora oprat nesto love pa ustvari tko zna.. moguce da nes i bude..
ako ovi birokrati budu u stanju servisirat sve s papirologijom (a oće zbog glasača), ta investicija je za volpijevu grupaciju ko tebi zazidat roštilj na terasi.
hehe dobar komentar :)
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la K1M1 »

Armanini je napisao/la: nope, bas su se zadnje kandidirali sa nekim drugim gradom/gradovima.. vjerojatno s nekim talijanskim gradom ako se ne varam..
Ne nego im je protukandidat bio talijanski grad, pescara.
Nzm kako si ti to shvatio, valjda si nešto krivo razumio, al na što bi to ličilo da se zajedno kandidiraju gradovi medjusobno udaljeni 1000km. :)
Armanini je napisao/la:a radit stadion za 12000 mjesta je jos veci lol.. pa toliko dvorane danas imaju..
Da, to ni meni nije jasno. Pa sad trenutno je kapacitet stadiona negdje 12000, ne kužim u čemi je onda poanta sagradit novi ako će bit jednak ko i sadašnji. :? Il su to novinari nešto krivo razumjeli. Nema mi baš smisla..
slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

al na što bi to ličilo da se zajedno kandidiraju gradovi medjusobno udaljeni 1000km
ma neki blizi grad :)

nemam pojma zasto mi to u glavi, bio sam siguran da se pricalo o nekoj zajednickoj kandidaturi.. vjerojatno je to bilo za neko drugo natjecanje..

nego..
Rijeka ispala iz utrke za Mediteranske igre 2014.

a razlog - nema garancije od vlade za 2017..
totalno mi nejasan clanak
S druge strane turski Mersin, libijski Tripoli i španjolska Tarragona kandidirale su se za organizaciju Igara 2017. godine i imaju sva potrebna jamstva i tako su postali trio koji će se boriti za organizaciju Mediteranskih igara 2014. godine nakon što je Izvršni odbor MOMI-ja oduzeo Volosu domaćinstvo zbog rezova učinjenih u proračunu i činjenici da su Grci debelo kasnili u izgradnji potrebnih objekata za ovo natjecanje.
trebale bit 2013, odgodjene za 2014.. to je ta 4. kandidatura..

dal to znaci da ce se rijeka ic sramotit i po 5. put za tu 2017?


al da ne budemo samo off..

tada je bilo:
Što se tiče Sportskog centra Rujevica, on će biti glavni objekt Mediteranskih igara. Sastojat će se od nogometnog stadiona i nove gradske dvorane. Stadion će imati kapacitet od 20.000 sjedećih mjesta i neće imati atletsku stazu. Bit će izgrađen sukladno visokim standardima UEFA-e. Lokacija za gradsku dvoranu kapaciteta 5.000 sjedećih mjesta nalazi se u nastavku stadiona
.

Da, to ni meni nije jasno. Pa sad trenutno je kapacitet stadiona negdje 12000, ne kužim u čemi je onda poanta sagradit novi ako će bit jednak ko i sadašnji.
da, bas to.. rusit stari, radit "isti" novi..
mozda su uvjetovani prostorom kojeg bas i nema..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Krivo sam shvatio. Rijeka i Zagreb su dobili domaćinstvo Sveućilišnih igara 2016.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/R ... 16.-godine" onclick="window.open(this.href);return false;
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Gledam tablicu i bacim oko na Slaven.
U cetri utakmice samo jedan jedini bod. :(
A do prije par godina su bili redovno na vrhu. Kako stvari sada izgledaju, i tko im je na celu... slijedi im borba za opstanak.
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Da li imaju problema sa financijama, s obzirom da Podravka konsolidira poslovanje?
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Dani je napisao/la:Da li imaju problema sa financijama, s obzirom da Podravka konsolidira poslovanje?
Pomladili su momčad skroz i otpisali nekoliko dobrih igrača (Maras, Vugrinec).
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Podravka je imala minus, no radi se o saniranju istog, a farmaceutska industrija Belupo u sest mjeseci ove godine rast prihoda od 4%.
Stvar je u treneru a ne u sponzorima.

Cestitke Rijeci na prolazu dalje.

Hajduk -> :| :doubt:
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Hajduk očito može igrati samo protiv Dinama. Fino se napale, 60 prekršaja na utakmici, 15 minuta prekid utakmice i nikome ništa. Pa normalno da onda u Europi ne ide. Šteta jer taj klub uništavaju raznorazni menadžeri i krvopije koji žele brzu zaradu, a da hlade jaja u moru.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Dani je napisao/la:Hajduk očito može igrati samo protiv Dinama. Fino se napale, 60 prekršaja na utakmici, 15 minuta prekid utakmice i nikome ništa. Pa normalno da onda u Europi ne ide. Šteta jer taj klub uništavaju raznorazni menadžeri i krvopije koji žele brzu zaradu, a da hlade jaja u moru.
Mene je razočarao i pristup... Cijelu utakmicu ne ide protiv bunkera, a Tudor nema ideje. Pa izvadi beka jednog van i stavi špicu. Tako svejedno da li ćeš izgubiti ukupno s 0:1 ili 0:3...
Gola nebi zabili da se igra još 8 dana. :roll:
A onom Dolidzeu se mora priznati da je zabio lijep gol.

Čestitke Rijeci na prolazu, puno sreće im želim u ždrijebu i da napokon imamo 2 kluba u europskim natjecanjima ove godine.
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Kaj niš o našima u Europi? Di su sada ti Riječani? :zaba:
Mislim da Dinamo ako ne shvati ozbiljno bečku Austriju, neće imati ugodne uspomene iz tog lijepog grada. Rijeka pak nema što izgubiti. Stuttgart nije na razini onih nedodirljivih BVB-a i Bayerna , a pokazali su da imaju karakter. Jedino onaj Sharbini mi ide na jetra. Nekako me podsjeća na Sammira u Dinamu.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la F1NAC »

meni je isto takav neki sharbini haha. Al dobro ga jos ide. Stuttgart je prvi pravi test za Rijeku, ako prođu jos neka izvuku neke face iz europe i eto poslije faksa đir na kantridu lol :D. Dobar je Kek
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Sva sreća pa gledam samo na eurosportu rezultat.

Dani:
"Mislim da Dinamo ako ne shvati ozbiljno bečku Austriju, neće imati ugodne uspomene iz tog lijepog grada".
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Sjajno takticki postavljena ekipa Austrijanaca. =D>

Otto Baric se jos jednom pokazao kao "velikim " strucnjakom.

60-40 za Dinamo. :lol:
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Bez dobrog trenera nema dobrog rezultata. Ovaj Jurčić je potrošeni psihotični trener.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Dani je napisao/la:Bez dobrog trenera nema dobrog rezultata. Ovaj Jurčić je potrošeni psihotični trener.
A igraci ?
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Dani je napisao/la:Bez dobrog trenera nema dobrog rezultata. Ovaj Jurčić je potrošeni psihotični trener.
Upravo to.

Igrači s tim nemaju veze. Ovi su barem za 30% bolji od onih igrača koji su lani igrali LP u Dinamu. ;)
Da ne govorim o igračima Austrije. Samo šta ti to sve vrijedi kad panj dirigira s njima.

Kruni momčad padne trkački i 10 minuta se brani od naleta Austrije, on ni ne trepne na to. I šta će onda on taktički mijenjati nešto kad to ne kuži...

Ali, neiskusan golman i Čop koji danas nije ni došao na utakmicu su napravili većinu posla.
Iako, ja još uvijek mislim da je ovo dohvatljivo, samo uz puno bolji pristup i bolju igru. Nije ni ta Austrija ništa posebno pokazala...

EDIT:
Jurčić dobio otkaz!!

Ajd barem jedna dobra strana ove utakmice :mrgreen:
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Otkad Mamic ima ovaku moc pa da moze smijeniti trenera kada god pozeli ?
Koliko ja znam, on klub nije kupio, pa prema tome kako on sam moze donijet takvu odluku ?

Smijurija na kvadrat.
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Pa bolje to nego da ulica smjenjuje trenere.
Pazi ovo:
Jurčić: Očekivano smo 'pali' u igri, takav mi je profil igrača
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Masovno se krsi zakon, i sto je najbolje, ne samo jedan, vec vise njih. Od famoznog sukoba interesa za kojeg ce ovaj tvrditi rukama i nogama da ga nema, a ima ga, do upravljanja klubom koji njie njegov.

Samo sto je ova drzava totalno u banani, pa imaju vaznijh stvari za raditi nego se baviti ovakvim situacijama.

Neka kupi klub kao sto to rade Amerikanci, Arapi, Rusi, Kinezi i onda neka radi s njim stogod pozeli.
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Scuderia je napisao/la:Otkad Mamic ima ovaku moc pa da moze smijeniti trenera kada god pozeli ?
Koliko ja znam, on klub nije kupio, pa prema tome kako on sam moze donijet takvu odluku ?

Smijurija na kvadrat.
Pa naglasio je covjek da je to odluka IO. :D
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Alonso-champ »

A IO je ko??on i njegov burazer :-)
Alonsista hasta la muerte..
Odgovori