Formula 1 team - HRT

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Alonso-champ »

Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Kenny »

Mislim da im je ovo dobar potez, De La Rosa ima dosta iskustva u F1 i sigurno im može puno pomoć, a i uvjek je spreman uskočit odvozit trku ako treba nekog zamjenit
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Scuderia »

Q&A - de la Rosa
KLIK
slika
Online
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16013
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Cuky »

Po meni jako dobar potez. Osim što ima iskustva u jakoj momčadi (McLaren) di je radio dugi niz godina kao test vozač (pritom radeći i na razvoju bolida) te kao uspješna zamjena za Montoyu u drugom dijelu 2006. mislim da ima još uvijek želju nastupati u utrkama. Svakako što se razvoja bolida, ali i organizacije momčadi tiče po meni jako jako jako dobar potez Hispanije.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la K1M1 »

I po meni dobar potez. Nadam se da će uspjet pomoć da se malo ubrzaju. Još kad bi pored njega mjesto dobio neki mladi talent, a ne pay driver bilo bi super... Za drugo mjesto se inače najviše spominje Dani Clos, još jedan španjolac. Prilično solidan u gp2 seriji...
slika
Online
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16013
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Cuky »

Mislim da će 2. vozač biti ili opet Ricciardo ili Clos, makar bi Closu dao prednost jer žele imat skroz španjolsku ekipu. Čak su se i preselili u Valenciju odmah blizu staze. Ono što je za HRT svakako dobro je da će dogodine imati i KERS. Također, za promociju dogovora sa dobavljačem baterija za KERS otkupili su bolid Force Indije iz 2009. godine te ga samo prebojali u svoje boje. Iako se šuškalo da bi mogli njega malo preuredit za sljedeću sezonu, mislim da su oni ove godine odlučili dizajnirati skroz svoj bolid. Nadam se da će biti napretka, a trenutno mi se čine čak i ozbiljnija ekipa nego što je to Virgin tako da mislim da bi Virgin mogao ostati kao zadnja momčad slijedeće sezone.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Kenny »

damjan.cule je napisao/la:Mislim da će 2. vozač biti ili opet Ricciardo ili Clos, makar bi Closu dao prednost jer žele imat skroz španjolsku ekipu. Čak su se i preselili u Valenciju odmah blizu staze. Ono što je za HRT svakako dobro je da će dogodine imati i KERS. Također, za promociju dogovora sa dobavljačem baterija za KERS otkupili su bolid Force Indije iz 2009. godine te ga samo prebojali u svoje boje. Iako se šuškalo da bi mogli njega malo preuredit za sljedeću sezonu, mislim da su oni ove godine odlučili dizajnirati skroz svoj bolid. Nadam se da će biti napretka, a trenutno mi se čine čak i ozbiljnija ekipa nego što je to Virgin tako da mislim da bi Virgin mogao ostati kao zadnja momčad slijedeće sezone.
Zar nije zabranjeno da se to radi? a i ako to naprave nevidim da će puno napredovat
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Online
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16013
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Cuky »

nije zabranjeno. Naime to je bolid koji nije ni po pravilima i kojeg ne voze u utrkama niti imaju namjeru voziti, a FI, kao i Ferrari i još pokoja ekipa prodaju 1-2 stara bolida nakon kojih 2-3 godine, pa je HRT uzeo za promociju novog sponzorstva. A kako taj bolid nije bio toliko loš (oko sredine) možda i nešto nauče od njih :D
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la gringo73 »

Kapetan napušta brod, tj. Colin Kolles napušta HRT.
Link
slika
Avatar
Forza
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 919
Pridružen/a: 20 tra 2010, 20:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari - F1
Lokacija: Maranello

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Forza »

slika
slikaslikaslika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la gringo73 »

Karthikeyan je drugi vozač HRT-a. Pedro 40 godina, Narain 35...starudija. Najstarija postava u F1. LINK
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la pospani gad »

gringo73 je napisao/la:Karthikeyan je drugi vozač HRT-a. Pedro 40 godina, Narain 35...starudija. Najstarija postava u F1. LINK
Ajd, da je i to riješeno..... :biggrin:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Scuderia »

Q+A -> Karthikeyan
KLIK
slika
Online
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16013
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Cuky »

Novi logo (netko očito ima puno smisla :D)

slika


btw, dali je moguće pormijeniti naziv teme? Momčad se više ne zove Hispania Racing Team nego samo HRT.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Scuderia »

Jacky Eeckelaert i Teammanager Boris Bermes su napustili HRT
KLIK-njemacki LINK

Ugovorom su bili vezani do prvog mjeseca, nisu dobili novi, i otisli su.
Jacky trazi novi posao, mozda ostane u F1, dok Boris mozda dodje u Lotus Lotus-LMP2.
slika
Avatar
Domi
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1381
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 23:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Domi »

slika

I može li netko promijenit naslov teme, ime tima je sad samo HRT ako ne griješim ?!
"Life is about passions. Thank you for sharing mine" - Michael Schumacher, Brazil GP 2012
Online
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16013
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - Hispania Racing Team

Post Postao/la Cuky »

Ovo je prošlogodišnji F111 sa kojim će vozit ovo testiranje. Navodno da će na 2. ili na 3. testu tek doć sa novim bolidom koji će se zvati F112. Također, vozit će ovaj test sa čisto bijelim bolidom jer trenutno još dogovaraju sponzorstva pa nisu odredili konačne boje. Nagađa se da bi mogla biti neka bijelo-zlatno-crna kombinacija.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Scuderia »

Nadaju se da ce proci onaj zadnji " final crash "
KLIK
slika
Online
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16013
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Cuky »

HRT je jučer (ili danas, nisam 100% siguran) imao crash test za novi bolid. Evo i obavijesti:
HRTF1Team: 14 crash tests passed. Chasis approved but the 2 that failed (by minor margin) prevent us to have the car ready for BCN1 test

2 that failed by margins are the roll hoop and nose... the parts are tone re tested next week.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la gringo73 »

Dani Klos postaje rezervni vozač HRT-a. LINK

HRT neće biti na ovom testiranju u Barceloni ni sa prošlogodišnjim bolidom! :roll: LINK
slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Toon »

gringo73 je napisao/la:HRT neće biti na ovom testiranju u Barceloni ni sa prošlogodišnjim bolidom! :roll:
...hah...moglo se i očekivati...neozbiljnost i glupost...kikiriki momčad...možda se "sjete" i odustati do početka...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Online
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16013
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Cuky »

oprosti Toon, ali što im znači nabijati kilometražu na starom bolidu?? Za momčad koja nema previše manevarskog prostora kad su financije u pitanju to je glupo bacanje novaca. Htjeli su na ovaj test doći sa novim bolidom, on nije prošao crash test i po pravilu koje od ove godine vrijedi ne smiju ga koristiti niti na testovima. Ako su htjeli vidjeti razliku u prošlogodišnjim i ovogodišnjim gumama to su napravili na prvom testiranju. I nema boljeg bolida za to odradit nego prošlogodišnji. A sad, ponavljam, nema smisla da momčad koja nema velike financije nabija kilometražu sa starim bolidom. I još nešto, ako je HRT smijurija jer preskače ovaj test, što je onda sa Virginom, pardon Marussiom? Oni nisu ni došli u Jerez, a u Barcelonu dolaze sa prošlogodišnjim bolidom, dok o novom nema ni "a" nigdje. Za mene je to smijurija.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la K1M1 »

Slažem se s culetom, marussia je još veća banana jer im novi bolid nije ni na vidiku, a u jerezu se nisu ni pojavili. Dok je hrt već složio novi bolid i planirali su se pojavit u barceloni, al nije prošao na crash testu pa po pravilima ne mogu...
slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Toon »

@damjan.cule - ma slažem se ja s tobom po pitanju "financija" i takve logike...no neozbiljni su isto ko i rusi...dobro, ne trpam ih u isti koš ali ovo nije dobar pristup...to je "mučenje" koje će završiti na kraju poretka...ne vidim smisla ni u jednoj od spomenutih momčadi..."pošten bez ambicija je luzerska tradicija" (Hladno Pivo)
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Online
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16013
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Cuky »

slažem se da nije dobar pristup. Ali u današnje vrijeme gdje nema novaca bez rezultata, a bez rezultata nema novaca za ekipu poput HRT-a je pobjeda već pojaviti se na gridu. Njih, kao i Super Aguri volim usporediti sa Minardijem. Doduše, SA nije ostao dovoljno dugo u F1, ali Minardi je momčad koja je uvijek imala zacementirano mjesto na dnu poretka i svejedno je imala velik broj fanova. Tako je i meni HRT, nakon Ferrarija i Saubera najdraža ekipa, tj. radije bih rekao da su mi najsimpatičniji. Jednostavno volim vidjet te male ekipe kako se trude i kako su zadovoljni sa malim stvarima. A kako je netko napisao na jednom forumu, netko mora biti i zadnji, ne mogu svi na prvo mjesto.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Odgovori