Sergio Perez [#11]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16012
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Cuky »

Bibi je napisao/la:Nego,smetaju mi ovi komentari odvozi jednu dobru utkru i odmah prelazi u Ferrari...pa nije to samo tako :roll:
Fora je u tome da on već je član Ferrarijeve Akademije i sigurno mu Ferrari djelomično osigurava mjesto u Sauberu da stječe iskustvo, baš kako je to bilo i sa Massom 2004. i 2005.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Bibi »

damjan.cule je napisao/la:
Bibi je napisao/la:Nego,smetaju mi ovi komentari odvozi jednu dobru utkru i odmah prelazi u Ferrari...pa nije to samo tako :roll:
Fora je u tome da on već je član Ferrarijeve Akademije i sigurno mu Ferrari djelomično osigurava mjesto u Sauberu da stječe iskustvo, baš kako je to bilo i sa Massom 2004. i 2005.
Pa i Bianchi je clan akademije i jos puno drugih pa mu to ne garantira mjesto.
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16012
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Cuky »

Ali Perez za razliku od drugih ima već 1 cijelu sezonu u F1, a ovo mu je druga
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Kenny »

Bibi je napisao/la:
Svaka cast malom.Odlican voznja danas,ali i dalje sam skeptik.Da je Kamui bio u takvoj situaciji vjerujem da bio jednak ishod,ali to je samo moje misljenje.Zivi bili pa vidjeli!

Nego,smetaju mi ovi komentari odvozi jednu dobru utkru i odmah prelazi u Ferrari...pa nije to samo tako :roll:

A mozda bolje i da ode jer otvara se drugo mjesto u Sauberu za drugog Meksikanca (jos brzeg i boljeg :biggrin:)
Bio je i prošle sezone dobar. Koliko se sjećam daje već prvu trku bio ispred Kobayashia
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Re: Sergio Perez

Post Postao/la One and only »

Dečko očito zna voziti (u ovom trenutku čini se puno bolje od Masse). Osim toga sigurno uz njega dolazi i dobar sponzorski ugovor s Telmex-om. Jeste da bi to bilo na veliku štetu Sauberu, ali preživjet će već oni.
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Kenny »

One and only je napisao/la:Dečko očito zna voziti (u ovom trenutku čini se puno bolje od Masse). Osim toga sigurno uz njega dolazi i dobar sponzorski ugovor s Telmex-om. Jeste da bi to bilo na veliku štetu Sauberu, ali preživjet će već oni.
Nemoj bit tako siguran, jer neznam da bi preživili da on nije došao u Sauber, a već su se jednom morali prodat
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Re: Sergio Perez

Post Postao/la One and only »

Kenny je napisao/la:
One and only je napisao/la:Dečko očito zna voziti (u ovom trenutku čini se puno bolje od Masse). Osim toga sigurno uz njega dolazi i dobar sponzorski ugovor s Telmex-om. Jeste da bi to bilo na veliku štetu Sauberu, ali preživjet će već oni.
Nemoj bit tako siguran, jer neznam da bi preživili da on nije došao u Sauber, a već su se jednom morali prodat
Upravo si potvrdio ono što sam i sam rekao - snašli su se :) . Peter Sauber je odličan šef tima i, očito, jako snalažljiv manager. Uvijek može s Petrovom uzet ruske milione ;) .
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Kenny »

One and only je napisao/la:
Kenny je napisao/la:
One and only je napisao/la:Dečko očito zna voziti (u ovom trenutku čini se puno bolje od Masse). Osim toga sigurno uz njega dolazi i dobar sponzorski ugovor s Telmex-om. Jeste da bi to bilo na veliku štetu Sauberu, ali preživjet će već oni.
Nemoj bit tako siguran, jer neznam da bi preživili da on nije došao u Sauber, a već su se jednom morali prodat
Upravo si potvrdio ono što sam i sam rekao - snašli su se :) . Peter Sauber je odličan šef tima i, očito, jako snalažljiv manager. Uvijek može s Petrovom uzet ruske milione ;) .
Istina i zaboravio sam na njega, za Pereza bi bilo najbolje da ode iduće sezone u neki bolji tim, a Sauber će se valjda i bez njega snać.
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Sergio Perez

Post Postao/la K1M1 »

Bez brige, Sauberov 3. bozač je takodjer meksikanac, Gutierrez. Isto veliki talent i takodjer sponzoriran od strane Telmexa i Carlosa Slima kao i Perez. Tako da sa financijske strane za sauber nema straha ako perez ode, sponzor im ostaje ;)
Btw. danas je Gutierrez bio 2. u gp2 utrci, baš kao i perez u f1, odličan dan za meksikance. :D
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Sergio Perez

Post Postao/la pospani gad »

Sergio Perez je mogao i trebao pobijediti. To je moje mišljenje.
I bilo bi mi jako drago, da je pobjedio.

Lewis Hamilton ima najbolji bolid na gridu pa to nije uspio. S razlogom pizdi. I neka. :biggrin:
A Jenson se malo preračunao. Šteta. Svakako je kompletniji vozač od Lewisa i više od njega zaslužuje naslov. Štoviše, vjerujem da će i uspjeti to napraviti ove godine.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Re: Sergio Perez

Post Postao/la One and only »

Ono što ljudi svjesno ili nesvjesno ignorišu je činjenica da Perez nije bio brži samo od Alonsa, nego od čitavog grida. Kad se prešlo na slickove Hamilton nije mogao ni pomisliti da mu se približi. Vjerovatno su se neke stvari poklopile i sa setupom i uslovima na stazi, ali svejedno dečko je bio prebrz jučer.
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Sergio Perez

Post Postao/la pospani gad »

One and only je napisao/la:Ono što ljudi svjesno ili nesvjesno ignorišu je činjenica da Perez nije bio brži samo od Alonsa, nego od čitavog grida. Kad se prešlo na slickove Hamilton nije mogao ni pomisliti da mu se približi. Vjerovatno su se neke stvari poklopile i sa setupom i uslovima na stazi, ali svejedno dečko je bio prebrz jučer.
I nisu mu trebali davati nikakve upute sa pit walla. OK, uspio je "sačuvati" drugo mjesto. Ja navijam za Fernanda, ali vjerujem da bi ga mali obišao bez jbmti. Mišljenja sam da ga je u naletu, shebala ona poruka od ekipe.

Zaslužio je pobjediti, i to bi bio presedan. Meni osobno bi to bila velika radost, jer takve su se stvari nekada događale češće u F1 ( da vozač sa inferiornijim bolidom ostvari pobjedu ). To je velika stvar za F1, puno bolja od pobjede jednog "slomljenog" Ferrarijevog bolida - Talijani su počeli ozbiljno mrljati i fušariti.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Chuck Norris »

Ovog dečka svi zaboravljaju a on odradio odlične kvalifikacije.Može sutra jako visoko,Sauber se čini jako dobar u utrci još ako bude dobra strategija...
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Domi
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1381
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 23:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Domi »

A gdje su čestitke ovom fantastičnom momku ? Jučer na intervjuu za Sky sport nakon kvala postavljeno mu je pitanje očekuje li bodove ili možda čak i postolje, on je rekao da su im cilj bodovi. Svaka čast na vožnji, a reporterka koda je znala =D> :biggrin:
"Life is about passions. Thank you for sharing mine" - Michael Schumacher, Brazil GP 2012
Avatar
Matt_77
Početnik
Početnik
Postovi: 201
Pridružen/a: 07 sij 2012, 18:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Zg - Og

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Matt_77 »

Svaka cast, opet ugrabio priliku i dokazao talent jos jednom =D>
spacedoc
Test vozač
Test vozač
Postovi: 592
Pridružen/a: 15 ruj 2009, 17:39
Navijam za: Za kog ove godine navijat

Re: Sergio Perez

Post Postao/la spacedoc »

bad luck today. Šteta za njega.
slika
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Sergio Perez

Post Postao/la dmarijon »

Bio je dobar. Samo neka nastavi s ovakvim vožnjama i neka se čuva vozača a la Maldonado
Samo neka se trkaju.
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Chuck Norris »

Uz Alonsa junak utrke,fantastična vožnja.Šteta za kvalifikacije kiša ga je zeznula inače mogao je i do postolja
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
elder
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1888
Pridružen/a: 07 kol 2007, 14:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton
Lokacija: Krapina

Re: Sergio Perez

Post Postao/la elder »

odlicna voznja za sad
Darkness rises when silence dies
Avatar
Nitrous Oxide Systems
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1138
Pridružen/a: 28 ruj 2007, 15:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Mostar

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Nitrous Oxide Systems »

Odlicna taktika za njega, da je bio jos koji krug mislim da bi i pobijedio
slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Chuck Norris »

Svaka čast junak utrke,dečko dokazao onima koji su sumnjali da je kalibar za Ferrari
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Scuderia »

Chuck Norris je napisao/la:Svaka čast junak utrke,dečko dokazao onima koji su sumnjali da je kalibar za Ferrari
Ja bi tu malo isao " sporije " . Ipak je tu drugacija taktika odlucila dosta toga u korist Dzeke.
slika
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Sergio Perez

Post Postao/la King iCool »

Strašno kako su mu konstantna vremena bila. U prvom stintu nakon 27 krugova on još vozi 30.1 vremena.
spacedoc
Test vozač
Test vozač
Postovi: 592
Pridružen/a: 15 ruj 2009, 17:39
Navijam za: Za kog ove godine navijat

Re: Sergio Perez

Post Postao/la spacedoc »

kaj mu fali u ovoj ekipi
slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Toon »

Kako je Blažičko rekao: "Senzacija dana!"...odlična taktika i odlična vožnja...i što se mene tiče ne mora u Ferrari može i u Mclaren :) ...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Odgovori