Formula 1 team - Scuderia Ferrari [F1-75]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Post Postao/la One and only »

muamert je napisao/la:Mislim da je forum mjesto gdje svako moze iznjeti svoje misljenje, zato ne shvacam zasto odmah kolegu izbacujete iz takta. To ono ti si glup mi smo pametni. U pravu ste kad kazete da nije nista dokazano, ali takodje nije dokazano da se nista nije koristilo... Ovo navodim kao primjer. Jednostavno kvarite znacenje foruma.

Pozdrav
Na forumu svatko može napisati šta god hoće (ukoliko nije protivno pravilima). Samo ja ne želim da vodim rasprave sa tipovima iz čijih postova se može isčitati neozbiljnost. I mislim da je najbolje da se pojedini postovi ignorišu da se ne bi bezveze flejmalo.
Konstruktivna rasprava prije svega (a to znači činjenice i zdrav razum).
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Avatar
Buxer
Test vozač
Test vozač
Postovi: 799
Pridružen/a: 26 kol 2006, 18:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Buxer »

cybermac je napisao/la:Ferari bi ove godine bio neuhvatljiv, na stazi i u trci i za pol , da se nije dogodila
ona spijunaza.
Jer budimo realni oni su spremili bolid za 2007. god. jako dobro.

Pa odmah vidis da nakon svih onih tajni, koje su prenesene u McLaren oni su
jos uvijek u borbi za naslov prvaka. McLaren je znao tocno u kojem ce krugu ici
ko u box od Ferarija,a di je tu jos sva aerodinamika ,motor i neke nama sitne stvari a njima
pobijeda.Ja sam definitivno uvijeren da se nije desila ova stvar izmedju ove dvi momcadi,Ferari pobjedjuje ovo godisnje prvenstvo.
Točno, bili bi najbrži jer su imali ilegalan bolid. A nije isključeno da još uvijek imaju ilegalan bolid (hint-treći amortizer-aktivni ovjes).
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's." - Ayrton Senna, January, 1989

slika
Avatar
muamert
Test vozač
Test vozač
Postovi: 598
Pridružen/a: 31 srp 2006, 11:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Bosna i Hercegovina

Post Postao/la muamert »

One and only je napisao/la:
muamert je napisao/la:Mislim da je forum mjesto gdje svako moze iznjeti svoje misljenje, zato ne shvacam zasto odmah kolegu izbacujete iz takta. To ono ti si glup mi smo pametni. U pravu ste kad kazete da nije nista dokazano, ali takodje nije dokazano da se nista nije koristilo... Ovo navodim kao primjer. Jednostavno kvarite znacenje foruma.

Pozdrav
Na forumu svatko može napisati šta god hoće (ukoliko nije protivno pravilima). Samo ja ne želim da vodim rasprave sa tipovima iz čijih postova se može isčitati neozbiljnost. I mislim da je najbolje da se pojedini postovi ignorišu da se ne bi bezveze flejmalo.
Konstruktivna rasprava prije svega (a to znači činjenice i zdrav razum).
Cim odgovoras na takav jedan post, post koji ti smatras neozbiljnim, znaci bunis se protiv necijeg misljenja, zelis tu osobu uvjeriti u svoje i to je neproduktivna rasprava. Zato ako neko nesto kaze sto ti se ne svidja nemoras mu to reci nego se jednostavno nemoj obazirati, a imaju moderatori koji ce procjeniti dali je post flame ili ne i na osnovu toga odluciti dali da ga brisu ili ne. To im je posao.

Pozdrav
"Aerodynamics are for people who can't build engines." Enzo Ferrari

"Never hate your enemies -- it effects your judgement." The Godfather III

"Now I'm happy and I don't think much about luck. If you work hard, you can get what you want." Kimi Raikkonen
cybermac
Postovi: 30
Pridružen/a: 25 ruj 2007, 01:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: ferrari

Post Postao/la cybermac »

Gorane zar stvarno misliš da je potrebno obazirati se na ovako neozbiljne postove?
Ignorišimo ih i sami će otići :D[/quote]

Izvinjavam se ! Stvarno sam mislio da je ovo forum a ne ruganje !
Mislio sam da svatko ima pravo na svoje misljenje ali ocito nije tako.
[-X
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Post Postao/la One and only »

Svak ima pravo na svoje mišljenje i ja ti ne branim da pišeš. Samo sam napomenuo kolegu forumaša Gorana da se ne prima na taj post, da se ne bi tema bezveze flejmala, jer, iskreno, po mom mišljenju taj post nema veze sa stvarnošću. Ovo ti govorim kao navijač Ferrarija.
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Post Postao/la Kenny »

Nakon nekoliko mjeseci pregovaranja, predsjednik A1GP serije Tony Teixeira jutros je službeno potvrdio da će Ferrari od sljedeće sezone dizajnirati šasije i isporučivati motore svim natjecateljima u A1GP-u. Ugovor vrijedi do 2014.

"Partnerstvo sa svjetskom organizacijom poput Ferrarija će A1GP pozicionirati među najznačajnije motosportske serije na svijetu." rekao je Teixeira.

Ferrari će tako od sljedeće sezone dizajnirati i izrađivati motore za A1GP seriju. Iako će u Maranellu dizajnirati i šasije, čini se da će ih proizvoditi netko drugi, najvjerojatnije Dallara.

Uz to, radilo se i na komercijalnim aspektima, tako da će svi suveniri i licencirani proizvodi iz A1GP serije obvezatno koristiti i frazu "Powered by Ferrari".
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
FICHO
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1257
Pridružen/a: 10 ožu 2006, 10:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari Marlboro
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la FICHO »

Čestitke svim Tifosima!!!
Urnebesna sezona je iza nas. Pravda je zadovoljena. Oba naslova u Ferrari. slika
Sljedeće sezone se vraća Ross Brawn tako da Ferrari očekujem još jači.

slika FORZAAA!!! slika
slika
>>>>>>>>>>> Forza Ferrari! ~ Sempre Ferrari! <<<<<<<<<<
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Post Postao/la Scuderia »

nakon 3 godine cekanja evo oba naslova...........
slika
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Cestitam svim navijacima Ferrarija na povratku broja 1 na nos bolida. U neku ruku i ja slavim s vama. :zivili:
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
_Egon_
Postovi: 3
Pridružen/a: 21 lis 2007, 22:18
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Ogulin

Post Postao/la _Egon_ »

Forzza Ferrari :amen:
Kimi Raikkonen - svjetski prvak !!!
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

p@rtibrejker je napisao/la:Cestitam svim navijacima Ferrarija na povratku broja 1 na nos bolida. U neku ruku i ja slavim s vama. :zivili:
lijepo od tebe,hvala na čestitkama(barem kaj se mene tiče). i bome je lijepo opet imat broj jedan,posebno u sezoni kada je otišao schumacher,kada je na pooičetku mclaren krenuo tako jako,da su i najjači gubili vjeru...al mi prvaci!!!!!
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

Dvostruki naslov ove sezone!!!!

Može li bolje!!!

Čestitke Kimiju i Massi na odlićnoj sezoni!!!

FORZA FERRARI!!!
1982 UCV 1919
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

ja se samo nadam za iduću sezonu da će ipak vratiti michaela schumachera u boks pa i da njega gledamo malo...ipak nakon toliko godina nije jednostavno biti bez njega
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
muamert
Test vozač
Test vozač
Postovi: 598
Pridružen/a: 31 srp 2006, 11:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Bosna i Hercegovina

Post Postao/la muamert »

schuey je napisao/la:ja se samo nadam za iduću sezonu da će ipak vratiti michaela schumachera u boks pa i da njega gledamo malo...ipak nakon toliko godina nije jednostavno biti bez njega
Potpisujem. Ja mislim da Schumi jos nije dao sve sto je moga Ferrariju. Zelim njega i Brawna u boksu.

Pozdrav
"Aerodynamics are for people who can't build engines." Enzo Ferrari

"Never hate your enemies -- it effects your judgement." The Godfather III

"Now I'm happy and I don't think much about luck. If you work hard, you can get what you want." Kimi Raikkonen
Avatar
Nicole
Postovi: 35
Pridružen/a: 07 kol 2007, 19:24

Post Postao/la Nicole »

Kimiju čestitke!!!

Još ću samo reći: SVAKA ČAST MASSI!!! :thumbup: Odradio je vraški timski posao.. SVAKA ČAST!!!
Takvog timskog bi svatko poželio.. :D
250 km/h - koji feeling!!!
Avatar
nikolaa
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1131
Pridružen/a: 18 lis 2007, 18:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: FERRARI

Post Postao/la nikolaa »

Svaka cast Kimi!!!
Massa je zasluzio titulu za najboljeg timskog kolegu u F1 sezone 2007!
Svidja mi se njegova lojalnost i nacin na koji razmislja.Veli,kad vec ja nemam sansu za titulu pomoci cu timskom kolegi koji ima tu sansu.

Mogu samo misliti kako je Montezemolu i Todtu posle trke u Brazilu.Poslije 3 godine stize na Ferrarijev nos broj 1.
Tek se sada nakon ove posljednje tri trke vidi zasto je Todt toliko insistirao na dovodjenju Kimija Raikkonena,a ne Fernanda Alonsa(iako su zato postojale mogucnosti zime 2006-te-pred pocetak sezone).

Drago mi je sto je bas Kimi osvojio naslov.Dosao je u Ferrari,presao na Bridgestonke nakon cega je slijedio dug period prilagodbe.Nakon toga Kimi Raikkonen u svojoj prvoj sezoni u Ferrariju odnosi titulu sampiona.

Svaka cast Kimi!Nisi se nikada predao i zbog toga me podsjecas na Michaela Schumachera koji je iako nemoguce izvlacio posljednji atom snage i brzine iz svog bolida.
Kimi je dostojna zamjena za Michaela.

;)
Avatar
zborzic@htnet-dsl
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 919
Pridružen/a: 08 ruj 2007, 22:59
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Eau Rouge

Post Postao/la zborzic@htnet-dsl »

Jedva čekam tu sljedću sezonu da vidim na kimijevom bolidu broj 1.nadam se.
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

ljudi moja sestra i zet su osli na medeni mjesec u italiju i trenutno su galleriji ferrari tako da cu staviti nekih slika kad se vrate!!!! iako sam teski mclarenovac volio bih da sam tamo galleriji najveće f1 momcadi ikada
McLaren u <3
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

slika
slikaslika
slikaslikaslikaslikaslikaslika
slikaslikaslikaslikaslikaslika
slika
evo kao sto sam obecao evo slika
McLaren u <3
Avatar
tvojnov2
Početnik
Početnik
Postovi: 218
Pridružen/a: 18 srp 2007, 00:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Gazdu
Lokacija: Sesvete

Post Postao/la tvojnov2 »

Svaka cast svima u ferrariu od mehanicara do vozaca.Svi su odradili vraski dobar posao.Svaka cast Kimi tebi!!!Odradio si odlicnu sezonu i apsolutno zasluzeno odnio naslov 8)
Velike cestitke i massi koji se pokazao,kad ne vec kao vozac za naslov,onda kao vraski dobar timski kolega.Po meni najbolji timski kolega ove sezone i jedan od boljih posljednjih sezona.E jos da se i schumi i brawn vrate iduce sezone bila bi to bajka

P.S.Odlicne fotke Mclewis pokusaj ih nabavit jos
Go reds!!!!!! Go Schumi!!!
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

tvojnov2 je napisao/la:Svaka cast svima u ferrariu od mehanicara do vozaca.Svi su odradili vraski dobar posao.Svaka cast Kimi tebi!!!Odradio si odlicnu sezonu i apsolutno zasluzeno odnio naslov 8)
Velike cestitke i massi koji se pokazao,kad ne vec kao vozac za naslov,onda kao vraski dobar timski kolega.Po meni najbolji timski kolega ove sezone i jedan od boljih posljednjih sezona.E jos da se i schumi i brawn vrate iduce sezone bila bi to bajka

P.S.Odlicne fotke Mclewis pokusaj ih nabavit jos
imam ja toga... to mi je sestra slikala u galleriji ferrari
McLaren u <3
Michael_Schumacher
Početnik
Početnik
Postovi: 183
Pridružen/a: 04 ožu 2006, 19:56
Navijam za: Nikoga
Lokacija: okolica Zagreba

Post Postao/la Michael_Schumacher »

jel postoji mogućnost slanja cd-a s slikama poštom?
slika
slika
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

Michael_Schumacher je napisao/la:jel postoji mogućnost slanja cd-a s slikama poštom?
a cuj ako das malo reputacije sve se moze! :D
salim se posalji adresu!
McLaren u <3
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Evo vam Ferraristi malo kvalitetnih slika iz Brazila ;)

http://rapidshare.com/files/64270297/fe ... mpions.rar
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
gattuso87
Početnik
Početnik
Postovi: 348
Pridružen/a: 11 lip 2007, 11:26
Ja sam: Vozač
Navijam za: Jarna Trullija i Ferrari
Lokacija: PMF

Post Postao/la gattuso87 »

tex je napisao/la:potvrđeno je iz ferrarija da budu napravili novi bolid do 14 siječnja, kad će prve svoje krugove napraviti na jerezu u španjolskoj. i potvrđeno da će testirati dvije šasije novog blida

link
koj sam ja budala -pročital sam 'na jezeru' umjesto na 'herezu'... :D
BRAVO JARNO!
Odgovori