Lewis Hamilton [#44]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
*Silver Arrows*
Početnik
Početnik
Postovi: 173
Pridružen/a: 12 tra 2007, 14:15

Post Postao/la *Silver Arrows* »

Buxer je napisao/la:
don_vicenzo je napisao/la:Hakinnen je statistički bija 98 i 99 bolji vozač od Coulthard i te dvi godine je bija svjetski prvak s Mclarenom kojeg da je moja baba vozila isto bi bila svjetski prvak, a 1997.,2000.,2001. je Coulthard bija bolji od Hakkinena, isto tako u ove dvi godine Coluthard je dosta čuva leđa Hakkinenu, a da ne spominjen ono "nalijetanje" Schumachera na Colthard ali to je razlog da otvorimo novu temu a ne da ode o tome raspravljamo, pa ću otvoriti temu o tome!!!! 8)
A čija baba je vozila drugi McLaren?

EDIT:

Mislim da se radi o Ronovoj i McLarenovoj superuroti protiv britanskih vozača. Mislim, Mansellu su namjerno dali bolid u koji nije mogao sjesti, Davida su jadnog ubili sa momčadskim odredbama, Hamiltonu ne daju da pobjedi Alonsa u Monaku, sram ih bilo i Rona i McLaren!!
bravo care, sarkazam najbolje zna objasniti stvari ;)
slika
Vodafone McLaren Mercedes
Avatar
Buxer
Test vozač
Test vozač
Postovi: 799
Pridružen/a: 26 kol 2006, 18:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Buxer »

sjubic je napisao/la:Tko je zadnji svjetski prvak a da je britanac koji je vozio McLaren.
Toliko o vašim postovima i sarkazmu.Ne mislim na don vicenza.
Zadnji svjetski prvak, britanac koji je vozio za McLaren je Nigel Mansell 1995 godine, toliko o tvojoj upućenosti. Prouči materiju pa možemo razgovarati.
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's." - Ayrton Senna, January, 1989

slika
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Tko je zadnji svjetski prvak a da je britanac koji je vozio McLaren.
Ovo baš ne kužim. I ne vidim kako je ovo uopće bitno sa tijekom priče. Tvrdiš da su britanci u McLarenu uvijek bili torpedirani, ili da ih nije bilo dovoljno? Tako izvlačim iz tvog posta i "sarkazma". Dakle Lewis je u McLarenu osuđen da ne bude svj. prvak?

Koji je zadnji talijan koji je osvojio prvenstvo u Ferrariju? A Ferrari ih hvala bogu ima osvojenih više nego duplo...
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

Koliko sam ja shvatio sjubic je pita tko je zadnji Britanac koji je sa McLarenom osvojio prvenstvo. A Buxer je odgovorio da je Mansell zadnji Britanac koji je bio svjetski prvak sa drugom momčadi i 1995. je vozio u McLarenu :roll:

Malo je ispala zbunjoza :lol:

EDIT: pričam o ovome o čemu i kolega *Srebrna Strijela*
Zadnja izmjena: red_devil, dana/u 29 svi 2007, 22:45, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
*Silver Arrows*
Početnik
Početnik
Postovi: 173
Pridružen/a: 12 tra 2007, 14:15

Post Postao/la *Silver Arrows* »

sjubic je napisao/la:
p@rtibrejker je napisao/la:
Buxer je napisao/la: Zadnji svjetski prvak, britanac koji je vozio za McLaren je Nigel Mansell 1995 godine, toliko o tvojoj upućenosti. Prouči materiju pa možemo razgovarati.
WTF? #-o
Pa šta ćeš čovjek ponekad lupi glupost i ostane živ.
Svakome se to može dogoditi.
o boze nije on tu glup nego ste vi, pa Nigel Mansell nije bio prvak te godine ali je bio PRVAK(PRIJASNJI) koji je vozio te sezone za McLaren... mislim da bi se malo ipak trebalo razmisliti o necijem postu nego odmah bezveze kritizirati jer ne mozete cak ni skuziti sto covjek zeli reci. On uopce nije mislio na to tko je bio prvak te godine nego da je Mansell bivsi prvak koji je vozio 1995 za McLaren ;)

a sto se sarkazma tice lijepo se moze iz tog izvuci pretjerivanje oko Lewisovog prenemaganja zbog Monaca naravno, govori kako nije McLaren kriv za neuspjehe britanaca u McLarenu ;)
slika
Vodafone McLaren Mercedes
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Ali zar ne misliš da bi radi te činjenice, i činjenice da je McLaren britanski, da je Lewis britanac, da je McLarenovo "dijete"... Ne misliš da bi on timu trebao biti prva violina, makar je rookie, ne gledajući sada njegove mogućnosti? (koje su recimo u rangu Alonsovih) Cijela nacija bi bila sretna, a i posebno britanski mediji bi bili sretni.

Mislim da je Lewis "bomba" i radi tih činjenica, i mislim da mu se cjelokupna situacija mora zavlačiti pod kožu polako... Ne poznajem ga ali mislim tako, to nije činjenica. Kao što nije činjenica da je Dennis namjerno pustio Alonsa da pobijedi, kao što nije činjenica da bi ga Lewis prošao na uskim ulicama Monte Carla...

Mislim da vozači koji voze u "domaćim" timovima trpe strašno velik pritisak, što je i očito danas, i ti timovi trpe jako velik pritisak poradi njih, i njihove kolege na stazi su u mnogim očima krivo gledani.

Toliko.
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

sjubic je napisao/la:
red_devil je napisao/la:Koliko sam ja shvatio sjubic je pita tko je zadnji Britanac koji je sa McLarenom osvojio prvenstvo. A Buxer je odgovorio da je Mansell zadnji Britanac koji je bio svjetski prvak sa drugom momčadi i 1995. je vozio u McLarenu :roll:

Malo je ispala zbunjoza :lol:

EDIT: pričam o ovome o čemu i kolega *Srebrna Strijela*
Tako je. Treba pročitati i ono što je prije napisano u postu pa po tome zaključiti koji je pitanje ali malo je i moja krivica pa ću drugi put napisati tako da svi mogu shvatiti.
hehe zato sam ja i stavio onog smileya koji se muči misliti, skužio sam pravi smisao pitanja, ali sam skužio i odgovor pa mi je dalo da mislim što su pjesnici htjeli ustvari ustvrditi :lol:

Naravno, zato sam kasnije i jednog pitao u čem je kvaka ;)
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
Buxer
Test vozač
Test vozač
Postovi: 799
Pridružen/a: 26 kol 2006, 18:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Buxer »

sjubic je napisao/la:Na njegovu sreću već se dokazao i ukoliko ne dobije jednaku šansu da se bori za prvaka ne vjerujem da će ostati u McLarenu.
Ponude pljušte sa svih strana u to možete biti sigurni.
Samo je problem što te ostale momčadi nisu ni blizu McLarenu tako da to baš nebi bio neki potez.
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's." - Ayrton Senna, January, 1989

slika
dado
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 415
Pridružen/a: 10 tra 2007, 23:24

Post Postao/la dado »

Freek je napisao/la: MS je sveo F1 na najniže grane, al RD je ispravno postupio.
Nemože čovjek vjerovat šta neki pišu, još bi neko i mogo to progutat da nisi sve u jednom postu napisao.
Upravo tako. I zbog toga su i ljudi postali toliko osjetljivi na naredbe iz bokseva. A to sve vuce svoje korijene iz ere "nepobijedivoga". Da je Ron Dennis dopustio Hamiltonu sa pet utrka u rukama da ide napadati Alonsa vrlo je velika vjerovatnost da bi obojca zavrsili u zidu. A tada bi Ron Dennis mogao samo spakirati kofere i napustit momcad.
dado
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 415
Pridružen/a: 10 tra 2007, 23:24

Post Postao/la dado »

sjubic je napisao/la: Pa ako si toliki znalac istraži malo ko je uvijek pucao na odlične vozače.
Toleman
:p
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

Za Lewisa nema (trenutno) mjesta u nekoj jakoj momčadi. Sve je zauzeto, a baš da bi iz McLarena išao u Spyker ili sl. - ne ;)
Prvo neka ostane u McLarenu sa Alonsom, tko izađe kao gubitnik odlazi iz momčadi ;) To će biti sigurno ;)
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

sjubic je napisao/la:Novac čini čuda, a ove godine sigurno neće iz McLarena ali iduće vjerovatno ako se nešto ne promjeni u momčadi.
Samo da ne ide kod Flavia... ;)
Gogy
Veteran
Veteran
Postovi: 2632
Pridružen/a: 13 vel 2005, 16:29
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Gogy »

Kod Flavia bi uz kompetitivan auto imao i status No.1. Uopće ne zvuči loše.
slika
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

Gogy je napisao/la:Kod Flavia bi uz kompetitivan auto imao i status No.1. Uopće ne zvuči loše.
Zvuči to dobro, dobro je bilo i Schumiju te Alonsu, ali mislio sam na kraju to uvijek loše završava.... Pljuckanja, ponižavanja i sl. Ali kao što sjubic reče novac čini čuda ;)

btw. meni nebi smetalo da dođe u Maranello :)
Avatar
Buxer
Test vozač
Test vozač
Postovi: 799
Pridružen/a: 26 kol 2006, 18:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Buxer »

red_devil je napisao/la:
Gogy je napisao/la:Kod Flavia bi uz kompetitivan auto imao i status No.1. Uopće ne zvuči loše.
Zvuči to dobro, dobro je bilo i Schumiju te Alonsu, ali mislio sam na kraju to uvijek loše završava.... Pljuckanja, ponižavanja i sl. Ali kao što sjubic reče novac čini čuda ;)

btw. meni nebi smetalo da dođe u Maranello :)
Ne kužim samo od kud vam ideja da bi ga Ron nakon toliko godina uopće pustio? Pogotovo kad uzmemo u obzir rezultat u prvoj sezoni. Kakav god ugovor sa Ronom imao sigurno nije na Ronovu štetu, uostalom da nije uletio Ron za Hamiltona nikada ne bi ni čuli, sad bi sa starim radio na željeznici i prisjećao se kartingaških dana. Ponovit ću opet, meni je izuzetno drago kaj je Hamilton u McLarenu i kaj radi dobar posao za momčad. Apsolutno sam za to da stvori maksimalan priitisak Alonsu i da time ne dozvoli momčadi da se opusti. Siguran sam da će biti dvoboja na stazi i da će McLaren imati dva opako jaka vozača, neće im biti prvi put i znat će se s tim nositi. Jedino mi nije jasno čemu dizati tenzije oko banalnih stvari, ako mali misli da je oštećen i ako je od dobrog matrijala onda će to i riješiti a ako je sisica onda će se potezati po novinama i to je to.
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's." - Ayrton Senna, January, 1989

slika
Avatar
Buxer
Test vozač
Test vozač
Postovi: 799
Pridružen/a: 26 kol 2006, 18:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Buxer »

sjubic je napisao/la:
Buxer je napisao/la:
sjubic je napisao/la: Pa ako si toliki znalac istraži malo ko je uvijek pucao na odlične vozače.
Ja sam ti rekao što mislim a ti si, očito, veliki znalac pa me molim te prosvijetli.
Evo da napišem ovaj post pa odoh na zasluženi odmor.
Neki timovi koji visoko(čitaj visoko) kotiraju u ovom cirkusu već su nakon afere u Monacu bacili oko na hamiltona.Gogy je jednog pogodio,a i ja mislim da mu uz Flavia nebi bilo loše.Opaki lisac,premazan svim mastima.
Williams je u igri od početka.
Treću momčad je još rano za spominjati.Sve zavisi od ove sezone.
Znam da će nakon ovog posta nastati velika rasprava no nešto su naklapanja a nešto je i istina u svemu tome.
Jedine dvije momčadi koje su u istom rangu, ove sezone, su Mclaren i Ferrari, sve ostalo je druga liga. Ni Williams ni Renault se neće još dugo oporaviti, i takav transfer bi za Hamiltona bio vrlo veliki korak nazad. Ferrari sa dva vrhunska vozača nije radio jako jako dugo i veliko je pitanje kako bi funkcionirao u toj, za njiih, novoj situaciji. Veliko je pitanje bi li Kimi uopće pristao na dolazak Hamiltona, pogotovo jer se ovoliko muči sa Massom.
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's." - Ayrton Senna, January, 1989

slika
Gogy
Veteran
Veteran
Postovi: 2632
Pridružen/a: 13 vel 2005, 16:29
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Gogy »

Buxer je napisao/la:Ne kužim samo od kud vam ideja da bi ga Ron nakon toliko godina uopće pustio?
A Ronu je u interesu u momčadi imat nezadovoljnog vozača, samim tim i lošu atmosferu ?
slika
Gogy
Veteran
Veteran
Postovi: 2632
Pridružen/a: 13 vel 2005, 16:29
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Gogy »

Buxer je napisao/la:Jedine dvije momčadi koje su u istom rangu, ove sezone, su Mclaren i Ferrari, sve ostalo je druga liga. Ni Williams ni Renault se neće još dugo oporaviti
Williams neće, ali Renault je druga priča, njih ne podcjenjuj. Tu je još i BMW.
slika
Avatar
Buxer
Test vozač
Test vozač
Postovi: 799
Pridružen/a: 26 kol 2006, 18:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Buxer »

sjubic je napisao/la:
Gogy je napisao/la:Mansell je vozio u Imoli i Španjolskoj.
Da ali ne cijelu sezonu i nije osvojio niti boda.
Da, ali je vozio za McLaren a ti si bio tako formulirao pitanje, ali dobro bar si nešto naučio. Zato sam i napisao da su mu napravili premali bolid, ako i za to trebaš pojašnjenje rado ću ti reći o čemu se radilo. Pa ćemo se svi moći smijati kad svi budemo i kužili o čemu se radi.
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's." - Ayrton Senna, January, 1989

slika
Gogy
Veteran
Veteran
Postovi: 2632
Pridružen/a: 13 vel 2005, 16:29
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Gogy »

Mansell volio puno papat. :lol:
slika
Avatar
Buxer
Test vozač
Test vozač
Postovi: 799
Pridružen/a: 26 kol 2006, 18:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Buxer »

Gogy je napisao/la:
Buxer je napisao/la:Ne kužim samo od kud vam ideja da bi ga Ron nakon toliko godina uopće pustio?
A Ronu je u interesu u momčadi imat nezadovoljnog vozača, samim tim i lošu atmosferu ?
Mislim da je Ron prošao veliku školu dok je imao Sennu i Prosta s tim da je ovdje ipak u malo povoljnijem položaju. Bilo kako bilo, odlazak Hamiltona iz McLarena bi puno više naštetio Hamiltonu nego Mclarenu. Uostalom, jako dobar primjer je Kimi, veliki talent u ne konkurentnom bolidu, 5 godina u ništa. Mislim da će tenzije splasnuti sa prvom pobjedom i da će se stvari posložiti kako trebaju biti. Hamilton će, ako je i malo pameten, ostati uz Alonsa i iz njega izvući maksimum koristi da bi poboljšao samog sebe. Jer koliko god ga mi (oni) hvalili, njegova vožnja u Monaku je bila lošija od Alonsove. Neka još ispeče zanat pa da opet gledamo dva McLarena kotač uz kotač.
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's." - Ayrton Senna, January, 1989

slika
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Gogy je napisao/la:Kod Flavia bi uz kompetitivan auto imao i status No.1. Uopće ne zvuči loše.
Kod Flavija bi u svakom slučaju bio br.1.

Žao mi je što Hamilton ipak nije počeo u Spykeru, da je Dennis napisao kakav (pred)ugovor s njim ako je tako nešto moguće i pustio ga jednu sezonu tamo. Ili po seljački: mali eto ti 2 miliona pa malo tamo vozi, drugu godinu te uzimam. :)

Ovako je Hamilton doveden u McLaren uz bok svjetskog prvaka i na bolid su mu stavili broj 2 (jebga logično zar ne?) i on sve više vidi samo taj broj ne kao znamenku već kao ulogu. Šta će, digla se pompa oko njega, pun je naslovnica i TV emisija, Dođu u Monaco gdje nikad nije izgubio i naravno to se nabijalo na sva zvona, pa najveća šansa, pa je - izgubio (ustvari nije, ali je stvoreno takvo okruženje oko njega).

Taj karakter trkača koji ima, ugled koji stvara, sve mi se to sviđa. Ali nadam se da ga sve ove prilike neće s**bati i vratiti mu se u glavu. Ne bi bio prva zvijezda i ogroman talent koji je nabrzinu izgorio, umjesto da se kroz rovove probio do pozicije gdje mu je mjesto.

BTW, zašto ga stari toliko prati na svakoj utrci? I "prijeti" Dennisu? Da mu nije manager? Ili ga drži za rukicu i priča priče prije utrk...khm, spavanja? :lol:
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Gogy
Veteran
Veteran
Postovi: 2632
Pridružen/a: 13 vel 2005, 16:29
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Gogy »

Just five races into his young career, British rookie Lewis Hamilton is already being linked with a shock switch to Ferrari.

The 22-year-old, after making the most successful start to a debut season in the history of formula one, is now at the centre of the Monaco 'team order' storm.

Hamilton has even been mentioned as the instigator of the pending FIA investigation, after suggesting to reporters last Sunday that he had been ordered to finish second to Fernando Alonso because he is "the number two driver" at McLaren.

But even though team boss Ron Dennis groomed Hamilton through racing's junior classes at huge expense, not to mention the existence of a long term contract (to about 2011), British newspaper The Times said there is now "a raft of speculation" hinting at a future link between Lewis and F1's famous Italian team.

"Paddock wags (are) suggesting that his route to Ferrari is already being 'lawyered', on the assumption that Kimi Raikkonen is shown the door," motor racing correspondent Edward Gorman wrote.

Gorman added that Hamilton's annual salary could potentially rise from about $500,000 in 2007 to up to $40m "or more" with Ferrari.

The rumour is backed by another British newspaper - the Daily Mail - and its claim that Hamilton was unashamedly "angry" in Monaco when it became clear that he was being asked to sacrifice his lead of the drivers' championship and settle for second.
Hahahah...
slika
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Vec je pocela sapunica. Hahaha.
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
SempreGilles
Početnik
Početnik
Postovi: 337
Pridružen/a: 04 svi 2007, 12:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Zagreb, RH

Post Postao/la SempreGilles »

Pretrašno..
vi stvarno vjerujete svemu ovome?

Ako je mali tako prepotenan i bahat da nakon svega što su RD i McM napravili za njega ode u Ferrari--- slobodno!
Polako imam sve lošiji stav o njemu...

Neka, vratite nam Kimija a maknite Lewisa u FIArrari...
Pa da vidimo ćija majka crnu vunu prede... :lol:
slika
Fernando Alonso \The Night Master/
Hungary 03.
Malaysia 05., Bahrain 05., Imola 05., France 05. Nurburgring 05., Germany 05., China 05.
Bahrain 06., Australia 06., Spain 06., Monaco 06., Britain 06., Canada 06., Japan 06.
Malaysia 07., Monaco 07., Nurburgring 07., Monza 07.
Singapore 08.
Odgovori