prijedlozi za poboljšanje foruma

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Već je bio takav prijedlog no ne bih ti znao odgovoriti što će se učiniti po tom pitanju. Vjerujem da Sale čeka novu verziju phpBB pa možda takvo što bude mogao tamo napraviti.
Iako mislim da bi se to moglo napraviti na način kao to neki moto forumi imaju u profilu da se može napsati "Vozi" pa onda upisati u prazno polje. Tako i ovdije upisati team pritom zabraniti upisivanje bilo čega drugoga što nije vezano uz F1.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Zweki je napisao/la:Već je bio takav prijedlog no ne bih ti znao odgovoriti što će se učiniti po tom pitanju. Vjerujem da Sale čeka novu verziju phpBB pa možda takvo što bude mogao tamo napraviti.
Iako mislim da bi se to moglo napraviti na način kao to neki moto forumi imaju u profilu da se može napsati "Vozi" pa onda upisati u prazno polje. Tako i ovdije upisati team pritom zabraniti upisivanje bilo čega drugoga što nije vezano uz F1.
može i tako, vidjelo bi se bolje... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

Ne znam baš za taj prijedlog jer dosta članova ne navija ni za jedan team, nego za određenog vozača! A šta se tiče navijanja, mislim da se to da zaključiti iz postova koje član napiše!
Kako hoćete, ja mislim da to nije potrebno, ali ako je većina za, onda sam i ja!;-)
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Možda bi se ovako nešto dali izvesti, samo mi treba vremena da skužim kako da pravilno ubacim dodatni textbox u profilu gdje će se moći napisati za koga se navija.

@Schumy.d - nema veze za koga netko navija. Moglo bi se napraviti polje za unos texta i tamo bi član mogao proizvoljno navesti za koga navija (bilo momčad ili vozača) ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Post Postao/la gringo73 »

sale je napisao/la:Možda bi se ovako nešto dali izvesti, samo mi treba vremena da skužim kako da pravilno ubacim dodatni textbox u profilu gdje će se moći napisati za koga se navija.

@Schumy.d - nema veze za koga netko navija. Moglo bi se napraviti polje za unos texta i tamo bi član mogao proizvoljno navesti za koga navija (bilo momčad ili vozača) ;)
Ubaci između "spol" i "reputacija" :)
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

sale je napisao/la:
@Schumy.d - nema veze za koga netko navija. Moglo bi se napraviti polje za unos texta i tamo bi član mogao proizvoljno navesti za koga navija (bilo momčad ili vozača) ;)
OK, samo radi!! :D
Nemam ništa protiv ako je većina za! ;)
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

gringo73 je napisao/la:
sale je napisao/la:Možda bi se ovako nešto dali izvesti, samo mi treba vremena da skužim kako da pravilno ubacim dodatni textbox u profilu gdje će se moći napisati za koga se navija.

@Schumy.d - nema veze za koga netko navija. Moglo bi se napraviti polje za unos texta i tamo bi član mogao proizvoljno navesti za koga navija (bilo momčad ili vozača) ;)
Ubaci između "spol" i "reputacija" :)
He-he, nisam na to mislio već na HTML/PHP kôd koji treba pravilno implementirati u postojeći dizajn ;)

Samo jedna stvar, ne očekujte da će se to dogoditi uskoro jer mi je lista obaveza duga već 20 metara :) ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

tex je napisao/la:moj je prijedlog sa otvori pod off topic dio automobilizam gdje bi mogli pisati o novostima šta se tiče novih automobila, auto sajmova koji se događaju, o motorama i tako

da se netreba tražiti pod chatom između svega čega ima nekakve zanimljivostima o autima, ili sajmovima kaj su tamo stavljeni
Meni je prijedlog zanimljiv i podupirem ga. Dakle pod CHATom da se otvori podforum AUTOMOBILIZAM i u njega da idu auto-sportovi, noviteti, sajmovi, pitanja, savjeti,... itd itd itd.

BTW, tex, promašio si temu gdje se stavljaju prijedlozi pa ću ova dva posta premjestiti u odgovarajuću.

EDIT: tek sad vidim da u ovoj temi ima poprilično PRIJEDLOGA pa ću je malo izmoderirati.
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Trebali bi se u podforumu ostali sportovi otvorioti topici za glavne lige,a ne onako po klubovima komadat.
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Adriana Lima fan je napisao/la:Trebali bi se u podforumu ostali sportovi otvorioti topici za glavne lige,a ne onako po klubovima komadat.
Mislim da od toga neće biti ništa. Ovaj forum je primarno otvoren zbog F1, a ostali podforumi su otvoreni za manje rasprave nevezane uz F1 kada se o F1 nema o čemu puno pričati (recimo, tijekom vansezonskog perioda).

Osobno sam se nadao kako će "Off topic" rasprave ostati u svezi s automobilizmom, no zbog interesa ostalih članova proširili smo se na Foto utrku i sve ostale sportove (od nogometa do atletike i skijanja), čak ćemo uskoro otvoriti podforum "Auto-moto" gdje će se raspravljati o automobilima i motorima općenito.
Međutim, negdje se mora povući granica. Daljnja proširirenja ovog foruma odnosit će se samo na automobilističke sportove. Sve veće rasprave o nogometu, korašci, atletici, skijanju i td. morat ćete preusmjeriti na druge forume. Naravno, ovdje ćete moći nastaviti voditi rasprave, ali samo unutar podforuma "Ostali sportovi".
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

sale je napisao/la:
Adriana Lima fan je napisao/la:Trebali bi se u podforumu ostali sportovi otvorioti topici za glavne lige,a ne onako po klubovima komadat.
Mislim da od toga neće biti ništa. Ovaj forum je primarno otvoren zbog F1, a ostali podforumi su otvoreni za manje rasprave nevezane uz F1 kada se o F1 nema o čemu puno pričati (recimo, tijekom vansezonskog perioda).

Osobno sam se nadao kako će "Off topic" rasprave ostati u svezi s automobilizmom, no zbog interesa ostalih članova proširili smo se na Foto utrku i sve ostale sportove (od nogometa do atletike i skijanja), čak ćemo uskoro otvoriti podforum "Auto-moto" gdje će se raspravljati o automobilima i motorima općenito.
Međutim, negdje se mora povući granica. Daljnja proširirenja ovog foruma odnosit će se samo na automobilističke sportove. Sve veće rasprave o nogometu, korašci, atletici, skijanju i td. morat ćete preusmjeriti na druge forume. Naravno, ovdje ćete moći nastaviti voditi rasprave, ali samo unutar podforuma "Ostali sportovi".
Ne ne. Nerazumijes me. Nego da(neznam jel to modovi mogu) topice o klubovima sjedine u ligu koju igraju. Umjesto Dinamo i Hajduk samo HNL. Neznam sad dal to mozete al ako mozete to je bolje za pregled samog podforuma.
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Post Postao/la Kenny »

SLR mclaren je napisao/la:Prijedlog je dobar. nemam niš protiv

Više forumaša
Zato treba bit reklama koja će se emitirati na TV-u, ili nešto slično
Jesi li možda znao da se za reklame na TV-u moraju platiti?
Hoćeš li ih ti možda da platiš?
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Adriana Lima fan je napisao/la:Ne ne. Nerazumijes me. Nego da(neznam jel to modovi mogu) topice o klubovima sjedine u ligu koju igraju. Umjesto Dinamo i Hajduk samo HNL. Neznam sad dal to mozete al ako mozete to je bolje za pregled samog podforuma.
Aha, sorry. Prijedlog je jako dobar. Pokušat ćemo ujediniti sve teme u jednu.
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: ban

Post Postao/la schuey »

Eternal Glory je napisao/la:evo prijedlog da se uvede u porfil recimo ispod nicka kao sto imamo npr. pocetnik , profesionalni vozac... itd neki znak da se zna da je taj korisnik trenutno pod banom i kad se klikne profil da pise kad istjece ban nesto kao dosije mislim da ne bi bilo loše
ovo je moglo ić pod prijedloge za poboljšanje foruma,a ne nova,nepotrebna tema

inače ideja nije loša ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

Ajd prebacite motogp iz ostalih sportova u auto-moto.
Ante sexy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1140
Pridružen/a: 21 lis 2007, 09:41
Ja sam: Vozač
Navijam za: M.Schumachera
Lokacija: Zadar

Re: ban

Post Postao/la Ante sexy »

schuey je napisao/la:
Eternal Glory je napisao/la:evo prijedlog da se uvede u porfil recimo ispod nicka kao sto imamo npr. pocetnik , profesionalni vozac... itd neki znak da se zna da je taj korisnik trenutno pod banom i kad se klikne profil da pise kad istjece ban nesto kao dosije mislim da ne bi bilo loše
ovo je moglo ić pod prijedloge za poboljšanje foruma,a ne nova,nepotrebna tema

inače ideja nije loša ;)
jbg vidis kad sam napisa post (pet ožu 07, 2008 23:02)
nisan vidje :D ajd nek prebace
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

nažalost tema se ne može premjestiti tj njen prvi post se ne može pripojiti drugoj temi. zato bih molio vlasnika prvog posta da bapravi copy/paste u "prijedloge za poboljšanje foruma" pa će se tema pobrisati. dotad lock ;)
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Ante sexy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1140
Pridružen/a: 21 lis 2007, 09:41
Ja sam: Vozač
Navijam za: M.Schumachera
Lokacija: Zadar

Post Postao/la Ante sexy »

evo prijedlog da se uvede u porfil recimo ispod nicka kao sto imamo npr. pocetnik , profesionalni vozac... itd neki znak da se zna da je taj korisnik trenutno pod banom i kad se klikne profil da pise kad istjece ban nesto kao dosije mislim da ne bi bilo loše
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

Svaka čast za otvaranje ankete za koju momčad navijamo....


Mislim da bi bilo dobro otvoriti isto to samo za vozače...Da vidimo kakvi su odnosi na forumu...
1982 UCV 1919
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Pa nije problem, iako manje više nepotrebno. Svi su se i onako izjasnili što preko svog nicka, avatara, potpisa ili u nekom/nekim od postova.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

slažem se sa vama,al mislim da je prijedlog bio kako bi se vidilo u postocima,jer svi znamo pretežito za koga ko glasa al ja sam tak shvatio i bilo bi zanimljivo vidjet koji je vozač najpopularniji i koja je razlika recimo između kimija i lewisa
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Vec sam napisao negdje al nije bilo odgovora dali se moze novima zabranit otvaranje novih topica npr. do 100 danih komentara? ako imaju neku pametnu temu samo neka dođu tu i predloze pa ako valja bude uslisena.
Avatar
vulshok
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 481
Pridružen/a: 16 tra 2007, 21:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren Mercedes
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la vulshok »

Adriana Lima fan je napisao/la:Vec sam napisao negdje al nije bilo odgovora dali se moze novima zabranit otvaranje novih topica npr. do 100 danih komentara? ako imaju neku pametnu temu samo neka dođu tu i predloze pa ako valja bude uslisena.
Ako su kao ti, onda će već prvi dan otvarati nove teme ;)
Malo šale nikad dosta :D
With your mind power, your determination, your instict, and experience as well you can fly very high...
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

To je diskriminacija! ;)

Samo treba pogledati jeli ima koja slična tema prije nego što otvore novu.
.
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

red_devil je napisao/la:To je diskriminacija! ;)

Samo treba pogledati jeli ima koja slična tema prije nego što otvore novu.
Pa i je problem kada negledaju!
Odgovori