Lewis Hamilton [#44]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

OK, na temu :)

Kako ja vidim sa Lewisom je bilo slijedeće:

Teži za tih 5-6 krugova s time da je bio pozvan u box 3 kruga nakon Alonsa. U ta 3 kruga, Alonso je osim ulaznog vozio krugove napunjenim tankom u razini Lewisa (ovo bi se moglo objasniti prednosti novih guma, ali možda i tu leži dio istine da je McM mogao još brže).

Da li je pozvan ranije radi odredbe ili mu je to jednostavno bila planirana taktika to ne znam. Ali ti krugovi Alonsa mi govore da je praktički svejedno.

Sad bih se ja pozvao na te izjave Hamiltona u vezi utrke. Čovjek kaže da je stiskao koliko je mogao, a razmak između njega i Alonsa je bio skoro uvijek prilično velik. Dakle brzina ista. Koliko čovjek mora biti glup da stiže bolid sa istom brzinom (ako ne i malo većom) i pokušava ga pretjecati u Monacu, a još mu je timski kolega, drže 1-2 mjesta. I sam je izjavio da je bilo izuzetno teško voziti i 4 (ČETIRI) sekunde iza nekog, pa da li je uz sve to zaista bilo potrebno forsirati i riskirati ne samo završetak svoje utrke (sjetimo se par uleta u Rascasse, sitne greške koje su mogle kobnije završiti...) nego uspjeh čitavog tima? (ovdje sam skoro napisao "glup kao Schumacher ali on i Barrichelo nisu bili na 1-2 poziciji prošle godine :lol: NHF).

Ostaje još samo start, gdje je meni potpuno logičan taj potez na početku, momentalno zatvaranje Masse (ipak mislim da je mislio proći H. kroz box sa svojom strategijom al se iznenadio) i više bih volio da je sam došao do tog poteza no da mu je Ron rekao. Uči Hamilton polako, sve 5 ;)
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
Frane
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1198
Pridružen/a: 29 ožu 2005, 09:02
Navijam za: Nikoga
Lokacija: na tovaRRu
Kontakt:

Post Postao/la Frane »

ova izjava kada je govorio o "majmunima" mislim da tu zaista nije imao namjeru nikoga uvrijedit nego da je to rekao u nedostatku riječi...

isto kao kad mi ne kažemo za nekoga da je glup nego tulipan :lol:
ex ALONSO
Avatar
Buxer
Test vozač
Test vozač
Postovi: 799
Pridružen/a: 26 kol 2006, 18:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Buxer »

sjubic je napisao/la: Drugo,promet na stazi težem i agresivnijem Hamiltonu u tim situacijam više je odgovarao nego Alonsu koji je to riješavao sporije.
Riješavao je promet brže jer je bio iza Alonsa i naravno da je prolazio odmah nakon što ih je Alonso "probudio". Nema to veze sa agresivom. Uostalom čemu uopće ova rasprava, činjenice su tu, Alonso ima pole i nabrži krug u utrci i logično je da je taktika tima, ponavljam na vrlo specifičnoj stazi, osigurati da oba bolida dođu do cilja. Kompromitirati utrku potenciranjem fajta u momčadi na ovoj stazi je čisti idiotizam a koliko mogu primjetiti ljudi koji vode momčadi i slažu taktike definitivno nisu idioti. Taktiziranje je jedno a momčadske odredbe nešto sasvim drugo.

Uostalom, ovo je dobar primjer :

http://www.youtube.com/watch?v=ltbjrLorp84
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's." - Ayrton Senna, January, 1989

slika
dado
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 415
Pridružen/a: 10 tra 2007, 23:24

Post Postao/la dado »

sjubic je napisao/la: Ako ovakvu stvar kaže netko tko je bio u paddoku McLarena Hamilton ima stvarno razloga za ljutnju.
Paa mislim da i nema. Ako je Ron Dennis i stopirao Hamiltona, povukao je pametan potez. Da ja ovaj isao napasti Alonsa vrlo je velika vjerovatnost da bi obojca zavrsila utrku u zidu jer ga Alonso ne bi pustio. I bodovi bye bye.. Ovako su imali dvostruku pobjedu. Osim toga i za ocekivati je da Ron Dennis vise preferira iskusnijeg Alonsa nego rookya Hamiltona. Potonji moze biti presretan jer je u ruke dobio bolid koji je konkurentan za osvajanje naslova. Mislim da je taj decko prekratko u F1 da bi se o njemu mogla dati neka ozbiljnija ocjena. Ipak ima on jos puno toga za proci. Meni se osobno kod njega svidja sto se on utrkuje i u tome uziva. Nije statisticar, vec vozac. Dopada mi se kod njega ta lisenost kalkulantnosti. Zasad.
Freek
Postovi: 70
Pridružen/a: 26 ožu 2006, 15:56

Post Postao/la Freek »

sjubic je napisao/la:
dado je napisao/la:
sjubic je napisao/la: Ako ovakvu stvar kaže netko tko je bio u paddoku McLarena Hamilton ima stvarno razloga za ljutnju.
Paa mislim da i nema. Ako je Ron Dennis i stopirao Hamiltona, povukao je pametan potez. Da ja ovaj isao napasti Alonsa vrlo je velika vjerovatnost da bi obojca zavrsila utrku u zidu jer ga Alonso ne bi pustio. I bodovi bye bye.. Ovako su imali dvostruku pobjedu. Osim toga i za ocekivati je da Ron Dennis vise preferira iskusnijeg Alonsa nego rookya Hamiltona. Potonji moze biti presretan jer je u ruke dobio bolid koji je konkurentan za osvajanje naslova. Mislim da je taj decko prekratko u F1 da bi se o njemu mogla dati neka ozbiljnija ocjena. Ipak ima on jos puno toga za proci. Meni se osobno kod njega svidja sto se on utrkuje i u tome uziva. Nije statisticar, vec vozac. Dopada mi se kod njega ta lisenost kalkulantnosti. Zasad.
Vidiš to što si napisao je razlika između racera i ziheraša.On se želi utrkivati a ne skupljati bodove.
To je ono što je falilo zadnjih 7-8 godina u formuli.
Nije falilo ništa , klinjo će brzo shvatit kolko je sakupljanje bodova bitno.
I da je najbolji način za dobit utrku, je pobijedit sa najmanjom potrebnom brzinom.
Avatar
Frane
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1198
Pridružen/a: 29 ožu 2005, 09:02
Navijam za: Nikoga
Lokacija: na tovaRRu
Kontakt:

Post Postao/la Frane »

sjubic je napisao/la: Vidiš to što si napisao je razlika između racera i ziheraša.On se želi utrkivati a ne skupljati bodove.
To je ono što je falilo zadnjih 7-8 godina u formuli.
zar i kimi nije bija takav?

pa pogledaj ga sada, svaki bod skuplja i ne srlja više nigdje di mu nije potriba baš kao što je Freek rekao ;)
ex ALONSO
Avatar
prljavi harry
Početnik
Početnik
Postovi: 238
Pridružen/a: 21 vel 2007, 20:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Pula

Post Postao/la prljavi harry »

Zato je Senna broj 1, općenito, a i u top listi u onom broju F1 Racinga. On je vozio da pobijedi, a ne kalkulantski. To je utrkivanje i to bi trebala biti formula 1. Nadam se da će tako nastaviti Hamilton, bolje mu stoji žuta kaciga nego Massi. I da...uskoro on i Alonso više neće biti prijatelji (ako se to već i nije dogodilo)
Čovjek mora biti svjestan svojih ograničenja.
Freek
Postovi: 70
Pridružen/a: 26 ožu 2006, 15:56

Post Postao/la Freek »

prljavi harry je napisao/la:Zato je Senna broj 1, općenito, a i u top listi u onom broju F1 Racinga. On je vozio da pobijedi, a ne kalkulantski. To je utrkivanje i to bi trebala biti formula 1. Nadam se da će tako nastaviti Hamilton, bolje mu stoji žuta kaciga nego Massi. I da...uskoro on i Alonso više neće biti prijatelji (ako se to već i nije dogodilo)
Pa voziš da pobijediš, al kad si već prvi onda se gas "pusti".
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

don_vicenzo je napisao/la:Oćeš reć da nije bilo momčadskih odredbi sa Hakkinenom i Coulthardom!!!!Ma daj, po meni je Coulthard bija bolji vozač od Hakkinena samo močadske odredbe su odigrale veliku ulogu.
Odredbi je bilo i to nitko ne može poreć, sad u manjim ili većim količinama to ne znam, ali tvoja izjava da je Coulthard bio bolji vozač od Hakkinena to je čista glupost.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
*Silver Arrows*
Početnik
Početnik
Postovi: 173
Pridružen/a: 12 tra 2007, 14:15

Post Postao/la *Silver Arrows* »

Zweki je napisao/la:
don_vicenzo je napisao/la:Oćeš reć da nije bilo momčadskih odredbi sa Hakkinenom i Coulthardom!!!!Ma daj, po meni je Coulthard bija bolji vozač od Hakkinena samo močadske odredbe su odigrale veliku ulogu.
Odredbi je bilo i to nitko ne može poreć, sad u manjim ili većim količinama to ne znam, ali tvoja izjava da je Coulthard bio bolji vozač od Hakkinena to je čista glupost.
Istina, pa jesi li ti pratio stvari pocetkom 1998. sezone? McLaren je htio pozvati Miku u boks iz cudnih razloga u Melbournu da bi Coulthard pobjedio jer su britanski mediji htjeli britanskog prvaka. Ali Dennis to nije dopustio jer nije bilo fer i Mika je zaluzeno pobjedio. McLaren je iducu utrku ponovno ostvario dvostruku pobjedu (Brazil) s Mikom na celu sto je pokazalo koliko je jaci od Coultharda. No to nije bilo dosta i tek nakon jos dosta utrka i Mikinog naslova te godine je postalo jasno tko je broj 1 u momcadi i tek onda su pocele odredbe, kojih je, neporecivo bilo i u McLarenu u to vrijeme, kao i s Ferrarijem kasnije...
slika
Vodafone McLaren Mercedes
Avatar
don_vicenzo
Test vozač
Test vozač
Postovi: 620
Pridružen/a: 10 vel 2006, 01:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: Renault_Alonso
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la don_vicenzo »

Opet se odskače od teme, ma briga me šta je radija "Mika iz vrbika", ionako mi nikad nije bija vozač za pamćenje, po meni je bolji H.H.Frentzen koji nikad nije bija svjetski prvak ili Barrichello koji je Stewart Ford kvalificirao na prvu startnu poziciju na Magny Coursu u to doba "prejakog Mclarena" 8)

I zato nemojte offtopičariti!!! 8)
RENAULT F1 EQUIPE
Avatar
sepulctor
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 548
Pridružen/a: 30 stu 2005, 23:29

Post Postao/la sepulctor »

sjubic je napisao/la:
*Silver Arrows* je napisao/la:
Zweki je napisao/la: Odredbi je bilo i to nitko ne može poreć, sad u manjim ili većim količinama to ne znam, ali tvoja izjava da je Coulthard bio bolji vozač od Hakkinena to je čista glupost.
Istina, pa jesi li ti pratio stvari pocetkom 1998. sezone? McLaren je htio pozvati Miku u boks iz cudnih razloga u Melbournu da bi Coulthard pobjedio jer su britanski mediji htjeli britanskog prvaka. Ali Dennis to nije dopustio jer nije bilo fer i Mika je zaluzeno pobjedio. McLaren je iducu utrku ponovno ostvario dvostruku pobjedu (Brazil) s Mikom na celu sto je pokazalo koliko je jaci od Coultharda. No to nije bilo dosta i tek nakon jos dosta utrka i Mikinog naslova te godine je postalo jasno tko je broj 1 u momcadi i tek onda su pocele odredbe, kojih je, neporecivo bilo i u McLarenu u to vrijeme, kao i s Ferrarijem kasnije...
Za razliku od 1998 malo je rano počelo sa odredbama ove godine.
Samo za tvoju informaciju, 1997. u Jerezu je Coulthard morao propustiti Miku do pobjede. Na sljedećoj utrci, 1998. u Melbourneu, to je učinio još jednom (jer su se prije utrke dogovorili da pobjeđuje onaj koji prođe prvi zavoj kao vodeći). Prema tome, 2007. je još dobra...
Avatar
*Silver Arrows*
Početnik
Početnik
Postovi: 173
Pridružen/a: 12 tra 2007, 14:15

Post Postao/la *Silver Arrows* »

sepulctor je napisao/la:
sjubic je napisao/la:
*Silver Arrows* je napisao/la: Istina, pa jesi li ti pratio stvari pocetkom 1998. sezone? McLaren je htio pozvati Miku u boks iz cudnih razloga u Melbournu da bi Coulthard pobjedio jer su britanski mediji htjeli britanskog prvaka. Ali Dennis to nije dopustio jer nije bilo fer i Mika je zaluzeno pobjedio. McLaren je iducu utrku ponovno ostvario dvostruku pobjedu (Brazil) s Mikom na celu sto je pokazalo koliko je jaci od Coultharda. No to nije bilo dosta i tek nakon jos dosta utrka i Mikinog naslova te godine je postalo jasno tko je broj 1 u momcadi i tek onda su pocele odredbe, kojih je, neporecivo bilo i u McLarenu u to vrijeme, kao i s Ferrarijem kasnije...
Za razliku od 1998 malo je rano počelo sa odredbama ove godine.
Samo za tvoju informaciju, 1997. u Jerezu je Coulthard morao propustiti Miku do pobjede. Na sljedećoj utrci, 1998. u Melbourneu, to je učinio još jednom (jer su se prije utrke dogovorili da pobjeđuje onaj koji prođe prvi zavoj kao vodeći). Prema tome, 2007. je još dobra...
1997. u Jerezu su Hakkinena propustili i Coulthard i Villeneuve da mu omoguce prvu pobjedu u karijeri jer njima to nista nije znacilo posto je to bila zadnja utrka sezone, a Villeneuva je poslije prosao i Coulthard i McLareni su odnijeli dvostruku pobjedu ;) a u sezonama poslije Hakkinen je pokazao da je broj 1, to se ne moze osporiti...
slika
Vodafone McLaren Mercedes
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

ovo više nema smisla.
oni koji su vjerovali da je lewis trebao pobjediti, vjeruju i dalje.
isto tako i mi koji smatramo da nije imao šanse, i dalje tako mislimo!

onda nam je bolje da se prekinemo nadmudrivati u temi koja je posvećena lewisu ;) ...
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
sepulctor
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 548
Pridružen/a: 30 stu 2005, 23:29

Post Postao/la sepulctor »

McLaren je to prikazao kao vozački dogovor, a ja sam 99% siguran da je Ron imao svoje prste tu, tim više što je kasnije te sezone priznao da postoji takav dogovor za prve dvije utrke...

I to nije off topic jer se direktno tiče Hamiltona, tj. njegove bliže budućnosti. Svi vole raditi nekakve usporedbe (statističke ili bilokakve), pa tako u karijeri budućeg peterostrukog svjetskog prvaka (karikiram) sigurno ne bi bilo zgodno vidjeti "Alonso je u njegovoj rookie sezoni osvojio naslov sa 7 pobjeda, a Hamilton se zadovoljio s 10 izlazaka na postolje"! Ak me razumijete... Niti jedan veliki vozač nikad nije volio igrati ulogu vodonoše. Pa tako sigurno niti Hamilton to ne voli. Zapravo, neki (Lauda, Prost, Schumacher) su otišli toliko daleko da nisu htjeli niti neke ljude za suvozače...
Avatar
F1_viewer
Postovi: 135
Pridružen/a: 03 svi 2007, 08:46

Post Postao/la F1_viewer »

Da se uključim malo u raspravu.

Gledajte nitko ne tvrdi 100 % da bi lewis bio pobjednik gp monaca (iako su sa jednim ulaskom u boks zato postojale velike šanse), vjerovatno bi i fernando ubrzao!

Mladen Jergović je mišljenja, kakava god da je strategija za lewisa bila da bi ipak na kraju pobjedio fernando! Moram priznat da se donekle slažem s njim, jer su oba mclarena u 2 stintu usporila (nalog iz bokseva). Te kao što je rekao mladen fernando je imao u jednom trenutku 10 sec prednosti, što se baš ne ostvaruje nešto lakšim bolidom!
No, šta zamjeram bosevima mclarena, što to sad nećemo nikad saznati, jer nisu dopustili jurnjavu svojih vozača, pa da vidimo tko je sretnij, spretniji, itd.!
Ovako sigurnih 16 bodova za momčad (bez rizika od odustajanja)!
Teško je opravdat ovakvu odluku, ali to vam je isto sastavni dio formule1!
SAMO JE JEDNO U MOM ŽIVOTU VRIJEDNO
DA PUSTIM SUZU S OKA, JER TEBE VOLIM JA
ŽIVOT MI DALA, BAŠ KAO DA JE ZNALA
DA NIKAD NEĆE NESTAT SA MOJIH USANA - HRVATSKA
Avatar
Frane
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1198
Pridružen/a: 29 ožu 2005, 09:02
Navijam za: Nikoga
Lokacija: na tovaRRu
Kontakt:

Post Postao/la Frane »

F1_viewer je napisao/la: Ovako sigurnih 16 bodova za momčad (bez rizika od odustajanja)!
Teško je opravdat ovakvu odluku, ali to vam je isto sastavni dio formule1!
nije 16, 18 sigurnih bodova :D
ex ALONSO
Avatar
*Silver Arrows*
Početnik
Početnik
Postovi: 173
Pridružen/a: 12 tra 2007, 14:15

Post Postao/la *Silver Arrows* »

ALONSO je napisao/la:
F1_viewer je napisao/la: Ovako sigurnih 16 bodova za momčad (bez rizika od odustajanja)!
Teško je opravdat ovakvu odluku, ali to vam je isto sastavni dio formule1!
nije 16, 18 sigurnih bodova :D
malo je zalutao do starog nacina bodovanja :lol:
slika
Vodafone McLaren Mercedes
dado
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 415
Pridružen/a: 10 tra 2007, 23:24

Post Postao/la dado »

sjubic je napisao/la: Vidiš to što si napisao je razlika između racera i ziheraša.On se želi utrkivati a ne skupljati bodove.
To je ono što je falilo zadnjih 7-8 godina u formuli.
Pa naravno da je. I zato je "era" M.S.-a u dobroj mjeri i svela F1 na najnize grane u povijesti. To nije bilo vise gledljivo. Samo je Berni to razmontirao pa vise nece. Iako ja nisam zagovornik naredbe iz boksova, u ovom slucaju mislim da R. Dennis ima pravo. Ne radi se tu o dva iskusna vozaca sa podjednakim sansama za naslov, vec o jednom iskusnom a drugom neiskusnom, ali ocito dosta talentiranom. I stoga ja smatram da je on u pravu kada nije dozvolio Hamiltonu da napadne Alonsa. Druga bi bila stvar da Hamilton ima par sezona iza sebe u F1, mozda i pokoji naslov...
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

don_vicenzo je napisao/la:Opet se odskače od teme, ma briga me šta je radija "Mika iz vrbika", ionako mi nikad nije bija vozač za pamćenje, po meni je bolji H.H.Frentzen koji nikad nije bija svjetski prvak ili Barrichello koji je Stewart Ford kvalificirao na prvu startnu poziciju na Magny Coursu u to doba "prejakog Mclarena" 8)

I zato nemojte offtopičariti!!! 8)
Šta si ga se onda sjetio uopće? :p
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
don_vicenzo
Test vozač
Test vozač
Postovi: 620
Pridružen/a: 10 vel 2006, 01:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: Renault_Alonso
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la don_vicenzo »

Zweki je napisao/la:
don_vicenzo je napisao/la:Opet se odskače od teme, ma briga me šta je radija "Mika iz vrbika", ionako mi nikad nije bija vozač za pamćenje, po meni je bolji H.H.Frentzen koji nikad nije bija svjetski prvak ili Barrichello koji je Stewart Ford kvalificirao na prvu startnu poziciju na Magny Coursu u to doba "prejakog Mclarena" 8)

I zato nemojte offtopičariti!!! 8)
Šta si ga se onda sjetio uopće? :p
Sitija san ga se da bi odgovorija ja mislin Buxeru o momčadskim odredbama, a ne da sad razglabamo kakv je vozač bija i zato apeliran na to da se govori o Lewis Hamiltonu jer je tema o Lewis Hamiltonu jer kako je počelo mogli bi doći do James Hunta i njegove karijere u Mclarenu!!! 8)
RENAULT F1 EQUIPE
Avatar
*Silver Arrows*
Početnik
Početnik
Postovi: 173
Pridružen/a: 12 tra 2007, 14:15

Post Postao/la *Silver Arrows* »

don_vicenzo je napisao/la:
Zweki je napisao/la:
don_vicenzo je napisao/la:Opet se odskače od teme, ma briga me šta je radija "Mika iz vrbika", ionako mi nikad nije bija vozač za pamćenje, po meni je bolji H.H.Frentzen koji nikad nije bija svjetski prvak ili Barrichello koji je Stewart Ford kvalificirao na prvu startnu poziciju na Magny Coursu u to doba "prejakog Mclarena" 8)

I zato nemojte offtopičariti!!! 8)
Šta si ga se onda sjetio uopće? :p
Sitija san ga se da bi odgovorija ja mislin Buxeru o momčadskim odredbama, a ne da sad razglabamo kakv je vozač bija i zato apeliran na to da se govori o Lewis Hamiltonu jer je tema o Lewis Hamiltonu jer kako je počelo mogli bi doći do James Hunta i njegove karijere u Mclarenu!!! 8)
Pa onda si mogao reci SAMO tvoje misljenje o timskim odredbama, i da, u pravu si, bilo ih je u to vrijeme u McLarenu.
ALI!
ti impliciras jos i kako je Coulthard bolji vozac i cinjenica je da si ti zapoceo raspravu o tome, i sad jos vrijeadas Hakkinena? Ono daj se malo uozbilji prije nego pises gluposti, tj. okrivljavas druge za off-topic kojeg si sam poceo ;)
slika
Vodafone McLaren Mercedes
Freek
Postovi: 70
Pridružen/a: 26 ožu 2006, 15:56

Post Postao/la Freek »

dado je napisao/la:
sjubic je napisao/la: Vidiš to što si napisao je razlika između racera i ziheraša.On se želi utrkivati a ne skupljati bodove.
To je ono što je falilo zadnjih 7-8 godina u formuli.
Pa naravno da je. I zato je "era" M.S.-a u dobroj mjeri i svela F1 na najnize grane u povijesti. To nije bilo vise gledljivo. Samo je Berni to razmontirao pa vise nece. Iako ja nisam zagovornik naredbe iz boksova, u ovom slucaju mislim da R. Dennis ima pravo. Ne radi se tu o dva iskusna vozaca sa podjednakim sansama za naslov, vec o jednom iskusnom a drugom neiskusnom, ali ocito dosta talentiranom. I stoga ja smatram da je on u pravu kada nije dozvolio Hamiltonu da napadne Alonsa. Druga bi bila stvar da Hamilton ima par sezona iza sebe u F1, mozda i pokoji naslov...
MS je sveo F1 na najniže grane, al RD je ispravno postupio.
Nemože čovjek vjerovat šta neki pišu, još bi neko i mogo to progutat da nisi sve u jednom postu napisao. :zid: :zid:
Avatar
don_vicenzo
Test vozač
Test vozač
Postovi: 620
Pridružen/a: 10 vel 2006, 01:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: Renault_Alonso
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la don_vicenzo »

Hakinnen je statistički bija 98 i 99 bolji vozač od Coulthard i te dvi godine je bija svjetski prvak s Mclarenom kojeg da je moja baba vozila isto bi bila svjetski prvak, a 1997.,2000.,2001. je Coulthard bija bolji od Hakkinena, isto tako u ove dvi godine Coluthard je dosta čuva leđa Hakkinenu, a da ne spominjen ono "nalijetanje" Schumachera na Colthard ali to je razlog da otvorimo novu temu a ne da ode o tome raspravljamo, pa ću otvoriti temu o tome!!!! 8)
RENAULT F1 EQUIPE
Avatar
Buxer
Test vozač
Test vozač
Postovi: 799
Pridružen/a: 26 kol 2006, 18:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Buxer »

don_vicenzo je napisao/la:Hakinnen je statistički bija 98 i 99 bolji vozač od Coulthard i te dvi godine je bija svjetski prvak s Mclarenom kojeg da je moja baba vozila isto bi bila svjetski prvak, a 1997.,2000.,2001. je Coulthard bija bolji od Hakkinena, isto tako u ove dvi godine Coluthard je dosta čuva leđa Hakkinenu, a da ne spominjen ono "nalijetanje" Schumachera na Colthard ali to je razlog da otvorimo novu temu a ne da ode o tome raspravljamo, pa ću otvoriti temu o tome!!!! 8)
A čija baba je vozila drugi McLaren?

EDIT:

Mislim da se radi o Ronovoj i McLarenovoj superuroti protiv britanskih vozača. Mislim, Mansellu su namjerno dali bolid u koji nije mogao sjesti, Davida su jadnog ubili sa momčadskim odredbama, Hamiltonu ne daju da pobjedi Alonsa u Monaku, sram ih bilo i Rona i McLaren!!
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's." - Ayrton Senna, January, 1989

slika
Odgovori