Sebastian Vettel [#5]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la F1NAC »

A sto ste se ulovili za to. Mislio sam na gresku kad je kocio u T9 ja mislim da je i onda je izgubio nekoliko krugova na ganjanje zaostatka

BUMP:

Za razliku kada su protiv njega govorili Alonso, Hamilton... da su sva prvenstva osvojena isključivo zahvaljujući Neweyu, Vettel ne pokušava diskreditirati konkuretna tijekom njegove dominacije

"I think probably if you look at qualifying carefully, I try to do so last night. It's fair to say they were quick in Q1, quicker than us, Lewis was quick in Q2 and then his second run, I don't know, something happened.

"So, his last run in Q3 was the only proper run at the end and he had a clean run and I don't think the gain that he had in time was down to engine. Probably a tenth, a little bit more, but not seven tenths.

"So, the credit is for his lap that he did and not for the engine power. It's completely fine what they're doing because they didn't do anything special. Not more than they did last year, probably even a bit less by the looks of it. So, it was clear that he just had a very good lap and he drove well.'
'
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la zonelsk »

Svetac!!
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la popeye »

Vettel bi Ricciarda dočekao široke ruke

https://www.poleposition.hr/vettel-bi-r ... roke-ruke/

Pa bas i ne znam bi li kad znamo da je Fetel insistirao na ostanku slabijeg Kimija.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la F1NAC »

T8oooooooooooooo majstore !!!
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Domi
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1381
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 23:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Domi »

Kakva vožnja, svaka čast =D>
"Life is about passions. Thank you for sharing mine" - Michael Schumacher, Brazil GP 2012
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la F1NAC »

Kao i kod Bottasa, na testiranjima u Maranellu, CE se pokazao ispravnim i mogucga je ponovno koristit

Bump:

Nacrtao svoju stazu. Mora se priznat, voli essese :D jest da mu je Suzuka omiljena..

Fora kako je spojio prvi dio staze u Kini sa zadnjim hairpinom
slika
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Kranči »

Na startu je zatvorio Kimija na način na koji ne bi ni Hamiltona tako zatvorio i još usput otvori autoput za Bottasa. Obično ovi na pitwallu znaju zeznuti Kimija (i danas su), pa sam ljut na njih, ali ovo danas... čemu to Vettelu? Baš onako glupo, nepotrebno i opasno.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Cuky »

Izjava za Sky
I was expecting him to come earlier. I had no intention to resist because it was clear with Daniel as well that there was no point doing so - they were just too quick on the fresh tyres. I didn't want to compromise my race to the guys behind. But he made a mistake, locked up - it happens with a tailwind down that straight - I guess he misjudged and compromised both our races. He's not young anymore. But this can happen when you have done 300 races. Inside the car judgements are very difficult to make, But you have to ultimately have these things in mind and make sure you don't crash. We were both lucky.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la popeye »

Sto se Fetel zalio kod duela sa Alonsom. Bas je placipicka.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Cuky »

popeye je napisao/la: 15 tra 2018, 18:02 Sto se Fetel zalio kod duela sa Alonsom. Bas je placipicka.
Što se Verstappen žalio na Renault jučer? baš je plačkavac
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la popeye »

Al ti je argument pitanjem odgovaras pitanjem. Reno je nesposoban kakve to veze ima sa duelom Alonso-Fetel.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Cuky »

nije to uopće bio argument sa moje strane... samo sam ti vratio identičnim pitanjem da vidiš koliko je to zapravo glupo pitanje.
Što se Alonso-Vettel dvoboja tiče bili su bočno jedan drugome i Alonso je pustio bolid prema van tako izguravši Vettela van staze. Zanimljivo da si ti jedan od onih koji je baš na VN Kine prošle (ili pretprošle) godine jedno tako slično pretjecanje Hamiltona protiv Williamsa nazvao prljavim (to je bilo u T9, evo ti MAPA da ne bude zabune o kojem pričam), a sad prozivaš Vettela plačipičkom jer je na radio javio da ga je Alonso izgurao van staze na travu. I direktno zbog tog izguravanja je izgubio još jednu poziciju jer osim što se borio sa starim gumama i bolidom oštećenim "super" potezom tvojeg favorita sada je još izgubio vrijeme vraćajući se na stazu te su mu gume osim što su izgubile temperaturu na vlažnoj travi bile i pune smeća zbog vožnje van staze.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la popeye »

Cuky je napisao/la: 15 tra 2018, 20:01 nije to uopće bio argument sa moje strane... samo sam ti vratio identičnim pitanjem da vidiš koliko je to zapravo glupo pitanje.
Vise je konstatacija ;)
Što se Alonso-Vettel dvoboja tiče bili su bočno jedan drugome i Alonso je pustio bolid prema van tako izguravši Vettela van staze. Zanimljivo da si ti jedan od onih koji je baš na VN Kine prošle (ili pretprošle) godine jedno tako slično pretjecanje Hamiltona protiv Williamsa nazvao prljavim (to je bilo u T9, evo ti MAPA da ne bude zabune o kojem pričam), a sad prozivaš Vettela plačipičkom jer je na radio javio da ga je Alonso izgurao van staze na travu. I direktno zbog tog izguravanja je izgubio još jednu poziciju jer osim što se borio sa starim gumama i bolidom oštećenim "super" potezom tvojeg favorita sada je još izgubio vrijeme vraćajući se na stazu te su mu gume osim što su izgubile temperaturu na vlažnoj travi bile i pune smeća zbog vožnje van staze.
Ne secam se sta se dogodilo "na VN Kine prošle (ili pretprošle) godine" govorim ti sta sam video sad. Nije za kaznu i Fetel ne treba da se zali.

Treba da se zali na Maxa tacnije da ga "ubije" ;)
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Cuky »

Kaže da je jučer bolid bio u redu i da je loše vrijeme posljedica toga što je on griješio i nije uspio složiti čisti krug
https://thesportsrush.com/vettel-takes- ... e-at-baku/
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Cuky »

prvi puta ima 3 uzastopna polea još od VN Italije, Singapura i Koreje 2013.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Alonso-champ »

Pa i tad je imao najbolji bolid
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Cuky »

Al niti jedan njegov nije bio dominantan kao onaj 2011. Tada su on i Webber zajedno uzeli 18 polea u sezoni, jedino je Hamilton dohvatio jednog
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la vidc »

Danas treba imat puno srece da bi pole position pretvorio u pobjedu, al nekako sumnjam u to :D
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la vidc »

Baku blackout vol 2
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la F1NAC »

Baš to. Al opet ono... Poslije da je sve bilo idealno i da Bottas nije dobio puncture bi se govorilo "aaa trebao je grist za pobjedu a ne kao bottas u Bahrein". Sve u svemu trebao je bit dobrano u vodstvu u poretku nakon danasnje trke. Očito je to sve bila cijena za Australiju. Nadam se samo da će Ferrari ostat drzat korak u spanjolskoj di se ocekuju velike promjene kod svih.

A tako je fino kontrolirao trku... Jbmu sve
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la vidc »

Hajde nije tolko katastroficno ispalo na kraju kako je moglo
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Cuky »

iako rezulatom nisam zadovoljan, barem je probao. Probao, nije uspjelo i jbg... još je 17 utrka do kraja, prvenstvo se da osvojiti sa ovakvim bolidom kakav napokon imaju.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la F1NAC »

Cuky je napisao/la: 29 tra 2018, 16:49 iako rezulatom nisam zadovoljan, barem je probao. Probao, nije uspjelo i jbg... još je 17 utrka do kraja, prvenstvo se da osvojiti sa ovakvim bolidom kakav napokon imaju.
Pitanje je kakvo će stanje bit nakon Barcelone. Ako ostane kao i sad je lako moguće, ali Mercedes neće spavat
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Kranči »

Zahvljajući briljantnim umovima na pitwallu Ferrarija, u Barcelonu dolazi sa 66 bodova umjesto sa 90
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Cuky »

a misliš da će Ferrari spavati? Mislim da je Ferrari sada napokon, nakon 10 punih godina u stanju da ozbiljno napadne titulu i mislim da nemaju namjeru to samo tako ispustiti
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Odgovori