Formula 1 team - Scuderia Ferrari [F1-75]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Tifosina
Početnik
Početnik
Postovi: 178
Pridružen/a: 16 svi 2006, 15:26
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Nedođija

Post Postao/la Tifosina »

Nadam se da će crveni nastaviti s pobjedama, mada će im to uz Lewisa i Alonsa u ovakvom McLarenu biti teško.
Forza Ferrari!
Moram priznati da iako mi je Kimi oduvijek vrlo simpa, baš zbog svoje flegmatičnosti, Massa mi je nekako draži. :D
Ne prepiri se s budalom- ljudi možda neće
uočiti razliku.
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

ajmo ljudi življe malo pa pala nam je tema u zaborav......nisam to oćekivao........
koliko sam ja skužio na ovom forumu ima dosta ferrarijevaca pa nemožemo dopustiti da nam tema potone u zaborav.........
1982 UCV 1919
Avatar
brainstorm
Test vozač
Test vozač
Postovi: 572
Pridružen/a: 07 srp 2007, 23:03
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Daruvar

Post Postao/la brainstorm »

Ferrari ove sezone ima bolji bolid od Mclarena ali to slabo koristi.
Stay on top but remain from the underground.
Avatar
Tifosina
Početnik
Početnik
Postovi: 178
Pridružen/a: 16 svi 2006, 15:26
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Nedođija

Post Postao/la Tifosina »

Uvjerena sam da će dečki u crvenom dati sve od sebe kako bi se
domogli naslova. :D
Ne prepiri se s budalom- ljudi možda neće
uočiti razliku.
puba
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 378
Pridružen/a: 10 lip 2007, 01:05

Post Postao/la puba »

brainstorm je napisao/la:Ferrari ove sezone ima bolji bolid od Mclarena ali to slabo koristi.
Ferrari je četri puta otkazao Massa, Aus;Engl; ali je završio utrke Kimi Španj; Njemačka oba puta nije završio na želost inaće bi imao puno manji zaostatak!
Malo razmisli prije nego nešto napišeš, ok?
Avatar
brainstorm
Test vozač
Test vozač
Postovi: 572
Pridružen/a: 07 srp 2007, 23:03
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Daruvar

Post Postao/la brainstorm »

puba je napisao/la:
brainstorm je napisao/la:Ferrari ove sezone ima bolji bolid od Mclarena ali to slabo koristi.
Ferrari je četri puta otkazao Massa, Aus;Engl; ali je završio utrke Kimi Španj; Njemačka oba puta nije završio na želost inaće bi imao puno manji zaostatak!
Malo razmisli prije nego nešto napišeš, ok?
To što imaju više problema sa završavanjem utrka je njihov veliki problem. Mclaren je pouzdaniji.
Dok je Schumacher vozio takvih problema nije bilo.
Stay on top but remain from the underground.
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

Gledam sav ovaj marifetluk vezan za aferu krađe dokumenata na relaciji Ferrari-Mclaren.
Ferrari je oštećen, ali Mclaren nije kažnjen. Flavio kaže da bi onda i on rado malo tih Ferrarijevih dokumenata, kad se već to ne kažnjava...Kontam da će sad oni malo neutralniji fanovi stati na Ferrarijevu stranu i ako ništa drugo to je ono dobro proizašlo iz svega toga. Eto nam novih pristalica. :peace:
#BigBalls
puba
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 378
Pridružen/a: 10 lip 2007, 01:05

Post Postao/la puba »

brainstorm je napisao/la:
puba je napisao/la:
brainstorm je napisao/la:Ferrari ove sezone ima bolji bolid od Mclarena ali to slabo koristi.
Ferrari je četri puta otkazao Massa, Aus;Engl; ali je završio utrke Kimi Španj; Njemačka oba puta nije završio na želost inaće bi imao puno manji zaostatak!
Malo razmisli prije nego nešto napišeš, ok?
To što imaju više problema sa završavanjem utrka je njihov veliki problem. Mclaren je pouzdaniji.
Dok je Schumacher vozio takvih problema nije bilo.
Sijeti se prošle godine i Suzuke u odlučujučem trenutku Ferrari je zakazao pa baš i ne stoji ta tvoja konstatacija!
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Post Postao/la Scuderia »

Dr. DJ je napisao/la:ajmo ljudi življe malo pa pala nam je tema u zaborav......nisam to oćekivao........
koliko sam ja skužio na ovom forumu ima dosta ferrarijevaca pa nemožemo dopustiti da nam tema potone u zaborav.........
ma nece ;)
slika
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Post Postao/la One and only »

E da je Ross Brawn tu mnogo toga bi izgledalo drugačije (bolje) za Ferrari. Mislim da bi prioritet momčadi trebao biti da ga vrate bar još koju sezonu.
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

One and only je napisao/la:E da je Ross Brawn tu mnogo toga bi izgledalo drugačije (bolje) za Ferrari. Mislim da bi prioritet momčadi trebao biti da ga vrate bar još koju sezonu.
Vraća se 2008.
#BigBalls
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Post Postao/la One and only »

-Briatore- je napisao/la:
One and only je napisao/la:E da je Ross Brawn tu mnogo toga bi izgledalo drugačije (bolje) za Ferrari. Mislim da bi prioritet momčadi trebao biti da ga vrate bar još koju sezonu.
Vraća se 2008.
Čuo sam i ja to, ali sam isto čuo da nije siguran gdje se vraća :D
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Post Postao/la Scuderia »

One and only je napisao/la:
-Briatore- je napisao/la:
One and only je napisao/la:E da je Ross Brawn tu mnogo toga bi izgledalo drugačije (bolje) za Ferrari. Mislim da bi prioritet momčadi trebao biti da ga vrate bar još koju sezonu.
Vraća se 2008.
Čuo sam i ja to, ali sam isto čuo da nije siguran gdje se vraća :D
ma vratit ce se on u ferrrari ;)
slika
imenjak
Postovi: 37
Pridružen/a: 31 srp 2007, 17:01

Post Postao/la imenjak »

ferari ima brzinu ali nema pouzdanost. proce ko mclaren 2005.
jedan je Alonso
Avatar
Iceman
Postovi: 126
Pridružen/a: 07 kol 2007, 09:45
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Iceman »

imenjak je napisao/la:ferari ima brzinu ali nema pouzdanost. proce ko mclaren 2005.


McLaren je samo malo sporiji ali puno pouzdaniji.
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's.

KIMI je kralj!!!
Avatar
ipenezi3
Početnik
Početnik
Postovi: 179
Pridružen/a: 16 srp 2007, 17:38
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la ipenezi3 »

Iceman je napisao/la:
imenjak je napisao/la:ferari ima brzinu ali nema pouzdanost. proce ko mclaren 2005.


McLaren je samo malo sporiji ali puno pouzdaniji.
Oni su skoro jednako brzi, samo.... kako na kojim stazama. Hmmmm... vidjet ćemo na kraju.
Penza
Avatar
ipenezi3
Početnik
Početnik
Postovi: 179
Pridružen/a: 16 srp 2007, 17:38
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la ipenezi3 »

Iceman je napisao/la:
ipenezi3 je napisao/la:
Iceman je napisao/la:

McLaren je samo malo sporiji ali puno pouzdaniji.
Oni su skoro jednako brzi, samo.... kako na kojim stazama. Hmmmm... vidjet ćemo na kraju.


Samo su malo sporiji ali puno pouzdaniji.
Jedino mi ne ide u glavu, kaj su tak zasrali na šasiji da nemreju pratit auto ispred sebe! :?:
Penza
Avatar
muamert
Test vozač
Test vozač
Postovi: 598
Pridružen/a: 31 srp 2006, 11:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Bosna i Hercegovina

Post Postao/la muamert »

ipenezi3 je napisao/la:
Iceman je napisao/la:
ipenezi3 je napisao/la: Oni su skoro jednako brzi, samo.... kako na kojim stazama. Hmmmm... vidjet ćemo na kraju.


Samo su malo sporiji ali puno pouzdaniji.
Jedino mi ne ide u glavu, kaj su tak zasrali na šasiji da nemreju pratit auto ispred sebe! :?:
Pa svi imaju taj problem, samo neki vise neki manje izrazeno. Najjaci adut Ferrarija je i prije bio motor, tako da je Ferrari pravo hendikepiran ovim ogranicenjem motora na 19000 o/min. Tu treba jos dodati, da je Ferrarijev zracni tunel 2 sedmice ili 2 mjeseca, nisam siguran, bio van pogona. Ali moze se primjetiti da Ferrai svakim danom taj problem sve vise smanjuje, tako da se nadam da ce ako ne do kraja ove sezone, onda iduce biti kao i McM.

Pozdrav
"Aerodynamics are for people who can't build engines." Enzo Ferrari

"Never hate your enemies -- it effects your judgement." The Godfather III

"Now I'm happy and I don't think much about luck. If you work hard, you can get what you want." Kimi Raikkonen
Avatar
ipenezi3
Početnik
Početnik
Postovi: 179
Pridružen/a: 16 srp 2007, 17:38
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la ipenezi3 »

muamert je napisao/la:
ipenezi3 je napisao/la:
Iceman je napisao/la:

Samo su malo sporiji ali puno pouzdaniji.
Jedino mi ne ide u glavu, kaj su tak zasrali na šasiji da nemreju pratit auto ispred sebe! :?:
Pa svi imaju taj problem, samo neki vise neki manje izrazeno. Najjaci adut Ferrarija je i prije bio motor, tako da je Ferrari pravo hendikepiran ovim ogranicenjem motora na 19000 o/min. Tu treba jos dodati, da je Ferrarijev zracni tunel 2 sedmice ili 2 mjeseca, nisam siguran, bio van pogona.

Pozdrav
Ali ovo za pračenje bolida,,,, Ferrari fakat ima najviše problema. Jel to možda zbog one široke njuške?
Penza
Avatar
muamert
Test vozač
Test vozač
Postovi: 598
Pridružen/a: 31 srp 2006, 11:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Bosna i Hercegovina

Post Postao/la muamert »

ipenezi3 je napisao/la:
muamert je napisao/la:
ipenezi3 je napisao/la: Jedino mi ne ide u glavu, kaj su tak zasrali na šasiji da nemreju pratit auto ispred sebe! :?:
Pa svi imaju taj problem, samo neki vise neki manje izrazeno. Najjaci adut Ferrarija je i prije bio motor, tako da je Ferrari pravo hendikepiran ovim ogranicenjem motora na 19000 o/min. Tu treba jos dodati, da je Ferrarijev zracni tunel 2 sedmice ili 2 mjeseca, nisam siguran, bio van pogona.

Pozdrav
Ali ovo za pračenje bolida,,,, Ferrari fakat ima najviše problema. Jel to možda zbog one široke njuške?
Ma nijanse su tu u pitanju, tako da mislim da nije do ''njuske'', milion cinioca utice na to. Da jest, vjerovatno bi to do sada bilo vec rjeseno. Moje misljenje da taj problem nije tako bas jednostavan, da se moze rjesiti samo jednom dizajnerskom intervencijom na nosu auta.

Pozdrav
"Aerodynamics are for people who can't build engines." Enzo Ferrari

"Never hate your enemies -- it effects your judgement." The Godfather III

"Now I'm happy and I don't think much about luck. If you work hard, you can get what you want." Kimi Raikkonen
cybermac
Postovi: 30
Pridružen/a: 25 ruj 2007, 01:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: ferrari

Post Postao/la cybermac »

Ferari bi ove godine bio neuhvatljiv, na stazi i u trci i za pol , da se nije dogodila
ona spijunaza.
Jer budimo realni oni su spremili bolid za 2007. god. jako dobro.
Pa odmah vidis da nakon svih onih tajni, koje su prenesene u McLaren oni su
jos uvijek u borbi za naslov prvaka. McLaren je znao tocno u kojem ce krugu ici
ko u box od Ferarija,a di je tu jos sva aerodinamika ,motor i neke nama sitne stvari a njima
pobijeda.Ja sam definitivno uvijeren da se nije desila ova stvar izmedju ove dvi momcadi,Ferari pobjedjuje ovo godisnje prvenstvo.
Avatar
goran007
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 916
Pridružen/a: 03 svi 2006, 16:37

Post Postao/la goran007 »

cybermac je napisao/la:Ferari bi ove godine bio neuhvatljiv, na stazi i u trci i za pol , da se nije dogodila
ona spijunaza.
Jer budimo realni oni su spremili bolid za 2007. god. jako dobro.
Pa odmah vidis da nakon svih onih tajni, koje su prenesene u McLaren oni su
jos uvijek u borbi za naslov prvaka. McLaren je znao tocno u kojem ce krugu ici
ko u box od Ferarija,a di je tu jos sva aerodinamika ,motor i neke nama sitne stvari a njima
pobijeda.Ja sam definitivno uvijeren da se nije desila ova stvar izmedju ove dvi momcadi,Ferari pobjedjuje ovo godisnje prvenstvo.
to ti je vec potpuno isfurano...pogotovo kaj nije dokazano da je,nego da je mogo...uglavnom,"Baron je pricao posle da je špil bio star..."..znas to...ko gubi se ljuti...ti tu ispred monitora zbilja znas kak su oni spremili bolid...obicna naklapanja da se malo zakuha na forumu
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Post Postao/la One and only »

goran007 je napisao/la:
cybermac je napisao/la:Ferari bi ove godine bio neuhvatljiv, na stazi i u trci i za pol , da se nije dogodila
ona spijunaza.
Jer budimo realni oni su spremili bolid za 2007. god. jako dobro.
Pa odmah vidis da nakon svih onih tajni, koje su prenesene u McLaren oni su
jos uvijek u borbi za naslov prvaka. McLaren je znao tocno u kojem ce krugu ici
ko u box od Ferarija,a di je tu jos sva aerodinamika ,motor i neke nama sitne stvari a njima
pobijeda.Ja sam definitivno uvijeren da se nije desila ova stvar izmedju ove dvi momcadi,Ferari pobjedjuje ovo godisnje prvenstvo.
to ti je vec potpuno isfurano...pogotovo kaj nije dokazano da je,nego da je mogo...uglavnom,"Baron je pricao posle da je špil bio star..."..znas to...ko gubi se ljuti...ti tu ispred monitora zbilja znas kak su oni spremili bolid...obicna naklapanja da se malo zakuha na forumu
Gorane zar stvarno misliš da je potrebno obazirati se na ovako neozbiljne postove?
Ignorišimo ih i sami će otići :D
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Avatar
goran007
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 916
Pridružen/a: 03 svi 2006, 16:37

Post Postao/la goran007 »

One and only je napisao/la:
goran007 je napisao/la:
cybermac je napisao/la:Ferari bi ove godine bio neuhvatljiv, na stazi i u trci i za pol , da se nije dogodila
ona spijunaza.
Jer budimo realni oni su spremili bolid za 2007. god. jako dobro.
Pa odmah vidis da nakon svih onih tajni, koje su prenesene u McLaren oni su
jos uvijek u borbi za naslov prvaka. McLaren je znao tocno u kojem ce krugu ici
ko u box od Ferarija,a di je tu jos sva aerodinamika ,motor i neke nama sitne stvari a njima
pobijeda.Ja sam definitivno uvijeren da se nije desila ova stvar izmedju ove dvi momcadi,Ferari pobjedjuje ovo godisnje prvenstvo.
to ti je vec potpuno isfurano...pogotovo kaj nije dokazano da je,nego da je mogo...uglavnom,"Baron je pricao posle da je špil bio star..."..znas to...ko gubi se ljuti...ti tu ispred monitora zbilja znas kak su oni spremili bolid...obicna naklapanja da se malo zakuha na forumu
Gorane zar stvarno misliš da je potrebno obazirati se na ovako neozbiljne postove?
Ignorišimo ih i sami će otići :D
znam da nije,al ponekad refleksno otipkam odgovor i time samom sebi stvorim komplikacije jer moram ulaziti u rasprave koje nemaju ni glave ni repa :!:
Avatar
muamert
Test vozač
Test vozač
Postovi: 598
Pridružen/a: 31 srp 2006, 11:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Bosna i Hercegovina

Post Postao/la muamert »

Mislim da je forum mjesto gdje svako moze iznjeti svoje misljenje, zato ne shvacam zasto odmah kolegu izbacujete iz takta. To ono ti si glup mi smo pametni. U pravu ste kad kazete da nije nista dokazano, ali takodje nije dokazano da se nista nije koristilo... Ovo navodim kao primjer. Jednostavno kvarite znacenje foruma.

Pozdrav
"Aerodynamics are for people who can't build engines." Enzo Ferrari

"Never hate your enemies -- it effects your judgement." The Godfather III

"Now I'm happy and I don't think much about luck. If you work hard, you can get what you want." Kimi Raikkonen
Odgovori