Formula 1 team - Williams Racing [FW44]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Formula 1 team - William$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la Kenny »

Čuj da je super dobar auto sigurno nije, ali da imaju bolje vozače mislim da bi bili dosta bolji, imak da neko poput Masse vozi taj auto imao bi bolja vremena i mogo bi uputit inžinjere bolje od ove dvojce di da poprave auto
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - William$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la Cuky »

Imao je i McLaren prošlih godina super vozače: Alonso, Button, Vandoorne... pa uz loš bolid i lošu PU nisu mogli ništa
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Formula 1 team - William$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la Kenny »

Slažem se, ali ako je Massa brži sekundu od Trolla onda znači da ovaj auto može ić 1 sekundu brže
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - William$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la Cuky »

to je jako loša usporedba... recimo da ovaj auto više odgovara $trollu nego Massi... onda je Massa možda samo neznatno brži ili čak sporiji. Uostalom, iako je Massa u vrhuncu karijere bio stvarno solidan vozač on sigurno nije toliko dobar da bi ovu kantu od bolida koju Williams trenutno ima dovukao do boljih rezultata.

Uostalom, Ericsson je po svima ovdje samo zbog novaca, praktički predmet sprdnje od kad je došao u F1... pa je eto on Saubera koji je tu negdje sa Williamsom dovukao do bodova. Je li on stvarno tako dobar vozač ili je ipak Sauber napravio bolji posao?
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Formula 1 team - William$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la pospani gad »

Cuky je napisao/la: 18 tra 2018, 21:53 A tko im je kriv da nemaju više love?
Na kraju 2004. izgubili su oba vozača i doveli, barem u to vrijeme, daleko lošije zamjene. 2005. su se posvađali sa BMW-om, ostali bez njihovih motora, bez njihovih novaca i podrške. Plus, napustili ih neki sponzori koji su pratili BMW... pa su godinama srljali između Coswortha, Toyote, Coswortha i na kraju Renaulta prije hibridne ere. I na kraju ostali na dva vozača kojima više pristaje voziti u F2 nego u momčadi poput Williamsa. Da ne govorim kako je BMW nakon što su se razišli imao bolje rezultate od Williamsa samo potvrđujući razlog svađe, a to su bile tvrdnje BMW-a da Williamsova šasija ne može u performansama pratiti njihov motor.
Trenutno me ne zanima Cuky / Kenny rasprava,..... ali ovo treba prokomentirati.

Mark Webber i Nick Heidfield DALEKO lošije zamjene? Od Ralfa Schumachea i Juan Pabla Montoye!? #-o #-o
OK, biti ću objektivan i realan: Juan Pablo Montoya je od ovog četverca bio materijal za F1 svjetskog prvaka. Ostala trojica: ne.

Mark Webber je 2009. i 2010. imao priliku uzeti F1 vozačko prvenstvo, ali to je bilo više zbog dobrog Red Bull bolida, a ne zbog njega samoga.

Po meni, Ralf, Mark i Nick su u istom rangu.

Nick Heidfield je bio lik koji je obećavao. Ta prilika iz 2005. sa Williams BMW je trebala dokazati da ima sve ono o čemu se pričalo za njega i zbog čega ga je Alain Prost uzeo u svoju ekipu - ali Nick Heidfield nije opravdao očekivanja..... za 2005.-u. E, sad da li je to bilo zbog sve lošijeg odnosa BMW-a i Williams ekipe - da li je to utjecalo na sam bolid?
Uglavnom i Mark Webber je tu podbacio - očekivanja su bila velika..... za 2005.-u.

A Williams? Od tada, po meni.... sve je silazna putanja za ove legende.... sve do sadašnjice.... i vidimo da to vodi u propast. Baš kao što su nekada slavne F1 ekipe Tyrrell, Brabham, Lotus okončale / završile svoje F1 postojanje..... na toj SIGURNOJ putanji je i Williams F1 ekipa.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Formula 1 team - William$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la Kenny »

Cuky je napisao/la: 20 tra 2018, 22:08 to je jako loša usporedba... recimo da ovaj auto više odgovara $trollu nego Massi... onda je Massa možda samo neznatno brži ili čak sporiji. Uostalom, iako je Massa u vrhuncu karijere bio stvarno solidan vozač on sigurno nije toliko dobar da bi ovu kantu od bolida koju Williams trenutno ima dovukao do boljih rezultata.
Jednostavno smatram da bi Massa bio puno brži i da njgov Williams nebi bio tako spor
Cuky je napisao/la: 20 tra 2018, 22:08Uostalom, Ericsson je po svima ovdje samo zbog novaca, praktički predmet sprdnje od kad je došao u F1... pa je eto on Saubera koji je tu negdje sa Williamsom dovukao do bodova. Je li on stvarno tako dobar vozač ili je ipak Sauber napravio bolji posao?
Nije Ericsson tako dobar vozač, ali je bolji od ove dvojce u Williamsu i slažem se da Williams nije napravio dobar posao ove zime, ako hoće napredovat u toj F1 moraju se trgnit, probat nać nekog da radi motore za njih, ako budu nešto jednostavniji od ovih sad možda se i uspije 2021 pronać nekog
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - William$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la F1NAC »

Sorry ali ni massa nebi napravio nesto korisnog. Stvar je u tome da su isli radot totalno novi koncept i tu su se pogubili. Nije jednostavno nakeljit samo Ferrari-esque sidepodove i ocekivat da je to caka koja daje ogromnu prednost.(ne kazem da je to jedini novitet) Pogledaj samo onboard strolla. Svaki medium speed zavoj = kako bi rekli snap oversteer. Auto je kanturina. Zasad gori od onog iz 2013.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Formula 1 team - William$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la Kenny »

F1NAC je napisao/la: 20 tra 2018, 23:59 Sorry ali ni massa nebi napravio nesto korisnog. Stvar je u tome da su isli radot totalno novi koncept i tu su se pogubili. Nije jednostavno nakeljit samo Ferrari-esque sidepodove i ocekivat da je to caka koja daje ogromnu prednost.(ne kazem da je to jedini novitet) Pogledaj samo onboard strolla. Svaki medium speed zavoj = kako bi rekli snap oversteer. Auto je kanturina. Zasad gori od onog iz 2013.
Nekažem ja da je jednostavno kopirat nešto, ni da je ovaj Williams zvjer nego da je bolji nego što izgleda, pogledaj onboard prošle sezone i vidit ćeš da jei tada Troll imao puno kviše korekcija nego Massa i zato kažem da bi sa nekim normalnim vozačem auto bio puno brži

Evo i Massa priča da su im problem vozači https://www.motorsport.com/f1/news/mass ... t-1028027/
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Formula 1 team - William$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la zonelsk »

Kenny je napisao/la: 21 tra 2018, 13:35
F1NAC je napisao/la: 20 tra 2018, 23:59 Sorry ali ni massa nebi napravio nesto korisnog. Stvar je u tome da su isli radot totalno novi koncept i tu su se pogubili. Nije jednostavno nakeljit samo Ferrari-esque sidepodove i ocekivat da je to caka koja daje ogromnu prednost.(ne kazem da je to jedini novitet) Pogledaj samo onboard strolla. Svaki medium speed zavoj = kako bi rekli snap oversteer. Auto je kanturina. Zasad gori od onog iz 2013.
Nekažem ja da je jednostavno kopirat nešto, ni da je ovaj Williams zvjer nego da je bolji nego što izgleda, pogledaj onboard prošle sezone i vidit ćeš da jei tada Troll imao puno kviše korekcija nego Massa i zato kažem da bi sa nekim normalnim vozačem auto bio puno brži

Evo i Massa priča da su im problem vozači https://www.motorsport.com/f1/news/mass ... t-1028027/
Kolko bi bio bolji? Sekundu, dvije?
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Formula 1 team - William$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la Kenny »

zonelsk je napisao/la: 21 tra 2018, 14:13
Kenny je napisao/la: 21 tra 2018, 13:35
F1NAC je napisao/la: 20 tra 2018, 23:59 Sorry ali ni massa nebi napravio nesto korisnog. Stvar je u tome da su isli radot totalno novi koncept i tu su se pogubili. Nije jednostavno nakeljit samo Ferrari-esque sidepodove i ocekivat da je to caka koja daje ogromnu prednost.(ne kazem da je to jedini novitet) Pogledaj samo onboard strolla. Svaki medium speed zavoj = kako bi rekli snap oversteer. Auto je kanturina. Zasad gori od onog iz 2013.
Nekažem ja da je jednostavno kopirat nešto, ni da je ovaj Williams zvjer nego da je bolji nego što izgleda, pogledaj onboard prošle sezone i vidit ćeš da jei tada Troll imao puno kviše korekcija nego Massa i zato kažem da bi sa nekim normalnim vozačem auto bio puno brži

Evo i Massa priča da su im problem vozači https://www.motorsport.com/f1/news/mass ... t-1028027/
Kolko bi bio bolji? Sekundu, dvije?
Odakle da to znam? :roll: znao je Massa bit brži 1-2sekunde
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - William$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la Cuky »

Statistika kaže da Massa nije bio baš toliko bolji
http://grandprixrankings.com/comparison ... ce-stroll/

Stroll je imao rezultat u top 5, Massa nije. Stroll je imao podij, Massa nije. Stroll je imao start iz prvog reda, Massa nije. Massa je imao bolju prosječnu startnu poziciju, i bolju prosječnu završnu poziciju u utrci, no Stroll je imao puno bolji napredak između startne pozicije i pozicije u cilju...
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Formula 1 team - William$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la zonelsk »

Kenny je napisao/la: 21 tra 2018, 15:30
zonelsk je napisao/la: 21 tra 2018, 14:13
Kenny je napisao/la: 21 tra 2018, 13:35

Nekažem ja da je jednostavno kopirat nešto, ni da je ovaj Williams zvjer nego da je bolji nego što izgleda, pogledaj onboard prošle sezone i vidit ćeš da jei tada Troll imao puno kviše korekcija nego Massa i zato kažem da bi sa nekim normalnim vozačem auto bio puno brži

Evo i Massa priča da su im problem vozači https://www.motorsport.com/f1/news/mass ... t-1028027/
Kolko bi bio bolji? Sekundu, dvije?
Odakle da to znam? :roll: znao je Massa bit brži 1-2sekunde
Pa s obzirom da znas da je bolid brzi nego sto to vozaci pokazuju, pretpostavio sam da znas i kolko brzi pa da mozemo napravitk usporedbe sa drugim momčadima. A i reci Paddy ju da je u krivu i da je zapravo bolid dobar. Samo treba Massu ili Kubicu unutra.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Formula 1 team - William$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la speedy56 »

Ajde da govorimo o Hamiltonu, Vettelu, Alonsu ili kome god već kaj mogu izvući neke više iz bolida.
Massa je uvijek bio tolko dobar kolko je bio bolid, a ak mu bolid nije pasao ili je imao čudan balans ili bilo kaj, onda niti to.
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Formula 1 team - William$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la Kenny »

Ali opet uspoređujem Massu sa Trollom
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Formula 1 team - William$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la zonelsk »

Kenny je napisao/la: 21 tra 2018, 21:34 Ali opet uspoređujem Massu sa Trollom
Troll je bio na podiju prosle godine...
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - William$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la F1NAC »

Bio bi i Massa da mu nije crkao amortizer ;)

Anyway, po AMuSu glavni razlog zbog kojeg Williams ima problema sa stražnjicom leži u konceptu hlađenja. Čini se da je Paddy Lowe pokušao izvesti ono što radi i Mercedes. Samo naravno ,manjak resursa u R&D nebi me čudilo da ga pola ljudi tamo nije razumjelo. Uglavnom zbog toga moraju otvarat zadnjicu(difuzor onda gubi na preformansama) i vrtit PU u konzervativnijem modu. Spominje se da ako riješe taj problem da mogu bit 8 desetinki brži. Čak se spominje da je ćaća Lawrence otišao do Wolffa tražit pomoć

Complicated cooling concept

The combination of a heat exchanger in the chassis and a mix of oil and water coolers is more compact and lighter than the classic design used by customers Williams and Force India. But the Mercedes concept is complicated. The biggest problem is balancing the temperatures for the individual components that need to be cooled. One unit needs more, the other less cooling.

Apparently, Williams made a mistake while copying. Under the cover it gets too hot. That's why it has to be opened now. And that costs downforce, especially in the rear. Paddy Lowe said that you have to solve the deficits of the car in several steps.

After a long discussion between Mercedes team boss Toto Wolff and Lawrence Stroll, the father of Lance Stroll, were immediately rumors in the paddock, Williams looking for support at Mercedes. An engineer tells us, "If we solve the cooling problem, we'll gain 8 tenths in one fell swoop."
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Formula 1 team - William$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la pospani gad »

zonelsk je napisao/la: 21 tra 2018, 21:48
Kenny je napisao/la: 21 tra 2018, 21:34 Ali opet uspoređujem Massu sa Trollom
Troll je bio na podiju prosle godine...
Felipe Massa bi uzeo pobjedu na prošlogodišnjoj VN Azerbajdžana bez jbm-ti, da nije imao kvar na bolidu. Po meni i vozači Force Indije bi bili na podiju.... da nisu zeznuli stvar.
Stroll je završio treći, nakon što je u posljednjim millimetrima startno-ciljne ravnine izgubio drugo mjesto.

Sve u svemu, dojma sam da je Sirotkin bolji vozač od Strolla - ako se to u ovim okolnostima uz loš bolid + pay driveri može uopće uspoređivati?

P.S. Da hoće ovogodišnja VN A. biti bar 50% zanimljiva kao prošlogodišnja..... :driver:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - William$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la Cuky »

Pa stroll je izgubio pobjedu drugo mjesto jer ga je na najduljem pravcu u F1 kalendaru Mercedes, koji je najbrži na pravcu, uz pomoć slipa i DRS-a pretekao. Nije baš da bi se bilo koji drugi vozač u toj situaciji uspio obraniti. Držiš nogu pritisnutu na gas do kraja, trudiš se ići najkraćom putanjom i po mogućnosti bez korekcija volanom kako nebi slučajno izgubio koju tisućinku. To što ovaj iza ima najbrži bolid, uz to još i "party" mod za kvale i pretjecanja te mogućnost korištenja DRS-a je ipak malo preveliki zalogaj za obranu.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Formula 1 team - William$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la pospani gad »

Cuky je napisao/la: 22 tra 2018, 12:38 Pa stroll je izgubio pobjedu drugo mjesto jer ga je na najduljem pravcu u F1 kalendaru Mercedes, koji je najbrži na pravcu, uz pomoć slipa i DRS-a pretekao. Nije baš da bi se bilo koji drugi vozač u toj situaciji uspio obraniti. Držiš nogu pritisnutu na gas do kraja, trudiš se ići najkraćom putanjom i po mogućnosti bez korekcija volanom kako nebi slučajno izgubio koju tisućinku. To što ovaj iza ima najbrži bolid, uz to još i "party" mod za kvale i pretjecanja te mogućnost korištenja DRS-a je ipak malo preveliki zalogaj za obranu.
Mislim da je Stroll puno prije, kroz par krugova ranije izgubio drugo mjesto ( pobjedu?! )..... Bottas ga je samo dokusurio / smirio na startno-ciljnoj ravnini prije mahanja pobjedničkom zastavom.

Bottas ga je nije uspio preći u prethodnom krugu na toj ravnini, jer je Stroll još kako - tako držao prednost. Ne sjećam se koliko, ali mislim da je Stroll nekoliko krugova držao drugo mjesto, i gubio prednost?

"Party" mode i ostalo su samo bili argumneti / alatke, da Bottas lako dotuče neiskusnog protivnika.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - William$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la Cuky »

Kenny je napisao/la: 21 tra 2018, 13:35Evo i Massa priča da su im problem vozači https://www.motorsport.com/f1/news/mass ... t-1028027/
To kod Masse je čini mi se stvar ljubomore. Je li u pravu ili nije, u to neću ulaziti. No Massa je htio voziti i ove godine, al mu iz Willamsa nisu davali ni potvrdne ni negativne odgovore, pa mu je dop**dilo čekati i otišao je u mirovinu
https://wtf1.com/post/massa-thinks-will ... er-choice/
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Formula 1 team - William$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la Scuderia »

Zbilja osvojili bodove.
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - William$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la Cuky »

Tata Stroll predlaže Williamsu da ide putem Haasa i kupi što god je dozvoljeno od djelova od Mercedesa
https://www.racefans.net/2018/05/03/str ... -mercedes/
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - William$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la F1NAC »

Umjesto da se bave razvojem bolida vraćaju se na staru utrku. Uložili su protest na odluku vezano za Sirotkina. Također traže od suca da opet pogledaju situaciju Magnussen - Gasly, Sirotkin - Perez (gdje su donesene odluke i kaznilo se vozače) i Raikkonen - Ocon.

Također traže da se pregleda Alonsov prvi krug, odnosno radnje koje je poduzimao (kratio zavoje itd )
Odluka bi trebala bit za sat vremena cca
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la Cuky »

na što je ta momčad spala... užas

Pogotovo što ne kužim što mogu dobiti promjenom odluke u odnosu na Sirotkina koji nije ni 1. krug završio...
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la zonelsk »

Cuky je napisao/la: 08 svi 2018, 10:34 na što je ta momčad spala... užas

Pogotovo što ne kužim što mogu dobiti promjenom odluke u odnosu na Sirotkina koji nije ni 1. krug završio...
Ne muci njih Baku, muci ih Španjolska za koju ima 3 place grid penalty zbog Bakua, i zbog toga se zale.
I like to race, not to do laps alone.
Odgovori