Vitaly Petrov

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

danas je bio dobar, super strategija, ali svega dvije utrke gdje je bio dobar je premalo. Kubica je jucer prvi puta ove sezone ispao iz prvih deset u kvalama, a petrov ni sam neznam koliko puta. Očekivalo se da ce biti los ali toliko losiji je previse!
Nadam se da ce preogovori izmedu Nicka i sefa Renaulta biti uspjesni.
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la gringo73 »

Forza je napisao/la:...
Pomogo mu i f-duct...nevjerovatno kako je Reno potegao po ravnome...
I, zanimljivo, kad pogledaš na max brzine u trci, na sva tri mjesta mjerenja Alonso je imao veću brzinu. ;)
Link
slika
Avatar
Forza
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 919
Pridružen/a: 20 tra 2010, 20:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari - F1
Lokacija: Maranello

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la Forza »

gringo73 je napisao/la:
Forza je napisao/la:...
Pomogo mu i f-duct...nevjerovatno kako je Reno potegao po ravnome...
I, zanimljivo, kad pogledaš na max brzine u trci, na sva tri mjesta mjerenja Alonso je imao veću brzinu. ;)
Link
Hvala Gringo73, čekao sam taj PDF do prije i evo baš su ga sad stavili. Nikad si nebi mislio, da reno ima bolju trakciju jer se vidjelo da ga Alonso sustigao pred kraj ravnine ali je bilo več prekasno za preticanje.
slikaslikaslika
Avatar
F2004_the_best_ever
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2480
Pridružen/a: 28 ruj 2009, 21:37
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la F2004_the_best_ever »

gringo73 je napisao/la:
Forza je napisao/la:...
Pomogo mu i f-duct...nevjerovatno kako je Reno potegao po ravnome...
I, zanimljivo, kad pogledaš na max brzine u trci, na sva tri mjesta mjerenja Alonso je imao veću brzinu. ;)
Link
Ipak je Petrov imao veću maksimalnu brzinu http://www.fia.com/en-GB/mediacentre/f1 ... e-trap.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la K1M1 »

Schumy.d je napisao/la:Vidjelo se tko je bolji. Petrov ili Grosjean, ali meni je neobjašnjivo da jedan Senna zaslužuje priliku samo zbog prezimena, a Petrov ne.
samo zbog prezimena? ne bih baš rekao, prezime mu je pomoglo al ušao je u f1 zasluženo, na temelju rezultata potpuno jednakog kao i petrov, heiki, perez, piquet, di grassi, a to je 2. mjesto u gp2 seriji.
pa nisam ja rekao da petrov nije zaslužio mjesto u f1, zaslužio je al se nije dokazao, dapače bio je s obzirom na kakv boild vozi vrlo loš.
i da, mislim da su senna, di grassi, grosjean i piquet bolji vozači od petrova, to je moje mišljenje a ti se možes složit il ne moraš. ;)
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la Schumy.d »

K1M1 je napisao/la: samo zbog prezimena? ne bih baš rekao, prezime mu je pomoglo al ušao je u f1 zasluženo, na temelju rezultata potpuno jednakog kao i petrov, heiki, perez, piquet, di grassi, a to je 2. mjesto u gp2 seriji.
pa nisam ja rekao da petrov nije zaslužio mjesto u f1, zaslužio je al se nije dokazao, dapače bio je s obzirom na kakv boild vozi vrlo loš.
i da, mislim da su senna, di grassi, grosjean i piquet bolji vozači od petrova, to je moje mišljenje a ti se možes složit il ne moraš. ;)
Dobro ajd nebitno sad tko je bolji, ali reci mi šta je to Senna pokazao više u bolidu HRT-a od Petrova u Renaultu (zanemarivo i bodove)?
Avatar
A.Senna
Početnik
Početnik
Postovi: 301
Pridružen/a: 11 tra 2008, 13:40

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la A.Senna »

Danas je vozio fantasticno,sjebo je Alonsa skroz.
Biti drugi znaci biti prvi medju gubitnicima....A.Senna
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la K1M1 »

Schumy.d je napisao/la: Dobro ajd nebitno sad tko je bolji, ali reci mi šta je to Senna pokazao više u bolidu HRT-a od Petrova u Renaultu (zanemarivo i bodove)?
Pa u tome i je problem što nije ni mogao ništa pokazati kad je bolid tako spor da u njemu nebi mogao ništa pokazati ni da si novi Šumaher. Možemo ga gledati samo u odnosu na timske kolege a tu je imao u kvalama omjer solidnih 12:6 protiv njih. Petrov je imao tu sreću da sjedne i pokaže se u dobrom bolidu dok neki nažalost tu priliku nikad neće dobiti (di grassi, senna, chandhok, grosjean) a nisu ništa lošiji od njega, dapače. Jbg, takva je f1.
slika
Avatar
Forza
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 919
Pridružen/a: 20 tra 2010, 20:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari - F1
Lokacija: Maranello

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la Forza »

"Directly or indirectly, thanks a lot. Hopefully he (Petrov) will be around next year," said the German.

But the Russian said Vettel "should not be grateful to me".

"I didn’t do anything for him and I didn’t destroy Fernando’s race," said Petrov. "I only did my job — but maybe I should have asked on the radio first how much Vettel was going to pay me!"


Dobit če bocu vodke i nekoliko limenki Red Bulla...
slikaslikaslika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la Schumy.d »

K1M1 je napisao/la: Pa u tome i je problem što nije ni mogao ništa pokazati kad je bolid tako spor da u njemu nebi mogao ništa pokazati ni da si novi Šumaher. Možemo ga gledati samo u odnosu na timske kolege a tu je imao u kvalama omjer solidnih 12:6 protiv njih. Petrov je imao tu sreću da sjedne i pokaže se u dobrom bolidu dok neki nažalost tu priliku nikad neće dobiti (di grassi, senna, chandhok, grosjean) a nisu ništa lošiji od njega, dapače. Jbg, takva je f1.
Dobro, ajmo ga usporediti sa Lotusom i Virginom. Baš se ni tu nije iskazao nešto. :?
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la K1M1 »

Schumy.d je napisao/la: Dobro, ajmo ga usporediti sa Lotusom i Virginom. Baš se ni tu nije iskazao nešto. :?
vidim da nisi baš pratio ove na začelju, lotus je bio brži 1 do 2 sec kroz cijelu sezonu od hrt-a, a i virgin je bio brži oko 1 sec. pa sama činjenica da hrt nije imao ni jedan jedini update kroz cijelu sezonu ti dovoljno govori, a da ne govorim o tome da je bolid bio potpuno jednak u svim utrkama, isto podešeno krilo su koristili u monacu i u monzi. i unatoč svemu tome uspjeli završit ispred boljeg virgina. uostalom, ovo je potpuno izvan teme, i neznam šta si se uopće ulovio senne. ja sam samo rekao svoje mišljenje da bi svi oni vozači koji su na začelju (i one koje sam prije nabrojao) bili bolji ili barem jednaki ko petrov, i to da nažalost neki neće nikad dobit priliku vozit takav bolid, a nisu ništa lošiji od njega.
nadam se da će u renaultu dobro promisliti i uzet heidfelda za sljedecu sezonu.
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la Schumy.d »

K1M1 je napisao/la:
Schumy.d je napisao/la: Dobro, ajmo ga usporediti sa Lotusom i Virginom. Baš se ni tu nije iskazao nešto. :?
vidim da nisi baš pratio ove na začelju, lotus je bio brži 1 do 2 sec kroz cijelu sezonu od hrt-a, a i virgin je bio brži oko 1 sec. pa sama činjenica da hrt nije imao ni jedan jedini update kroz cijelu sezonu ti dovoljno govori, a da ne govorim o tome da je bolid bio potpuno jednak u svim utrkama, isto podešeno krilo su koristili u monacu i u monzi. i unatoč svemu tome uspjeli završit ispred boljeg virgina. uostalom, ovo je potpuno izvan teme, i neznam šta si se uopće ulovio senne. ja sam samo rekao svoje mišljenje da bi svi oni vozači koji su na začelju (i one koje sam prije nabrojao) bili bolji ili barem jednaki ko petrov, i to da nažalost neki neće nikad dobit priliku vozit takav bolid, a nisu ništa lošiji od njega.
nadam se da će u renaultu dobro promisliti i uzet heidfelda za sljedecu sezonu.
Samo sam dao dokaz da ti ne razmišljaš kako bi trebao.
Bez ikakve zamjerke, ali mislim da ti imaš veće simpatije prema Senni (vjerojatno zbog prezimena) i Klienu recimo nego prema Petrovu. Vjerojatno je to tako jer si Petrov plaća sezonu pa ti je možda antipatičan. Primjera radi, kažeš da se Senna (ili netko sa začelja) nije mogao dokazati jer ima slab auto, a onda prema tome meni nije jasno kako si mogao zaključiti da su oni bolji vozači od Petrova, po kojim kriterijima.

Možda zbilja i jesu, ali ja to nisam mogao zaključiti iz ove sezone. :)

Kad smo već kod toga, ja bih volio da Sutil recimo ode u Renault. Čovjek je zaslužio malo bolji auto (iako FI ima čudnu formu).
Avatar
V3GI
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 467
Pridružen/a: 06 ožu 2010, 23:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: VETTEL I SCHUMI
Lokacija: Gorski kotar/Delnice

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la V3GI »

Alonso nije imao šanse protiv mene
http://gol.hr/clanak/rubrika/automoto/r ... sanse.html" onclick="window.open(this.href);return false;
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la Schumy.d »

vegi696 je napisao/la:Alonso nije imao šanse protiv mene
http://gol.hr/clanak/rubrika/automoto/r ... sanse.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Dobro, sad ga i on malo pretjeruje. :|
Vidjet ćemo kako se nosi na otvorenijim stazama sa Alonsom.

Sad već misli da je bolji od Fernanda.
Avatar
Forza
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 919
Pridružen/a: 20 tra 2010, 20:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari - F1
Lokacija: Maranello

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la Forza »

Schumy.d je napisao/la:
vegi696 je napisao/la:Alonso nije imao šanse protiv mene
http://gol.hr/clanak/rubrika/automoto/r ... sanse.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Dobro, sad ga i on malo pretjeruje. :|
Vidjet ćemo kako se nosi na otvorenijim stazama sa Alonsom.

Sad već misli da je bolji od Fernanda.
Nije istina, u članku na autosportu Petrov nije nigdje to izjavio... reako je " nije imao (alonso) nove šanse za napad jer mu staza to nije dopustila" ;)


Petrov considered letting Alonso overtake
slikaslikaslika
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la Bibi »

Petrov produzuje sa Renaultom? LINK
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la Toon »

Bibi je napisao/la:Petrov produzuje sa Renaultom? LINK
...potvrda da je sve dogovoreno i da Petrov ostaje u momčadi...
KLIK
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
V3GI
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 467
Pridružen/a: 06 ožu 2010, 23:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: VETTEL I SCHUMI
Lokacija: Gorski kotar/Delnice

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la V3GI »

Petrov: Kubica me ništa ne želi naučiti
e moj petrov niste ste si bas dobri
http://www.gol.hr/clanak/rubrika/automo ... uciti.html" onclick="window.open(this.href);return false;
slika
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la dmarijon »

Dok jednom ne smrkne ....
Nekako sve karte idu na ruku Vitalija. Brz bolid, velika inovacija, brži momčadski kolega odustaje...
Samo neka se trkaju.
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la gringo73 »

dmarijon je napisao/la:Dok jednom ne smrkne ....
Nekako sve karte idu na ruku Vitalija. Brz bolid, velika inovacija, brži momčadski kolega odustaje...
Ne razumijem šta želiš reč?! Da će Vitalij bit brži sad kad nema Kubice, bolji, zapaženiji, da će postat lider? Mislim da momčad itekako zna koliki je njegov potencijal...a osobno, mislim da je ova situacija za njega gora, i da će se sve to u Renaultu slabije odvijat nego da je Kubica tu.
slika
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la dmarijon »

Šta želim reći. Da će biti vozač broj 1. vrlo jednostavno. Neće biti brži bez kubice. Ali kraj njega neće biti bržeg kubice, tako da će biti najbrži renault. (osim ako uspiju dobiti kimija ili heidfelda)
Samo neka se trkaju.
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la Alonso-champ »

ja mislim da ce Senna biti brzi od Petrova...
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
pinkdpanter
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 404
Pridružen/a: 14 svi 2007, 19:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: kimi raikkonen

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la pinkdpanter »

mislim da senna neće ni vozit [-X
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la dmarijon »

Vozio, ne vozio. Naravno da je Petrov brži od Senne.
Samo neka se trkaju.
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Vitaly Petrov

Post Postao/la Alonso-champ »

ne budi toliko siguran.....
Alonsista hasta la muerte..
Odgovori