Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,47,gringo73,Scuderia,Cuky

Odgovori
popeye
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Post Postao/la popeye » 11 srp 2019, 19:23

Cool :thumbup:
slika

Kranči
Test vozač
Test vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Post Postao/la Kranči » 11 srp 2019, 21:11

Pa mogli su barem ovu crvenu crtu staviti u ravnini da "izlazi iz pištolja" #-o

Cuky
Moderator
Moderator
Navijam za: Ferrari

Post Postao/la Cuky » 11 srp 2019, 23:28

ili ako već nisu htjeli pomicati liniju koja je dio standardne livreje mogli su 007 logo spustiti par cm niže
slika
slika -
"A gravel trap which you can drive out of, is a rubbish gravel trap" - Martin Brundle

Cuky
Moderator
Moderator

Post Postao/la Cuky » 16 srp 2019, 23:16

slika
slika -
"A gravel trap which you can drive out of, is a rubbish gravel trap" - Martin Brundle

popeye
Svjetski prvak
Svjetski prvak

Post Postao/la popeye » 17 srp 2019, 14:25

kao sto sam reko RB ce prestici Ferari. RB izgleda da zna sta radi a Ferari je izgubljen. da Max nije imao problem sa turbom bio bi u prvom redu. RB jako dobro cuva gume za razliku od Ferarija i zato su kasnije u trci brzi od njih. Usput oko Belgije/Italije stize novi Hondin motor za koji Japanci kazu da ce biti na levelu Mercedesa.
slika

Toon
Veteran
Veteran
Navijam za: mclaren

Post Postao/la Toon » 17 srp 2019, 17:32

popeye je napisao/la:
17 srp 2019, 14:25
Usput oko Belgije/Italije stize novi Hondin motor za koji Japanci kazu da ce biti na levelu Mercedesa.
...hoće, hoće, kad japanci to kažu, pola desetljeća im je trebalo da slože solidan motor a sad će već dostići mercedesov...pitaj navijače Mclarena....oni će ti svi to potvrditi...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"

Cuky
Moderator
Moderator

Post Postao/la Cuky » 17 srp 2019, 17:59

Pa gledajmo to ovako... znam da motor nije jedini čimbenik u situaciji, ali svejedno...

Ušli su u F1 godinu kasnije od ostalih proizvođača, počeli su sa razvojem 3-4 godine nakon Mercedesa i ostalih. A ovaj vikend u Silverstoneu Verstappen je sa Hondom pogonjenim RB-om držao korak sa, napadao i skoro pretekao Leclerca koji je uz to još imao i DRS (situacija odmah nakon bokseva).

Mislim da je to sasvim solidan napredak biti u mogućnosti na stazi se pobijati sa proizvođačem koji je imao barem 3 godine rada i razvoja više.
slika
slika -

Toon
Veteran
Veteran
Navijam za: mclaren

Post Postao/la Toon » 17 srp 2019, 21:06

Cuky je napisao/la:
17 srp 2019, 17:59
Mislim da je to sasvim solidan napredak
...nije, mercedes kad je ušao odmah je bio gazda (i prije nego su osamostalili momčad)...tvrtka reputacije Honda je usrala svoje ime u F1 (ne računam ovu sezonu) i netko tako velik poput njih si nije smio dopustiti toliko dugo lutanje i traženje...ništa osobno, samo moj dojam...negdje davno sam napisao...riječ je o renomiranom proizvođaču koji si nije smio dozvoliti to što se događalo prilikom povratka...bili su predmet sprdnje svih...i to zasluženo...i tu bih završio da ne ulazimo dalje u o.t....ipak je ovo tema Aston Martin RBR a ne Honda... :)
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"

popeye
Svjetski prvak
Svjetski prvak

Post Postao/la popeye » 18 srp 2019, 09:39

Toon je napisao/la:
17 srp 2019, 21:06
Cuky je napisao/la:
17 srp 2019, 17:59
Mislim da je to sasvim solidan napredak
...nije, mercedes kad je ušao odmah je bio gazda (i prije nego su osamostalili momčad)...tvrtka reputacije Honda je usrala svoje ime u F1 (ne računam ovu sezonu) i netko tako velik poput njih si nije smio dopustiti toliko dugo lutanje i traženje...ništa osobno, samo moj dojam...negdje davno sam napisao...riječ je o renomiranom proizvođaču koji si nije smio dozvoliti to što se događalo prilikom povratka...bili su predmet sprdnje svih...i to zasluženo...i tu bih završio da ne ulazimo dalje u o.t....ipak je ovo tema Aston Martin RBR a ne Honda... :)
koga briga sta je bilo sa Mclarenom kad Honda krene redovno da pobedjuje i domogne se titule to ce svi slaviti a Mclaren epizodu brzo zaboraviti.

kazes kad se Mercedes vratio odmah je bio gazda, ok ajmo pogledati, Mercedes se vratio '94 u Zauberu i imali su 20 DNF-a :shock: , '95 odlaze u Mclaren i imaju 16 DNF-a =D> '96 10 DNF-a, '97 15 DNF-a i tad su poceli pobedjivati. znaci tek cetvrtu godinu od povratka. Honda pobedjuje u petoj godini, jedna godina razlike nije nista.
...hoće, hoće, kad japanci to kažu, pola desetljeća im je trebalo da slože solidan motor a sad će već dostići mercedesov...pitaj navijače Mclarena....oni će ti svi to potvrditi...
ti zaboravljas da Honda sada ima dva tima (i to ne bilo koja dva nego povezana) a taj drugi sluzi za testiranje sto je velika stvar. zato su se tako dobro i pripremili za ovu godinu jer su cele prosle godine isprobavali sve i svasta sa TR. RB znamo kolko je dobar sa sasijom a za japance znamo da znaju napraviti motor (seti se da su od '86 do '91 njihov motor bio sampion). a Max vozi sve bolje. dobio je i home gp gde su karte vec sada rasprodate. teren je poslozen za velike stvari. just watch ;)
slika

mrd
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Navijam za: McLaren

Post Postao/la mrd » 18 srp 2019, 10:31

Mercedes je 98 osvojio prvenstvo, znaci Honda nagodinu :)
slika

Kranči
Test vozač
Test vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Post Postao/la Kranči » 18 srp 2019, 18:33

Ma da, ajmo uspoređivat godine kada su svako malo puknuli motori sa godinama u kojoj je zadnja eksplozija motora u utrci bila valjda Hamiltona u Maleziji 2016., znači pred 3 godine.

Cuky
Moderator
Moderator

Post Postao/la Cuky » 18 srp 2019, 19:20

Kranči je napisao/la:
18 srp 2019, 18:33
Ma da, ajmo uspoređivat godine kada su svako malo puknuli motori sa godinama u kojoj je zadnja eksplozija motora u utrci bila valjda Hamiltona u Maleziji 2016., znači pred 3 godine.
Renault prošle godine je nekoliko puta planuo, u sjećanju mi najjače ostao u Austriji kod Hulka. Ali mislim da se i ove godine dimilo iz kojeg
slika
slika -

Odgovori