Utrke 2016 - Arhiva-Komentari

Komentiranje utrka, kvalifikacija i ostalih događaja tijekom GP vikenda...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Zaključano
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: VN Meksika - Autódromo Hermanos Rodríguez, 28.-30. listopada 2016.

Post Postao/la F1NAC »

King iCool je napisao/la:
F1NAC je napisao/la:
King iCool je napisao/la: Pa jel dobio svoju poziciju na kraju? Je... Ali tetkica ko tetkica mora glumit zvijezdu na radiju
žar borbe jbt. i ti biš pizdio da imas dobivenu poziciju par krugova prije kraja trke pa balavac samo produzi ravno i stekne prednost. i poslije te jos ne pusta nego te gura ovom iza da te pretekne. Al razumijem te, McLarena nema nigdje pa trebas istrest to negdje. Čak i Sauber je zavrsio ispred
Ma da, o Mclarenu je riječ ovdje, baš.
Ferari ipak ima toliko više pobjeda od Mclarena ove sezone...
A i ta kazna je sumnjiva jer fetelj niti nije bio pola dužine bolida do klinca. Max se prekočio i produžio ravno a fetelj nakon toga opet bio u njegovoj getribi. Imam osjećaj da su mu dali kaznu samo da tetkica dobije svoje postolje i šuti. Ko beba kad joj dudicu daš
Ti razumiješ da se Max prekočio i onda samo pustio kočnicu i produzio i sijekao jedan cijeli zavoj plus prethodni nije uspio napravit. Po pravilu trebao se vratit na stazu odmah prije 2. zavoja ali onda bi prekočio gume i vibrirao do kraja trke i vjerovatno spusio i mjesto od Raikkonena ili ko je bio iza njih.

Stvarno pozivaš se na broj pobjeda? Imaš sreće da zbog glupih strateških odluka ova teza ti je istinita ali... bah kako oćeš :D
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16012
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: VN Meksika - Autódromo Hermanos Rodríguez, 28.-30. listopada 2016.

Post Postao/la Cuky »

Kranči je napisao/la:Ako je Verstappen pokupio kaznu, a istu stvar je napravio i Hamilton.. zašto onda i on nije dobio kaznu?
Uvijek rade razliku između prvog zavoja utrke i ostatka...na startu su uvijek malo popustljiviji...vidio si da ni Verstappen tad nije dobio kaznu, a doslovno je gurnuo Rosberga van staze da bi sebe uspio zadržati. Samo 2 zavoja kasnije slično je na pravcu napravio Sainz Alonsu i tu je već bilo kazne
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: VN Meksika - Autódromo Hermanos Rodríguez, 28.-30. listopada 2016.

Post Postao/la F1NAC »

Zanimljivo kako se RBovci pozivaju da je Verstappen napravio isto što i Rosberg. jbt #-o
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: VN Meksika - Autódromo Hermanos Rodríguez, 28.-30. listopada 2016.

Post Postao/la King iCool »

F1NAC je napisao/la: Ti razumiješ da se Max prekočio i onda samo pustio kočnicu i produzio i sijekao jedan cijeli zavoj plus prethodni nije uspio napravit. Po pravilu trebao se vratit na stazu odmah prije 2. zavoja ali onda bi prekočio gume i vibrirao do kraja trke i vjerovatno spusio i mjesto od Raikkonena ili ko je bio iza njih.

Stvarno pozivaš se na broj pobjeda? Imaš sreće da zbog glupih strateških odluka ova teza ti je istinita ali... bah kako oćeš :D
Ti imaš svoje mišljenje ja imam svoje. Ne slažem se s tvojim mišljenjem i to je to...eto...
I naravno da se pozivam na pobjede jer za momčad poput Mclarena samo to se broji. Kod ferarija je to drugačije očito ali to je druga priča opet.
Al ne mogu razumjet ovo pederisanje protiv CW-a na kraju preko radija i ispo je p*čkica jer nema muda ići mu to reči u facu...
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: VN Meksika - Autódromo Hermanos Rodríguez, 28.-30. listopada 2016.

Post Postao/la Kranči »

Ovo za Vettela i Ricciarda je više za kaznu nego što nije. Međutim, samo zbog toga što se Max nije maknuo na vrijeme i zbog čega se Ricciardo zalijepio za Vettela, zbog toga ne bi kaznio Vettela.
Da se Max maknuo, Ricciardo bi dostigao Vettela i možda ga prošao i tada bi se drugačije gledalo na ovo situaciju. Tako da Ricciardo može zahvaliti Maxu što nije završio na podijumu.
Ono što je dalje Ricciardo izjavio nakon utrke se slažem.. Po meni, nema veze prvi krug ili neki xx krug. Da postoji ograda, Hamilton bi se u nju zabio i sada bi govorili o tome da li je Rosberg zasluženo prvak ili ne.
_Nico_Rosberg_
Postovi: 107
Pridružen/a: 21 ožu 2013, 22:49
Navijam za: Nico Rosberg

Re: VN Meksika - Autódromo Hermanos Rodríguez, 28.-30. listopada 2016.

Post Postao/la _Nico_Rosberg_ »

Hamilton nije dobio kaznu zato sto on tim izletanjem nije nadokandio poziciju, vec je bio vodeci i nakon izletanja se vratio na istu poziciju na kojoj je i bio. Za ono izgurivanje Rosberga Werstapen je trebalo da dobije kaznu tu nema nikakve dileme. Decko je meni toliko odvratan da je to neopisivo. Super je kada je neko agresivan kada vozi na ivici, ali kada je neko toliko nesportski nastrojen onda mi je to odvratno. Neki maniri treba da postoje, lik se ne bori za titulu, sta ocekivati od njega kada bude u borbi za titulu? A i ovo sa kaznama gdje mu se stalno progleda kroz prste jer se eto djecurlija lozi na njega je tek bedno. Sve cisti marketing.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: VN Meksika - Autódromo Hermanos Rodríguez, 28.-30. listopada 2016.

Post Postao/la vidc »

Kranči je napisao/la:Ovo za Vettela i Ricciarda je više za kaznu nego što nije. Međutim, samo zbog toga što se Max nije maknuo na vrijeme i zbog čega se Ricciardo zalijepio za Vettela, zbog toga ne bi kaznio Vettela.
Da se Max maknuo, Ricciardo bi dostigao Vettela i možda ga prošao i tada bi se drugačije gledalo na ovo situaciju. Tako da Ricciardo može zahvaliti Maxu što nije završio na podijumu.
Ono što je dalje Ricciardo izjavio nakon utrke se slažem.. Po meni, nema veze prvi krug ili neki xx krug. Da postoji ograda, Hamilton bi se u nju zabio i sada bi govorili o tome da li je Rosberg zasluženo prvak ili ne.
po meni ovo apsolutno nije za kaznu,mada ovo novo pravilo to nalaže ali eto. ovo je za mene bilo odlično branjenje pozicije, nešto što mi je užitak gledat. ako i ovakve stvari postanu upitne onda možemo zaboravit na dvoboje,sve će izgledat tako mlako i jednostavno. išlo se do ruba, ali Vettel je ostavio dovoljno prostora i to je to. za mene čisto kao suza.
ja se ne slažem s Ricciardom, mislim da prvi zavoj treba ipak ostavit kao posebnu kategoriju.
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: VN Meksika - Autódromo Hermanos Rodríguez, 28.-30. listopada 2016.

Post Postao/la Toon »

vidc je napisao/la:
Kranči je napisao/la: po meni ovo apsolutno nije za kaznu,mada ovo novo pravilo to nalaže ali eto.
...kontradiktoran si, sam sebe pobijaš...ili si legalista ili nisi...u stvari se ponašaš kao i ovi tzv suci - ovaj mi je nešto danas drag pa ga neću kazniti a ovaj tu pederko mi ide na jetru pa mu evo kazna...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: VN Meksika - Autódromo Hermanos Rodríguez, 28.-30. listopada 2016.

Post Postao/la F1NAC »

Toon je napisao/la:
vidc je napisao/la:
Kranči je napisao/la: po meni ovo apsolutno nije za kaznu,mada ovo novo pravilo to nalaže ali eto.
...kontradiktoran si, sam sebe pobijaš...ili si legalista ili nisi...u stvari se ponašaš kao i ovi tzv suci - ovaj mi je nešto danas drag pa ga neću kazniti a ovaj tu pederko mi ide na jetru pa mu evo kazna...
Ocito trebas poslat u k*rac CW-a da se ove lijene guzice pomaknu.

Cudi me kako je FOM dopustio da to ide live. Moram pitat Mladena

E:

Vettel i Ricciardo su trenutno na razgovoru kod suca
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: VN Meksika - Autódromo Hermanos Rodríguez, 28.-30. listopada 2016.

Post Postao/la Toon »

Odjebavanje CW je jedina svijetla točka u svemu tome...sad očekujem Vettela da ode i do boxa Red Bulla porazgovarati s njima i da ih lijepo zamoli da vrate Kvyata jer je ovaj još gori...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: VN Meksika - Autódromo Hermanos Rodríguez, 28.-30. listopada 2016.

Post Postao/la Kranči »

I na kraju svega - Vettel pokupio kaznu od 10 sekundi zbog čega pada na 5. mjesto. A sve radi onog bahatog balavca.

FIA u jednoj riječi - nekonzistentna
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: VN Meksika - Autódromo Hermanos Rodríguez, 28.-30. listopada 2016.

Post Postao/la King iCool »

Sve se vraća. Tetkica dobila šta je i zaslužila.

Evo i radio poruka tijekom utrke...samo kmeeeee
Joše je i massu optužio da ga namjerno usporava.

Vettel had plent to say during the race.
Vettel: “Move! Move for [bleep] sake!”

Vettel: “He’s a [long bleep], that’s what he is.”

Vettel: “I mean, am I the only one or are you not seeing what I’m seeing? He’s just backing me off into Ricciardo [bleep].”

Engineer Riccardo Adami: “Charlie said that…”

Vettel: “Yeah! You know what, here is the message for Charlie: [bleep] off! Honestly, [bleep] off.”

After the Ricciardo incident…

Vettel: “Honestly, I’m going to hit someone I think I have a puncture, rear left.”

Engineer Riccardo Adami: “Tyres are fine, tyres are fine.”

On the slowing down lap…

Vettel: “He has to give me the position. End of the story.”

Team boss Maurizio Arrivabene “Sebastian, Sebastian, calm down, calm down. They are under investigation. I know that it is not fair but calm down. Put your head down and we talk afterwards.”

Vettel: “OK, copy Maurizio.”
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: VN Meksika - Autódromo Hermanos Rodríguez, 28.-30. listopada 2016.

Post Postao/la marcus »

Zaista mi nije jasna kazna za Vettela?! I to nakon cijele predstave da dođe na podij onda mu ovako to uzmu. Max je svoju kaznu zaslužio jer....pa svi smo vidjeli.....nije odvezao 2 zavoja.
Vettel i Ricciardo - odlična borba iako samo kroz 1 zavoj. Meni je nekako, na prvo i jedino gledanje, izgledalo da je Vettel malo skrenuo lijevo jer je Max bio skroz desno i u biti je kao bježao od njega. Ricciardo se u svom kamikaza stilu bacio žmirečki i samo Vettelovom prisebnošću nije došlo do jakog sudara jer je otišao dosta duboko u zavoj i ostavio puno mjesta.
Ne znam....moje skormno mišljenje.

Lewis i prvi zavoj. Nisam objektivan. Mislim da se takve stvari prije nisu kažnjavale. Nešto slično je napravio u Rusiji pa nikome ništa. Kakva je kazna trebala biti? Pustiti Rosberga naprijed? Možda da je Max čisto prošao na 2. mjesto Red Bull bi tražio od CW da to provjeri, ali ovako neće Mercedes protiv svoga. Uvijek se sjetim Kanade 2014. kada je Rosberg sjekao zadnji zavoj pod pritiskom Lewisa (tada još nije bilo one oznake oko koje se mora ići) i prošao je bez kazne.
Start se očigledno gleda kroz drugi par naočala kada ni Max nije dobio kaznu za udaranje u Rosberga, koji je naravno najveći srećković na svijetu jer mu je to već drugi udarac (1. u Maleziji) nakon čega je prošao bez ikakvog oštećenja.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: VN Meksika - Autódromo Hermanos Rodríguez, 28.-30. listopada 2016.

Post Postao/la marcus »

Gledam sada opet Vettel - Ricciardo dvoboj. Pa Ricciardo je uletio tamo kao kreten. Obrusio je prednju lijevu sumanuto.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: VN Meksika - Autódromo Hermanos Rodríguez, 28.-30. listopada 2016.

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

Kako ferr ima uvjek drugaciju strategiju za kimija meni to nije jasno, covjek uvjek izvisi....nadam se da ide u penziju cim prije da nema posla sa talijanskim majmunima.

Vettel opet glumi sudca preko radia, zasto jednostavno nije pocekao kraj i to je to. zna cijeli svjet da ga max mora propustit, odnosno ne mora, nece ga nitko streljat snajperom ako ga do kraja ne propusti....nastavis voznju i pripremis se za sankcije. To sto je vettel uradio nije primjereno, kao da sam ja radnik u tvornici i jebem mater direktoru na razglas....neznam koliko dugo bi jos u istoj firmi zaradjivao za kruh.

Od radio prijenosa se vidim poceo show pravit, nekada montoya, pa kimi, alonso, vettel....sad je prevrsilo svaku mjeru kad se imenuju ljudi....da sam na charlievom mjestu zabranio bi takve stvari, sve sto nije primjereno bontonu i neodgojenom ponasanju bi sankcionirao. Placen si da vozis, ne da se petljas u poslove nadredjenih.
Iz utrke u utrku se svima dizu krila da govore sta hoce.
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16012
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: VN Meksika - Autódromo Hermanos Rodríguez, 28.-30. listopada 2016.

Post Postao/la Cuky »

što se dogodilo: FIA je kaznila Verstappena ne zato jer je zaslužio (iako je) nego zato da bi se izbjeglo kasnije priče kako je njemu sve dopušteno. Prilikom izlaska vozača na podij i kasnije na sruštvenim mrežama ljudi (točnije ona hrpa za koju je Max bio vozač utrke prije tjedan dana) su dosta tulili da Vettel isto mora kazniti pa je FIA kako bi njima udovoljila kaznila i Vettela (iako je Ricciardo ponovo išao skroz na silu) te tako na podij podignula vozača kojeg uglavnom većina voli, azadovoljila masu jer je Max opet ospred Vettela
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: VN Meksika - Autódromo Hermanos Rodríguez, 28.-30. listopada 2016.

Post Postao/la F1NAC »

Koja sprdačina su ovi suci. Na kraju Vettel zavrsi iza Verstappena. Charlie fuck off. Samo neka dozvoljavaju ovakve divebombe. Samo da se razumijemo, nije li pravilo doneseno da se sprijeci micanje prilikom kocenja i poduzimanje mjera poput napustanja staze? Koliko ja vidim ricciardo je imao poprilicno mjesta i jos je zavrsio u Vettelovom bolidu koji mu je pustio popilicno mjesta na apexu. Koja sramota. Koliko Verstappenovih banzaija su dopustali a sada vettela odmah kaznjavaju. Well racing is dead. Nisam ocekivao da ce ricciardo bit takva pi*kica kad se vec u ove 50-50 napade upusta. Koja farsa
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2902
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: VN Meksika - Autódromo Hermanos Rodríguez, 28.-30. listopada 2016.

Post Postao/la Vuksa_KC »

Ćale od Lewisa je napisao/la: Od radio prijenosa se vidim poceo show pravit, nekada montoya, pa kimi, alonso, vettel....sad je prevrsilo svaku mjeru kad se imenuju ljudi....da sam na charlievom mjestu zabranio bi takve stvari, sve sto nije primjereno bontonu i neodgojenom ponasanju bi sankcionirao. Placen si da vozis, ne da se petljas u poslove nadredjenih.
Iz utrke u utrku se svima dizu krila da govore sta hoce.
Je pa to se non stop traži, karizma i drskost vozača iz nekih prošlih vremena, Hunt i suci, Senna-Balestre i slični odnosi radi kojih se podizala atmosfera. Ali nakon kaj se to eto pojavi, onda se ipak vidi da nije primjereno za današnje vrijeme.
Onda pak ako se vozači ne petljaju u poslove nadređenih, onda je pak spika da nisu dovoljno uključeni, da su tetkice i šute, pa eto dok se jave i kažu nešto opet ispada bolje šutjeti.
A osim toga Vettela CW ne plaća niti mu je šef. Ja bi mu se ispričao čisto zato jer je stariji gospon (podosta:D), a šef prema kojem si pokoran ti je na pitwallu ili u foteljici na jahti.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: VN Meksika - Autódromo Hermanos Rodríguez, 28.-30. listopada 2016.

Post Postao/la vidc »

ah, takvo je pravilo nažalost, ali po meni se ovo ne treba kažnjavat. ako se nastave držat ovoga (što je teško jer svi znamo da ne poznaju riječ konzistentnost) onda će preticanja u F1 postat nešto egzotično što smo gledali nekad davno.
ja jedva čekam ovakve dvoboje na stazi i onda se za to pokupi kazna. žalosno
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: VN Meksika - Autódromo Hermanos Rodríguez, 28.-30. listopada 2016.

Post Postao/la Chuck Norris »

I Verstappenu i Vettelu neko treba od vozača šamarčinu zalijepit. Verstappenu zbog njegove opasne vožnje a Vettelu zbog toga što malo kojeg vozača preko radija nije nazvao glupanom,idiotom i sl.
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: VN Meksika - Autódromo Hermanos Rodríguez, 28.-30. listopada 2016.

Post Postao/la Kranči »

Na stranu sad da li je Vettel zaslužio kaznu ili ne.. ali šta su ovi u FIA-i stvarno idioti da ne kuže da je zbog balavca došlo do tog incidenta između Vettela i Ricciarda. Ricciado bi vjerojatno dostigao Vettela do kraja utrke, ali tada bi to bila drugačija situacija.
Ako su već išli kažnjavati Vettela, onda bi u takvoj situaciji bilo najviše fer kada bi balavac završio iza Vettela.. I tu me sad sasvim zaboli da li u pravilniku piše da balavac mora dobiti kaznu od 5 sekundi, jer je on najviše zakuhao ovu kaznu za Vettela.


EDIT: https://www.youtube.com/watch?v=Z0OS1gXa2b4

Zanimljivo kako ovo nije bilo za kaznu.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16012
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: VN Meksika - Autódromo Hermanos Rodríguez, 28.-30. listopada 2016.

Post Postao/la Cuky »

to nije bilo za kaznu jer je Rosberg bio predaleko u vodstvu u prvenstvu i postojao je opravdani strah da će ako Hamilton uskoro ne smanji zaostatak sezona postati dosadnija nego što već je...
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: VN Meksika - Autódromo Hermanos Rodríguez, 28.-30. listopada 2016.

Post Postao/la F1NAC »

Sljedeća pressica: Hamilton, Rosberg, Vettel, Verstappen, Ricciardo. Koja bomba bi to bila :biggrin: .

Nadam se da će Nico pobijedit u Brazilu čisto da se prvenstvo odluči tamo a ne u šugavom Abu Dhabiju

E:

Zanimljivo kako je Sainz koji je umalo parkirao Alonsa u zid dobio 5 sekundi kazne a Vettel 10. Ispada da je on napravio najveće sranje na trci
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: VN Meksika - Autódromo Hermanos Rodríguez, 28.-30. listopada 2016.

Post Postao/la vidc »

F1NAC je napisao/la:Sljedeća pressica: Hamilton, Rosberg, Vettel, Verstappen, Ricciardo. Koja bomba bi to bila :biggrin: .

Nadam se da će Nico pobijedit u Brazilu čisto da se prvenstvo odluči tamo a ne u šugavom Abu Dhabiju

E:

Zanimljivo kako je Sainz koji je umalo parkirao Alonsa u zid dobio 5 sekundi kazne a Vettel 10. Ispada da je on napravio najveće sranje na trci
aaa...kazna za dugačak jezik vjerojatno
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: VN Meksika - Autódromo Hermanos Rodríguez, 28.-30. listopada 2016.

Post Postao/la dmarijon »

Ja čitam ali vam ne vjerujem da su kaznili vettela. Mislim, toliko retardirani ipak ne mogu biti. I to nakon proslave postolja. I nakon stopostotne greške maxa i još ignoriranja naredbe, i običnog napetog dvoboja vettela i ricciarda.
Ako netko misli da je to uopće usporedivo... a ne znam šta vam reći. Žalim vas ljudi. Okrenite se curlingu.
F1 laku noć
Samo neka se trkaju.
Zaključano