Lewis Hamilton [#44]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Toon »

vidc je napisao/la: 29 lis 2018, 19:58 Aha, kad je hamilton prvi onda je do njega, inače je do ferrarija
:biggrin: pa ne bi bilo drugačije niti da je obrnuto - Vettel prvi onda je do njega inače je do mercedesa...uglavnom...

...razumijem ja marcusa kao pasioniranog navijača da će svako njegovo razmišljanje malo "uzdići" Hamiltona i to je sasvim u redu onako navijački...no nije daleko niti od istine s obzirom na sezonu - uz odličnog Hamiltona najveće zasluge za ovako "dominantan naslov" idu momcima u crvenom i jednom njihovom vozaču...onako seljački i bezobrazno pokažu curama (svima nama) da imaju veliku onu stvar (dobar i konkurrentan bolid) al. jebga pederi su pa ništa od toga, niti se diže niti radi...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la marcus »

Ajd iskreno....kada je zadnji puta Lewis napravio pogrešku? U Brazilu lani....kad se još nije otrijeznio.
Imao je lošijih vikenda ove sezone. Dalo bi se secirati, ali to ćemo ostaviti za kraj sezone jer puno toga ovisi o konstruktorskom naslovu.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la vidc »

Ne govorimo o greškama vozača nego o brzini bolida. Mislim da je mercedes na više utrka bio brži bolid ali je i Hamilton to puno bolje iskoristio.
Evo npr. Svi će reć da je ferrari bio bolji bolid u bakuu, a ne da je vettel napravio razliku (kimi startao 7.). S druge strane u singapuru je mišljenje da je hamilton napravio razliku (bottas startao 4.)
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la marcus »

Složit ćemo se da se ne slažemo. Trebali bi dogovoriti "pravila" prema kojima bismo "izračunali" što to znači brži bolid na određenoj stazi.
Kvalifikacijsko vrijeme (oba bolida ekipe?) minus koeficijent izvrsnosti svakog vozača na svakoj pojedinoj utrci.

Bit će vremena za dubinske analize popraćene statističkim i vremenskim pokazateljima. Meni samo ne ide u glavu (po 100. put) zašto navijači Ferrarija ne žele i ne mogu prihvatiti da su ove sezone imali bolji bolid, ali lošijeg vozača od Mercedesa. Pa meni bi to bilo turbo bitno i označavalo bi svjetlo na kraju tunela patnje i čekanja......jedva bih dočekao početak sezone 2019. kada će Ferrari, nastavi li ovakvih fenomenalnim razvojem cjelokupnog bolida, ponovo biti dominantan na većini staza.

Koje god "stranjske" medije čitam svi su složni u toj ocjeni.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la vidc »

Pa evo kreni prvi i reci po kojim kriterijima ti mjeriš. Probaj izbacit pristranost
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la marcus »

Umjesto da radim nešto pametno za posao. Ili barem da spavam....evo 60-70 minuta "posla" koji pokazuju kada je koja momčad/bolid bio bolji.

1. Australija (Mercedes)
PP – Lewis – fenomenalan krug
Trka – Mercedes malčice brži, ali loša odluka sa pit walla

2. Bahrein (Ferrari)
PP – Vettel
Trka – Ferrari malčice brži

3. Kina (Ferrari)
PP – Vettel i Kimi rasturili kvalifikacije
Trka – Vettel kontrolira, zbrka zbog SCa, Max torpedira

4. Baku (Ferrari)
PP – Vettel malo brži od Lewisa
Trka – Vettel kontrolira, zbrka zbog SCa, Vettelova greška kod pretjecanja Bottasa

5. Španjolska (Mercedes)
PP – Lewis malo brži
Trka – kontrola Lewisa od početka

6. Monaco (Red Bull, ali Ferrari bolji od Mercedesa)
PP – Ricciardo, Lewis jedva 3. ispred Kimija
Trka – dosadna, Lewis jedva 3. ispred Kimija

7. Kanada (Ferrari)
PP – Vettel, ali su zaostaci bili majušni
Trka – Vettelova kontrola bez problema

8. Francuska (Mercedes)
PP – Lewis i Bottas dominantni
Trka – Lewisova kontrola, Vettelova greška kada se spucao u Bottasa

9. Austrija (Red Bull, ali Ferrari bolji od Mercedesa – jer je došao do cilja)
PP – Velika prednost Bottasa i Lewisa – Vettelova greška sa blokiranjem
Trka – mehanički kvarovi oba Mercedesa + loša odluka sa pit walla, a i Lewis je žderao gume

10. Velika Britanija (Mercedes, samo zbog Lewisa i da ne bude neriješeno)
PP – fenomenalan, emotivan krug za Lewisa
Trka – loš start za Lewisa, ali dobar povratak, Vettel kontrolira

11. Njemačka (Ferrari, bolid nije kriv zbog greške vozača)
PP – fenomenalan krug Vettela
Trka – kontrola Vettela bez problema do kiše, Lewis imao sreće sa strategijom

12. Mađarska (Ferrari)
PP – Vettel bolji u FP1, FP2, FP3, Q1….do kiše
Trka – Ferrari je odabrao bolju strategiju, ali samo zbog sjebanog boksa su izgubili pobjedu

13. Belgija (Ferrari)
PP – Lewis ponovo rasturio kišne kvalifikacije
Trka – Vettel rutinirano iskoristio moćniji bolid

14. Italija (Mercedes, momčadski odlično odrađeno, a i ne dajemo neriješeno)
PP – Kimi iskoristio slipstream, Ferrari zeznuo sam sebe
Trka – Vettelova greška, odličan povratak; Kimi i pit wall pojeli gume

15. Singapur (Mercedes zbog Lewisa, inače Red Bull, Mercedes pa Ferrari)
PP – jedan od najboljih PP u povijesti
Trka – kotrola Lewisa od početka

16. Rusija (Mercedes)
PP – odličan Bottas
Trka – lošiji vikend Lewisa je pit wall pretvorio u pobjedu

17. Japan (Mercedes)
PP – fenomenalan Lewis, Ferrari pobrkao lonč…..gume
Trka – kontrola Lewisa, Vettelova greška sa Maxom

18. SAD (Ferrari)
PP – odličan krug Lewisa (Bottas 4 desetinke sporiji), Vettel dobio kaznu zbog crvene zastave
Trka – Ferrarijeva strategija sa Kimijem se isplatila, greška Vettela sa Ricciardom i odličan povratak, Mercedesi strašno troše gume i kriva strategija sa 2 ulaska u boks se nije isplatila

19. Meksiko (Red Bull, ali Ferrari bolji od Mercedesa)
PP – fenomenalan Ricciardo i Red Bull
Trka – Max kontrolira, Mercedesi žvaču gume

Rezultat:
Ferrari 11
Mercedes 8
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Cuky »

marcus je napisao/la: 29 lis 2018, 21:13 Ajd iskreno....kada je zadnji puta Lewis napravio pogrešku? U Brazilu lani....kad se još nije otrijeznio.
Imao je lošijih vikenda ove sezone. Dalo bi se secirati, ali to ćemo ostaviti za kraj sezone jer puno toga ovisi o konstruktorskom naslovu.
zadnja greška mu je restart nakon SC-a u Belgiji ove godine. Išao je napasti Vettela prije SC linije, skužio da je uranio i povukao se. Zbog toga je imao loš prolaz kroz zadnju šikanu i izgubio priključak sa Vettelom te nije mogao ništa od T1 kroz Eau Rouge i Radillion te Kemmel pravac. Nakon toga Vettel je kontrolirao, a da nije kiksao i da je mogao napasti mislim da bi upisao sve pobjede od Njemačke do ovamo dok ga Kimi ne bi zaustqvio u CoTA-i
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

Nema sanse Cuky, Ferrari je bio brzi na spa. Da je i uspio uz drs bi Vettel vratio poziciju. Vettel je kontrolirao razmak cjelo vrijeme sto znaci da ima brzinu. U Monzi je Hamilton vozio na noz da odrzi prikljucak sa Kimijem, pa uz pomoc Bottasa ga je na kraju prosao, sto opet govori da ferrari ima definitvno najbolju pu. Tesko je to priznat ali ove godine su na tom podrucju odradili bolji posao.
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la F1NAC »

Ćale od Lewisa je napisao/la: 30 lis 2018, 08:59 Nema sanse Cuky, Ferrari je bio brzi na spa. Da je i uspio uz drs bi Vettel vratio poziciju. Vettel je kontrolirao razmak cjelo vrijeme sto znaci da ima brzinu. U Monzi je Hamilton vozio na noz da odrzi prikljucak sa Kimijem, pa uz pomoc Bottasa ga je na kraju prosao, sto opet govori da ferrari ima definitvno najbolju pu. Tesko je to priznat ali ove godine su na tom podrucju odradili bolji posao.
Ferrari je bio u Monzi kao i Mercedes u Mexicu. Brz al su pozderali gume. Hamilton je samo cekao priliku da ga uzme
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la vidc »

a zašto je nemoguće da je vettel taj koji je napravio razliku u recimo kanadi i baku?
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Cuky »

Ćale od Lewisa je napisao/la: 30 lis 2018, 08:59 Nema sanse Cuky, Ferrari je bio brzi na spa. Da je i uspio uz drs bi Vettel vratio poziciju. Vettel je kontrolirao razmak cjelo vrijeme sto znaci da ima brzinu. U Monzi je Hamilton vozio na noz da odrzi prikljucak sa Kimijem, pa uz pomoc Bottasa ga je na kraju prosao, sto opet govori da ferrari ima definitvno najbolju pu. Tesko je to priznat ali ove godine su na tom podrucju odradili bolji posao.

Moguće. Ali pogledaj koliko je brži bio Hamilton na restartu, toliko da je čak pokušao napasti prije nego je trebalo. Da tu nije napao na izlazu iz šikane bi bio na mjenjaču Vettelu. Uz slipstream bi ga u najmanjem slučaju probao napasti na vrhu Kemmel pravca, možda bi uspio proći, možda ne. Zbog njegove greške nećemo znati. Al da je prošao mislim da mu Vettel ne bi ništa mogao na stazi, možda jedino kroz bokseve. Ferrari je taj vikend najviše vremena gubio u srednjem sektoru kad su bili u čistom zraku. Kada bi se našao iza Hamiltona u tom sektoru bi gubio još i više i mislim da bi taman bilo dovoljno da bude rubno u DRS-u, a da nije dovoljno blizu da uspije napasti i proći.

Uglavnom, bez obzira na krajnji rezultat ja bih to uzeo kao Hamiltonovu zadnju grešku. Jer da nije kiksao mogao bi probati napad, ovako nije imao prilike ni za to.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la marcus »

OK. Belgiju možemo smatrati kao malu greškicu, ali rezultat bi uvijek bio isti. Ferrari je jednostavno tamo bio prebrz. Možda je Lewis probao istu foru kao 2017., ali je Ferrari imao koju konjsku snagu više nego tada i nije uspjelo.
Ma, ne možemo pretjecanje bržeg bolida na jako dugačkom pravcu sa DRSom nazvati greškom sporijeg bolida.

U Monzi je Mercedes timski odlično odigrao jer su znali da na čistu brzinu ne mogu pobjediti. Držali su Bottasa dugo na stazi i Kimi je nakon boksa jurio (bespotrebno) da ga stigne i pritom je prekuhao gume. Zatim je došao Lewis na friškim gumama i jedva ga prošao. Pa pogledajte samo Austin koliko se Lewis mučio sa Kimijem na svježijim gumama.

Ponavljam, treba pričekati kraj sezone, ali jasno je kako je Ferrari napravio barem 2 koraka naprijed (pouzdanost, brzina) u odnosu na 2017. dok je Mercedes (optimistično) napravio možda pola koraka (Singapur). Naprijed. Lewis bi u ovakvom Ferrariju osigurao naslov u Japanu.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Cuky »

eto, rekli bi ljudi da je nemoguće, ali ti i ja ćemo se složiti oko nečeg. Točnije, složiti ćemo se oko zadnjeg ulomka u tvojem postu. Ferrari je napravio veliki korak naprijed između 2017. i 2018. Mercedes je napravio manji i zato su jako blizu.

No, mislim da ćeš se isto tako složiti da je od ljeta na ovamo Mercedes napravio puno bolji posao sa razvojem bolida u kojem se Ferrari izgleda malo pogubio. A razlike među njima cijele sezone su tako male da praktički svaka pogrešna nadogradnja te košta pozicije tog vikenda ako suparnik nije kiksao sa svojom.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la vidc »

U belgiji je hamilton pogriješio i u prvom krugu i prepustio vodstvo vettelu
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la F1NAC »

Cjepidlacite bezveze. Pobjedio je bolji ove sezone i amen.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la vidc »

Bolji vozač i ukupno malo bolji bolid
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la marcus »

Ferrari se skroz pogubio, ali zbog tog njihovog "lutanja" može se steći dojam kako je Mercedes napredovao. Mislim da nisu apsolutno ništa pozitivno napravili u tom periodu. Samo su iskoristili Ferrarijev kiks. Nakon vraćanja Ferrarija na postavke od prije par mjeseci stvari su došle na svoje. Ferrari je brži kao što je i bio prije par mjeseci. Da je Mercedes išta ozbiljno napravio bili bi barem poravnati u Austinu i Meksiku.

Toto i ekipa jako puno pričaju, ali jako malo rade na razvoju. Ostalo je sve za +5. Dovoljno za 2018. Nadam se da zaozbiljno rade na bolidu za 2019. jer moraju. Od motora do šasije....sve sve sve mora biti dvije stepenice bolje nego ove godine. Kao da je Lewis povukao Tota u te svoje "selebriti" vode i način života, a Mercedesu treba čvrsta ruka i bič. Laude nema, Toto se zabavlja i Talijani preuzeli primat.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la vidc »

Mercedes je bio ukupno malo bolji bolid, ali da vettel nije radio gluposti uzeo bi naslov jer je lewis posebno u prvom dijelu sezone imao loše dane.
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la marcus »

vidc je napisao/la: 30 lis 2018, 09:14 a zašto je nemoguće da je vettel taj koji je napravio razliku u recimo kanadi i baku?
Evo da ne ostane neodgovoreno pa se pomisli kako ignoriram.
U Bakuu je Vettel odradio dobre kvalifikacije. U FP3 i Q3 je rasturio, i to je definitivno jedan od boljih njegovih vikenda koji je uprskao sa lošim pretjecanjem. Ali Ferrari je ovdje imao kontrolu utrke, imao je single lap pace, imao je race pace.

Što još.....Kanada.
Ponovo sve dobro odrađeno. Sandbagganje u petak i vrlo dobre kvalifikacije. Kontrola utrke bez problema. Ne možemo reći da je baš Ferrari dominirao, ali imao je laganu prednost u odnosu, prvenstveno na Red Bull, ali i na Mercedes.

Ponekada je Kimi toliko loš da je teško reći kada Vettel napravi taj neki koračić više u odnosu što mu bolid dopušta. Od Vettelovih 5 pobjeda 3 su došle u vikende kada je Ferrari imao prednost (Bahrein, Kanada i Belgija), te u 2 vikenda kada je Mercedes bio bolji, i to u Australiji kada si je Mercedes ferarijevski pucao u obje noge te u Velikoj Britaniji kada je Lewis sjebao start i onda ga je Kimi dokrajčio.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la marcus »

vidc je napisao/la: 30 lis 2018, 11:27 Mercedes je bio ukupno malo bolji bolid, ali da vettel nije radio gluposti uzeo bi naslov jer je lewis posebno u prvom dijelu sezone imao loše dane.
Ajmo se složiti da je Mercedes kao ekipa bio bolji od ekipe Ferrarija. Ostavimo bolide po strani jer se oko toga nikada nećemo dogovoriti.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la zonelsk »

vidc je napisao/la: 30 lis 2018, 10:30 U belgiji je hamilton pogriješio i u prvom krugu i prepustio vodstvo vettelu
Loool. Da je Vandoorne bio u tom Ferrariju presel bi Hamiltona u prvom krugu.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la vidc »

Naravno da bi kad lewis nije prebacio u 8. brzinu. I force indie su ga skoro uzele
gjoko-mkd
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1621
Pridružen/a: 03 lip 2012, 22:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferari

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la gjoko-mkd »

,,Zli jezici,, kažu da se psetljao sa ruskom Kim Kardašijanom...

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la F1NAC »

Loool. More ga pojest bokovima. Ima sire bokove nego W09 sidepodove
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la marcus »

Ah...pogledah sada zadnjih 15ak krugova Brazila 2008. Hvala F1 što tako eto daju neke stare trke. I sada nakon 10 godina, i iako sam "znao" rasplet, srce je počelo jače tući u tih zadnjih 4-5 krugova.
Nevjerojatna završnica, nevjerojatna!!! Potpuno mi je razumljivo što su fanovi napadali Glocka, ali čovjek zaista nije ništa kriv. Toyota niti njega niti Trullija nije pozvala na zamjenu na kišne gume i obojica su gotovo jednako zadnji krug odvezli 15, možda i koju sekundi više sporije od ostalih. Da je Glock htio pustiti Lewisa ne bi baš i Trulli simultano jednako puno usporio.

Nevjerojatna završnica...možda jednog dana skupim hrabrosti i pogledam Brazil 2007. Treba to shvatiti kao sudbinu, kao životnu školu koja je od Lewisa napravila Lewisa kakvim ga imamo sada.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Odgovori