Lewis Hamilton [#44]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la F1NAC »

Ako ne izjednaci rekorde do 2020. Mislim da ga vise necemo vidit u F1.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Toon »

...sve ovisi gdje želi biti...ako želi biti u društvu Senne, Schumachera, Fangia, Clarka, a ne u društvu Laude, Stewarta, Mossa, Alonsa-morao bi još ostati ili, kako neki ovdje kažu, poginuti pa će biti veći (bolji) nego sada...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
mrd
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 993
Pridružen/a: 20 vel 2011, 18:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Berlin

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la mrd »

Da, ta prica se pojavila i kada je donio klopu redarima u silverstoneu. Ko zna ali ja mislim da ce on bit jos tu dokle god jos ima naslova za uzet.
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Cuky »

a tko zna, možda želi poput Prosta ili Rosberga otići dok je na vrhuncu, okićen naslovom kojeg mu nitko na stazi ne može oduzeti. Za razliku od recimo Schumachera ili Alonsa koje mnogi s pravom smatraju velikanima i legendama F1, ali su oboje otišli 6 i 12 godina nakon što su osvojili svoj posljednji naslov, prvi uredno pobjeđivan od strane momčadskog kolege (Rosberga), a drugi grcajući na začelju poretka u nekonkurentnom bolidu
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la speedy56 »

Ja imam dojam da Hamilton nije tolko opsjednut brojkama. Dok je lovio Sennu još da, vjerujem da je taj 3.naslov imao posebnu težinu, ali mislim da to neće biti slučaj sada kad će uloviti i Fangia. Tak da ne bih se hvatao na lov tih Schumijevih 7 naslova.
slika
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

F1NAC je napisao/la: 14 lis 2018, 15:54 Ne ide taj van F1 dok ne skine Schumija. Ima sve predispozicije za to.
Za skinit Schumia moras imati svo vrijeme najbrzi bolid. Sve ovisi koliko ce Mercedes zadrzati brzinu narednih sezona. Ako pocnu tonut nema smisla trudit se, za prelazit u druge ekipe i cekat da se razvije konkurentan bolid je mozda kasno (nakon 2020) jer su i godine tu a sport ostaje na nekim mladjim zeljnim dokazivanja. Brzine u njemu ima ali ako bodil nije sposoban bar za pobjedit svaku cetvrtu utrku i izmedju bit na podiju, premalo je to za postavljat rekorde i lovit naslove.
slika
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2898
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Vuksa_KC »

Po meni on ne odlazi bez vožnje u Ferrariju.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Cuky »

u Ferrari gotovo pa sigurno neće dok je Vettel tamo. A Vettel ima još dvije sezone ugovor i mislim da on sam neće otići dok mu ne kažu da je gotovo... a s obzirom na to da je 4-struki prvak sumnjam da mu odšteta u slučaju ranijeg raskida baš i nije malena.

A za 2021. Hamilton će već imati 36 godina... ako se Leclerc pokaže kao pogodak i ako Giovinazzi dobro odradi svoj posao u Sauberu ne bi me čudilo da Ferrari bude gledao na budućnost i upari njih dvoje. Čak se bojim da će prije Verstappena ciljat dovest nego "starca" poput Hamiltona
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la F1NAC »

Permutacije za osvajanje naslova (reddit)

slika

Bump

Fun fact: ukoliko pobjedi u austinu bit ce jedini uz Sennu (Monaci 1989-1993) koji je uspio 5 puta zaredom pobjediti na jednoj trci.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Cuky »

Još jedan dodatak na onu teoriju da bi Hamilton mogao otići na kraju sezone... kako sam kaže cilj kada je došao u F1 bio mu je nadmašiti Sennu
https://www.gpfans.com/en/articles/3019 ... lG7BQSVeEA
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la marcus »

Davno je "prevazišao" Sennu tako da ta teorija pada u vodu. Mislim da ga ova sezona nije tako posebno psihički istrošila da ne bi imao snage za slijedeću. Dok ima dobar auto neće on nikuda. Novaca ima za 3 života tako da to nije nikakav motiv - ipak nije on Alonso.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la speedy56 »

marcus je napisao/la: 18 lis 2018, 11:51 Davno je "prevazišao" Sennu tako da ta teorija pada u vodu. Mislim da ga ova sezona nije tako posebno psihički istrošila da ne bi imao snage za slijedeću. Dok ima dobar auto neće on nikuda. Novaca ima za 3 života tako da to nije nikakav motiv - ipak nije on Alonso.
Ne možeš ti propustiti priliku za "Hamiltonovu polpostotnu podršku" i "Alonsovu novčanu motivaciju".
Kad si već kod te love...kaj misliš koliko desetaka milja dolara mu je United Autosport platio za Daytonu?
slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la popeye »

Cuky je napisao/la: 18 lis 2018, 11:23 Još jedan dodatak na onu teoriju da bi Hamilton mogao otići na kraju sezone... kako sam kaže cilj kada je došao u F1 bio mu je nadmašiti Sennu
https://www.gpfans.com/en/articles/3019 ... lG7BQSVeEA
Ma nece otici sta ti je. Dzabe se nadas.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Cuky »

Iskreno, ne bih htio da ode iz razloga što bih htio da Ferrari osvoji nalsov dok je Mercedes još uvijek u punoj snazi. Ali htio bih da ode iz dva razloga:
1. Da Ocon dobije mjesto na gridu iduće sezone i to u jakom autu
2. Da vidim hoće li svi koji su pisali kako je Rosberg kukavica što nije ostao braniti naslov isto pisati ako nakon osvajanja naslova ode i Hamilton
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la popeye »

Pa Okon treba dobiti mesto umesto Botasa tako je obeco Volf. Ja bi voleo da se to desilo 2019 ali nisu hteli tako da 2020 drzimo Tota za rec :)

A ovo pod 2) Hamilton je osvojio dovoljno naslova (5 izjednacio se sa Fandjom) moze otici kad hoce i nece ispasti kukavica.

Mislim da ni Rozberg nije kukavica cilj mu je bio 1 titula i to je ostvario i otiso. Na kraju je ispalo i dobro po Hama jer sledece 2 godine se borio protiv samo Fetela a da je Rozberg ostao borio bi se protiv dvojice i bilo bi mu teze.
Zadnja izmjena: popeye, dana/u 18 lis 2018, 15:42, ukupno mijenjano 1 put.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Slash »

Cuky je napisao/la: 18 lis 2018, 15:27 Iskreno, ne bih htio da ode iz razloga što bih htio da Ferrari osvoji nalsov dok je Mercedes još uvijek u punoj snazi. Ali htio bih da ode iz dva razloga:

2. Da vidim hoće li svi koji su pisali kako je Rosberg kukavica što nije ostao braniti naslov isto pisati ako nakon osvajanja naslova ode i Hamilton
Nije baš isto. Lewis je porazio Vettela i Bottasa dvije godine zaredom. Rosberg je Lewisa jednom u životu, nakon dvije godine što je dobivao po pički. Tako da ni približno nije isto.

Drugim riječima, ne bi bilo suludo nakon ove sezone reć: Hamilton je bolji vozač od Vettela i Bottasa. Dok bi nakon 2016. bilo suludo reć Rosberg je bolji vozač od Hamiltona.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la popeye »

A i ta 2016 meni ce ostati upamcena da je Rozberg uzo titulu zbog kvarova Hamiltonovog bolida. Ali kao sto sam gore napisao dobro je sto je sve ispalo ovako :)
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la marcus »

Ah....jel trebam ponoviti? Da je bilo samo 6-7 bodova više na kontu u pravim trenucima Lewis bi se uskoro izjednačio sa MSom.

Rosberg - otišao je na vrhuncu i dobro da je otišao. Ne bi više do naslova došao, a pitanje je kako bi psihički to sve podnosio. Mislim da mu je Abu Dhabi 2016. pokazao jasno što bi ga ubuduće čekalo skoro u svakoj utrci.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2898
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Vuksa_KC »

Slash je napisao/la: 18 lis 2018, 15:41
Nije baš isto. Lewis je porazio Vettela i Bottasa dvije godine zaredom. Rosberg je Lewisa jednom u životu, nakon dvije godine što je dobivao po pički. Tako da ni približno nije isto.

Drugim riječima, ne bi bilo suludo nakon ove sezone reć: Hamilton je bolji vozač od Vettela i Bottasa. Dok bi nakon 2016. bilo suludo reć Rosberg je bolji vozač od Hamiltona.
Kakvog Bottasa spominješ #-o
Poslije Rosberga mu postoji samo Vettel i tko god da mu se mota oko Nicki Minaj.
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la marcus »

LH voli starije, samo što ova ima malo više "zavoja" od Nicole
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2898
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Vuksa_KC »

Ma koma mi izgleda, Nicole mu je bila :vibro:
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la marcus »

Jbg....htjela se udavati, a on je bio premlad. Samo neka on samuje još 2-3 WDCa, a onda neka se ženi.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la F1NAC »

5 bodova mu treba
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la marcus »

Ne. Nego ne smije izgubiti 20. Tako nekako.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la vidc »

Uz ovakvog vettela, lewis ne mora ni doć na zadnje tri utrke
Odgovori