Moj najdraži trenutak u povijesti Formule 1

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

tex je napisao/la:mislim da zamjenio prvi vozač toyote njihove prve sezone ali da me ubiješ ne zmislim se kako se zove
Mika Salo ako se na varam ;)
slika
ms_paint
Postovi: 17
Pridružen/a: 28 svi 2006, 15:54
Navijam za: Nikoga

Post Postao/la ms_paint »

Gogy je napisao/la:teško se odlučit,toliko je toga schumi osvojia,ali ako se baš moran odlučit onda ću reć da mi je najlipši trenutak bia suzuka 2000.,kad je schumi osvojia svoj 3.naslov svjetskog prvaka u formuli 1,a 1. u ferrariju!
definitivno ;) ;)
Avatar
goran007
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 916
Pridružen/a: 03 svi 2006, 16:37

Post Postao/la goran007 »

gradski je napisao/la:1988 Suzka!
Jedan sudar!
Jedan slomljen nos!
Cijeli krug bez nosa!
Ulazak u BOX!
Izlazak i unistenje najboljih krugova i na kraju prvi, pa....
"#$%&%$## Balestre.... P.... ti M.....

i 1994 Donnington!
Jedna kisa!
Jedan Ford kupljen kod Coswortha!
I...
ma ko nije gledao neka pogleda, a ko je zna da je to bez rijeci
Pozdrav
Slazem se!!!!mogla bi jos npr.proci Monte Carlo 1984...ili npr.Spanjolska 1986 i pobjeda za koji metar...ili Monte Carlo 1992...Balestre,ped...... francuska,poklanja naslov(suzuka 1989)...ona konferencija poslije trke...uz 01.05 u Imoli,moj natuzniji trenutak u F1...i samo jedan ispravak netocnog navoda :-)) ta Suzuka o kojoj pricas bila je 1989!!!...no nema veze,slazemo se oko ostalog
Avatar
goran007
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 916
Pridružen/a: 03 svi 2006, 16:37

Post Postao/la goran007 »

tex je napisao/la:nije padal nikakva kiša, nego je bilo sunčano
schumi i hill borili su se od samog početka utrke i negdje sredinom utrke su se sudarili i hill je odusto, a schumi je nastavio ali nije završio u bodovima. kad se znanolo da je hill odusto u boksu schumija su slavili jer je schumi posto po prvi put prvak sa malom prednosti ispred hilla
ovaj podatak je netocan...Schumi osvaja prvi naslov 1994 kad u Adelaideu udara u zid pa se vraca na stazu i namjerno udara u Hilla koji ga nastoji preteci...Schumi odnmah odustaje,a Hill se dovuce do boksa i tu mu je kraj
Avatar
ferrariboy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1438
Pridružen/a: 17 tra 2005, 11:06
Navijam za: Nikoga
Lokacija: opatija
Kontakt:

Post Postao/la ferrariboy »

goran007 je napisao/la: pa se vraca na stazu i namjerno udara u Hilla koji ga nastoji preteci...
evo, još si jednom dokazao koliki si biser :roll:
na takve nije vrijedno riječi trošit
slika Champions forever slika

"...every year we have a champion, but there isn't a legend every year ..."
Avatar
goran007
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 916
Pridružen/a: 03 svi 2006, 16:37

Post Postao/la goran007 »

ferrariboy je napisao/la:
goran007 je napisao/la: pa se vraca na stazu i namjerno udara u Hilla koji ga nastoji preteci...
evo, još si jednom dokazao koliki si biser :roll:
na takve nije vrijedno riječi trošit
kaj je netocno,biseru...nije ga mozda udario tako kako pise...Patrick Head ti je poslije izjavio da nisu imali sud zbog Sennine pogibije da bi tuzili Benneton i Michaela
Avatar
ferrariboy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1438
Pridružen/a: 17 tra 2005, 11:06
Navijam za: Nikoga
Lokacija: opatija
Kontakt:

Post Postao/la ferrariboy »

goran007 je napisao/la:
ferrariboy je napisao/la:
goran007 je napisao/la: pa se vraca na stazu i namjerno udara u Hilla koji ga nastoji preteci...
evo, još si jednom dokazao koliki si biser :roll:
na takve nije vrijedno riječi trošit
kaj je netocno,biseru...nije ga mozda udario tako kako pise...Patrick Head ti je poslije izjavio da nisu imali sud zbog Sennine pogibije da bi tuzili Benneton i Michaela
nije ga udario nego zatvorio, pa je ovaj lupio njega.
pitaj mamu da ti kupi naočale. :roll:

a što se heada tiče, sere. nisu imali nikakvih dokaza osim onih koje su im servirali britanskih 24h

uostalom za šta su ga mogli tužit? smetanje hillu u utrci :lol:
slika Champions forever slika

"...every year we have a champion, but there isn't a legend every year ..."
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Evo da se malo umiješam ;)
Pogledajte snimku i recite da ga Schumi nije preopasno i nepropisno zatvorio? Kad ga nije već lupio mislim, jer jer ovako zatvorio=lupio ga je sa strane, oštar potez prema protivniku, gdje je trebao Damon? U zid? Ili pustiti ga? Damon mu je prešao polovicu bolida a ovaj naglo skreće prema njemu. Ako to nije namjerno nepropisno zatvaranje (ma lupanje u bolid ne zatvaranje) onda ne znam što je.

http://www.youtube.com/watch?v=kaqWSloTpgo
Avatar
ferrariboy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1438
Pridružen/a: 17 tra 2005, 11:06
Navijam za: Nikoga
Lokacija: opatija
Kontakt:

Post Postao/la ferrariboy »

vidi se jasno da se hill zaletio i očekivao da će ga pustit.
schumacher je branio svoju poziciju i upitno je jel bolid bio preko pola?
ako i je, onda je to jer ga je hill preforsirao dok je ulazio u zavoj. dakle zaletio se i kasno kočio(ali oštro) pa sad tu izgleda ko da je stvarno bio preko pola. ustvari to je lakat zavoj sa sporim izlazom i ulazom.
nije to sad klasična priča o pola bolida jer se radi o 10 metara :!:

po meni, čisti trkaći incident. pogledajte ono u maleziji sa fisichellom i webberom. ako je to bio trkaći incident onda je ovo definitivno
slika Champions forever slika

"...every year we have a champion, but there isn't a legend every year ..."
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

ferrariboy je napisao/la:...onda je to jer ga je hill preforsirao dok je ulazio u zavoj. dakle zaletio se i kasno kočio(ali oštro) pa sad tu izgleda ko da je stvarno bio preko pola...
ma :lol2:
po tvojim riječima ispada da je Hill MORAO usporiti i pustiti Schumija koji se trenutak prije toga dobro očešao o zid, oštetio bolid (nije sigurno ali zanimljivo slijedi...), nakon povratka na stazu vrludao lijevo desno (vršio korekcije volanom na desnu stranu? ali ja nisam ekspert da bih mogao reći da mu je udarac razbio nešto na bolidu) da bi ga Hill, u većoj brzini naravno, pa utrkuju se (neću reć sa ispravnim bolidom) sustigao i uvalio mu se s desne strane i naravno da je naglo kočio kad je Schumi KRENUO PREMA NJEMU. Pogledaj malo snimku iz Hillovog bolida i pogledaj s kojim dijelom benettona ga je Schumi sašio. Hill nije bio pre-brz da ne bi taj zavoj mogao preći po pasici recimo, i prešao bi da mu je Schumi dao mjesta, što je i morao. Ovo je bio Hillov zavoj. Da, trkaći incident, ali Schumacherov incident.
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

ferrariboy je napisao/la:...pogledajte ono u maleziji sa fisichellom i webberom...
Da, trkaći incident, misliš reći da je Fisico namjerno brzo uletio, kasno kočio, proklizao i ponio Webbera sa sobom? Incident, ali Fisichellin, jer je u želji da ostane ispred napravio katastrofalnu grešku. Evo ti link pa vidi kako je reno radi velike brzine počeo kliziti prema desno i naletio na Webbera.
http://www.youtube.com/watch?v=eAmXniRsM80
Ali ima velika razlika između ova 2 incidenta. Dok je Fisico kočio (malo, puno?) kasnije poslije duge ravnice, a tu i 2 metra igraju ulogu u prebrzom ulasku u zavoj, Schumi i Hill su se dotaknuli pri (relativno) niskoj brzini. I Schumi je MOGAO dati Hillu prostora i oboje bi ostali u trci (hm, ili samo jedan?) dok je Fisicova greška počela na početku kočenja u tom zavoju. Prekasno. I definitivno nije mogao izbjegnuti Webberov bolid jer bi isto ovako klizao i da webbera nije bilo. Da, nije smio tako brzo uletiti u zavoj. Kao što ni schumi nije smio tako naglo zatvoriti vrata s bržim bolidom s desne strane (koji se, zamisli, zaletio, sram ga bilo ;))
Prokarakterizirajmo i Fisichellinu i Schumijevu grešku kao vozačku, ali je i dalje njihova greška i krivi su.
Avatar
ferrariboy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1438
Pridružen/a: 17 tra 2005, 11:06
Navijam za: Nikoga
Lokacija: opatija
Kontakt:

Post Postao/la ferrariboy »

p@rtibrejker je napisao/la: ma :lol2:
po tvojim riječima ispada da je Hill MORAO usporiti i pustiti Schumija koji se trenutak prije toga dobro očešao o zid, oštetio bolid (nije sigurno ali zanimljivo slijedi...), nakon povratka na stazu vrludao lijevo desno (vršio korekcije volanom na desnu stranu?
nije, ali je trebao, jer ne vjerujem da bi s takvim bolidom schumacher završio ispred ;)
p@rtibrejker je napisao/la: pa utrkuju se (neću reć sa ispravnim bolidom) sustigao i uvalio mu se s desne strane i naravno da je naglo kočio kad je Schumi KRENUO PREMA NJEMU. Pogledaj malo snimku iz Hillovog bolida i pogledaj s kojim dijelom benettona ga je Schumi sašio. Hill nije bio pre-brz da ne bi taj zavoj mogao preći po pasici recimo, i prešao bi da mu je Schumi dao mjesta, što je i morao.
pa hvala bogu da je skrenuo prema njemu, kako bi ga inače zatvorio.
ti malo olako shvaćaš tu formulu 1. pa nije to šah da je točno određeno kamo će se ko kretat.
schumacher je išao agresivno zatvarat ali b ože moj... takvih je slučaja bilo i prije i poslije :idea:
p@rtibrejker je napisao/la: Ovo je bio Hillov zavoj. Da, trkaći incident, ali Schumacherov incident.
trkaći incident je trkaći incident. znači nije ni hill nevini stradalnik.
zašto pišeš da je bio hillov zavoj? pa zar bi ti u borbi za naslov tek tako prepustio suparniku poziciju.
nisam ja rekao da je hill kriv, niti da je schumacher. to je bila klasična borba za poziciju. šteta što je na taj način odlučen prvak ali bože moj...

to je sve preforsirano od britanaca. nisu mogli bit ljubomorniji!
uostalom za svakog se velikog prvaka vežu neke afere, a to je samo zato jer neki ne razumiju da su lošiji, koliko god to negirali.pogledaj sennu, prosta, lance-a armstronga ;)
slika Champions forever slika

"...every year we have a champion, but there isn't a legend every year ..."
Avatar
ferrariboy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1438
Pridružen/a: 17 tra 2005, 11:06
Navijam za: Nikoga
Lokacija: opatija
Kontakt:

Post Postao/la ferrariboy »

p@rtibrejker je napisao/la: Da, trkaći incident, misliš reći da je Fisico namjerno brzo uletio, kasno kočio, proklizao i ponio Webbera sa sobom? Incident, ali Fisichellin, jer je u želji da ostane ispred napravio katastrofalnu grešku. Evo ti link pa vidi kako je reno radi velike brzine počeo kliziti prema desno i naletio na Webbera.
.
čuj, to je po meni bilo malo preoptimistično :idea:
p@rtibrejker je napisao/la:
Ali ima velika razlika između ova 2 incidenta. Dok je Fisico kočio (malo, puno?) kasnije poslije duge ravnice, a tu i 2 metra igraju ulogu u prebrzom ulasku u zavoj, Schumi i Hill su se dotaknuli pri (relativno) niskoj brzini. I Schumi je MOGAO dati Hillu prostora i oboje bi ostali u trci (hm, ili samo jedan?) dok je Fisicova greška počela na početku kočenja u tom zavoju. Prekasno. I definitivno nije mogao izbjegnuti Webberov bolid jer bi isto ovako klizao i da webbera nije bilo. Da, nije smio tako brzo uletiti u zavoj. Kao što ni schumi nije smio tako naglo zatvoriti vrata s bržim bolidom s desne strane (koji se, zamisli, zaletio, sram ga bilo ;))
Prokarakterizirajmo i Fisichellinu i Schumijevu grešku kao vozačku, ali je i dalje njihova greška i krivi su.
mislim da si se malo zanio.
fisichella je suludo napao. nešto u stilu takume sata.
al ta dva slučaja nisu tako kristalna ko što ti pišeš.
fisico je vozio bolid iz 2005 sa TC-jem i ostalim tehničkim umotvorinama kojih nije bilo na bennetonu iz 94.o aerodinamici neću ni pričati. ;)

i jedan i drugi slučaj su trkaći incidenti.
zar ti stvarno misliš da bi recimo senna pustio prosta da mu je bio na pola ko ovaj schumiju(?). kako ne kužiš da ovo nije partija karata . :p
slika Champions forever slika

"...every year we have a champion, but there isn't a legend every year ..."
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

ferrariboy je napisao/la:mislim da si se malo zanio.
fisichella je suludo napao. nešto u stilu takume sata.
al ta dva slučaja nisu tako kristalna ko što ti pišeš.
fisico je vozio bolid iz 2005 sa TC-jem i ostalim tehničkim umotvorinama kojih nije bilo na bennetonu iz 94.o aerodinamici neću ni pričati. ;)

i jedan i drugi slučaj su trkaći incidenti.
zar ti stvarno misliš da bi recimo senna pustio prosta da mu je bio na pola ko ovaj schumiju(?). kako ne kužiš da ovo nije partija karata . :p
možda sam se i zanio ;)
je, fisico je napao suludo i s time je napravio GREŠKU (ja ovdje samo pričam o greškama). mislim da je nebitna činjenica kakav je bolid bio onda i sada, jer potez u Adelaidu nije bio high speed potez, nije bilo velike brzine (pa schumi je izletio 30m prije toga i zabio se u zid, vratio se s prljavim gumama i potencijalno oštećenim bolidom, koliko brzo je mogao ići? ili misliš da su današnji bolidi radi TCa čvršći? :p), dogodio se prije izlaza iz zavoja...ista je velika želja. ja ne gledam jel on to namjerno htio nabiti hilla da odustane, o tome mi se ne da jer spada pod duboku filozofiju koja graniči sa laprdanjem u prazno. samo htjedoh reći da je napravio grešku jer postoji korektna vožnja i ona koja takva nije. ovaj potez nije bio korektan. da je schumi pustio hilla u tom zavoju, makar izgubio prvenstvo, pokazao bi da je fer vozač. ali to nije. barem ne kad je gusto...
znam da nije partija karata, to smo vidjeli u monzi 95e kad mi se schumi jako svidio, a možda bih i ja navijao za njega da je hillu malo zavrnuo kacigu :D
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

ovaj post nisam ni vidio :oops:
ferrariboy je napisao/la:...pa nije to šah da je točno određeno kamo će se ko kretat. schumacher je išao agresivno zatvarat ali b ože moj... takvih je slučaja bilo i prije i poslije :idea:
itd...

ja se nikad ne bih zabio u tuđi bolid, ali vjerovatno zato nisam ni prvak u formuli 1. :D
btw, ovo je moje mišljenje o tom incidentu, ne gledam mišljenja drugih niti su moja tako ekstremna. jednostavno potez nije bio fer.

toliko od mene o tome.
Avatar
Buxer
Test vozač
Test vozač
Postovi: 799
Pridružen/a: 26 kol 2006, 18:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Buxer »

Monte Carlo 1992
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's." - Ayrton Senna, January, 1989

slika
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

slika

ja bih rekao da mi je najdraži trenutak ovaj start monte carla 1991. prva trka koju sam gledao, prvi vozač za kojeg sam se "prikačio", sjajan start, na kraju treći (kvalifikacije deveti)...
Avatar
goran007
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 916
Pridružen/a: 03 svi 2006, 16:37

Post Postao/la goran007 »

ferrariboy je napisao/la:vidi se jasno da se hill zaletio i očekivao da će ga pustit.
schumacher je branio svoju poziciju i upitno je jel bolid bio preko pola?
ako i je, onda je to jer ga je hill preforsirao dok je ulazio u zavoj. dakle zaletio se i kasno kočio(ali oštro) pa sad tu izgleda ko da je stvarno bio preko pola. ustvari to je lakat zavoj sa sporim izlazom i ulazom.
nije to sad klasična priča o pola bolida jer se radi o 10 metara :!:

po meni, čisti trkaći incident. pogledajte ono u maleziji sa fisichellom i webberom. ako je to bio trkaći incident onda je ovo definitivno
nek tebi mama kupi naocale,a mozda i neke poduke iz kulture ne bi bile na odmet...jos nisam nikog cuo da je na taj nacin opisao taj incident...vidis,to je ona neiskrenost Michaela i vas,njegovih navijaca...Senna je reko udarit cu Prosta u Suzuki 1990 i napravio je to..nije srao o pola bolida ko ti sada...daj budi barem malo fer pa reci "da,udario ga je,i ja bi ga na njegovom mjestu...mislim da bi onda i njega i tebe vise cijenio
Avatar
Senna
Veteran
Veteran
Postovi: 3398
Pridružen/a: 05 svi 2005, 16:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Minardi _ Alonso
Lokacija: Skradnik
Kontakt:

Post Postao/la Senna »

p@rtibrejker je napisao/la:slika

ja bih rekao da mi je najdraži trenutak ovaj start monte carla 1991. prva trka koju sam gledao, prvi vozač za kojeg sam se "prikačio", sjajan start, na kraju treći (kvalifikacije deveti)...
Jean Alesi :D
Avatar
ferrariboy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1438
Pridružen/a: 17 tra 2005, 11:06
Navijam za: Nikoga
Lokacija: opatija
Kontakt:

Post Postao/la ferrariboy »

p@rtibrejker je napisao/la:
ferrariboy je napisao/la:mislim da si se malo zanio.
fisichella je suludo napao. nešto u stilu takume sata.
al ta dva slučaja nisu tako kristalna ko što ti pišeš.
fisico je vozio bolid iz 2005 sa TC-jem i ostalim tehničkim umotvorinama kojih nije bilo na bennetonu iz 94.o aerodinamici neću ni pričati. ;)

i jedan i drugi slučaj su trkaći incidenti.
zar ti stvarno misliš da bi recimo senna pustio prosta da mu je bio na pola ko ovaj schumiju(?). kako ne kužiš da ovo nije partija karata . :p
možda sam se i zanio ;)
je, fisico je napao suludo i s time je napravio GREŠKU (ja ovdje samo pričam o greškama). mislim da je nebitna činjenica kakav je bolid bio onda i sada, jer potez u Adelaidu nije bio high speed potez, nije bilo velike brzine (pa schumi je izletio 30m prije toga i zabio se u zid, vratio se s prljavim gumama i potencijalno oštećenim bolidom, koliko brzo je mogao ići? ili misliš da su današnji bolidi radi TCa čvršći? :p), dogodio se prije izlaza iz zavoja...ista je velika želja. ja ne gledam jel on to namjerno htio nabiti hilla da odustane, o tome mi se ne da jer spada pod duboku filozofiju koja graniči sa laprdanjem u prazno. samo htjedoh reći da je napravio grešku jer postoji korektna vožnja i ona koja takva nije. ovaj potez nije bio korektan. da je schumi pustio hilla u tom zavoju, makar izgubio prvenstvo, pokazao bi da je fer vozač. ali to nije. barem ne kad je gusto...
znam da nije partija karata, to smo vidjeli u monzi 95e kad mi se schumi jako svidio, a možda bih i ja navijao za njega da je hillu malo zavrnuo kacigu :D
schumacher je njega išao zatvorit i pritom su se sudarili.
čisti trkaći incident.
nije ga on išao izbacit iz utrke, al je branio poziciju ;)
da ga je pustio ne bi bio fer vozač nego p*čk*. a kao takav sigurno ne bi danas bio tu gdje je. uostalom kao ni senna. nisu mi se baš ni on i prost mazili 89. :p

još nešto. u sporim zavojima je veća mogućnost greške nego u brzim.
kao prvo brzi imaju jednu(max. dvije) moguće putanje, dok spori možeš proć na sto načina. zato su tamo vjerojatnije i greške, a da ne spominjem proklizavanja pri ulascima i izlascima iz zavoja još i bez tc-a ;)
slika Champions forever slika

"...every year we have a champion, but there isn't a legend every year ..."
Avatar
ferrariboy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1438
Pridružen/a: 17 tra 2005, 11:06
Navijam za: Nikoga
Lokacija: opatija
Kontakt:

Post Postao/la ferrariboy »

goran007 je napisao/la: nek tebi mama kupi naocale,a mozda i neke poduke iz kulture ne bi bile na odmet...
za to ću se obratit tebi. ti si ovdje jedini objektivni kulturnjak :jezik:
goran007 je napisao/la: jos nisam nikog cuo da je na taj nacin opisao taj incident...vidis,to je ona neiskrenost Michaela i vas,njegovih navijaca...
a kako bi ja to trebao opisat. koliko ti pratiš f1. koda je gledaš od juče.
kolika je sranja(očita) senna uradio pa kako si ti to opravdao? protuargumentom? ili čuvenim Ad-hominemom :roll:

npr ja kažem: senna je napravio to i to sranje.
ti: schumacher je varalica :roll:
to si stavi u potpis, to ti je glavni i jedini argument :roll:

goran007 je napisao/la: ...Senna je reko udarit cu Prosta u Suzuki 1990 i napravio je to..nije srao o pola bolida ko ti sada...daj budi barem malo fer pa reci "da,udario ga je,i ja bi ga na njegovom mjestu...mislim da bi onda i njega i tebe vise cijenio
milošević je rekao : "jebat ću majku hrvatima i to je učinio"
jel ga zato više cijeniš? :roll:
goran007 je napisao/la: ...mislim da bi onda i njega i tebe vise cijenio
baš me briga .. :mjuza:
slika Champions forever slika

"...every year we have a champion, but there isn't a legend every year ..."
Avatar
LuDi_AnalBoy
Početnik
Početnik
Postovi: 234
Pridružen/a: 07 ruj 2006, 13:44
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zabreg grad

BITKA SVIH BITAKA!!!

Post Postao/la LuDi_AnalBoy »

Pogledajte ovo! Dlake su mi se naježile! Pokojni Gilles Villlneuve stvarno je bio faca!Pokoj mu duši! Era turbo-motora stvarno je bila luda! :rock: :peace: :vibro: : http://www.youtube.com/watch?v=cS1vKYk_ywI
Gnjida
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Re: BITKA SVIH BITAKA!!!

Post Postao/la red_devil »

LuDi_AnalBoy je napisao/la:Pogledajte ovo! Dlake su mi se naježile! Pokojni Gilles Villlneuve stvarno je bio faca!Pokoj mu duši! Era turbo-motora stvarno je bila luda! :rock: :peace: :vibro: : http://www.youtube.com/watch?v=cS1vKYk_ywI
Mislim da nam je neko već pokaza ovaj inače sjajni video samo se nemogu sitit ko.
.
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Re: BITKA SVIH BITAKA!!!

Post Postao/la p@rtibrejker »

red_devil je napisao/la:Mislim da nam je neko već pokaza ovaj inače sjajni video samo se nemogu sitit ko.
Gospon sale the admin
http://forum.f1-hr.com/viewtopic.php?t=997
Avatar
goran007
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 916
Pridružen/a: 03 svi 2006, 16:37

Post Postao/la goran007 »

ferrariboy je napisao/la:
goran007 je napisao/la: nek tebi mama kupi naocale,a mozda i neke poduke iz kulture ne bi bile na odmet...
za to ću se obratit tebi. ti si ovdje jedini objektivni kulturnjak :jezik:
goran007 je napisao/la: jos nisam nikog cuo da je na taj nacin opisao taj incident...vidis,to je ona neiskrenost Michaela i vas,njegovih navijaca...
a kako bi ja to trebao opisat. koliko ti pratiš f1. koda je gledaš od juče.
kolika je sranja(očita) senna uradio pa kako si ti to opravdao? protuargumentom? ili čuvenim Ad-hominemom :roll:

npr ja kažem: senna je napravio to i to sranje.
ti: schumacher je varalica :roll:
to si stavi u potpis, to ti je glavni i jedini argument :roll:

goran007 je napisao/la: ...Senna je reko udarit cu Prosta u Suzuki 1990 i napravio je to..nije srao o pola bolida ko ti sada...daj budi barem malo fer pa reci "da,udario ga je,i ja bi ga na njegovom mjestu...mislim da bi onda i njega i tebe vise cijenio
milošević je rekao : "jebat ću majku hrvatima i to je učinio"
jel ga zato više cijeniš? :roll:
goran007 je napisao/la: ...mislim da bi onda i njega i tebe vise cijenio
baš me briga .. :mjuza:
majstore,intenzivno ju pratis od 2003...nesto si i prije poceo(tak si barem napisao)...vidi,pratio sam ju dok je jedini tvoj kontakt s F1 bio taj da si formulice po pijesku gurao...lijepo me zamoli pa ti dam kazetu s utrkom pa budes si pogledao...onda ti dam intervjue s mnogim velicinama F1 pa si procitaj...iako ti iz pijeska vjerojatno vise znas o putanjama od njih...ne zamjeram ti kaj volis Michaela...jer od kada pratis jedino za njega si mogo cuti...i Turina je danas reko da je ono jucer bila teska lopta,umjesto da je reko "da,pogrijesio sam,zao mi je"...a sad ti mi reci nesto uopce o tome za kolika ti sranja Sennina znas...to je fraza koju ponavljas ko papiga(navest ces mi Suzuku i kaj jos???????)...iako ne kazem da ih nije bilo...
Odgovori