Hrvatsko F1 novinarstvo

Rasprave o događajima (ne)izravno vezanim uz Formulu 1

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Alonso-champ »

E nek je objasnio TV tehničaru.... :mrgreen:
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Dr. DJ »

...ovo postaje najvruca tema u ovoj pauzi...zeljno iscekujemo nastavam :D
1982 UCV 1919
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la zonelsk »

Chuck Norris je napisao/la:
Schumy.d je napisao/la:ti njegovi tekstovi meni mogu poslužiti za WC (ali ne za čitanje). :D

Ovaj dio baš ne kužim,pošto su tekstovi u elektroničkom obliku,ne koristiš valjda laptop u tu svrhu :biggrin: :p


Ovaj Jergovićev komentar mi je za anale,koji dovoljno govori o njemu
“Razlog zbog kojeg svake kvalifikacije i utrku popratim s oko 50 ili 60 komentara na Twitteru na engleskom jeziku nije moje preseravanje, ili samo zato da ponudim svoje viđenje tijeka utrke (jer onda bi to bilo na hrvatskom). Razlog je u zahtijevu Deana Lockea (wow! puno ime i prezime!), glavnog producenta F1 prijenosa u FOM-u, da mu to šaljem. Njegov asistent produkcije sjedi do njega i ˝čita˝ utrku za njega. On također hvata moje Tweetove i izravno ih govori Deanu u slušalice, i onda Dean prema tome radi korekcije u prijenosu.
:smijeh: :smijeh2:
MJ je ovo javno rekao, a sumnjam da bi IB isao lazirat mail koji je stavio u tekst. Tako da MJ debelo sere.

Jerogvicu nisam nikad bas puno ni vjerovao, al nakon ovog, vise mu ni ne vjerujem da se Mladen zove.

Plus kaj je meni Bernijeva izjava za anale, pogotovo zadnja recenica..:)
I like to race, not to do laps alone.
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la dmarijon »

E, da. Zanima me kako ti to vidite, u vezi s Berniem? Mogu zamisliti ufuranog MJ kako se kao običan novinar gura svukud, a nitko ga ne želi i svi ga posprdno gledaju i komentiraju. U njegovoj glavi - on je suradnik od Bernia. Mislim, ima takvih ljudi i kod nas koliko voliš, a u Formuli... mogu samo mislit.
Kako sam prije napisao: "Jedino u čemu sam se iznenadio je da Bernie navodno za Jergovića ipak - zna? Bez obzira što je dotični komedija na dvije noge."
Samo neka se trkaju.
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Dr. DJ »

dmarijon je napisao/la:E, da. Zanima me kako ti to vidite, u vezi s Berniem? Mogu zamisliti ufuranog MJ kako se kao običan novinar gura svukud, a nitko ga ne želi i svi ga posprdno gledaju i komentiraju. U njegovoj glavi - on je suradnik od Bernia. Mislim, ima takvih ljudi i kod nas koliko voliš, a u Formuli... mogu samo mislit.
Kako sam prije napisao: "Jedino u čemu sam se iznenadio je da Bernie navodno za Jergovića ipak - zna? Bez obzira što je dotični komedija na dvije noge."
TV tehničar [-X
1982 UCV 1919
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la dmarijon »

Ok, kaj god :)
Samo neka se trkaju.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la pospani gad »

Hm, TV tehničar ili ne, ostavimo to sad po strani. Novinar je, to je fakat.

Nego, Mladen je prilično hvalisava i samoreklamična ljudska osoba. Pun ponosa i tome slično, ali svakako sa razlogom ponosan. Kakav je bio ili nije bio "kod Bernieja", to sam on najbolje zna.
No, ovo sa neupadanjem u hrvatski F1 TV projekt, ga je stvarno zagrizlo i popapalo, da je pomalo otišao u, ( nestručan izraz ), auzvinkl.

Naš Mladen je prošao sve i svašta. A da je malo ( malo, ili malo više svejedno ) čudan, ali pazite,....POZITIVNO čudan, to stoji. To se ne može osporiti. Sve u svemu, tip je prilično sposoban, priličan kapacitet, i u osnovi, i u onoj početnoj bazi isti, kao i svi mi; obožava F1 do neobjašnjivosti običnom laiku, čovjeku nezainteresiranom za F1.

Ima to svoje veliko, F1 iskustvo, što god mi rekli o tome, bili objektivni ili subjektivni - kako god. I uopće nije toliko loš ( ne gledajmo sada njegov ego, niti Blažičkov ego ), koliko ga je Blažičko oprao.

Mladen Jergović je samo loš gubitnik, i to je sve. Ili ti, tip uopće ne voli gubiti, tj. ne želi "potpisivati" predaje.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Chuck Norris »

Evo odgovora Mladena

LINK

Ponovo hvalisanje,zanimljivo mi je da je Štetner dopustio ovaj tekst.Očito želi imati obojicu na raspolaganju u slučaju da se s sa jednim zakači
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la F1NAC »

Par sati kasnije, nakon što tekst nije objavljen, pismenim sam putem postao seronja i govno.
ja san se pokida od smijeha haha :biggrin:
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Schumy.d »

pospani gad je napisao/la: Ima to svoje veliko, F1 iskustvo, što god mi rekli o tome, bili objektivni ili subjektivni - kako god. I uopće nije toliko loš
I šta mu to svo iskustvo vrijedi kad ga pokrije sa svojom velikom količinom subjektivnosti?

Za mene opet postaje "normalan" čovjek za raspravu kao recimo i ti, a bez obzira koliko više iskustva ima (bez uvrede :biggrin: ).

Druga stvar, opet sam sebe demantira... Najprije je rekao da neće bit odgovora, ali očito ga peče duša. :badgrin:
Još jedna manje zamjetna, ali bitna karakterna osobina. ;)
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Toon »

Chuck Norris je napisao/la:zanimljivo mi je da je Štetner dopustio ovaj tekst.Očito želi imati obojicu na raspolaganju u slučaju da se s sa jednim zakači
...meni se baš to sviđa da je dozvolio jednoj i drugoj "strani" da iznese što ima i neka ljudi sami odluče što im se čini vjerodostojnije...show se nastavlja...znam da nema sve ovo baš neke velike veze sa samom F1 no baš očekujem nastavak...možda se netko dosjeti pa ih pozove lijepo u emisiju i neka uz nekog neutralnog (Renata Sopek u pripijenoj minici :D ) u live emisiji razriješe svoju razmiricu...
...neću se staviti niti na jednu stranu ali sa zanimanjem (ko kakva baba tračara) pratim ovaj privatan sukob...sigurno mi je Blažičko "bliži" po načinu izražavanja (neciviliziran i spominjanje obitelji) ali volim često pročitati i razmišljanja (a bogami često i laprdanja) uljuđenog Mladena...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Armanini »

da nije tuzno bilo bi smjesno..
sapunica i pol..

meni osobno nije bas jasno zasto se napada taj jergovicev posao, raznosio ili neraznosio kazete, bio il ne bio toliko vazan, kakve to veze ima s bilo cim? malo mi to seciranje karijere mirisi kao zavist.. kako god i sto god radio, ostaje cinjenica da je radio i bio djelom f1 prijenosa.. al to je sve nebitno..

ono sto je meni najveci lol, je sto se sad mladen buni i odgovara, prijeti tuzbama zbog javnog vrijedjanja i sto god, a do sad je redovno javno prao po dvojcu i to nimalo na pristojan i kulturan nacin..

tako da i da zanemarim sve ostalo, jergovic se samo potvrdio koliko je sujetan i placipic.. :)
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la King iCool »

Blažičko tvrdi jedno, a TV Tehničar drugo...Sve što je Blaž napisao ovaj je tako okrenuo kako mu paše...Na kraju krajeva nama je svejedno što je istina,a što nije tako dugo dok nas zabavljaju ovakvim tekstovima. Ali ipak, meni osobno uopće se ne sviđa to hvalisanje TV Tehničar i zato nekako rađe vjerujem Blažu, ali to je samo moje mišljenje i moj stav.
A TVT i dalje tvrdi da on iz fotelje doma nešto radi za prijenos ili piše nekekve kritike koje šalje FOM-u :roll: , moš' mislit.
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Armanini »

iako je ovo osobna "borba", nemojmo zanemariti koliko ovo koristi a i jednima, a i drugima..

kao sto kaze toon
no baš očekujem nastavak
upravo to..
.možda se netko dosjeti pa ih pozove lijepo u emisiju i neka uz nekog neutralnog (Renata Sopek u pripijenoj minici ) u live emisiji razriješe svoju razmiricu...
a ovo je ideja i pol.. par najava, koji text i u novinama i gledanost sky high.. samo nazalost nemoguce, obzirom da je jerga pizda..
al koji bi to epilog bio :) i na kraju se izmire, zagrle i vrate jergu u hr f1 svijet :) novak bi imao neku ulogu djeteta, dok se roditelji prepiru, on bi se igrao gumama :)
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Kenny »

Ovo je Blaž napisao
Odmah priznajem, pomogao sam jako u kreiranju tog mita i zato sada, kada se ljušte oklopi privida, i na mojim rukama ostaje mnogo neugodnog mirisa.
Nezanima me tko je od njih u pravu, a tko nije, ali ako je ovo istina što je Blažičko napisao nije ni on neznam kako dobar
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la McLewis »

Znam da bi ovo trebalo u temu vicevi ali ima veze sa doticnim gospodinom...
Chuck Norris Jergovicu NIJE duzan pare!!! Hahahhaha
Otkinuo sam se kad sam ovo cuo hahah
McLaren u <3
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la pospani gad »

Armanini je napisao/la:
.možda se netko dosjeti pa ih pozove lijepo u emisiju i neka uz nekog neutralnog (Renata Sopek u pripijenoj minici ) u live emisiji razriješe svoju razmiricu...
a ovo je ideja i pol.. par najava, koji text i u novinama i gledanost sky high.. samo nazalost nemoguce, obzirom da je jerga pizda..
al koji bi to epilog bio :) i na kraju se izmire, zagrle i vrate jergu u hr f1 svijet :) novak bi imao neku ulogu djeteta, dok se roditelji prepiru, on bi se igrao gumama :)
Sve u svemu, i ja očekujem, da će na kraju krajeva biti ona "narodna": Jedan drugog će ljubiti u dupe!
S Renatom Sopek ili ne ( a to bi već mogao biti događaj, ponešto drugačijeg karaktera, koji bi mogao otići još dalje od F1 :biggrin: hehe ). :biggrin:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
kowalski
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 442
Pridružen/a: 03 ožu 2010, 21:07
Ja sam: Vozač

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la kowalski »

pospani gad je napisao/la:Hm, TV tehničar ili ne, ostavimo to sad po strani. Novinar je, to je fakat.

Nego, Mladen je prilično hvalisava i samoreklamična ljudska osoba. Pun ponosa i tome slično, ali svakako sa razlogom ponosan. Kakav je bio ili nije bio "kod Bernieja", to sam on najbolje zna.
No, ovo sa neupadanjem u hrvatski F1 TV projekt, ga je stvarno zagrizlo i popapalo, da je pomalo otišao u, ( nestručan izraz ), auzvinkl.

Naš Mladen je prošao sve i svašta. A da je malo ( malo, ili malo više svejedno ) čudan, ali pazite,....POZITIVNO čudan, to stoji. To se ne može osporiti. Sve u svemu, tip je prilično sposoban, priličan kapacitet, i u osnovi, i u onoj početnoj bazi isti, kao i svi mi; obožava F1 do neobjašnjivosti običnom laiku, čovjeku nezainteresiranom za F1.

Ima to svoje veliko, F1 iskustvo, što god mi rekli o tome, bili objektivni ili subjektivni - kako god. I uopće nije toliko loš ( ne gledajmo sada njegov ego, niti Blažičkov ego ), koliko ga je Blažičko oprao.

Mladen Jergović je samo loš gubitnik, i to je sve. Ili ti, tip uopće ne voli gubiti, tj. ne želi "potpisivati" predaje.

Mladen je u stvari prilično nesposoban

projekt luka grobenski propao
projekt evelin frank propao
projek f1 racing propao
projekt USF1(ovo je vjerojatno bilo samo u njegovoj glavi) propao
potjeran iz F1

itd itd

najžalosnije što se mu se dozvolilo da se godinama preko HRT reklamira


edit:

Kolumne su mu također bzvz, potpuno suhoparne i subjektivne

Vojan Jagić je recimo neusporedivo kvalitetniji, jedino radi njega i odem na onaj mladenov sajt
"Just being a mediocre driver has never been my ambition. That's not my style." /Michael Schumacher/
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la speedy56 »

kowalski je napisao/la:Kolumne su mu također bzvz, potpuno suhoparne i subjektivne

Vojan Jagić je recimo neusporedivo kvalitetniji, jedino radi njega i odem na onaj mladenov sajt
Isto kod mene.
Jagić i ima još jedan koji piše tekstove koji me uvijek nasmiju, al se ne mogu sjetit kako se zove #-o
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Kenny »

speedy56 je napisao/la:
kowalski je napisao/la:Kolumne su mu također bzvz, potpuno suhoparne i subjektivne

Vojan Jagić je recimo neusporedivo kvalitetniji, jedino radi njega i odem na onaj mladenov sajt
Isto kod mene.
Jagić i ima još jedan koji piše tekstove koji me uvijek nasmiju, al se ne mogu sjetit kako se zove #-o
Blažičko? :biggrin:
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Slash »

Neslušljive kvalifikacije danas. Gledao sam Ališića.

BTW, jel ikom drugom bolesno štekao prijenost na SPTV?
Nije dovoljno šta onog kretena puste da sam komentira nego se onda još i slika zamrzava :/.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
elder
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1888
Pridružen/a: 07 kol 2007, 14:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton
Lokacija: Krapina

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la elder »

kowalski je napisao/la:

Mladen je u stvari prilično nesposoban

projekt luka grobenski propao

Mislim da jergovic nije imao nista sa grobenskim da njega njegov stari ima preko sebe. A sad dal je propalo ili ne zadnji put kad sam cital bio je pozvan u red bull tim to je bilo prije par godina
Darkness rises when silence dies
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Chuck Norris »

Vrhunski analitičar Jergović koji šalje svoja predviđanja FOM-u :
Ako se starta na tvrđima, bar se može birati segment utrke kad će boravak na mekanima biti najmanje bolan.
Vidjet ćemo. U ovoj utrci čak Webber ima dobre šanse, a ako Vettel ovo ne pobijedi – bit će čudo.
Ja nisam vidio nikakvo čudo a svejedno mali nije pobjedio :biggrin:
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Slash »

NN: ''Kimi preuzima pehar za konstruktorsku pobjedu''. #-o #-o #-o
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Chuck Norris »

Slash je napisao/la:NN: ''Kimi preuzima pehar za konstruktorsku pobjedu''. #-o #-o #-o
Nisam siguran da je to rekao
...put u raj nije posut ružama...
Odgovori