Lewis Hamilton [#44]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Frane
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1198
Pridružen/a: 29 ožu 2005, 09:02
Navijam za: Nikoga
Lokacija: na tovaRRu
Kontakt:

Post Postao/la Frane »

jesan Alonsov fan ali situaciju uvjek pokušavan pogledat objektivno.

Čista logika objašnjava cijelu situaciju. u gore naedenoj izjavi u jednom dijelu je i sam priznao da je stiskao koliko je mogao (citat:To be honest I pushed as much as I could to the end.) a poznato jest da je alonso uvjek imao oprilike po 3-4 sekunde prednosti koje su varirale ovisno o prometu što i logički donsi zaključak da nije mnogao puno bolje, a i da jest mogao ima je priliku nekoliko krugova prije kraja koju nije iskoristio... dobro nije niti mogao zbog situacije 1-2, ali ni alonso ne bi napadao da su bili u obrnutim situacijama stoga mislim da nema što "laprdat" o tome da je mogao iči naprijed i da je "broj dva u timu"

i da se razumjemo da ja neman ništa protiv hamiltona, nego dapače iznimno ga cijenim i čak štoviše volin jer je stvarno izvrstan vozač!
ex ALONSO
Freek
Postovi: 70
Pridružen/a: 26 ožu 2006, 15:56

Post Postao/la Freek »

sjubic je napisao/la:
"I was told to take it easy," he admitted, "so there was no point pressuring him into a mistake, and then if he had made a mistake to crash into him, so it was best to finish one-two.
Ioako je odvezao veoma dobru utrku, ovakve izjave mu ne trebaju. Pogotovo pošto je sam skoro završio u ogradi,i imo dosta prefosiranja u utrci. Izjavljivat da nije htio nikog silti na pogrešku jer bi taj možda izletio mi je malo "prebahato" ;)
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Zweki je napisao/la:
sjubic je napisao/la:Zaboravio sam dodati još nešto a i mnogi strani(čitaj strani a ne samo britanski)misle o tome.
Svi osim naravno španjolskih traže jednu stvar.
'Dajte dečku da vozi i nemojte ga sputavati'
Bolje nemoj pisat ništa u Hamiltonovu korist jer će opet ispasti da ga se napuhuje i uveličava. Drvlje i kamenje. :roll:
Ovo već polako prelazi u totalno glupe izjave. Ne ovaj post direktno (makar i njega smatram dijelom toga) već općenito cijela situacija oko Hamiltona. Evo, i ja kao navijač Alonsa onda imam teoriju. Hamilton dosad nije imao niti jedan problem sa bolidom i po tome smatram da ga tim McLarena više forsira. Glupa izjava? Istina, ali je u rangu jednako glupih izjava na račun Fernanda, ili jednako ambicioznaih izjava na račun Lewisa. Jer ja nemam pojma što bi većina htjela? Da Lewis odmah iz prve uzme naslov i narednih 10 godina uzima naslove a po mogućnosti da Alonso i Kimi dogodine odu u penziju jer nemaju što tražiti na stazi pored njega? Da polože ta koplja koja su ipak za mrvicu duža? Evo ne razumijem...

što se želi napraviti sa tolikom Hamiltomanijom. Privući nazad gledatelje na staze i pred ekrane jer su uj**ali totalno pojam koji je F1 desetljećima nosila? Ne kažem ja ništa protiv, mali MOŽE vrlo visoko, ali NE MORA ISPASTI TAKO. Ili ja brijem bezveze? Tko kaže da će on IKAD ijednom pobijediti na utrci? 100% je najveći kandidat od ovih koji nisu, ali da li je to FAKT ili je vrlo realno razmišljanje? Pustimo sad osjećaje...

Ne želim umanjivati ništa, ali zaista mislim da bi uz to da je Lewis visoko u poretku trebalo naglašavati i da dosad nije imao apsolutno nikakav problem. Dok se za sve ostale to nikako ne može reći. Da, McLaren je brz, ali ga treba znati i voziti, ali treba imati i veliku dozu sreče da funkcionira besprijekorno. Treba imati i veliku dozu sreče da se u Monacu zakači branik bez oštećenja bolida. Ali Lewis nije srečom zaslužio drugo mjesto već sposobnostima i vožnjom.

Na priče o tome kako se žali da zna da je on "samo" drugi vozač u timu i da zna gdje mu je mjesto, da su namjerno prekinuli Lewisovu pobjedničku strategiju i uzeli mu pobjedu kažem: bullshit. Pa zar je Alonso (i zašto je Alonso) uvijek neki plačljivko kojem se sposobnosti osporavaju a pobjede i naslovi namještaju? A Hamilton je najbolji ali mu ne daju da pobijedi. Bullshit. Što mislite, koliko bi Dennisovom egu (a i financijama) pomoglo da taj mali osvoji tako rano pobjedu i/il prvenstvo? Ali je***a, kako će pobjediti kad prije ulaska u boxeve, kad treba stiskati do jaja radi "samo" jednu desetinku brže vrijeme od konkurenta, pa ti skini 4 sec prednosti u 5 krugova. Ah da, što bi bilo kad bi bilo... Sa toliko dugačkim 2 stintom, i teškim bolidom, koliko bi Alonso bio ispred njega? Dovoljno da se s još jednim ulaskom u box vrati ispred? Ne znam, oboje su bili odlični u utrci, ali je Alonso LETIO kad je trebalo.

Da, jako je brz, i on i Alonso su Monaco odvozili tako da su mnogi očekivali da završe u zidu, na samom limitu. Ali tko može tvrditi da će ikad biti brži? Skeptičan sam, jer me za njega ne pere nikakav osjećaj, čekam da vidim da taj mali pokaže nešto osim brzine (jer jako malo utrka je prošlo a nisam ga pratio prije). Do onda, zna se tko je Najbolji na stazi, dok se ne dokaže suprotno, a meni još ništa nije dokazano, osim da ljudi vole priče i senzacije.
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
Frane
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1198
Pridružen/a: 29 ožu 2005, 09:02
Navijam za: Nikoga
Lokacija: na tovaRRu
Kontakt:

Post Postao/la Frane »

pa da, ovo mu je prva izjava koja mu je uistinu bahata bez ikakvog razloga ;)
ex ALONSO
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

@p@rtibrejkeru, sam si jednom prilikom rekao da svatko veliča svoj pulen... ;)

Hamilton mi je drag i volio bi da pobjedi ;)

A što se tiče rasprave oko FA i LH neću se petljati jer sam ja sad na godišnjem do daljnjeg. Ja sam svoje odradio dok je Schumi vozio slika
Neka se oni pofahtaju, meni kao Ferrarijevcu godi :p :badgrin:
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

red_devil je napisao/la:@p@rtibrejkeru, sam si jednom prilikom rekao da svatko veliča svoj pulen... ;)

Hamilton mi je drag i volio bi da pobjedi ;)

A što se tiče rasprave oko FA i LH neću se petljati jer sam ja sad na godišnjem do daljnjeg. Ja sam svoje odradio dok je Schumi vozio slika
Neka se oni pofahtaju, meni kao Ferrarijevcu godi :p :badgrin:
Mnogi govore kako Hamilton dere Alonsa. Ja to ne posmatram tako, Alonso je bio brzi u Australiji, brzi u Maleziji i brzi sada u Monacu. Netreba ni zaboraviti kao sto kaze Hamilton da se on za ovo sprema 10 godina, stalno je bio ukljucen u Meclarenov centar i naravno da mu ovaj Meclaren mnogo odgovara. Sa druge strane Alonsu treba vremena da se prilagodi, dosao u novu sredinu, novi bolid, nove gume. Mislim da mu za sada to dobro ide. Pogledajte koliko se vidi prednost Mase u odnosu na Raikonena, to iskustvo od godinu dana u Ferariju.
Ono cega bi se trebalo bojati je ako Meclaren bude dalje dizajnirao svoje bolide prema stilu voznje Alonsa. Moze se tada desiti Hamiltonu iskustvo Trulija i Fizikele. Ferari je Sumiju napravio posle nekoliko godina bolid onakav kakav on voli, koji odgovara njegovom stilu voznje i znamo kako je Barikelo prosao.
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

i da se razumjemo da ja neman ništa protiv hamiltona, nego dapače iznimno ga cijenim i čak štoviše volin jer je stvarno izvrstan vozač!
same here ;)
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

Freek je napisao/la: Izjavljivat da nije htio nikog silti na pogrešku jer bi taj možda izletio mi je malo "prebahato" ;)
da...ali sad nitko ne kaže kako je lewis plačljivko koji se jada u medijima, to mjesto je rezervirano za fernanda :roll: !

i meni i dalje nije jasno čemu takva frka?
još sad i istraga...neka mi netko kaže kada je to tokom utrke lewis imao šanse za proći ispred???

jel vi ciljate na to da je ron rekao lewisu da ne radi brze krugove kako ne bi kroz bokseve prosao ispred ili sta?
jasno mi je da im nisu dali da se bore direktno na stazi, ali kao što je netko već napisao ron bi najviše profitirao da je lewis ovo dobio.
GLUPOSTI! alonso je jednostavo vozio brže kad je trebalo i to je to!

dakle, sigurno je da su im zabranili da se bore na stazi, ali da su naredili lewisu da uspori kako ne bi prošao kroz bokseve? dajte, molim vas. S*ANJE :roll:
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Freek
Postovi: 70
Pridružen/a: 26 ožu 2006, 15:56

Post Postao/la Freek »

Magic Alonso je napisao/la:
Freek je napisao/la: Izjavljivat da nije htio nikog silti na pogrešku jer bi taj možda izletio mi je malo "prebahato" ;)
da...ali sad nitko ne kaže kako je lewis plačljivko koji se jada u medijima, to mjesto je rezervirano za fernanda :roll: !
A dobro ovo Lewis je sad posto ko Fernando, al on ipak drži taj tron. :D
Avatar
Frane
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1198
Pridružen/a: 29 ožu 2005, 09:02
Navijam za: Nikoga
Lokacija: na tovaRRu
Kontakt:

Post Postao/la Frane »

Freek je napisao/la:
Magic Alonso je napisao/la:
Freek je napisao/la: Izjavljivat da nije htio nikog silti na pogrešku jer bi taj možda izletio mi je malo "prebahato" ;)
da...ali sad nitko ne kaže kako je lewis plačljivko koji se jada u medijima, to mjesto je rezervirano za fernanda :roll: !
A dobro ovo Lewis je sad posto ko Fernando, al on ipak drži taj tron. :D
plačljivci su svi oni koji su optuživali alonsa da ima neograničenu dozu sreče a on je unatoč tome pokupija sve šta mu se nudilo i ukazalo ;)
ex ALONSO
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Hvala što si me (nepotrebno :lol:) podsjetio na to ;)

Ono što ja želim reći je slijedeće:

Mislim da nitko sa 100%-tnom sigurnošću ne može tvrditi neke stvari zašto se jesu ili nisu dogodile, ili nismo sigurni da su se dogodile. Trenutno je kod FIA-e na razmatranju (navodni) potez Ronna Dennisa kojim je (navodno) Lewisu uzeta pobjeda tj mogućnost napada. Njega, kao šefa momčadi koji ne želi ništa riskirati razumijem (ukoliko je to napravio) radi tog poteza. Ali recimo gurati priču da je to napravljeno jer se favorizira Alonso ispred Lewisa je po meni glupost. I koliko vidim po netu sve je očitije da je to napuhavanje britanskih medija. Oprečnost tome je da se Španjolski mediji dignu sa bukom da Alonso vozi u britanskoj momčadi sa kolegom britancem i da mu zato ne omogućuju bolid kakav bi trebao biti, i da je Lewis zato toliko brz. Razumije(te)š što ciljam? Mislim da se previše buke diže oko svega ovoga. Oko Hamiltona posebno.

Lijepo je kad se po novinama hvali netko za koga navijaš, uspoređuje sa nikad prežaljenim Sennom, diže u visine, ali taj čovjek nije Senna, i taj čovjek trenutno nije kompletniji od Alonsa. Kao što je buxer napisao u jednom postu, an jeste broj 2, gdje mu je trnutno i po ugledu u F1 i po mogućnostima na cijeloj utrci (nemojte se loviti za ovo previše ;)) i mjesto. Ali ima optimalnu poziciju da nauči i bude još bolji. Ne gledajući razno razne razloge, dijele prvo mjesto, ali Alopnso ima "samo" 2 pobjede više (za koje je sam zaslužan bez obzira na Lewisovu pomoć ili ne), 1 pole više, a 2 naslova neću spomenuti jer je Lewis tada bio još "u pelenama".

Da, guram ga naprijed, ali ipak s mnogo više osnove i dokazivosti no što, posebno mediji, guraju Hamiltona. Talent je, ali nedokazani talent a osim toga i previše je rano za to. Kao što je bilo i još uvijek je rano za usporedbe Alonsa i Schumachera, tako je još rano uspoređivanje ove dvojice. Makar će to biti lakše predočiti jer su oboje u istom timu, i neopisivo mi je drago radi toga.

Hamiltonom zastrašen Alonso - Britanski mediji 1:1 :lol:

(a koliko vidim i Lewis nam polako postaje sve prgaviji ;))

BTW, modovi brišite ovo što nema veze sa temom, please. Hvala. ;)
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

ALONSO je napisao/la:pa da, ovo mu je prva izjava koja mu je uistinu bahata bez ikakvog razloga ;)
što onda reći na ovo:
"Lewis Hamilton: it is better to be at the front going into turn one rather than be caught up with all the Monkeys at the back "

http://www.youtube.com/watch?v=9Rhkhz5ThMc

EDIT: oko 27 sec je taj dio
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Magic Alonso je napisao/la:
ALONSO je napisao/la:pa da, ovo mu je prva izjava koja mu je uistinu bahata bez ikakvog razloga ;)
što onda reći na ovo:
"Lewis Hamilton: it is better to be at the front going into turn one rather than be caught up with all the Monkeys at the back "

http://www.youtube.com/watch?v=9Rhkhz5ThMc
Sleng, koji će vjerovatno biti krivo shvaćen i mnogi će se loviti za to. 99%
Onaj 1% su doslovno majmuni :)
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

Magic Alonso je napisao/la: što onda reći na ovo:
"Lewis Hamilton: it is better to be at the front going into turn one rather than be caught up with all the Monkeys at the back "

http://www.youtube.com/watch?v=9Rhkhz5ThMc

EDIT: oko 27 sec je taj dio
Ovo je stvarno bilo bezobrazno ;)
Ako se netko ne slaže boli me qrac ;)
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

p@rtibrejker je napisao/la:
Sleng, koji će vjerovatno biti krivo shvaćen i mnogi će se loviti za to. 99%
Onaj 1% su doslovno majmuni :)
pa to ga ne opravdava.
ne radi on u zoološkom vrtu, nego u formuli 1.

totalno bezobrazno.
još ako uzmemo u obzir da je i on rookie, i da može biti sretan što vozi za mclaren (i da, znam da je on to zaslužio, ali nije u redu tako se ponašati!).
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Ah da. Naravno sad ćemo i kamenovati Hamiltona. Nego da vas pitam. A koliko je vas prokomntiralo i osudilo Montoyine ispade kojih ima na pretek, oćete na press konferancijama, nasrtanje na kamermane, razno razne izjave? Za njega nitko nije rekao da je bezobrazan i ko zna šta. No pošto je trenutno aktualno rivalstvo između vozača za kojeg navijate i dotičnog novaka u formuli 1... . eh onda će se tražiti i dlaka u jajetu. :roll:
Više uopće neću razglabati o dotičnim vozačima jer nema smisla, ako iša napišem odmah će doći do pobune.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

p@rtibrejker je napisao/la:BTW, modovi brišite ovo što nema veze sa temom, please. Hvala. ;)
btw :D neće Senna ovo brisati, rekao je da želi zapamtiti nešto za kraj :p
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Koliko god ti ovo smatraš bezobraznim što je Hamilton izjavio smatram to i ja makar sam njegov navijač...ali tako slično ponašali su se i neki drugi vozači.Nemoj zaboraviti ko mu je uzor.Tako se slično i on postavljao prema nekim vozačima i mislim da ga mali totalno kopira čak i po tome.
A i izjave nakon utrke ni Senna nije mogao prešutit ako je smatrao da je oštećen.
Nije li se Alonso žalio nakon Barcelone na Massu ili se to meni samo čini.
Sve 5, ali kako je to Hamilton bio oštećen Monkeyema koji su startali sa kraja grida? Nisam gledao filmić, možda se to odnosi na vozače koje je zaobilazio za cijeli krug?

Za ovu izjavu ću reći za što i mnoge prije; samo neka pričaju i dolijevaju ulje na vatru, tako je uvijek zanimljivije (i poradi toga mi Monty jako fali ;))
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
don_vicenzo
Test vozač
Test vozač
Postovi: 620
Pridružen/a: 10 vel 2006, 01:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: Renault_Alonso
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la don_vicenzo »

Hamilton je legenda, a Alonso se izgleda samo preko momčadskih odredbi može borit protiv njega.Prošlih godina mu je bilo lako u Renaultu kad nije ima dostojne protivnike, ali sad kad ima dostojnog protivnika momčadske odredbe su naravno uz njega kao dvostrukog svjetskog prvaka.Premda san ja navijač Alonsa,Hamilton je ipak nešto više pokaza ove sezone. 8)
RENAULT F1 EQUIPE
Avatar
Buxer
Test vozač
Test vozač
Postovi: 799
Pridružen/a: 26 kol 2006, 18:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Buxer »

don_vicenzo je napisao/la:Hamilton je legenda, a Alonso se izgleda samo preko momčadskih odredbi može borit protiv njega.Prošlih godina mu je bilo lako u Renaultu kad nije ima dostojne protivnike, ali sad kad ima dostojnog protivnika momčadske odredbe su naravno uz njega kao dvostrukog svjetskog prvaka.Premda san ja navijač Alonsa,Hamilton je ipak nešto više pokaza ove sezone. 8)
Dok god njih dvojica završavaju utrke i uzimaju bodove neka rade što hoće. U McLarenu nikada nije bilo timskih odredbi a ne vjerujem da se nešto promjenilo dolaskom Hamiltona. Po meni je jedino važno da smo uzeli prva dva mjesta i to je to. Zanima me što bi bilo i kakvi bi komentari bili da je Hamilton napao u prvom zavoju i da su obojica odustali?
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's." - Ayrton Senna, January, 1989

slika
Avatar
don_vicenzo
Test vozač
Test vozač
Postovi: 620
Pridružen/a: 10 vel 2006, 01:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: Renault_Alonso
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la don_vicenzo »

Buxer je napisao/la:
don_vicenzo je napisao/la:Hamilton je legenda, a Alonso se izgleda samo preko momčadskih odredbi može borit protiv njega.Prošlih godina mu je bilo lako u Renaultu kad nije ima dostojne protivnike, ali sad kad ima dostojnog protivnika momčadske odredbe su naravno uz njega kao dvostrukog svjetskog prvaka.Premda san ja navijač Alonsa,Hamilton je ipak nešto više pokaza ove sezone. 8)
Dok god njih dvojica završavaju utrke i uzimaju bodove neka rade što hoće. U McLarenu nikada nije bilo timskih odredbi a ne vjerujem da se nešto promjenilo dolaskom Hamiltona. Po meni je jedino važno da smo uzeli prva dva mjesta i to je to. Zanima me što bi bilo i kakvi bi komentari bili da je Hamilton napao u prvom zavoju i da su obojica odustali?
Oćeš reć da nije bilo momčadskih odredbi sa Hakkinenom i Coulthardom!!!!Ma daj, po meni je Coulthard bija bolji vozač od Hakkinena samo močadske odredbe su odigrale veliku ulogu.
Zadnja izmjena: don_vicenzo, dana/u 28 svi 2007, 21:00, ukupno mijenjano 1 put.
RENAULT F1 EQUIPE
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

Dajte usrali ste temu o Lewisu :roll: Sad će netko spomenuti Australiu 1998. sa McLarenom u gl. ulozii eto ti vraga :lol:
Zadnja izmjena: red_devil, dana/u 28 svi 2007, 21:01, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Buxer
Test vozač
Test vozač
Postovi: 799
Pridružen/a: 26 kol 2006, 18:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Buxer »

Probat ću pojednostaviti. Recimo da si u ulozi RD-a prije starta u Monacu. Imaš svoja dva bolida u prvom redu, glavni konkurent starta sa 16-og mjesta, slijedeći konkurent iz drugog reda. Imaš super riskantnu stazu koja ne tolerira pogreške. Imaš šansu da uzmeš prva dva mjesta i napraviš golemu razliku u bodovima rano u sezoni. Što ćeš učiniti? Pustiti svoja dva vozača da iskrvare i odustanu boreći se međusobno ili ćeš neutralizirati ovog u drugom redu? Riskirati super situaciju koju si dobio na dlanu ili usrati i šefa i stanicu, kao što je neko prije mene već napisao ;)
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's." - Ayrton Senna, January, 1989

slika
Avatar
don_vicenzo
Test vozač
Test vozač
Postovi: 620
Pridružen/a: 10 vel 2006, 01:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: Renault_Alonso
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la don_vicenzo »

Tema je Lewis Hamilton pa se držimo teme. 8)
RENAULT F1 EQUIPE
Avatar
Buxer
Test vozač
Test vozač
Postovi: 799
Pridružen/a: 26 kol 2006, 18:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Buxer »

don_vicenzo je napisao/la:
Buxer je napisao/la:
don_vicenzo je napisao/la:Hamilton je legenda, a Alonso se izgleda samo preko momčadskih odredbi može borit protiv njega.Prošlih godina mu je bilo lako u Renaultu kad nije ima dostojne protivnike, ali sad kad ima dostojnog protivnika momčadske odredbe su naravno uz njega kao dvostrukog svjetskog prvaka.Premda san ja navijač Alonsa,Hamilton je ipak nešto više pokaza ove sezone. 8)
Dok god njih dvojica završavaju utrke i uzimaju bodove neka rade što hoće. U McLarenu nikada nije bilo timskih odredbi a ne vjerujem da se nešto promjenilo dolaskom Hamiltona. Po meni je jedino važno da smo uzeli prva dva mjesta i to je to. Zanima me što bi bilo i kakvi bi komentari bili da je Hamilton napao u prvom zavoju i da su obojica odustali?
Oćeš reć da nije bilo momčadskih odredbi sa Hakkinenom i Coulthardom!!!!Ma daj, po meni je Coulthard bija bolji vozač od Hakkinena samo močadske odredbe su odigrale veliku ulogu.
Vrlo jednostavno, Mika 2 naslova David 0 naslova. David je vozač tipa Bergera, uvijek će uzeti bodove ali nije dovoljno konstantan da bi pobjeđivao, vrlo zahvalan broj 2.
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's." - Ayrton Senna, January, 1989

slika
Odgovori