Lewis Hamilton [#44]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

SempreGilles je napisao/la:Pretrašno..
vi stvarno vjerujete svemu ovome?

Ako je mali tako prepotenan i bahat da nakon svega što su RD i McM napravili za njega ode u Ferrari--- slobodno!
Polako imam sve lošiji stav o njemu...

Neka, vratite nam Kimija a maknite Lewisa u FIArrari...
Pa da vidimo ćija majka crnu vunu prede... :lol:
ja osobno bi volio vidjeti takvog super talenta u ekipi za koju navijam a tko nebi.......
1982 UCV 1919
Avatar
sepulctor
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 548
Pridružen/a: 30 stu 2005, 23:29

Post Postao/la sepulctor »

Veće pitanje je tko u tom slučaju ispada iz Ferrarija??? Da me je netko pitao prije 2 mjeseca ne bi bilo dileme. Ali sad... Raikkonen očito ne zadovoljava niti nekog od glavonja u Ferrariju. Ipak ga plaćaju grde nofce.
Avatar
SempreGilles
Početnik
Početnik
Postovi: 337
Pridružen/a: 04 svi 2007, 12:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Zagreb, RH

Post Postao/la SempreGilles »

sjubic je napisao/la:
SempreGilles je napisao/la:Pretrašno..
vi stvarno vjerujete svemu ovome?

Ako je mali tako prepotenan i bahat da nakon svega što su RD i McM napravili za njega ode u Ferrari--- slobodno!
Polako imam sve lošiji stav o njemu...

Neka, vratite nam Kimija a maknite Lewisa u FIArrari...
Pa da vidimo ćija majka crnu vunu prede... :lol:
Ne, nego ne želi biti druga violina.
To je ono ocemu sam ti pricao (ja i Gerhard Berger lol)
On je naviknut da je uvijek prva violina, da se sve vrti oko njega, da ima najbolji auto.
E sada, kada ima kao kolegu dvostrukog svjetskog prvaka i nije sve kako on želi, on plače...

Još da je bilo -crno na bijelo- momcadskih odredbi, rekao bih...
Ali Alonso ga je pošteno pobijedio....

Neka, maknite nezahvalnika Lewisa, vratite nam Kimija.... :badgrin:
slika
Fernando Alonso \The Night Master/
Hungary 03.
Malaysia 05., Bahrain 05., Imola 05., France 05. Nurburgring 05., Germany 05., China 05.
Bahrain 06., Australia 06., Spain 06., Monaco 06., Britain 06., Canada 06., Japan 06.
Malaysia 07., Monaco 07., Nurburgring 07., Monza 07.
Singapore 08.
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Post Postao/la Kenny »

[quote="p@rtibrejker"]


Žao mi je što Hamilton ipak nije počeo u Spykeru, da je Dennis napisao kakav (pred)ugovor s njim ako je tako nešto moguće i pustio ga jednu sezonu tamo. Ili po seljački: mali eto ti 2 miliona pa malo tamo vozi, drugu godinu te uzimam. :)[/quote]

To sam i ja puno puta razmišljao jer bi onda mogli znati jel je Hamilton tako dobar ako ostvari nekakav dobar reziltat u Spykeru ili nekakvom slabijem timu.
Avatar
SempreGilles
Početnik
Početnik
Postovi: 337
Pridružen/a: 04 svi 2007, 12:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Zagreb, RH

Post Postao/la SempreGilles »

Kenny je napisao/la:
p@rtibrejker je napisao/la:

Žao mi je što Hamilton ipak nije počeo u Spykeru, da je Dennis napisao kakav (pred)ugovor s njim ako je tako nešto moguće i pustio ga jednu sezonu tamo. Ili po seljački: mali eto ti 2 miliona pa malo tamo vozi, drugu godinu te uzimam. :)
To sam i ja puno puta razmišljao jer bi onda mogli znati jel je Hamilton tako dobar ako ostvari nekakav dobar reziltat u Spykeru ili nekakvom slabijem timu.
Tako je, kao što je Alonso počeo u Minardiju, Schumy u Jordanu, Senna u Tolemanu itd...
slika
Fernando Alonso \The Night Master/
Hungary 03.
Malaysia 05., Bahrain 05., Imola 05., France 05. Nurburgring 05., Germany 05., China 05.
Bahrain 06., Australia 06., Spain 06., Monaco 06., Britain 06., Canada 06., Japan 06.
Malaysia 07., Monaco 07., Nurburgring 07., Monza 07.
Singapore 08.
Avatar
prljavi harry
Početnik
Početnik
Postovi: 238
Pridružen/a: 21 vel 2007, 20:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Pula

Post Postao/la prljavi harry »

Činjenica je da je Hamilton imao sreće (i petlje) da dođe do Rona Dennisa te da ga on "podigne" u trkaćem svijetu. Isto tako je činjenica da Lewis vozi npr. Spyker, nebi ga nigdje bilo (vidi Sutila), ne zato jer ne valja ON već AUTO. Sam Senna je rekao da ni najbolji vozač ne može ništa u lošem autu. Prema tome, mali je naviknut pobjeđivati, ima pobjednički auto i boli ga ona stvar šta mu je momčadski kolega dvostruki svjetski prvak. Biti će tu vatrometa...
Čovjek mora biti svjestan svojih ograničenja.
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Da je sjeo odmah u losiji bolid mozda bi se malo naucio i trpiti poraze. Dakako da je osobina htjeti izvuci maksimum iz sebe i pobjedjivati, i ja stvarno ne bih nista rekao da je ocito da u McLarenu toliko favoriziraju Alonsa. Ali mi se cini da nije tako. No opet, ja ne znam pod kojim je uvjetima Lewis sjeo u McLaren (lako za to sto Dennis prica), ali kad smo se vec ulovili karakteriziranja njegovog ponasanja i izjava nakon Monaca, zao mi je sto mu Dennis nije rekao "go for it".

Opet se vracam na Monaco ali to je ocito kljuc svega. Prosao bi Alonsa? Mozete misliti kako bi. Na stazi ga 99.9% ne bi prosao (opet nije cinjenica nego moje dobro potkovano misljenje - pogledajmo odbrambene karakteristike Alonsa i konfiguraciju Monaca - to bi definitivno zavrsilo lose po McLaren) i sad mi je jako zao sto nije probao. Ali biti ce vremena za to... Gledat ce on jos dosta Alonsu u rep pa neka proba kada bude smio/mogao, makar u Ferrariju (sto je meni potpuno svejedno, samo nek vozi sto bolje i natjece se). Nek skuplja "politicke poene" i nek skuplja iskustvo, a ne da, po mojem skromnom misljenju, prdi toliko. Skromnosti malo, samo malo i prilika koja ce postaviti fiktivni br.1 na njegov bolid ce sma doci. A Monaco ta prilika bila nije. Kako je reagirao Lewis nakon toga (i njegov tata-manager) - to je vec povijest...
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
SempreGilles
Početnik
Početnik
Postovi: 337
Pridružen/a: 04 svi 2007, 12:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Zagreb, RH

Post Postao/la SempreGilles »

Evo malo ulja na vatru...

Ovo je post jednog forumaša sa f1racing.hr foruma...

Mislim da na duhoviti način prikazuje besmislenost situacije i kako je LH stavio u gabulu vlastitu momčad
"Ako stvarno dođe do oduzimanja bodova, ja bi da sam na Dennisovom mjestu, zamijenio na idućoj utrci Hamiltona Paffettom ili De la Rosom.

Hamilton je pod ugovorom i nema majci da bi mi mrdnuo bilo kud dok ugovor ne istekne. A ako se ne opameti vozio bi mi utrke modela na radioupravljanje.

Usput bih najavio prelazak momčadi u Njemačku, i svirku njemačke himne pri dodjeli pehara.

Pa nek novinari pjene."
slika
Fernando Alonso \The Night Master/
Hungary 03.
Malaysia 05., Bahrain 05., Imola 05., France 05. Nurburgring 05., Germany 05., China 05.
Bahrain 06., Australia 06., Spain 06., Monaco 06., Britain 06., Canada 06., Japan 06.
Malaysia 07., Monaco 07., Nurburgring 07., Monza 07.
Singapore 08.
Avatar
BOOMERANG
Postovi: 118
Pridružen/a: 05 svi 2006, 19:14
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Novi Sad

Post Postao/la BOOMERANG »

da tako bi i trijebalo uradit :badgrin:
slika.
Avatar
*Silver Arrows*
Početnik
Početnik
Postovi: 173
Pridružen/a: 12 tra 2007, 14:15

Post Postao/la *Silver Arrows* »

sjubic je napisao/la:
p@rtibrejker je napisao/la:Vec je pocela sapunica. Hahaha.
Mislim da se ne radi o sapunici.Priče koje su dolazile iz ferrarija gotovo uvijek su bile točne.
Sad je na potezu Ron Dennis i njegova STRATEGIJA.
to su price za malu djecu i obican trac britanskog tiska, Lewis ostaje u McLarenu najvjerojatnije do 2011. i to da ce on otici u Ferrari? daj molim vas, kako se uopce moze povjerovati u tako nesto? Ferrari vec ima dva sjajna vozaci i nisu glupi sad se zainteresirati za Lewisa. Uostalom, pogledaj u koja dva magazina je izasla ta glupost? obadva su britanska, a svi znamo(sto je i Mladen potvrdio) kako su napasni i glupi britanski novinari. Ma samo ti misli i nadaj se da ce on otici u Ferrari na temelju jednog obicnog traca, on je dijete McLarena i tu ce ostati osim ako ga iz tima katapultiraju ako nastavi s ovakvim bedastim izjavama. Ja se nadam da ce se opametiti i ostati, ali ako nastavi ovako, nadam se da ce ga fino ispratiti iz tima, jer ocito je da ce vise izgubiti on, nego McLaren, jer je kvaliteta bolida vaznija od vozaca, a to je neporeciva CINJENICA.
slika
Vodafone McLaren Mercedes
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

Bolje da se ne stavljaju gluposti koje ti novinari valjaju ;) Zbog njih se na ovom forumu razvijaju glupe rasprave koje mogu završiti lockanjem tema i onda sve ode u qrac ;)
Avatar
SempreGilles
Početnik
Početnik
Postovi: 337
Pridružen/a: 04 svi 2007, 12:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Zagreb, RH

Post Postao/la SempreGilles »

red_devil je napisao/la:Bolje da se ne stavljaju gluposti koje ti novinari valjaju ;) Zbog njih se na ovom forumu razvijaju glupe rasprave koje mogu završiti lockanjem tema i onda sve ode u qrac ;)
Tako je...
Svi smo gledali utrku, znamo što je bilo... Alonso je pobijedio, 2. j bio Hamilton a treći Massa...

Dosta! Montreal, roll on.... ;)
slika
Fernando Alonso \The Night Master/
Hungary 03.
Malaysia 05., Bahrain 05., Imola 05., France 05. Nurburgring 05., Germany 05., China 05.
Bahrain 06., Australia 06., Spain 06., Monaco 06., Britain 06., Canada 06., Japan 06.
Malaysia 07., Monaco 07., Nurburgring 07., Monza 07.
Singapore 08.
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

sjubic je napisao/la: Ti misliš da možeš bolje a netko ti to brani.
Što bi ti učinio?
e tu i je problem-on to MISLI!
a s tim svojim mišljenjem u monacu je mogao i sebe i alonsa skucati u zid :roll: .
sjubic je napisao/la:Pomirio se sa tim,pognute glave ili tražio način da dokažeš sebi koliko možeš.
Da se Lewis boji Alonsa nebih rekao,nije mu bilo lako ni prošle godine pa je ipak postao prvak u GP 2.
čovječe, ti pišeš kao da je lewis jedan od 3 vozača u povijesti koji ne želi biti 2. violina :!: .
ja sam mislila da to ne želi nitko (zanemarimo ralpha :D ).

a usporedba ti je vrhunska-gp2 serija i f1; piquet i 2-struki svjetski prvak F1.
sjubic je napisao/la: Nebih rekao da plače,dapače poslao je Ronu jasnu poruku.
'Ako nemam jednaki status u momčadi kao Alonso pakiram se.'End of the story.
ma samo nek ide ak baš hoće! iako čisto sumnjam.
bas me zanima hoće li izgubiti on ili mclaren :roll: ...
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
Buxer
Test vozač
Test vozač
Postovi: 799
Pridružen/a: 26 kol 2006, 18:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Buxer »

sjubic je napisao/la:Uostalom nije li nakon utrke u Barceloni izašlo u javnost da je pole što se tiče McLarena bio rezerviran za Alonsa.
Ok, sad je i ta sapunica završila, FIA kaže da nije bilo momčadskih odredbi.
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's." - Ayrton Senna, January, 1989

slika
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Nekadašnji svjetski prvak Jacques Villeneuve kritizirao je Hamiltonov način vožnje na startovima utrka. Mlađahni je Britanac najuspješniji rookie u povijesti i do sada je nekoliko puta izveo spektakularne poteze na prvom zavoju. Villeneuve smatra da je FIA preblaga s njim...

"Kada će onakvi potezi prestati? Lewis nije kažnjen za onakve stvari i njegovo ponašanje na počecima utrka počelo je nalikovati načinu na koji je Michael vozio." rekao je Villeneuve za britanski Autosport.

"Do sada je imao sreće, vidjet ćemo hoće li se to nastaviti. Radi progresivne poteze zbog koje bi neki drugi vozači dobili crnu zastavu." nastavlja Jacques.

Sve ovosezonske utrke, Hamilton je završio na pobjedničkom postolju i u vozačkom poretku trenutno je izjednačen s momčadskim kolegom Fernandom Alonsom.Villeneuve smatra da se Britanac još uvijek treba dokazati...

"Lewis je vrlo brz, ali treba iskoračiti i pobijediti Alonsa. A još uvijek nismo vidjeli kako reagira pod pritiskom. To će biti interesantno vidjeti." zaključio je svjetski prvak iz '97.

*ne znam što da kažem na ovo, slažem se samo sa posljednjom rečenicom
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
*Silver Arrows*
Početnik
Početnik
Postovi: 173
Pridružen/a: 12 tra 2007, 14:15

Post Postao/la *Silver Arrows* »

Meni se cini da je malo ljubomoran s obzirom da ugrozava njegov status najboljeg rookieja... i to su sve izmisljotine, pa koliko puta vozaci onako zatvore poziciju na startu? skoro u svakoj trci bar 3 vozaca to naprave, i ne vidim zasto je to razlog za kaznu? Meni se cini da sere bezveze, zbog vec navedenog razloga, ljubomore. I tko je on uopce da ga kritizira, bio je jednom svjetski prvak u UVJERLJIVO najjacem bolidu(dok Lewis ima i Fernanda i Ferrari za protivnike) i uz loseg timskog kolegu (Frentzen)-zapravo i ne tako loseg ali ipak je bio broj 2 i sve je bilo servirano Villeneuvu. Mislim da cinjenica da poslije Williamsa nije NISTA napravio dovoljno govori o njemu kao vozacu. Pogledajte npr. Alonsa, gdje god dode podize momcad i ostvaruje uspjehe. To su karekteristike pravog vozaca. A i gosp. Jergovic je jednom izjavio u studiu F1 da je Lewis bolji rookie od Jacquesa(u vozackom smislu). Lewis je jednostavno veliki talent, i jedino brze od njegove voznje je brzina kojom uci i stjece iskustvo, esencijalno za uspjeh u sportu(slicnost sa Alonsom s obzirom da je ovaj tako mlad sazrio i dosao cak na Schumijev nivo iskustva osvojivsi zadnje dvije titule u tako mladim danima). Ugl, cijela ova izjava je BULLSHIT-nista drugo...
slika
Vodafone McLaren Mercedes
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

*Silver Arrows* je napisao/la:Meni se cini da je malo ljubomoran s obzirom da ugrozava njegov status najboljeg rookieja... i to su sve izmisljotine, pa koliko puta vozaci onako zatvore poziciju na startu? skoro u svakoj trci bar 3 vozaca to naprave, i ne vidim zasto je to razlog za kaznu? Meni se cini da sere bezveze, zbog vec navedenog razloga, ljubomore. I tko je on uopce da ga kritizira, bio je jednom svjetski prvak u UVJERLJIVO najjacem bolidu(dok Lewis ima i Fernanda i Ferrari za protivnike) i uz loseg timskog kolegu (Frentzen)-zapravo i ne tako loseg ali ipak je bio broj 2 i sve je bilo servirano Villeneuvu. Mislim da cinjenica da poslije Williamsa nije NISTA napravio dovoljno govori o njemu kao vozacu. Pogledajte npr. Alonsa, gdje god dode podize momcad i ostvaruje uspjehe. To su karekteristike pravog vozaca. A i gosp. Jergovic je jednom izjavio u studiu F1 da je Lewis bolji rookie od Jacquesa(u vozackom smislu). Lewis je jednostavno veliki talent, i jedino brze od njegove voznje je brzina kojom uci i stjece iskustvo, esencijalno za uspjeh u sportu(slicnost sa Alonsom s obzirom da je ovaj tako mlad sazrio i dosao cak na Schumijev nivo iskustva osvojivsi zadnje dvije titule u tako mladim danima). Ugl, cijela ova izjava je BULLSHIT-nista drugo...
:thumbup: :thumbup:
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

kao što ste već rekli-tipična s*anja za jacquesa :roll: !
on je valjda prvi na kugli zemaljskoj kome je palo na pamet da to treba kazniti. pa to i je ljepota starta :!:
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

ma idiot nezna šta priča i u ostalom dokazao se pod pritiskom u maleziji kada ga je massa u uvjerljivo bržem bolidu stiskao i nakraju je lewis izišao kao pobijednik
McLaren u <3
Avatar
*1n50mn1č4r*
Postovi: 145
Pridružen/a: 07 tra 2007, 13:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la *1n50mn1č4r* »

Slazem se s vama, ovo sto kaze Jacques je tako jadno i imbecilno da nemam vise rijeci za to...

Lewis je vec dokazao da je dobar, i nadam se da cemo do kraja gledati finu borbu njega, Alonsa i Ferrarija za titulu...
THE BEST YEARS OF FORMULA1
slika
Thank you Mika, thank you Michael

Go McLaren! 4ever!
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Post Postao/la Kenny »

[quote="*Silver Arrows*"]Meni se cini da je malo ljubomoran s obzirom da ugrozava njegov status najboljeg rookieja... i to su sve izmisljotine, pa koliko puta vozaci onako zatvore poziciju na startu? skoro u svakoj trci bar 3 vozaca to naprave, i ne vidim zasto je to razlog za kaznu? Meni se cini da sere bezveze, zbog vec navedenog razloga, ljubomore. I tko je on uopce da ga kritizira, bio je jednom svjetski prvak u UVJERLJIVO najjacem bolidu(dok Lewis ima i Fernanda i Ferrari za protivnike) i uz loseg timskog kolegu (Frentzen)-zapravo i ne tako loseg ali ipak je bio broj 2 i sve je bilo servirano Villeneuvu. Mislim da cinjenica da poslije Williamsa nije NISTA napravio dovoljno govori o njemu kao vozacu. Pogledajte npr. Alonsa, gdje god dode podize momcad i ostvaruje uspjehe. To su karekteristike pravog vozaca. A i gosp. Jergovic je jednom izjavio u studiu F1 da je Lewis bolji rookie od Jacquesa(u vozackom smislu). Lewis je jednostavno veliki talent, i jedino brze od njegove voznje je brzina kojom uci i stjece iskustvo, esencijalno za uspjeh u sportu(slicnost sa Alonsom s obzirom da je ovaj tako mlad sazrio i dosao cak na Schumijev nivo iskustva osvojivsi zadnje dvije titule u tako mladim danima). Ugl, cijela ova izjava je BULLSHIT-nista drugo...[/quote]


Pa zar nisi primjetio da je i Lewis u trenutno najboljem timu a Frentzena su puno puta uspoređivali sa Schumacherom i govorili da je bolji od njega i što se tiče ostalog za Willneuva jednostavno je odabrao krivi tim BAR koji je tek došao u formulu1 pa mislim da tu ne bi bili bolji ni Schumacher ni Alonso a pogotovo Hamilton.
Avatar
*1n50mn1č4r*
Postovi: 145
Pridružen/a: 07 tra 2007, 13:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la *1n50mn1č4r* »

Kenny je napisao/la:
*Silver Arrows* je napisao/la:Meni se cini da je malo ljubomoran s obzirom da ugrozava njegov status najboljeg rookieja... i to su sve izmisljotine, pa koliko puta vozaci onako zatvore poziciju na startu? skoro u svakoj trci bar 3 vozaca to naprave, i ne vidim zasto je to razlog za kaznu? Meni se cini da sere bezveze, zbog vec navedenog razloga, ljubomore. I tko je on uopce da ga kritizira, bio je jednom svjetski prvak u UVJERLJIVO najjacem bolidu(dok Lewis ima i Fernanda i Ferrari za protivnike) i uz loseg timskog kolegu (Frentzen)-zapravo i ne tako loseg ali ipak je bio broj 2 i sve je bilo servirano Villeneuvu. Mislim da cinjenica da poslije Williamsa nije NISTA napravio dovoljno govori o njemu kao vozacu. Pogledajte npr. Alonsa, gdje god dode podize momcad i ostvaruje uspjehe. To su karekteristike pravog vozaca. A i gosp. Jergovic je jednom izjavio u studiu F1 da je Lewis bolji rookie od Jacquesa(u vozackom smislu). Lewis je jednostavno veliki talent, i jedino brze od njegove voznje je brzina kojom uci i stjece iskustvo, esencijalno za uspjeh u sportu(slicnost sa Alonsom s obzirom da je ovaj tako mlad sazrio i dosao cak na Schumijev nivo iskustva osvojivsi zadnje dvije titule u tako mladim danima). Ugl, cijela ova izjava je BULLSHIT-nista drugo...

Pa zar nisi primjetio da je i Lewis u trenutno najboljem timu a Frentzena su puno puta uspoređivali sa Schumacherom i govorili da je bolji od njega i što se tiče ostalog za Willneuva jednostavno je odabrao krivi tim BAR koji je tek došao u formulu1 pa mislim da tu ne bi bili bolji ni Schumacher ni Alonso a pogotovo Hamilton.
Ali, uglavnom, covjek je objasnio da je Jacquesova izjava neutemeljena. To je svima ocito. Cak je i Fisichela ismijao tu izjavu na pressici danas ;)

Frentzen je bio dobar, ali ipak broj 2. A Villneuve je odabrao tim zbog love, a ne jer je mislio da je dobar(a malo je i slusao svog debilnog menagera Pollocka). I mozes se kladiti da bi Schumacher i Alonso da su toliko vremena bili u BAR-u nesta napravili, jer su vozaci koji dizu momcad. ;). A Lewis nije u najboljem timu. Najrazvijeniji je jos uvijek Ferrari, ali McLarenova pouzdanost i fantazija u Maleziji i Monacu uz malo (puno) Ferrarijeve nesrece im je donijela bodovnu prednost kakvu imaju. ;)

Ah, ne da mi se puno vise ni pisat, izjava je debilna i tocka. :D
THE BEST YEARS OF FORMULA1
slika
Thank you Mika, thank you Michael

Go McLaren! 4ever!
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Hamiltonova reakcija na Villeneuve komentare
http://www.autosport.com/news/report.php/id/59485


i ono malo zanimljivije čak:


Hamilton: McLaren ne favorizira Alonsa
http://www.autosport.com/news/report.php/id/59484
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Post Postao/la Kenny »

[quote="*1n50mn1č4r*"][quote="Kenny"][quote="*Silver Arrows*"]Meni se cini da je malo ljubomoran s obzirom da ugrozava njegov status najboljeg rookieja... i to su sve izmisljotine, pa koliko puta vozaci onako zatvore poziciju na startu? skoro u svakoj trci bar 3 vozaca to naprave, i ne vidim zasto je to razlog za kaznu? Meni se cini da sere bezveze, zbog vec navedenog razloga, ljubomore. I tko je on uopce da ga kritizira, bio je jednom svjetski prvak u UVJERLJIVO najjacem bolidu(dok Lewis ima i Fernanda i Ferrari za protivnike) i uz loseg timskog kolegu (Frentzen)-zapravo i ne tako loseg ali ipak je bio broj 2 i sve je bilo servirano Villeneuvu. Mislim da cinjenica da poslije Williamsa nije NISTA napravio dovoljno govori o njemu kao vozacu. Pogledajte npr. Alonsa, gdje god dode podize momcad i ostvaruje uspjehe. To su karekteristike pravog vozaca. A i gosp. Jergovic je jednom izjavio u studiu F1 da je Lewis bolji rookie od Jacquesa(u vozackom smislu). Lewis je jednostavno veliki talent, i jedino brze od njegove voznje je brzina kojom uci i stjece iskustvo, esencijalno za uspjeh u sportu(slicnost sa Alonsom s obzirom da je ovaj tako mlad sazrio i dosao cak na Schumijev nivo iskustva osvojivsi zadnje dvije titule u tako mladim danima). Ugl, cijela ova izjava je BULLSHIT-nista drugo...[/quote]


Pa zar nisi primjetio da je i Lewis u trenutno najboljem timu a Frentzena su puno puta uspoređivali sa Schumacherom i govorili da je bolji od njega i što se tiče ostalog za Willneuva jednostavno je odabrao krivi tim BAR koji je tek došao u formulu1 pa mislim da tu ne bi bili bolji ni Schumacher ni Alonso a pogotovo Hamilton.[/quote]

Ali, uglavnom, covjek je objasnio da je Jacquesova izjava neutemeljena. To je svima ocito. Cak je i Fisichela ismijao tu izjavu na pressici danas ;)

Frentzen je bio dobar, ali ipak broj 2. A Villneuve je odabrao tim zbog love, a ne jer je mislio da je dobar(a malo je i slusao svog debilnog menagera Pollocka). I mozes se kladiti da bi Schumacher i Alonso da su toliko vremena bili u BAR-u nesta napravili, jer su vozaci koji dizu momcad. ;). A Lewis nije u najboljem timu. Najrazvijeniji je jos uvijek Ferrari, ali McLarenova pouzdanost i fantazija u Maleziji i Monacu uz malo (puno) Ferrarijeve nesrece im je donijela bodovnu prednost kakvu imaju. ;)

Ah, ne da mi se puno vise ni pisat, izjava je debilna i tocka. :D[/quote]



Istina je da Mclaren nije najbrži ali je najpouzdaniji.
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Post Postao/la Kenny »

[quote="*1n50mn1č4r*"][quote="Kenny"][quote="*Silver Arrows*"]Meni se cini da je malo ljubomoran s obzirom da ugrozava njegov status najboljeg rookieja... i to su sve izmisljotine, pa koliko puta vozaci onako zatvore poziciju na startu? skoro u svakoj trci bar 3 vozaca to naprave, i ne vidim zasto je to razlog za kaznu? Meni se cini da sere bezveze, zbog vec navedenog razloga, ljubomore. I tko je on uopce da ga kritizira, bio je jednom svjetski prvak u UVJERLJIVO najjacem bolidu(dok Lewis ima i Fernanda i Ferrari za protivnike) i uz loseg timskog kolegu (Frentzen)-zapravo i ne tako loseg ali ipak je bio broj 2 i sve je bilo servirano Villeneuvu. Mislim da cinjenica da poslije Williamsa nije NISTA napravio dovoljno govori o njemu kao vozacu. Pogledajte npr. Alonsa, gdje god dode podize momcad i ostvaruje uspjehe. To su karekteristike pravog vozaca. A i gosp. Jergovic je jednom izjavio u studiu F1 da je Lewis bolji rookie od Jacquesa(u vozackom smislu). Lewis je jednostavno veliki talent, i jedino brze od njegove voznje je brzina kojom uci i stjece iskustvo, esencijalno za uspjeh u sportu(slicnost sa Alonsom s obzirom da je ovaj tako mlad sazrio i dosao cak na Schumijev nivo iskustva osvojivsi zadnje dvije titule u tako mladim danima). Ugl, cijela ova izjava je BULLSHIT-nista drugo...[/quote]


Pa zar nisi primjetio da je i Lewis u trenutno najboljem timu a Frentzena su puno puta uspoređivali sa Schumacherom i govorili da je bolji od njega i što se tiče ostalog za Willneuva jednostavno je odabrao krivi tim BAR koji je tek došao u formulu1 pa mislim da tu ne bi bili bolji ni Schumacher ni Alonso a pogotovo Hamilton.[/quote]

Ali, uglavnom, covjek je objasnio da je Jacquesova izjava neutemeljena. To je svima ocito. Cak je i Fisichela ismijao tu izjavu na pressici danas ;)

Frentzen je bio dobar, ali ipak broj 2. A Villneuve je odabrao tim zbog love, a ne jer je mislio da je dobar(a malo je i slusao svog debilnog menagera Pollocka). I mozes se kladiti da bi Schumacher i Alonso da su toliko vremena bili u BAR-u nesta napravili, jer su vozaci koji dizu momcad. ;). A Lewis nije u najboljem timu. Najrazvijeniji je jos uvijek Ferrari, ali McLarenova pouzdanost i fantazija u Maleziji i Monacu uz malo (puno) Ferrarijeve nesrece im je donijela bodovnu prednost kakvu imaju. ;)

Ah, ne da mi se puno vise ni pisat, izjava je debilna i tocka. :D[/quote]


Istina je da Mclaren nije najbrži ali je najpouzdaniji.
Odgovori