Ayrton Senna da Silva

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
A.Senna
Početnik
Početnik
Postovi: 301
Pridružen/a: 11 tra 2008, 13:40

Re: Ayrton Senna da Silva

Post Postao/la A.Senna »

Ako je Hill zaostajao samo bod za Schumacherom te nesretne 1994,Senna bi definite bio prvak te godine.Osim toga Wiliams je svoje bolide usavrsio tek u drugoj polovici te sezone.
Biti drugi znaci biti prvi medju gubitnicima....A.Senna
Avatar
FERRARI-MAN
Postovi: 66
Pridružen/a: 30 srp 2010, 20:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: FERARRI i NANDA

Re: Ayrton Senna da Silva

Post Postao/la FERRARI-MAN »

Pa da Senna ni je bio nis posebno bio je dobar koliko je bolid bio dobar po meni je cak barrichelo duplo bolji vozac uostal kakav je to vozac koji se tako razbije u onom zavoju u imoli da je bio dobar vozac bio uspio preziviti tako da senna ni je nis poseban
slika
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Ayrton Senna da Silva

Post Postao/la wolfman »

FERRARI-MAN je napisao/la:Pa da Senna ni je bio nis posebno bio je dobar koliko je bolid bio dobar po meni je cak barrichelo duplo bolji vozac uostal kakav je to vozac koji se tako razbije u onom zavoju u imoli da je bio dobar vozac bio uspio preziviti tako da senna ni je nis poseban
Razbil se tamo zbog puknute letve volana, a nije preživio zbog tadašnje sigurnosti auta, a ovo prvo neću ni komentirat #-o
Avatar
BrunoS
Postovi: 123
Pridružen/a: 23 lip 2008, 18:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1 HR TrackMania Team
Lokacija: Mostar

Re: Ayrton Senna da Silva

Post Postao/la BrunoS »

FERRARI-MAN je napisao/la:Pa da Senna ni je bio nis posebno bio je dobar koliko je bolid bio dobar po meni je cak barrichelo duplo bolji vozac uostal kakav je to vozac koji se tako razbije u onom zavoju u imoli da je bio dobar vozac bio uspio preziviti tako da senna ni je nis poseban
Prijatelju, taj kako ti kažeš niš posebni je trebao izgubiti svoj život da bi danas Formula 1 bila ekstra sigurna i da bi se taj vozač sa tvoje slike mogao mirno i bezbjedno voziti u današnjim bolidima F1 bez nekog pretjeranog rizika i glumiti facu. Pa kad već nemaš poštovanja prema njegovim sposobnostima, imaj barem prema ovoj činjenici ;)
slika

The yellow helmet has gone now, All that remains are the tyre marks on the asphalt A void in our hearts and the memories

slika
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Ayrton Senna da Silva

Post Postao/la Felipe Massa »

FERRARI-MAN je napisao/la:Pa da Senna ni je bio nis posebno bio je dobar koliko je bolid bio dobar po meni je cak barrichelo duplo bolji vozac uostal kakav je to vozac koji se tako razbije u onom zavoju u imoli da je bio dobar vozac bio uspio preziviti tako da senna ni je nis poseban
Ova izjava zasluzuje samo #-o .
Ti se vjerovatno nisi ni rodio kad je Senna poginuo,gledao si samo Schumya ,pa nek ti on bude junak ,takav je -kakav je.

Ayrton ce legenda biti zauvijek.

JEDAN JE AYRTON SENNA DA SILVA
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
FERRARI-MAN
Postovi: 66
Pridružen/a: 30 srp 2010, 20:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: FERARRI i NANDA

Re: Ayrton Senna da Silva

Post Postao/la FERRARI-MAN »

Felipe Massa je napisao/la:
FERRARI-MAN je napisao/la:Pa da Senna ni je bio nis posebno bio je dobar koliko je bolid bio dobar po meni je cak barrichelo duplo bolji vozac uostal kakav je to vozac koji se tako razbije u onom zavoju u imoli da je bio dobar vozac bio uspio preziviti tako da senna ni je nis poseban
Ova izjava zasluzuje samo #-o .
Ti se vjerovatno nisi ni rodio kad je Senna poginuo,gledao si samo Schumya ,pa nek ti on bude junak ,takav je -kakav je.

Ayrton ce legenda biti zauvijek.

JEDAN JE AYRTON SENNA DA SILVA
kao prvo ja sam 72 godiste formulu pratim od 83 o zato nisam neki klinjo od 13-14 godina koji namjerno vatri ovu temu uostalom nije od njegove smrti formula 1 bila sigurna za 2 dana
slika
Avatar
kowalski
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 442
Pridružen/a: 03 ožu 2010, 21:07
Ja sam: Vozač

Re: Ayrton Senna da Silva

Post Postao/la kowalski »

Dani je napisao/la:
kowalski je napisao/la:Kakav benneton? Promašio si bit moga posta. Ne vidim što je smiješno u izjavama ljudi da bi Schumacher '94 osvojio naslov i da je Senna vozio.
A ti si promašio bit moga posta. Zaboravljaš koliki je utjecaj imao Senna na razvoj bolida. I zaboravljaš najvažniju stvar. Senna je bio vozač koji je radio razliku, a to Hill definitivno nije bio.
I ja s time potpuno slažem.

Senna je poginuo zato što momčad nije napravila dobar posao. Ali to je sastavni dio utrkivanja. Isto se tako može reći da bi Schu osvojio naslov '99 da se nije polomio. Ekipa i vozač se moraju promatrati u paketu. Činjenica je da nisu napravili (kao tim) dobar posao. Senna je to nažalost platio skuplje od ostalih.
"Just being a mediocre driver has never been my ambition. That's not my style." /Michael Schumacher/
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Ayrton Senna da Silva

Post Postao/la Felipe Massa »

FERRARI-MAN je napisao/la:
Felipe Massa je napisao/la:
FERRARI-MAN je napisao/la:Pa da Senna ni je bio nis posebno bio je dobar koliko je bolid bio dobar po meni je cak barrichelo duplo bolji vozac uostal kakav je to vozac koji se tako razbije u onom zavoju u imoli da je bio dobar vozac bio uspio preziviti tako da senna ni je nis poseban
Ova izjava zasluzuje samo #-o .
Ti se vjerovatno nisi ni rodio kad je Senna poginuo,gledao si samo Schumya ,pa nek ti on bude junak ,takav je -kakav je.

Ayrton ce legenda biti zauvijek.

JEDAN JE AYRTON SENNA DA SILVA
kao prvo ja sam 72 godiste formulu pratim od 83 o zato nisam neki klinjo od 13-14 godina koji namjerno vatri ovu temu uostalom nije od njegove smrti formula 1 bila sigurna za 2 dana
Po tvojim komentarima ne bih rekao da si 72 ,al dobro ...


Inace krivac za Senninu smrt se i dan danas ne zna,ali po mnogima to je Frank Williams.
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: Ayrton Senna da Silva

Post Postao/la zvjerko »

S jedne strane se mogu složiti da dizanje u nebesa nekog koga uopće nisi gledao zna biti iritirajuće (o pokojnima sve najbolje) ali sa mišljenjem da nije bio "ništa posebno" ne ... onda stvarno posumnjaš u tvrdnju da si počeo pratiti F1 `83-će - o godištu nećemo... ili možda hoćemo! Možda si počeo pratiti F1 od snimaka sezone `83, ali ne i te godine!

Senna je bio vanserijski vozač sa svojim vrlinama i manama ... vrline se često spominju ali mane - pa kao da ih je svetogrđe spomenuti!

I on je bio ljudsko biće no stvarno JE SVETOGRĐE svrstavati ga u grupu prosječnih!

I tada je bolid nosio razliku ali ne u tolikoj mjeri kao danas. Prije se vrhunski vozač u prosječnom bolidu mogao nositi, bar dio utrke, sa prosječnim vozačem u vrhunskom bolidu na nekim utrkama ili kad uvjeti nisu idealni .... a vidi danas ... prečesto se zaboravlja ili zanemaruje činjenica da IME NE ČINI BOLID BRZIM - kako ime vozača tako ni bolida ... Monaco 1984 je utrka koja je to dokazala sa Sennom i Ickxom, koji je prekinuo utrku, u glavnim ulogama. Danas toga nema i to je frustrirajuće jer kako stvarno viditi tko je u njegovoj (ili blizo) kategoriji ... trebaš biti vidovit ili glasan ... ili imati medije koji će pogurati...

@ Felipe Massa - ne sir Franck nego Adrian Newy. Franck je samo vlasnik tima ali Adrian je konstruirao bolid i svaka izmjena je morala bit odobrena s njegove strane - tako i krpanje upravljačkog mehanizma...
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Ayrton Senna da Silva

Post Postao/la Toon »

...razgovarati i odgovarati ferrari-man-u nakon takve izjave je jednako bogohulno kao i njegova "genijalna" izjava. I ja sam '72 godište i šta sad? ali sa čovjekom koji izjavi nešto tako blesavo i smiješno ne treba raspravljati...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: Ayrton Senna da Silva

Post Postao/la zvjerko »

Toon Army je napisao/la:...razgovarati i odgovarati ferrari-man-u nakon takve izjave je jednako bogohulno kao i njegova "genijalna" izjava. I ja sam '72 godište i šta sad? ali sa čovjekom koji izjavi nešto tako blesavo i smiješno ne treba raspravljati...
Nije me bilo neko vrijeme pa još hvatam konce no ovo mi je stvarno bilo :<> :x: :k.o: ... i onda pročitam svoj odgovor tj ovaj dio:
...prečesto se zaboravlja ili zanemaruje činjenica da IME NE ČINI BOLID BRZIM - kako ime vozača tako ni bolida ... Monaco 1984 je utrka koja je to dokazala sa Sennom i Ickxom, koji je prekinuo utrku, u glavnim ulogama. Danas toga nema i to je frustrirajuće jer kako stvarno viditi tko je u njegovoj (ili blizo) kategoriji ... trebaš biti vidovit ili glasan ... ili imati medije koji će pogurati...
... nakon trotočke je trebalo stajati: ali onda se moglo bar razlikovati vrhunske vozače u "kantama" od prosječnih u vrhunskim bolidima BEZ MIKROSKOPA ILI BLAGONAKLONIH MEDIJA (vrlo glasnih)...

...nemojte ovaj dio uzimati za repliku jer je očito na koga ciljam - predobar je da bi trebao nekoga kopirati, a za to su mediji krivi... no tome nije mjesto tu!
Ako hoćete pričati o tome - neka nova tema koja će obuhvatiti i druge vozače "modernog pristupa" ...
Avatar
A.Senna
Početnik
Početnik
Postovi: 301
Pridružen/a: 11 tra 2008, 13:40

Re: Ayrton Senna da Silva

Post Postao/la A.Senna »

FERRARI-MAN je napisao/la:Pa da Senna ni je bio nis posebno bio je dobar koliko je bolid bio dobar po meni je cak barrichelo duplo bolji vozac uostal kakav je to vozac koji se tako razbije u onom zavoju u imoli da je bio dobar vozac bio uspio preziviti tako da senna ni je nis poseban
Ti 72go godiste,ja vjerujem da si 92 ako ne i balaviji,cuj da je bio dobar vozac uspio bi prezivjeti, koji moron.
Biti drugi znaci biti prvi medju gubitnicima....A.Senna
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Ayrton Senna da Silva

Post Postao/la pospani gad »

A.Senna je napisao/la:
FERRARI-MAN je napisao/la:Pa da Senna ni je bio nis posebno bio je dobar koliko je bolid bio dobar po meni je cak barrichelo duplo bolji vozac uostal kakav je to vozac koji se tako razbije u onom zavoju u imoli da je bio dobar vozac bio uspio preziviti tako da senna ni je nis poseban
Ti 72go godiste,ja vjerujem da si 92 ako ne i balaviji,cuj da je bio dobar vozac uspio bi prezivjeti, koji moron.
Mislim, ovaj, stvarno ne znam,............. nisam dugo pročitao besmislenije izjave.....

Bajo, ja sam generacija 70-tih ( sredina 70-tih )..... mi ne dajemo takve izjave....... uh,...... #-o
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
doktor95
Postovi: 64
Pridružen/a: 22 kol 2010, 14:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: Otkad je Kimi otisao nist

Re: Ayrton Senna da Silva

Post Postao/la doktor95 »

pozdrav ljudi,

Ja imam 15 godina i za mene je A. Senna utjelovljenje svega sto F1 predstavlja ... pogleda sam toliko njegovih videa i svega i stvarno mi je zao sto ga nikad uzivo nisam gleda kako vozi ... a ti ferrari man mozes se sramit ... jak mi je tvoj schumaher koji je bio prvak u samo najjacim bolidima ... kad ga je alonso sa slabijim bolidom porazia (iako ne volim alonsa) ... dok je senna bio ziv ravna mu nije bilo ... a schumaheru je bilo ravnih ... hakinnen, alonso, kimi ... tako da ne pricaj gluposti ... ako sam nesto ode krivo napisa molim da me se ispravi ... LIJEP POZDRAV
slika
Avatar
FERRARI-MAN
Postovi: 66
Pridružen/a: 30 srp 2010, 20:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: FERARRI i NANDA

Re: Ayrton Senna da Silva

Post Postao/la FERRARI-MAN »

doktor95 je napisao/la:pozdrav ljudi,

Ja imam 15 godina i za mene je A. Senna utjelovljenje svega sto F1 predstavlja ... pogleda sam toliko njegovih videa i svega i stvarno mi je zao sto ga nikad uzivo nisam gleda kako vozi ... a ti ferrari man mozes se sramit ... jak mi je tvoj schumaher koji je bio prvak u samo najjacim bolidima ... kad ga je alonso sa slabijim bolidom porazia (iako ne volim alonsa) ... dok je senna bio ziv ravna mu nije bilo ... a schumaheru je bilo ravnih ... hakinnen, alonso, kimi ... tako da ne pricaj gluposti ... ako sam nesto ode krivo napisa molim da me se ispravi ... LIJEP POZDRAV
jejeejejej senni nije bilo ravnog zato i je osvojio 3 naslova od 84-94 a SCHUMACHER od 91-2004 7 pa da vidimo sad a toliko je schumacheru bilo ravnih #-o #-o #-o
slika
Avatar
BrunoS
Postovi: 123
Pridružen/a: 23 lip 2008, 18:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1 HR TrackMania Team
Lokacija: Mostar

Re: Ayrton Senna da Silva

Post Postao/la BrunoS »

Čovjek ima svoje mišljenje o Senni i kakvo god ono bilo ima pravo na njega kao i svatko drugi, no nisam baš siguran koliko i on sam vjeruje u svoje mišljenje, prije bih rekao da mu je dosadno pa malo ubija dosadu, no bilo kako bilo po njegovom Senna i nije nešto i neka živi u tom uvjerenju/zabludi.

No trebao bi znati da svaki pravi Sennin fan nije njegov obožavaoc samo zbog njegovih vožnji i rezultata, nego zbog njegove osobnosti, načina razmišljanja i pogleda na život. Vidim spominjete Schumija, on ima sedam naslova prvaka i to je to, samo brojke i ništa više, dok je Senna nešto sasvim drugo, od njega kad proučite njegov život, pročitate razne članke, njegove citate, pogledate dokumentarce možete stvarno mnogo stvari naučiti, jako mnogo, kako postati bolji čovjek, naučiti što su prave vrijednosti u životu, kako se treba boriti za svoja prava i mnoštvo toga, jer Senna je bio veliki vozač, još veći čovjek.
slika

The yellow helmet has gone now, All that remains are the tyre marks on the asphalt A void in our hearts and the memories

slika
doktor95
Postovi: 64
Pridružen/a: 22 kol 2010, 14:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: Otkad je Kimi otisao nist

Re: Ayrton Senna da Silva

Post Postao/la doktor95 »

BrunoS je napisao/la:No trebao bi znati da svaki pravi Sennin fan nije njegov obožavaoc samo zbog njegovih vožnji i rezultata, nego zbog njegove osobnosti, načina razmišljanja i pogleda na život. Vidim spominjete Schumija, on ima sedam naslova prvaka i to je to, samo brojke i ništa više, dok je Senna nešto sasvim drugo, od njega kad proučite njegov život, pročitate razne članke, njegove citate, pogledate dokumentarce možete stvarno mnogo stvari naučiti, jako mnogo, kako postati bolji čovjek, naučiti što su prave vrijednosti u životu, kako se treba boriti za svoja prava i mnoštvo toga, jer Senna je bio veliki vozač, još veći čovjek.

BAŠ TO!!!! =D> =D> =D>
slika
Avatar
FERRARI-MAN
Postovi: 66
Pridružen/a: 30 srp 2010, 20:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: FERARRI i NANDA

Re: Ayrton Senna da Silva

Post Postao/la FERRARI-MAN »

Sta ste vi kucni prijatelji sa SCHUMACHEROM pa znate kakav je covjek???????????????
slika
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Ayrton Senna da Silva

Post Postao/la Felipe Massa »

FERRARI-MAN je napisao/la:Sta ste vi kucni prijatelji sa SCHUMACHEROM pa znate kakav je covjek???????????????
Nismo mi ,jesi ti ;)

Inace sto se tice Ayrtona mislim da je besmisleno ponovo pocinjati rasprave ko je bolji od ili Michael.Svako ima svog favorita ,za mene je to Ayrton ,za nekog drugo to je Schumy.
Samo mi je zao sto se takvo doba F1 vise nikad nece vratiti,doba koje je mozda bilo i najljepse tokom citave F1.Sve je nestalo prokletog 1.maja 1994 godine.
Da se nije to desilo ko zna kakva bi sad F1 bila...
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
BrunoS
Postovi: 123
Pridružen/a: 23 lip 2008, 18:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1 HR TrackMania Team
Lokacija: Mostar

Re: Ayrton Senna da Silva

Post Postao/la BrunoS »

FERRARI-MAN je napisao/la:Sta ste vi kucni prijatelji sa SCHUMACHEROM pa znate kakav je covjek???????????????
Ne trebaš biti agresivan, samo polako. Mene ne zanima kakav je Schumi (kojem uopće nije mjesto u ovoj temi) isto kao što tebe ne zanima ni kakav je Ayrton iz čijeg sam ja života i misli mnogo toga pametnoga izvukao. O Senninoj veličini kao čovjeku napisano je toliko toga, ne pametujemo mi ovdje na forumu tek onako iz svojih zaključaka, nego imamo čvrsto svjednočanstvo ljudi iz Ayrtonovog doba kakav je bio, jer nema šefa momčadi iz njegovog doba da ga nije istakao kao predivno ljudsko biće, veliki radnik i veliki čovjek, njegovi suvozači i prijatelji i ostali ljudi iz svijeta F1, imaš toliko toga samo sjedi i potraži. No bojim se da tebe to i ne zanima, jer si ti ovdje na Ayrtonovu temu došao sa očitom namjerom diskreditiacije Senne iako nemaš nijedan pametan razlog za to, barem ga nisi naveo. Dotad barem nauči respektirati ono što je čitav svijet prepoznao kao nešto veliko, ako ti već kao vozač nije nešto.
slika

The yellow helmet has gone now, All that remains are the tyre marks on the asphalt A void in our hearts and the memories

slika
Avatar
lux007
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 463
Pridružen/a: 19 lis 2008, 11:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Ayrton Senna da Silva

Post Postao/la lux007 »

Ovo ti govori o Senninoj velicini ;)
Ne znam koliko bi vozaca stalo i pomoglo vozacu u nevolji ;) ;)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LuB1f0JM ... re=related[/youtube]
THERE IS ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE CRISTIANO
ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE RONALDO
doktor95
Postovi: 64
Pridružen/a: 22 kol 2010, 14:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: Otkad je Kimi otisao nist

Re: Ayrton Senna da Silva

Post Postao/la doktor95 »

ovo je Covjek!!!! on je jednostavno neusporediv sa bilo kim
slika
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Ayrton Senna da Silva

Post Postao/la Igor18 »

doktor95 je napisao/la:pozdrav ljudi,

Ja imam 15 godina i za mene je A. Senna utjelovljenje svega sto F1 predstavlja ... pogleda sam toliko njegovih videa i svega i stvarno mi je zao sto ga nikad uzivo nisam gleda kako vozi ... a ti ferrari man mozes se sramit ... jak mi je tvoj schumaher koji je bio prvak u samo najjacim bolidima ... kad ga je alonso sa slabijim bolidom porazia (iako ne volim alonsa) ... dok je senna bio ziv ravna mu nije bilo ... a schumaheru je bilo ravnih ... hakinnen, alonso, kimi ... tako da ne pricaj gluposti ... ako sam nesto ode krivo napisa molim da me se ispravi ... LIJEP POZDRAV
Morat ćeš malo bolje proučiti događanja u prošlosti. Iako je ovo tema Ayrton Senna i tu nebi trebalo miješati schumija. Ko je bio bolji nikad se neće znati, vozili su u različita vremena (tehnološka pogotovo) to je isto kao Pele-Maradona, djelovali su u različita vremena, nogomet/formula su bili bitno drugačiji i svako ima svog favorita. Schumacher je osvajao naslove samo u najjačim bolidima?- Pa vozio je praktički samo u 2 (evo od ove sezone i 3-) bolida. A kako je došao do tih naslova?? Proguglaj malo po netu i pogledaj na šta je ličio taj Ferrari u kojeg je Schumacher došao. Kakva je to ekipa bila, i od čega je Schumacher ( zajedno sa još nekim ljudima) izgradio sve te naslove i rekorde. Krenuo je s Ferrarijem praktički sa dna i gradio ekipu i bolid da bi došao do svih tih uspijeha. Nije kao npr.Hamilton došao i sjeo u najbolji bolid na gridu bez da je prstom mrdnuo i osvojio naslove.
Alonso da ga je porazio sa slabijim bolidom? Opet, nebih se složio s tom tvrdnjom. Renault je te 2 godine bio top bolid (tu su uvelike kumovale i gume) i Ferrari je tada bio 3 bolid (2005.godine) iza Renaulta i McLarena na Michelin gumama!

Dok je Senna bio živ bilo mu je ravnih. Kako ne? Alain Prost recimo? A i Mansell je tu bio...
Michael is faster than you!!
SRV
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 883
Pridružen/a: 14 ruj 2007, 20:02
Navijam za: McLaren

Re: Ayrton Senna da Silva

Post Postao/la SRV »

Igor18 je napisao/la:
doktor95 je napisao/la:pozdrav ljudi,

Ja imam 15 godina i za mene je A. Senna utjelovljenje svega sto F1 predstavlja ... pogleda sam toliko njegovih videa i svega i stvarno mi je zao sto ga nikad uzivo nisam gleda kako vozi ... a ti ferrari man mozes se sramit ... jak mi je tvoj schumaher koji je bio prvak u samo najjacim bolidima ... kad ga je alonso sa slabijim bolidom porazia (iako ne volim alonsa) ... dok je senna bio ziv ravna mu nije bilo ... a schumaheru je bilo ravnih ... hakinnen, alonso, kimi ... tako da ne pricaj gluposti ... ako sam nesto ode krivo napisa molim da me se ispravi ... LIJEP POZDRAV
Morat ćeš malo bolje proučiti događanja u prošlosti. Iako je ovo tema Ayrton Senna i tu nebi trebalo miješati schumija. Ko je bio bolji nikad se neće znati, vozili su u različita vremena (tehnološka pogotovo) to je isto kao Pele-Maradona, djelovali su u različita vremena, nogomet/formula su bili bitno drugačiji i svako ima svog favorita. Schumacher je osvajao naslove samo u najjačim bolidima?- Pa vozio je praktički samo u 2 (evo od ove sezone i 3-) bolida. A kako je došao do tih naslova?? Proguglaj malo po netu i pogledaj na šta je ličio taj Ferrari u kojeg je Schumacher došao. Kakva je to ekipa bila, i od čega je Schumacher ( zajedno sa još nekim ljudima) izgradio sve te naslove i rekorde. Krenuo je s Ferrarijem praktički sa dna i gradio ekipu i bolid da bi došao do svih tih uspijeha. Nije kao npr.Hamilton došao i sjeo u najbolji bolid na gridu bez da je prstom mrdnuo i osvojio naslove.
Alonso da ga je porazio sa slabijim bolidom? Opet, nebih se složio s tom tvrdnjom. Renault je te 2 godine bio top bolid (tu su uvelike kumovale i gume) i Ferrari je tada bio 3 bolid (2005.godine) iza Renaulta i McLarena na Michelin gumama!

Dok je Senna bio živ bilo mu je ravnih. Kako ne? Alain Prost recimo? A i Mansell je tu bio...
Oprosti, ali se dobro zna ko je (naj)bolji, tu nema sumnje.
Avatar
FERRARI-MAN
Postovi: 66
Pridružen/a: 30 srp 2010, 20:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: FERARRI i NANDA

Re: Ayrton Senna da Silva

Post Postao/la FERRARI-MAN »

SRV je napisao/la:
Igor18 je napisao/la:
doktor95 je napisao/la:pozdrav ljudi,

Ja imam 15 godina i za mene je A. Senna utjelovljenje svega sto F1 predstavlja ... pogleda sam toliko njegovih videa i svega i stvarno mi je zao sto ga nikad uzivo nisam gleda kako vozi ... a ti ferrari man mozes se sramit ... jak mi je tvoj schumaher koji je bio prvak u samo najjacim bolidima ... kad ga je alonso sa slabijim bolidom porazia (iako ne volim alonsa) ... dok je senna bio ziv ravna mu nije bilo ... a schumaheru je bilo ravnih ... hakinnen, alonso, kimi ... tako da ne pricaj gluposti ... ako sam nesto ode krivo napisa molim da me se ispravi ... LIJEP POZDRAV
Morat ćeš malo bolje proučiti događanja u prošlosti. Iako je ovo tema Ayrton Senna i tu nebi trebalo miješati schumija. Ko je bio bolji nikad se neće znati, vozili su u različita vremena (tehnološka pogotovo) to je isto kao Pele-Maradona, djelovali su u različita vremena, nogomet/formula su bili bitno drugačiji i svako ima svog favorita. Schumacher je osvajao naslove samo u najjačim bolidima?- Pa vozio je praktički samo u 2 (evo od ove sezone i 3-) bolida. A kako je došao do tih naslova?? Proguglaj malo po netu i pogledaj na šta je ličio taj Ferrari u kojeg je Schumacher došao. Kakva je to ekipa bila, i od čega je Schumacher ( zajedno sa još nekim ljudima) izgradio sve te naslove i rekorde. Krenuo je s Ferrarijem praktički sa dna i gradio ekipu i bolid da bi došao do svih tih uspijeha. Nije kao npr.Hamilton došao i sjeo u najbolji bolid na gridu bez da je prstom mrdnuo i osvojio naslove.
Alonso da ga je porazio sa slabijim bolidom? Opet, nebih se složio s tom tvrdnjom. Renault je te 2 godine bio top bolid (tu su uvelike kumovale i gume) i Ferrari je tada bio 3 bolid (2005.godine) iza Renaulta i McLarena na Michelin gumama!

Dok je Senna bio živ bilo mu je ravnih. Kako ne? Alain Prost recimo? A i Mansell je tu bio...
Oprosti, ali se dobro zna ko je (naj)bolji, tu nema sumnje.


Da dobro se zna SCHUMACHER JE NAJBOLJI!!
slika
Odgovori