Domaći nogomet

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori
Zmago_Ferrari
Početnik
Početnik
Postovi: 258
Pridružen/a: 13 vel 2009, 14:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: puno postova

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Zmago_Ferrari »

Nije da sam navijac Hajduka, ali nesto nije bilo postova nakon proslog kola, kad je Dinamo remizirao s mocnim Zadrom, koji je maloprije najavio napad na sam vrh pobjedom protiv Medjimurja! Bez poraza nakon nastavka prvenstva! :peace:
slika

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Zmago_Ferrari je napisao/la:Nije da sam navijac Hajduka, ali nesto nije bilo postova nakon proslog kola, kad je Dinamo remizirao s mocnim Zadrom.
Dinamo je tada odigrao jadnu utakmicu, ali oni si to mogu priuštiti za razliku od Hajduka. ;)
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Bibi »

Schumy.d je napisao/la:A koji smijeh je taj Hajduk... :lol:
Najavljuju neke pohode na prvo mjesto, povratak forme, a onda doma odigraju x sa Rijekom, sad izgube od Lokomotive... Bolje da šute i igraju, ovako im se ljudi još više smiju. :?
Definitivno izgubljeno prvenstvo ovim porazom.Nemogu prezalit utakmicu protiv Rijeke,to se trebalo pobjedit.

EDIT: Znam da sam nekad i subjektivan i govorim lose protiv Dinamo,al jednostavno srcem sam za Hajduk i boli me ovakvi porazi.Sad iskreno priznajem Dinamo zasluzeno vodi na tablici i bit ce prvak :(
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Kako je očajan naš "derbi"... :roll:
Stvarno ne znam tko je lošiji, Dinamo bez ideje ili Hajduk koji se boji preći centar. :doubt:

Potez dana: Jurica Buljat #-o :zid:
Taj igrač me oduševljava iz derbija u derbi. :lol: Stvarno je panjina.
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Bibi »

Schumy.d je napisao/la:Kako je očajan naš "derbi"... :roll:
Stvarno ne znam tko je lošiji, Dinamo bez ideje ili Hajduk koji se boji preći centar. :doubt:
Ili mozda super Dinamo koji nije mogao pronaci recept na Hajdukovu cvrstu igru.To ti nije palo na pamet :roll:

Cak imali su i izgledniju onu jednu priliku Ibre i bili su ravnopravan protivnik tokom cijele utakmice,a uz to imali su bolje prilike.Sve je otvoreno na Poljudu i moze svatko pobijedit.
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

bibi_Alonso 4ever je napisao/la: Ili mozda super Dinamo koji nije mogao pronaci recept na Hajdukovu cvrstu igru.To ti nije palo na pamet :roll:
Kolega, šta tebi nije jasno iz mojeg posta?
Schumy.d je napisao/la:Kako je očajan naš "derbi"... :roll:
Stvarno ne znam tko je lošiji, Dinamo bez ideje ili Hajduk koji se boji preći centar. :doubt:
Evo, povećao sam ti pa možda uspiješ vidjeti. ;)

Ja mislim da se danas nije igrao nogomet. I jedni i drugi su očajni bili, ali ništa novog. :doubt:
A sve je prštalo od šansi i Hajduka i Dinama. Kakve su to akcije bile... :roll:
Ovakve utakmice bi se i drugoligaši posramili.
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Toon »

Ovo danas je bila antipropaganda nogometa i sa jedne i druge strane. Najviše mi je žao ljudi koji su ovo morali na stadionu gledati i za to još platiti...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la K1M1 »

Sramota. Od danas više ne gledam HNL. Ovo zbilja nema više nikakvog smisla.
Da sam Nenad Gračan povukao bi ekipu s terena i odustao od utakmice i cijelog prvenstva. SRAMOTA!!!!
Da mi je znat šta kolega schumy.d reć na suđenje, i na to kako dinamu suci ne pomažu. #-o
slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

e moj hrvatski nogomet..

evo vam ociti prikaz kako se "igra" u toj nasoj predivnoj ligi..

i svi vi koji uvijek trubite kako dinamo svetinja nema nikakvih polkona i ne igra prljavo oduvijek pokrijte se usima..!


prvo polovicu igraca polupaju i nagaze "u prolazu" bez da sudac zasvira ili opomene i onda kad sudac vise nezna kako pomoc, a dinamo dobit mora, a posto je sucu u djepu 500 ojra eto ti penal..

stara prica, uvijek i iznova se ponavlja..

serem vam se na svetinju!!
rFactor F1 HR server Info
slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

K1M1 je napisao/la:Sramota. Od danas više ne gledam HNL. Ovo zbilja nema više nikakvog smisla.
Da sam Nenad Gračan povukao bi ekipu s terena i odustao od utakmice i cijelog prvenstva. SRAMOTA!!!!
Da mi je znat šta kolega schumy.d reć na suđenje, i na to kako dinamu suci ne pomažu. #-o
Kao da dinamu treba pomoć,i kao da su ovi današnji bodovi bitni za prvenstvo #-o
Da se samo izjasnim,penal nije bio niti sam za to da se ovakvi penali sviraju,ovo je greška suca

EDIT:@armanini

Ako neko igra grubo i agresivno danas onda je to Rijeka

A tvoj način izražavanja je zaista primjeren i za svaku pohvalu =D>
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

stojim iza svake svoje i samo iznosim ono sto iskreno mislim i sto sam oduvijek mislio..

kakvo je to tvoje objasnjenje molim te?

dinamu ne treba pomoc pa je oke kada se suci igraju sa rezultatom?! lol koja logika.. al to je logika svakog navijaca dinama, jer ne dao Bog da bi bili ravnopravni..


pricas o vaznosti bodova? pa lol.. kakve veze to ima sa bilo cime? pricaj o vaznosti utakmice jer se nogomet gleda zbog ovakvih utakmica, a ne kad se skupljaju bodovi..

al ne mislim raspravljat sa neobjektivnim ljudima koji su zaludjeni svetinjom i smatraju da je oke kada je sve podredjeno njima..

ajd molim te, ko djeca razmazena..



pricas o nepotrebnoj agresivnosti ili agresivnosti?

nisi vidio kako je jedan vas zagrebacki decko, jedan od onih crnih srusio i gazio kopackom po igracu?
rijeka je igrala agresivnu igru, to je prijatelju sasvim druga stvar.. to je ono sto je pohvalno i sto je ispravno..
Zadnja izmjena: Armanini, dana/u 03 tra 2010, 21:26, ukupno mijenjano 1 put.
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la K1M1 »

Chuck Norris je napisao/la: Kao da dinamu treba pomoć,i kao da su ovi današnji bodovi bitni za prvenstvo #-o
A tko je to uopce rekao. Pa dinamo je najbolja ekipa u hnl bez ikakve sumnje.
Al baš zato što su bolji od ostalih nemoraju mu još i sudci pomagat i tako stvarat dinamu još vecu prednost.
I još mi nije jasno kako dinamovi igrači i navijači mogu slavit ovakav gol, mene bi bilo sram i pokrio bi se ušima, a ne slavio.
A da ne govorim ono nepostojeće zaleđe koje je dosudio. Bilo bi to vjerojatno 2:0 za rijeku, ali jbg ,mislio sam da su prošla vremena iz doba Canjuge kad su se sudci tako očigledno kupovali, al očito sam se prevario.
slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

@ armanini
Ti očito ne znaš čitati,ja kažem da je sudac pogriješio i kao navijaču dinama ne trebaju mi ovakvi pokloni.Ja kažem da dinamu ne trebaju bodovi u tom smislu zato što si ti rekao da je sudac dobio 500 eura kao da je dinamu ova utakmica važna pa da kupuje suce.Ali zašto čim sudac nešto dosvira u korist dinama svi skaču,prigovaraju da je sudac kupljen a kad u lp gledamo bezbroj pogrešaka onda nam je to normalno.

Ali ne znam šta uopće komentiram s osobom koja ima ovakav riječnik
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

aj nemoj pricat o rijecniku lol, sto si ti dijete od 8 godina pa moram birat rijeci? daj ne foliraj..

eto ti sad primjer ruke.. ne da bi odmah svirao za dinamo nego tu ne bi bilo nikakvog govora..

ja ti pricam o tome da sudac donosi odluke koje direktno utjecu na rezultat, zato jer tako mora.. o cemu ti pricas da nije potrebno jer dinamu ne trebaju bodovi.. pa bodovi su samo jedan aspekt utakmice koja ima vaznost.. kakve gluposti ti pricas ili zaista tako mislis? kao da neznas kako funkcionira svijet sporta, sponzora, kladionicara, imidza i jos kojesta..


ne kuzim uopce sto si se osjetio prozvanim za pisat same gluposti..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la K1M1 »

Chuck Norris je napisao/la:.Ali zašto čim sudac nešto dosvira u korist dinama svi skaču,prigovaraju da je sudac kupljen a kad u lp gledamo bezbroj pogrešaka onda nam je to normalno.
Zato jer su to u LP rijetke situacije i nisu namjerne, dok je ovdje to toliko očigledno da se sa mjeseca vidi. Niti jedan klub u hnl-u nesmije ni prismrdit dinamu, čim netko povede protiv dinama odmah počinje sudačko pomaganje, i to se ponavlje vec po tisućeti put.
Najbolje da se dinamo svake godine pretplati da bude prvak i ostali klubovi da se dogovore da im prepuste tu čast, a ostali onda nek se lijepo bore na pošten način od 2. do 16. mjesta. Mislim da bi to bilo najbolje. :lol: :roll:
Jebena sramota...
slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

K1M1 je napisao/la:
Chuck Norris je napisao/la:.Ali zašto čim sudac nešto dosvira u korist dinama svi skaču,prigovaraju da je sudac kupljen a kad u lp gledamo bezbroj pogrešaka onda nam je to normalno.
Zato jer su to u LP rijetke situacije i nisu namjerne, dok je ovdje to toliko očigledno da se sa mjeseca vidi. Niti jedan klub u hnl-u nesmije ni prismrdit dinamu, čim netko povede protiv dinama odmah počinje sudačko pomaganje, i to se ponavlje vec po tisućeti put.
Najbolje da se dinamo svake godine pretplati da bude prvak i ostali klubovi da se dogovore da im prepuste tu čast, a ostali onda nek se lijepo bore na pošten način od 2. do 16. mjesta. Mislim da bi to bilo najbolje. :lol: :roll:
Jebena sramota...
Ajde kad tako znaš molim te nabroj koju grešku u korist dinama i gdje su to suci pomagali dinamu,daj bar 5 situacija u zadnjih par sezona od tih 1000 puta koliko je sudac dinamu pomagao
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Ma to ti je. Kada Dinamo pobijedi ili je neka sudačka pogreška u njegovu korist, tada je sve namješteno. Kada sudac dozvoli Hajduku ili Zadru da naprave 30-40 grubih prekršaja u utakmici ili se sudi umjetnčki pad kao penal. E to već nije navlačenje za njih. To ti je kao sudačko uvjerenje. :roll:


EDIT:
Evo za vas realne "provincijalce" :roll:
Rijeka je povela preko bivšeg Dinamovca Hrvoja Štroka. Jedan slobodan udarac iznenadio je sve igrače u šesnaestercu, ali i vratara Butinu. Rijeka je na krilima Štrokovog pogotka opasno prijetila Dinamu u prvom djelu. No, ključni momenat na Kantridi zbio se u 47. minuti. Kada se činilo da će se na odmor otići s prednošću Rijeke sudac Marić dosudio je kazneni udarac za Modre. Guranje Ljubovića i Vrdoljaka sudac iz Daruvara odlučio je sankcionirati kaznenim udarcem za Modre.

Uslijedili su veliki protesti Riječana, no Marić je bio neumoljiv. Nakon što se situacija na travnjaku smirila, Sammir je lako poentirao za Modre. Početak drugog poluvremena protekao je pod dojmom sumnjivog jedanaesterca. Igre je bila oštra, rastrzana i nervozna. Riječani se nikako nisu mogli pomiriti s Marićevom odlukom. Baš kada su se smirile strasti na terenu uslijedio je veliki kiks vratara Radmana. Riječki čuvar mreže loše je reagirao nakon kornera Dinama i doslovno poklonio loptu Barbariću kojem nije bilo teško poentirati. Mladi Dinamov stoper tako se ni kriv ni dužan upisao u listu strijelaca.

No, niti vodstvo Zagrepčana nije pokolebao Riječane. Gračanovi puleni i dalje su borbenom igrom pokušavali doći do izjednačenja. U 81. minuti to im je pošlo za nogom. Alen Pamić topovskim je udarcem s 25 metara svladao nemoćnog Butinu. Do kraje utakmice u i jedni i drugi imali su priliku svojoj momčadi osigurati tri boda, Dinamo je doduše tome bio znatno bliže, no Dodo i Mandžukić nisu znali iskoristiti poklone riječke obrane. Podjela bodova najrealniji je ishod ove utakmice. I jedni i drugi moraju biti zadovoljni.

http://sportske.jutarnji.hr/index.php?c ... k_id=19633" onclick="window.open(this.href);return false;
Zadnja izmjena: Scuderia, dana/u 30 lis 2010, 10:03, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: Spajanje posta
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

lol, samo lol..

gledali smo utakmicu, ne kuzim sto si ovim postanjem htio potvrditi?
da je dinamo zasluzio pobijedu odnosno da je remi najrealniji?

pricamo o sasvim drugoj stvari.. stvarno mi nije jasno..

svaka cast deckima sto su drugo poluvrijeme nastavili igrat, jer nakon takvih stvari najteze je nastavit..

ne kuzim sto si postao clanak nekog novinara iz jutarnjeg.. ?!

al oke.. kako god..
rFactor F1 HR server Info
slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

Inače nisam iz metropole,i inače nije plavo crni već plavi klub.
Meni je interesantno kako se neki javljaju ovdje samo čekaju neki razlog da se jave s ciljem da provociraju,i pljuju po dinamu,a ne vidim da u ovoj temi išta drugo pišu,nešto pozitivno ili neki komentar o igri ekipe za koju navijaju...

Inače prošle sezone je napravljena analiza pojedinačno za svaki klub koliko je grešaka bilo u njihovu korist i koliko grešaka protiv njih,klub koji je najviše oštećen je bio dinamo i to je bilo u svim novinama,najviše grešaka je bilo na njihovu štetu.

Još nešto u vezi ove,za mene i većinu dinamovih navijača,nevažne utakmice zanimljivo mi je kako ovaj kupljeni sudac nije Matku dao crveni,njegov start na Ettu je za suzpenziju od namanje 6 mjeseci(start je bio jednako ružan kao i Taylorov na Eduardu).Nadam se da se ovo može kazniti naknadno jer ovakve mesare treba ohladiti i prava je sreća što Etto nije ozbiljnije ozljeđen
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

ma lol.. start za suspenziju od 6 mjeseci? zasto?

ja ne pisem ovdje nista jer ja hnl vec ne pratim odredjeno vrijeme, al uvijek mi je drago pogledat kada rijeka docekuje dinamo ili hajduk na kantridi jer tu mozemo dobit..

i onda sto.. odlucis se pogledat jednu prokletu tekmu i zadovoljstvo ti traje cijeli 45 minuta.. mislim.. ti i vasi to ne kuzite jer vama sve ide na ruku, ovo sto pricas su nebuloze, ali vecina hrvatske ne navija za dinamo vec za svoje klubove i vole ovakve utakmice, ali po pravilu dinamo unistava nogomet u lijepoj nasoj od osnutka te iste i zato cito..
Zadnja izmjena: Scuderia, dana/u 03 tra 2010, 23:36, ukupno mijenjano 2 puta.
Razlog: Neprimjeren sadrzaj
rFactor F1 HR server Info
slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

K1M1 je napisao/la:
Chuck Norris je napisao/la: A da ne govorim ono nepostojeće zaleđe koje je dosudio. Bilo bi to vjerojatno 2:0 za rijeku, ali jbg ,mislio sam da su prošla vremena iz doba Canjuge kad su se sudci tako očigledno kupovali, al očito sam se prevario.
Nisam htio ovo komentirati dok ne vidim oko sokolovo,evo vidiš kako kad se komentira vruće glave dolazi do grešaka.Zaleđe je bilo i jasno se vidi .

A moderatore bih zamolio da upozore Armaninia ,ovo mu nije prvi put da dinamove crne igrače naziva majmunima ,mislim da rasizmu ovdje nije mjesto a plus toga bilo je još vulgarnih riječi koje možete sami pronaći
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Posto prvi puta opominjem, to cu uciniti ispod radara. Ovo je miran (pod)forum, ja cu se (govorim u svoje ime) truditi da tako ostane. Dakle ovo je "nesluzbena" opomena (ako to tako mogu reci). Okanite se prepucavanja, to ne vodi nicemu, takodjer, nemojte kuriti vatru bez potrebe, jer to dovodi do svadje, prepucavanja. Raspravljati se uvijek moze, ali na jedan fin nacin ;)

Scuderia
slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

aj, ja cu se ispricat jer kad malo gledas stvarno nema smisla ovdje se raspravljat o nogometnim klubovima kada ce se javljat tenzije jer ce se svaka rasprava svodit na isto.. bilo koji drugi navijaci ce se tuziti na povlasteni tretman dinama, boysi ce uvijek trubit kako se mi svi varamo i to ce nas dodatno raspizdit..

jos cu si uzet slobodu da se slatko nasmijem clanu foruma koji zasluzuje titulu najosjetljiviji clan i njegovo plakanje i tuzakanje.. :) kao kad su djeca tuzila teti u vrticu jer je netko preglasno pjevao..


nazvao sam odredjenog majmunom jer je slozio facu ko majmun i ponasa se ko majmun i sto je sad tu rasisticki?

to sto ja ne volim crnce i sto mi je glupo vidjet jedan "nacionalni" klub sa polovicom crnih to je moja stvar.. sto sad ne smijem imati ni svoje misljenje o tome sto podrzavam ili ne? aj molim te..

ugl..

mozda naj moment utakmice je bilo kad se ova truba od suca zatrcala za onom loptom koja je skoro zavrsila u golu..
kad se rezimira nakon tekme ispada da je sudac kreten i da nezna bas sto radi..
penal je svirao nakon sto se okrenuo i vidio ovog na podu.. a pojma nije imao sto se dogodilo..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

K1M1 je napisao/la:Sramota. Od danas više ne gledam HNL. Ovo zbilja nema više nikakvog smisla.
Da sam Nenad Gračan povukao bi ekipu s terena i odustao od utakmice i cijelog prvenstva. SRAMOTA!!!!
Da mi je znat šta kolega schumy.d reć na suđenje, i na to kako dinamu suci ne pomažu. #-o
Iskreno, nisam gledao tekmu pa neću puno filozofirati. ;)
Ali, čuo sam da je Dinamu poklonjen penal i to osuđujem 100 %. Žao mi je da se to moralo dogoditi, ali isto tako mislim da to nije namjerno. Nije to zato jer Dinamo mora pobijediti nego mislim da su glavni razlog tome katastrofalni suci koji sude po HNL-u. Osim Bebeka, mi nemamo suca koji je kvalitetan.
Meni u prilog ide i slijedeći citat:
Sudac Marić je ponovo grubo pogriješio u 74. minuti. Matija Matko, koji je u igru ušao desetak minuta ranije, je brutalno startao na Etta, a Marić mu je dao samo žuti karton.
Ne želim nikoga braniti, ali stvarno mislim da nije bilo namjerno. Tko zna šta je sudac vidio. A i slažem se sa Chuckom da Dinamo ne osvaja prvenstva zahvaljujući sucima, nego svojoj igri. I da je Dinamo izgubio, stanje na tablici se nebi uopće rastično promijenilo jer su i Cibalia i Šibenik i Hajduk kiksali, a prednost je i ovako velika.

P.S.
Šta misliti danas nakon tekme ManU - Chelsea kad je sudac griješio u utakmici koja odlučuje o prvenstvu. Mislim da sudac nije namjerno sudio Drogbin gol ispravnim. Greške se događaju.
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Bibi »

Dinamo ima uvjerljivo najjacu ekipu u Hnl-u i tu im niko nije ravan,(jedino moguce Hajduk ili Rijeka na jednu ili 2 utakmice).ali kad Dinamo odigraa losije uvijek se pojavi sudac i to je cinjenica.Doduse,cim sam vidio tko je sudac ove utakmicu odmah mi je bilo sve jasno.Doticni gospodin Maric koji je "ubio"utakmicu iskljucivanjem Buljata i Linica u finalu kupa prosle godine,jucer je svirao penal koji se samo sudi u Hnl-u #-o.

Onda je Maric odlucio "pomoci" Rijeci ne,iskljucivanjem Matka koji je sigurno zasluzio crveni karton,ali ni to ga ne opravdava.Izgledao je zbunjeno na terenu i samo je cekao da ode na janjetinu posle utakmice :evil:
P.S.
Šta misliti danas nakon tekme ManU - Chelsea kad je sudac griješio u utakmici koja odlučuje o prvenstvu. Mislim da sudac nije namjerno sudio Drogbin gol ispravnim. Greške se događaju.
To se u Premiershipu dogada jedanput u pedeset godina tako da.....
Ali, čuo sam da je Dinamu poklonjen penal i to osuđujem 100 %
Moj omiljeni forumas jesi li to priznao barem jednu odluku kontra Dinama :biggrin:

Zakljucak:Dinamo dominira Hnl-om i sve naslovoe je zasluzio proteklih godina,ali kad se pokaze i najmanja mogucnost da ostane bez titule ukazu se suci.(Naravno ova utakmica nista ne znaci jer je sve gotovo).

PS.ko sudi na Poljudu u uzvratu?
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Odgovori