Vitaly Petrov

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la K1M1 »

dmarijon je napisao/la:Vozio, ne vozio. Naravno da je Petrov brži od Senne.
lol a kako ti to znaš, imaš kristalnu kuglu možda. :biggrin:
Senna je bio dosta uvjerljiviji i brži dok su zajedno vozili u gp2 pa ne vidim razloga zašto nebi bilo tako i u f1.
Takodjer bi se složio s gringom, mislim da je ovo loše za petrova a ne dobro, jer zamisli da sad netko ko zamijeni kubicu (npr. grosjean) bude dosta brži od petrova, mislim da bi se onda za sljedecu sezonu definitivno riješili petrova i uzeli grosjeana. ;)
Ovo sam samo dao kao primjer, al mislim da nažalost ni senna ni grosjean nece dobit priliku sjest u bolid nego da ce dovest liuzzija (nedaj bože), heidfelda ili hulkenberga.
Po meni, barem bi trebali dat priliku svojim rezervnim vozačima na sljedecim testovima, pa ako zadovolje ostavit ih u bolidu, a ako ne dovest heidfelda.
Spominje se u medijima i kimi, al mislim da je ta vjerojatnost manja od 1%. ;)
slika
Avatar
kimi&pablo.u.bmw
Početnik
Početnik
Postovi: 302
Pridružen/a: 13 stu 2008, 17:03
Ja sam: Vozač

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la kimi&pablo.u.bmw »

mislim da ce na prvoj (ili prve dve tri trke) voziti neki vozac srednjih mogucnosti pa ako vide da im je bolid konkurentan i da su moguci podijumi i pobede da ce se onda reno odluciti odresiti kesu i dovesti nekog vozaca koji moze pruziti vise od sene ili grosjana
Neno Koš
Postovi: 33
Pridružen/a: 03 tra 2010, 22:39
Ja sam: Vozač
Navijam za: Renault F1

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la Neno Koš »

kimi&pablo.u.bmw je napisao/la:mislim da ce na prvoj (ili prve dve tri trke) voziti neki vozac srednjih mogucnosti pa ako vide da im je bolid konkurentan i da su moguci podijumi i pobede da ce se onda reno odluciti odresiti kesu i dovesti nekog vozaca koji moze pruziti vise od sene ili grosjana


a što ako neko od tih senne i tih tipa uzme postolje, a petrov se dole mrcvari. koga onda mjenjat :D
Avatar
kowalski
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 442
Pridružen/a: 03 ožu 2010, 21:07
Ja sam: Vozač

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la kowalski »

kimi&pablo.u.bmw je napisao/la:mislim da ce na prvoj (ili prve dve tri trke) voziti neki vozac srednjih mogucnosti pa ako vide da im je bolid konkurentan i da su moguci podijumi i pobede da ce se onda reno odluciti odresiti kesu i dovesti nekog vozaca koji moze pruziti vise od sene ili grosjana
Budu li mogući podiji, mislim da će jedan Finac biti zainteresiran za sjedalo u Renaultu.
"Just being a mediocre driver has never been my ambition. That's not my style." /Michael Schumacher/
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la Alonso-champ »

Neno Koš je napisao/la:
kimi&pablo.u.bmw je napisao/la:mislim da ce na prvoj (ili prve dve tri trke) voziti neki vozac srednjih mogucnosti pa ako vide da im je bolid konkurentan i da su moguci podijumi i pobede da ce se onda reno odluciti odresiti kesu i dovesti nekog vozaca koji moze pruziti vise od sene ili grosjana


a što ako neko od tih senne i tih tipa uzme postolje, a petrov se dole mrcvari. koga onda mjenjat :D


pa Petrova,pa tu ti netreba nikakv fakultet :D :D
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
kimi&pablo.u.bmw
Početnik
Početnik
Postovi: 302
Pridružen/a: 13 stu 2008, 17:03
Ja sam: Vozač

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la kimi&pablo.u.bmw »

Neno Koš je napisao/la:
kimi&pablo.u.bmw je napisao/la:mislim da ce na prvoj (ili prve dve tri trke) voziti neki vozac srednjih mogucnosti pa ako vide da im je bolid konkurentan i da su moguci podijumi i pobede da ce se onda reno odluciti odresiti kesu i dovesti nekog vozaca koji moze pruziti vise od sene ili grosjana


a što ako neko od tih senne i tih tipa uzme postolje, a petrov se dole mrcvari. koga onda mjenjat :D
onog kome ugovor to omogucava
ma ne brinem se ja da se ce reno snaci kako to njima najvise odgovara,samo da auto bude na nivou ;)
Neno Koš
Postovi: 33
Pridružen/a: 03 tra 2010, 22:39
Ja sam: Vozač
Navijam za: Renault F1

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la Neno Koš »

kimi&pablo.u.bmw je napisao/la:
Neno Koš je napisao/la:
kimi&pablo.u.bmw je napisao/la:mislim da ce na prvoj (ili prve dve tri trke) voziti neki vozac srednjih mogucnosti pa ako vide da im je bolid konkurentan i da su moguci podijumi i pobede da ce se onda reno odluciti odresiti kesu i dovesti nekog vozaca koji moze pruziti vise od sene ili grosjana


a što ako neko od tih senne i tih tipa uzme postolje, a petrov se dole mrcvari. koga onda mjenjat :D
onog kome ugovor to omogucava
ma ne brinem se ja da se ce reno snaci kako to njima najvise odgovara,samo da auto bude na nivou ;)
mislim da su u renaultu više zabrinuti za auto nego za vozača. u brzom autu možeš imat i prosječnog vozača pa opet u utrci za prvaka (primjer Webber, pred nekoliko godina Heidfeld...) njima je stvarno za odlučit za koga smatraju da svojim talentom može učinit nešto ako ima pilu u ruci. :p mislim da mlad vozač i talentiran daje više krvi i agresivnosti autu nego neki pasivan vozač da odvozi u dobrom autu.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la F1NAC »

lol pa webber ima vise iskustva od ove dvojice skupa .. kad pogledas njima je to 2. sezona s tim da petrov tu i tam krene se borit ili zleti .. senna je vozio HRT al to nis ne opravdava treba cekat prvu trku i kak se nose s tim :D ako bude dobar auto i oni to ne iskoriste bit ce velika steta nadam se da ce se borit ova dvojka :)
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
kimi&pablo.u.bmw
Početnik
Početnik
Postovi: 302
Pridružen/a: 13 stu 2008, 17:03
Ja sam: Vozač

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la kimi&pablo.u.bmw »

Neno Koš je napisao/la:
kimi&pablo.u.bmw je napisao/la:
Neno Koš je napisao/la: a što ako neko od tih senne i tih tipa uzme postolje, a petrov se dole mrcvari. koga onda mjenjat :D
onog kome ugovor to omogucava
ma ne brinem se ja da se ce reno snaci kako to njima najvise odgovara,samo da auto bude na nivou ;)
mislim da su u renaultu više zabrinuti za auto nego za vozača. u brzom autu možeš imat i prosječnog vozača pa opet u utrci za prvaka (primjer Webber, pred nekoliko godina Heidfeld...) njima je stvarno za odlučit za koga smatraju da svojim talentom može učinit nešto ako ima pilu u ruci. :p mislim da mlad vozač i talentiran daje više krvi i agresivnosti autu nego neki pasivan vozač da odvozi u dobrom autu.
opet kazem,reno ce odluciti sta je za njih najbolje - da li mlad i talentiran ali pri tom neiskusan i greskama sklon vozac koji ce mozda blesnuti na nekoj trci sa podijumom ili nekim smelim obilazenjem ili stariji i oprezniji ali puno iskusniji vozac koji ce zavrsavati trke na podijumu ili blizu sa mozda ponekom pobedom i vredno skupljati bodove
a videli smo sta konzistentnost i skupljanje bodova iz trke u trku znaci prosle sezone (mislim na alonsa koji do par trka pred kraj uopste nije uziman ozbiljno u borbi za titulu)
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la dmarijon »

K1M1 je napisao/la:
dmarijon je napisao/la:Vozio, ne vozio. Naravno da je Petrov brži od Senne.
lol a kako ti to znaš, imaš kristalnu kuglu možda. :biggrin:
Senna je bio dosta uvjerljiviji i brži dok su zajedno vozili u gp2 pa ne vidim razloga zašto nebi bilo tako i u f1.
Takodjer bi se složio s gringom, mislim da je ovo loše za petrova a ne dobro, jer zamisli da sad netko ko zamijeni kubicu (npr. grosjean) bude dosta brži od petrova, mislim da bi se onda za sljedecu sezonu definitivno riješili petrova i uzeli grosjeana. ;)
Ovo sam samo dao kao primjer, al mislim da nažalost ni senna ni grosjean nece dobit priliku sjest u bolid nego da ce dovest liuzzija (nedaj bože), heidfelda ili hulkenberga.
Po meni, barem bi trebali dat priliku svojim rezervnim vozačima na sljedecim testovima, pa ako zadovolje ostavit ih u bolidu, a ako ne dovest heidfelda.
Spominje se u medijima i kimi, al mislim da je ta vjerojatnost manja od 1%. ;)
neobično mi je da si toliko aktivan na forumu, a da vjeruješ u vozačke potencijale brune legendarnog nećaka? Koji je ono testni vozač prošle godine sjeo u taj bolid, ostavio sennu za više od sekunde po krugu i komentirao da se to ne može nazvati F1 bolidom? Samo to mi je više nego dovoljno. Gp2 se ne može usporeživati s formulom iz više razloga.
S druge strane, Petrov ima brzinu kad mu se sve posloži (problem mu je što se često ne posloži).
Isto tako, ne razumijem ovo- (nedaj bože), heidfelda ili hulkenberga.
da sam u renaultu, bio bi sretan da mogu dovesti nekoga od ove dvojice!
Tako da je to još jedna neobična usporedba
Samo neka se trkaju.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la F1NAC »

ova sezona mu je kljucna sad se mora pokazati da je pravi vođa kad nema kubice.. Ako sad zariba sumnjam da ce 2012 voziti (lol vec je 2012 blizu xD) :D
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la K1M1 »

dmarijon je napisao/la: neobično mi je da si toliko aktivan na forumu, a da vjeruješ u vozačke potencijale brune legendarnog nećaka? Koji je ono testni vozač prošle godine sjeo u taj bolid, ostavio sennu za više od sekunde po krugu i komentirao da se to ne može nazvati F1 bolidom? Samo to mi je više nego dovoljno. Gp2 se ne može usporeživati s formulom iz više razloga.
a meni je još više neobično da ti možeš ocjenit dal je vozač dobar ili loš na temelju jednih jedinih kvalifikacija. :roll: I nzm zašto nebi vjerovao u njegove potencijale, ne kažem da je nekakav materijal za prvaka ili slično, al da zaslužuje bit na gridu i da zaslužuje još jednu šansu u barem prosječnom autu, zaslužuje. A još mi je smješnije kako si napisao 'naravno da je petrov brži od senna', na temelju čega si to zaključio da mi je znat, prije nego li je ovaj uopce sjeo u bolid. :?
dmarijon je napisao/la:Isto tako, ne razumijem ovo- (nedaj bože), heidfelda ili hulkenberga.
da sam u renaultu, bio bi sretan da mogu dovesti nekoga od ove dvojice!
Tako da je to još jedna neobična usporedba
ajd malo bolje čitaj, ovo 'nedaj bože' se odnosilo na liuzzija, kojeg smatram lošim vozačem koji je imao i previše prilika za dokazat se a nikad nije pokazao ništa, zato mislim da bi njega kao čovjeka kojeg su izbacili iz force indije bilo glupo uzet pored hrpe rezervnih vozača koje imaju. Hulkenberg i Heidfeld su vrlo dobri vozači, i da sam na mjestu renaulta uzeo bih Hulka, al tek nakon što na testiranju dam šansu Senni i Grosjeanu. ;)
slika
Avatar
V3GI
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 467
Pridružen/a: 06 ožu 2010, 23:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: VETTEL I SCHUMI
Lokacija: Gorski kotar/Delnice

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la V3GI »

F1NAC je napisao/la:ova sezona mu je kljucna sad se mora pokazati da je pravi vođa kad nema kubice.. Ako sad zariba sumnjam da ce 2012 voziti (lol vec je 2012 blizu xD) :D
Sad pitanje dal moze izdrzati on taj pritisak jer ce sad biti obrnuto gledati ce njega kao sakupljaca bodova i i najbrzeg a senni ce "oprastati" ako me razumite..
ali ja mi zelim sve najbolje jer mi se cini kao dobar vozac
slika
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la Igor18 »

Ja, iako sam napisao da bih volio da senna dobije priliku, barem u prve 3 utrke smatram da za Renault to nije dobro. Jer niti Petrov a pogotovo Senna nemaju iskustva i neće moći evoluirati taj automobil tijekom sezone kako bi držali korak sa vodećim ekipama.
Ako se žele boriti za pobjede i postolja oni će morati pokraj Petrova staviti nekog iskusnog vozača, koji zna kako razvijati automobil. Nick mi se nekako nameće kao logičan izbor.
Jer, badava ti brz i konkurentan bolid na početku sezone ako nemaš vozača koji će držat korak sa konkurencijom po pitanju razvoja bolida.
Michael is faster than you!!
Avatar
darky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1109
Pridružen/a: 01 lis 2007, 10:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la darky »

pa ja ne bih podcijenio ni Petrova ni Sennu
par je razloga za to:
1. Sad je Petrov prva violina i dobiti će apsolutno svu pomoć u logistici i razvoju auta prema njemu (jer nema Kubice)
Znači ako su i krojili auto za kubicu (Petrov je pokazao lani da nije toliko sporiji koliko nije samo-pouzdan) sad će ga prilagoditi maksimalno za petrova
2. Senna će voziti bez opterečanja, jer najgora stvar koja mu se može dogoditi je da bude i dalje test vozač
(prilika mu je tu i samo je mora iskoristiti), nemojmo se zavaravati može se desiti da mu kubičin auto bude pasao kao saliven za njega
3. Kubica iako neće voziti sigurno će biti u boksu i raditi će možda već od samog proljeća na razvoju novog auta za iduću sezonu...

I na kraju IMHO
Ako Renault traži zamjenskog vozača za Kubicu (pa da ne vozi Senna) mislim da bi im najviše pasao Kobayashi on je jako agresivan i sigurno bi ponajbolje izvukao maksimim od Renaulta i lako bi ga dobili za šaku dolara od Subera
Znači oni posude Sennu Suberu i nešto love, a Suber njima posudi Kobayashia.
Mislim da bi obje momčadi profitirale ove sezone od toga.
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la dmarijon »

po menio, u pravu ste i jedan i drugi :)
kako god, kamui u renaultu s "potlak ispušnim sistemom". to bi bilo cool :)
Samo neka se trkaju.
Avatar
darky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1109
Pridružen/a: 01 lis 2007, 10:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la darky »

bravo =D> =D> =D>
odličan posao za renault
uzeli heifilda kao gromobran i smanjili pritisak sa petrova...
on bi mogao postati faktor ove sezone
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la Igor18 »

Bravo za Petrova. Mnoge je (uključujući i mene) iznenadio, sumnjao sam u njega ali zadnjom utrkom prošle i sada pokazuje da se radi o vrlo dobrom vozaču koji nije tu samo zbog para koje donosi
Michael is faster than you!!
Avatar
V3GI
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 467
Pridružen/a: 06 ožu 2010, 23:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: VETTEL I SCHUMI
Lokacija: Gorski kotar/Delnice

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la V3GI »

Too Petrov tako se to radi, =D>
Alonso opet nije mogo nis :biggrin:
slika
Neno Koš
Postovi: 33
Pridružen/a: 03 tra 2010, 22:39
Ja sam: Vozač
Navijam za: Renault F1

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la Neno Koš »

Alonso je nastavio od Abu Dhabija slijedit Petrova :biggrin: Čestitke Petrovu! =D>
Avatar
darky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1109
Pridružen/a: 01 lis 2007, 10:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la darky »

mislim da će sad alonso imati novog najdražeg "neprijatelja" petrova :biggrin:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la F1NAC »

da je bar kubica tu ... bravo petrov !!
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la K1M1 »

Junak dana. Svaka čast. Stvarno nisam očekivao ovo. Eh da je Kubica tu možda bi se borio za pobjedu, a možda bi bio i sporiji od Petrova, tko će ga znat. U svakom slučaju nisam očekivao da će ovaj momak ikad ostvarit mjesto na podiju al eto, prevario sam se. :)
slika
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la dmarijon »

E he he
sjećate li se one žustre rasprave o kvaliteti Petrova, prije mjesec dana, na ovoj temi. Malo ispred :)
neka, neka...
Samo neka se trkaju.
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la K1M1 »

dmarijon je napisao/la:E he he
sjećate li se one žustre rasprave o kvaliteti Petrova, prije mjesec dana, na ovoj temi. Malo ispred :)
neka, neka...
Jedno završavanje na podiju ne čini vozača odmah klasom, evo ti primjer Piqueta. I taj je završio na podiju, a svi će se složit da je bio jedan od lošijih vozača u zadjih par godina. ;)
Svaka čast Petrovu, danas stvarno odličan. al treba pričekat da vidimo kakav ce bit u sljedecim utrkama...
slika
Odgovori