Formula 1 team - HRT

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Barry
Test vozač
Test vozač
Postovi: 733
Pridružen/a: 05 ožu 2010, 01:16
Navijam za: Ferrari

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Barry »

mah sve je to divno krasno u teoriji.. istina bolid je kao da je ccopnut po dio sa ostalih... ali bez kilometra na stazi hm... biti ce u najmanju ruku jako jako gusto na treninzima pred utrku..
svakako momccad je ambiciozna.. kako cce biti ostaje da se vidi... btw boje su im katastrofa xD
Kimi Raikkonen: "I’m not interested in what people think about me. I’m not Michael Schumacher."
Avatar
Sato-san
Postovi: 66
Pridružen/a: 09 ožu 2010, 11:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kamui

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Sato-san »

Ovak nešto sporo nisam vidio u životu.
Avatar
Morgan Freeman
Postovi: 134
Pridružen/a: 09 pro 2007, 10:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Morgan Freeman »

Pa sporiji su 10-15 sekundi od najboljih. nevjerojatno sad im se još i bolid raspada, ja bih njima zabranio nastup na utrci, jer bi moglo biti smiješno ali i opasno po prave momčadi.
Tko je 39ˇ igrao centra za Yenkije?
Sucker
Postovi: 59
Pridružen/a: 01 ožu 2010, 14:47
Navijam za: Ferrari

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Sucker »

Nove momčadi su strahota,toliko spor jedino možeš biti ako dođeš s osobnim autom pa se voziš stazom i uspoređuješ vremena. Netreba niti spominjati kolku će oni smetnju predstavljati pravim momčadima,koje se bore za neki rezultat. Toliko su spori,da i kada voze svoj brzi krug,ostale momčadi ih bez problema prestižu s manje od pola gasa vjerojatno.

Ajme što će padati kazne na kvalama...uhhh
dribler
Postovi: 58
Pridružen/a: 29 ruj 2009, 14:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes GP
Lokacija: Zagreb

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la dribler »

hahahahha

Histeria Racing Team!!!!

Dobro razmišljate, toliko su spori da će bit opasnost na stazi.
Tommy
Početnik
Početnik
Postovi: 277
Pridružen/a: 24 srp 2007, 18:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Tommy »

GT-R je napisao/la: A zašto su mjenjali ime? Meni je Campos Meta bilo sasvim OK, taman sam se privikao..
Campos Meta je nazvano po imenima firmi bivsih vlasnika Adrián Campoas i njegovog Campos Racing i Enrique Rodrígueza i Meta Image. S obzirom da su se promjenili vlasnici tako se promjenilo i ime.
Avatar
Steering wheel
Postovi: 69
Pridružen/a: 02 vel 2010, 00:39
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Steering wheel »

Trebali su to mjesto dati Novoj TV, kakav HRT. :P :D
slika
2010.: Force Croatia GP - 22./57 - prvo mjesto: Velika Britanija; drugo: -/-; trece: Bahrein
2011.: Force Croatia - --./--. - --------
Avatar
Barry
Test vozač
Test vozač
Postovi: 733
Pridružen/a: 05 ožu 2010, 01:16
Navijam za: Ferrari

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Barry »

ma ovo je uzzas... lutajucca opasnost na stazi.. ogroman je ovo propust FIA-e.. usotalom bez dana testiranja to jednostano a-a.. ne ide... ovo nije losse ultra losse...
Kimi Raikkonen: "I’m not interested in what people think about me. I’m not Michael Schumacher."
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la gringo73 »

Mali Senna govori da HRT može spustiti vremena za 5 sekundi. Govori da motor nije radio na max, nije si ni išlo na "pravi" set-up, ima manjih problema s gasom, s gumama još nisu na "ti". Napominje kako se puno radilo da auto bude spreman, i da Chandok nije imao te sreće (čuj sreće?!). Rekao je da je kriza s djelovima, i ako otiđe nešto veliko da je moguće i da ne nastupe. Uspijeh im je da završe trku. Link (brazilska stranica)
slika
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Igor18 »

Da sigurno...5 sec..
A Ferrari može letjeti samo nemaju krila, propeler i još par sitnica moraju podesit i poletjet će
Michael is faster than you!!
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la King iCool »

Igor18 je napisao/la:Da sigurno...5 sec..
A Ferrari može letjeti samo nemaju krila, propeler i još par sitnica moraju podesit i poletjet će
A zašto ne bi mogli? Pa imaju 12-13sec zaostatka ako za 5 smanje još uvijek je to ogromnih 7-8sec.. Barem još 5 sec MORAJU biti brži.
Avatar
kimi#1
Početnik
Početnik
Postovi: 157
Pridružen/a: 29 ožu 2009, 15:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi MS
Lokacija: Šibenik

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la kimi#1 »

gringo73 je napisao/la:Mali Senna govori da HRT može spustiti vremena za 5 sekundi. Govori da motor nije radio na max, nije si ni išlo na "pravi" set-up, ima manjih problema s gasom, s gumama još nisu na "ti". Napominje kako se puno radilo da auto bude spreman, i da Chandok nije imao te sreće (čuj sreće?!). Rekao je da je kriza s djelovima, i ako otiđe nešto veliko da je moguće i da ne nastupe. Uspijeh im je da završe trku. Link (brazilska stranica)
Stvarno neznam šta momci rade uopće na stazi....a i ovo sve samo pokazuje kakvo je prvenstvo ovo postalo.....bezobzirno i neodgovorno.
Jedina stvar koja je dobra s ovim novim timovima je to da će svojim izazivanjima Safety-cara ponovo skupiti poredak.
Hvala Lewis Hamilton! Dao si mi najveći dar za rođendan te užitak da doživim što znači biti ispod podija Monze kad je Kimi gore!!!
slika
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la dmarijon »

" :? Senna: Dallarini proračuni pokazuju da ćemo biti brži od Lotusa i Virgina "
Samo neka se trkaju.
Avatar
Kimi the best
Početnik
Početnik
Postovi: 294
Pridružen/a: 29 ruj 2008, 00:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Kimi the best »

Klasika, najlakse je doci i kritikovati, bez da neko razmisli 5 minuta o celoj stvari. Radi se o timu koji je prvi put na ovoj stazi, koji ima predjenih 0 (nula) test kilometara i rooki vozace, tako da ima i vise nego mesta za napredak, samo im treba dati vremena.Ako mislite da tek tako mozete da se nadjete na gridu pitajte USF1.

Vidim da se u drugoj temi prica o Minardiju kako su oni klasika a ovi novi propast. Evo prvih kvalifikacija na kojima se pojavio Minardi : http://f1-facts.com/results/race/1985/9 ... cation?o=q" onclick="window.open(this.href);return false; Sto bi se reklo 16!!!! sekundi zaostatka za pol pozicijom. Ili da ne idemo tako daleko, taj isti Minardi je 2002 angazovao pa verovatno najlosijeg vozaca u protekloj deceniji Alexa Yoonga, koji nije uspeo da se kvalifikuje na 3-4 GP trke. Tako da uopste ne vidim po cemu su ovi losiji od Minardija.

Inace Virgin nije ovde zbog para kako je neko napisao, jer njihov gazda moze da kupi i Ferrari i Mclaren zajedno.

I da i Lotus i Virgin po danasnjim vremenima itekako zadovoljavaju pravilo 107% da startuju u trci, dok Senni fali oko 2.5s.

I za kraj bacite pogled na ove kvalifikacije i poslednja dva coveka koja su se kvalifikovala za trku i to u timu koji je vec par sezona u formuli 1, i njihov zaostatak za prvim http://f1-facts.com/results/race/1980/8 ... cation?o=q" onclick="window.open(this.href);return false;
KR Spa 2008: I wanted to win - or nothing. It is always easy to say that by playing safe I would have probably ended in second place, but that is not the right way to win.
Sucker
Postovi: 59
Pridružen/a: 01 ožu 2010, 14:47
Navijam za: Ferrari

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Sucker »

Kimi the best je napisao/la:Klasika, najlakse je doci i kritikovati, bez da neko razmisli 5 minuta o celoj stvari. Radi se o timu koji je prvi put na ovoj stazi, koji ima predjenih 0 (nula) test kilometara i rooki vozace, tako da ima i vise nego mesta za napredak, samo im treba dati vremena.Ako mislite da tek tako mozete da se nadjete na gridu pitajte USF1.

Vidim da se u drugoj temi prica o Minardiju kako su oni klasika a ovi novi propast. Evo prvih kvalifikacija na kojima se pojavio Minardi : http://f1-facts.com/results/race/1985/9 ... cation?o=q" onclick="window.open(this.href);return false; Sto bi se reklo 16!!!! sekundi zaostatka za pol pozicijom. Ili da ne idemo tako daleko, taj isti Minardi je 2002 angazovao pa verovatno najlosijeg vozaca u protekloj deceniji Alexa Yoonga, koji nije uspeo da se kvalifikuje na 3-4 GP trke. Tako da uopste ne vidim po cemu su ovi losiji od Minardija.

Inace Virgin nije ovde zbog para kako je neko napisao, jer njihov gazda moze da kupi i Ferrari i Mclaren zajedno.

I da i Lotus i Virgin po danasnjim vremenima itekako zadovoljavaju pravilo 107% da startuju u trci, dok Senni fali oko 2.5s.

I za kraj bacite pogled na ove kvalifikacije i poslednja dva coveka koja su se kvalifikovala za trku i to u timu koji je vec par sezona u formuli 1, i njihov zaostatak za prvim http://f1-facts.com/results/race/1980/8 ... cation?o=q" onclick="window.open(this.href);return false;
Upravo tako,ako nisi sposoban napraviti bolid koj nakon jednog kruga ima zaostatak 12 sekundi,nemaš šta tražit u formuli1. Nitko ne govori da bi se trebali boriti s Ferrarijem za pobijede,ali brate mili preko 12 sekundi po krugu,nakon 6 krugova utrke svi te prestižu. Nije više niti stvar pomankanja rezultata,jer budimo realni novi timovi neće imati nikakvih rezultata,niti sad niti na kraju sezone,osim ak se ne dese tsunami za vrijeme utrke. Oni predstavljaju obziljnu opasnost po život ostalih sudionika na stazi. Em im se bolidi raspadaju,em su brzi kao golf tdi.

Samo kad se sjetim idiotske izjave da će HRT biti brži i od Lotusa i od Virgina =D> :^o
Avatar
Barry
Test vozač
Test vozač
Postovi: 733
Pridružen/a: 05 ožu 2010, 01:16
Navijam za: Ferrari

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Barry »

ma budimo realni.. brzina ili ovo ili ono... onaj ko nema rezvervnih dijelova i pitanje je ako slupa bolid hoce li moci nastuputi na iducoj utrci i ne treba da ima mjesto na gridu i uopce u F1.. mislim pravi se sprdnja od elitnog takmiccenja...
Kimi Raikkonen: "I’m not interested in what people think about me. I’m not Michael Schumacher."
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la gringo73 »

Barry je napisao/la:ma budimo realni.. brzina ili ovo ili ono... onaj ko nema rezvervnih dijelova i pitanje je ako slupa bolid hoce li moci nastuputi na iducoj utrci i ne treba da ima mjesto na gridu i uopce u F1.. mislim pravi se sprdnja od elitnog takmiccenja...
Očito je da nisu spremni, ali imam osjećaj da su došli u Bahrain samo zato da ne dobiju kakve penale od FIA-e. A jasno je i da je Senna favoriziran u momčadi.
slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la gringo73 »

Tek sad naletio na službenu stranicu. Ne štede s količinom slika u galeriji... Geoff Willis je naznačen kao tehnički direktor.
http://www.hispaniaf1team.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
slika
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Bibi »

gringo73 je napisao/la:Tek sad naletio na službenu stranicu. Ne štede s količinom slika u galeriji... Geoff Willis je naznačen kao tehnički direktor.
http://www.hispaniaf1team.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Pa Willis je bio tehnicki direktor Red-Bulla i radio je i McLarenu,sigurno covjek koji zna sta radi,ali sumnjam da im on moze nesto znacajno pomoc.Ipak nista testiranja,nedostatak sponzora i tim koji je u zadnji tren uspio pojavit se na gridu ne obecava puno.Mozda uspiju dohvatiti Virgin i Lotus do kraja sezone
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
fankiđoe
Početnik
Početnik
Postovi: 150
Pridružen/a: 01 stu 2009, 18:37
Navijam za: KR SV

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la fankiđoe »

bibi_Alonso 4ever je napisao/la: Pa Willis je bio tehnicki direktor Red-Bulla i radio je i McLarenu,sigurno covjek koji zna sta radi,ali sumnjam da im on moze nesto znacajno pomoc.Ipak nista testiranja,nedostatak sponzora i tim koji je u zadnji tren uspio pojavit se na gridu ne obecava puno.Mozda uspiju dohvatiti Virgin i Lotus do kraja sezone
Ali za dohvatiti Lotus trebaju prvo završiti utrku.
A dotad mi je Chandhok siguran tip za kladionicu (da neće završiti utrku, naravno) - sorry Chand
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la K1M1 »

Bravo za HRT, oba bolida završila utrku. Ako ništa, barem imaju najpouzdaniji bolid od novih ekipa. Zaostatak od 3 i 4 kruga, u australiji je bilo 5, popravljaju se. ;) :biggrin:
slika
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la wolfman »

Odlično, prolaze na stazi, do kraja možda još i bodovi, teško ali moguće
Sigurno najpouzdaniji od novih :-)
Avatar
Barry
Test vozač
Test vozač
Postovi: 733
Pridružen/a: 05 ožu 2010, 01:16
Navijam za: Ferrari

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Barry »

pocceli i preticati :D ha ja :D
Kimi Raikkonen: "I’m not interested in what people think about me. I’m not Michael Schumacher."
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Bibi »

Super rezultat za HRT oba vozaca su zavrsila utrku =D> Cak su i preticali dotad najbolji rookie Lotuse.Chandok je drugu utrku bio bolji od Senne.
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Succum
Postovi: 55
Pridružen/a: 21 ožu 2010, 22:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams
Lokacija: kvart

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Succum »

Hrt angažira i trećeg vozaća!!

U svakom slućaju pohvalno ;)
Čovjek bez vlastitih principa je čovjek bez početka!!
Odgovori