Sebastian Vettel [#5]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

gringo73 je napisao/la: OK, kao prvo nisu u ravnopravnim odnosima jer je Vettel odvezao samo 8 utrka. S BMW-om je u Americi je osvojio bod (startao je 7., nikog nije prestigao na stazi), i drugo osvajanje bodova je bilo u Kini. Momak je bio startao sa sredine grida, završio 4. Vožnja jako dobra, i uz činjenicu da je bio na jednom ulasku u boks. Ostale trke.... Japan; opet dobar, a onaj udes mu je pokvario jako dobre izglede za kraj trke. Jel to sve što je tebe toliko oduševilo ili ima još nešto što sam ja smetnio s uma? Toliko da bi te više dojmio nego netko ko je završio s istim brojem bodova kao Alonsa?!
Pa nisam ja rekla da su u ravnopravnim odnosima, nego da me se Vettel više dojmio... To je samo moj osobni doživljaj!
Puno više su me se dojmile Vettelove predstave na kiši, nego Hamiltonove.
Za suho ne mogu tvrditi isto, ali s obzirom na razliku u kvaliteti bolida ništa neobično. Baš zato mi je Sebastian zapeo za oko. Po kiši se ipak manje primjete razlike u kvaliteti bolida, a on se je u tim uvjetima posebno istaknuo.
Vjerovatno je tom mom stavu pridonjela i činjenica da nisam najveća Lewisova obožavateljica, ali mislim da je ipak utemeljen na nekim argumentima, nije pusto naklapanje, nego moje interpretiranje tih argumenata.
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Magic Alonso je napisao/la:
gringo73 je napisao/la: OK, kao prvo nisu u ravnopravnim odnosima jer je Vettel odvezao samo 8 utrka. S BMW-om je u Americi je osvojio bod (startao je 7., nikog nije prestigao na stazi), i drugo osvajanje bodova je bilo u Kini. Momak je bio startao sa sredine grida, završio 4. Vožnja jako dobra, i uz činjenicu da je bio na jednom ulasku u boks. Ostale trke.... Japan; opet dobar, a onaj udes mu je pokvario jako dobre izglede za kraj trke. Jel to sve što je tebe toliko oduševilo ili ima još nešto što sam ja smetnio s uma? Toliko da bi te više dojmio nego netko ko je završio s istim brojem bodova kao Alonsa?!
Pa nisam ja rekla da su u ravnopravnim odnosima, nego da me se Vettel više dojmio... To je samo moj osobni doživljaj!
Puno više su me se dojmile Vettelove predstave na kiši, nego Hamiltonove.
Za suho ne mogu tvrditi isto, ali s obzirom na razliku u kvaliteti bolida ništa neobično. Baš zato mi je Sebastian zapeo za oko. Po kiši se ipak manje primjete razlike u kvaliteti bolida, a on se je u tim uvjetima posebno istaknuo.
Vjerovatno je tom mom stavu pridonjela i činjenica da nisam najveća Lewisova obožavateljica, ali mislim da je ipak utemeljen na nekim argumentima, nije pusto naklapanje, nego moje interpretiranje tih argumenata.
Drugim rijecima Vettel je bolji vozac i od Hamiltona i Alonsa. :roll:
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Post Postao/la Dani »

Bilo bi mi užasno žao gledati Vettela kao vodonošu Hamiltonu jer me se on u svojoj rookie sezoni dojmio i više od Lewisa.[/quote]

Curo draga , koji ti sport to gledaš?
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Ajde šta napadate bezveze Magic Alonso-a, ako je lijepo objasnila da
Pa nisam ja rekla da su u ravnopravnim odnosima, nego da me se Vettel više dojmio... To je samo moj osobni doživljaj!
Obzira prema nježnijem spolu molim, i svatko ima pravo na svoje mišljenje i osjećaje. I reći ih bez da ga se omalovažava...
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
Hamilton
Test vozač
Test vozač
Postovi: 657
Pridružen/a: 04 kol 2007, 20:20
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Belišće
Kontakt:

Post Postao/la Hamilton »

Magic Alonso je napisao/la: Bilo bi mi užasno žao gledati Vettela kao vodonošu Hamiltonu jer me se on u svojoj rookie sezoni dojmio i više od Lewisa.


nemora on ni bit vodonoša, Lewis bi njega potuko i bez pomoći tima, tako da nebi bilo ni govora o vodonoši. Jer ako je Lewis bio ravnopravan sa jednim dvostrukim svjetskim prvakom, Vettela će pojest za doručak... ;)
a da je Vettel uz Alonsa u timu jel bi ti se onda sviđao kao vodonoša, ili bi i dalje ostala pri svom mišljenu, o tome da ne treba bit vodonoša??
slika
Avatar
montella
Postovi: 114
Pridružen/a: 15 stu 2007, 14:14

Post Postao/la montella »

tex je napisao/la:vettel je dobar vozač, ali on nije za mclaren. imao je dobrih par utrka, i pokazal se dobar na kiši šta je bilo jako pohvalno za takvog mlađariju koji se počeo utrkivati na pol sezone. onaj udes sa weberom, to je početnička greška i mladenačka nepromišljenost.
vettel nebude nikad bio veliki vozač, bit će nešto kao trulli, ralf i fisichela. dobri vozači koji nisu nešto posebno postigli u svijetu f1. i ako se nevaram, on je red bullov vozač, oni su ga finicirali kad je vozio u nižim ligama, pa mora odraditi svoj posao. znači barem još tri sezone nebude išao van red bulla.
nadalje, njegove su opcije za napredak u f1 su williams, možda renault i bmw al čisto sumnjam ili honda i toyota ali mislim da nebude išao u te momčadi jer oni imaju svoje vozače u nižim ligama. a nebi se čudio da završi svoju sezonu u f1 sa red bullom nakraju.
osobno, vettel me nije nešto previše dojmio. po meni ipak je bolji lewis ili heikki.
Hm, nije li vettela toro rosso otkupio iz bmw-a? je. na koliko godina ima vettel potpisan ugovor? za 2008 samo čini mi se, da li se varam? kada je toro rosso dao nogom u guzicu scottu speedu onda je trebala zamjena i sjetili su se vettela koje je impresionirao na gp usa, a i bio je povezan ranije s red bullovim programom. no, ako se sjetiš još jednog čuda od djeteta, christiana kliena ili liuzzia, obojca su bez razmišljanja dobili nogu iz tog istog reb bulla prvom prilikom, čim se pojavio netko drugi, a nisu morali odrađivati nikakav 3 godišnji ugovor. to je i najveća opasnost za sebastiana, ako ga porazi burdoais mogao bi i on letit.

i ne znam zašto misliš da vettel nikad neće biti veliki vozač :?:
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Post Postao/la Piquet20 »

montella je napisao/la:Hm, nije li vettela toro rosso otkupio iz bmw-a? je. na koliko godina ima vettel potpisan ugovor? za 2008 samo čini mi se, da li se varam? kada je toro rosso dao nogom u guzicu scottu speedu onda je trebala zamjena i sjetili su se vettela koje je impresionirao na gp usa, a i bio je povezan ranije s red bullovim programom. no, ako se sjetiš još jednog čuda od djeteta, christiana kliena ili liuzzia, obojca su bez razmišljanja dobili nogu iz tog istog reb bulla prvom prilikom, čim se pojavio netko drugi, a nisu morali odrađivati nikakav 3 godišnji ugovor. to je i najveća opasnost za sebastiana, ako ga porazi burdoais mogao bi i on letit.

i ne znam zašto misliš da vettel nikad neće biti veliki vozač :?:
Mali ispravak samo. Vettel je cijelo vrijeme pod ugovorom sa Red Bullom, i prakticki je bio samo posudjen BMW Sauber-u. Isto tako mislim da mu ugovor sa Red Bullom traje puno duze, ali u to nisam 100% siguran.
slika
Avatar
montella
Postovi: 114
Pridružen/a: 15 stu 2007, 14:14

Post Postao/la montella »

Piquet20 je napisao/la:Mali ispravak samo. Vettel je cijelo vrijeme pod ugovorom sa Red Bullom, i prakticki je bio samo posudjen BMW Sauber-u. Isto tako mislim da mu ugovor sa Red Bullom traje puno duze, ali u to nisam 100% siguran.
tko pita ne skita :) meni se vettel svidio, ali svidio mi se i liuzzi pa ga sad nigdje nema osim ako se ne skrasi negdje u donjem domu.
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Post Postao/la Piquet20 »

montella je napisao/la:
Piquet20 je napisao/la:Mali ispravak samo. Vettel je cijelo vrijeme pod ugovorom sa Red Bullom, i prakticki je bio samo posudjen BMW Sauber-u. Isto tako mislim da mu ugovor sa Red Bullom traje puno duze, ali u to nisam 100% siguran.
tko pita ne skita :) meni se vettel svidio, ali svidio mi se i liuzzi pa ga sad nigdje nema osim ako se ne skrasi negdje u donjem domu.
Da, tu se slazem s tobom. Mislim da taj Red Bullov Junior program kojeg vodi Helmut Marko ima jako lose procjene. I ja mislim da je Liuzzi, pa i Klien veci potencijal nego sto oni misle, a oni su ih se rijesili samo tako. Da podsjetim na jednu od najvecih pogresaka doticnog gospodina: 2001. Sauber je u svoj tim doveo tada anonimnog Finca Kimija Raikkonena. Posto je RB bio jedan od glavnih Sauberovih sponzora, htio je da to mjesto dobije neki vozac iz njegovog programa te je Helmut Marko izmedu ostalog izjavio da je Kimi jako los izbor, a nakon toga su cak i prekinuli svoju suradnju sa Sauberom :!:
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Piquet20 je napisao/la:
montella je napisao/la:
Piquet20 je napisao/la:Mali ispravak samo. Vettel je cijelo vrijeme pod ugovorom sa Red Bullom, i prakticki je bio samo posudjen BMW Sauber-u. Isto tako mislim da mu ugovor sa Red Bullom traje puno duze, ali u to nisam 100% siguran.
tko pita ne skita :) meni se vettel svidio, ali svidio mi se i liuzzi pa ga sad nigdje nema osim ako se ne skrasi negdje u donjem domu.
Da, tu se slazem s tobom. Mislim da taj Red Bullov Junior program kojeg vodi Helmut Marko ima jako lose procjene. I ja mislim da je Liuzzi, pa i Klien veci potencijal nego sto oni misle, a oni su ih se rijesili samo tako. Da podsjetim na jednu od najvecih pogresaka doticnog gospodina: 2001. Sauber je u svoj tim doveo tada anonimnog Finca Kimija Raikkonena. Posto je RB bio jedan od glavnih Sauberovih sponzora, htio je da to mjesto dobije neki vozac iz njegovog programa te je Helmut Marko izmedu ostalog izjavio da je Kimi jako los izbor, a nakon toga su cak i prekinuli svoju suradnju sa Sauberom :!:
čovjek zna!nema riječi! :D :D :D :D :D
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
sepulctor
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 548
Pridružen/a: 30 stu 2005, 23:29

Post Postao/la sepulctor »

Hamilton je napisao/la:
Magic Alonso je napisao/la: Bilo bi mi užasno žao gledati Vettela kao vodonošu Hamiltonu jer me se on u svojoj rookie sezoni dojmio i više od Lewisa.


nemora on ni bit vodonoša, Lewis bi njega potuko i bez pomoći tima, tako da nebi bilo ni govora o vodonoši. Jer ako je Lewis bio ravnopravan sa jednim dvostrukim svjetskim prvakom, Vettela će pojest za doručak... ;)
a da je Vettel uz Alonsa u timu jel bi ti se onda sviđao kao vodonoša, ili bi i dalje ostala pri svom mišljenu, o tome da ne treba bit vodonoša??
Da, pitanje je to i pretpostavka.
Posjedujem velik izbor F1, Moto GP, Le Mans, WSBK, INDY, WRC i ostalih utrka, te nogometnih i hokej utakmica.
Svi zainteresirani za razmjenu nek se jave na pp.
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

Dani je napisao/la:
Curo draga , koji ti sport to gledaš?
Moto GP :roll: . A ti?
Ne kužim šta ste se uskokodakali, rijetki od vas su mi odgovorili
argumentirano, svoje postove ste sveli na ismijavanje mog mišljenja jer nije isto kao vaše. Rekao vam je p@rtibrejker, ja ne tvrdim da sam u pravu, ali živimo u demokraciji pa iznosim svoje mišljenje ;) !

@ Hamilton, ja nisam rekla da on ne treba biti vodonoša Lewisu (jer bilo bi glupo da ponove ovu sezonu s pričom o "ravnopravnosti"/ravnopravnosti tj. bolje je za njih da si odrede 1. vozača), rekla sam da bi mi bilo žao gledati ga u toj ulozi! Isto vrijedi i da bude vodonoša bilo kojem drugom vozaču, uključujući Fernanda.
Dok ima vozača koje mi uopće ne bi bilo žao gledati u toj poziciji.
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Post Postao/la Dani »

E pa onda nitko sretniji od mene kada bi Vettel završio u McLarenu. Jednostavno bismo vidjeli tko je bolji. :k.o:
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
sepulctor
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 548
Pridružen/a: 30 stu 2005, 23:29

Post Postao/la sepulctor »

Dani je napisao/la:E pa onda nitko sretniji od mene kada bi Vettel završio u McLarenu. Jednostavno bismo vidjeli tko je bolji. :k.o:
Vidio bi tko ima bolji vjetar u leđa.
Posjedujem velik izbor F1, Moto GP, Le Mans, WSBK, INDY, WRC i ostalih utrka, te nogometnih i hokej utakmica.
Svi zainteresirani za razmjenu nek se jave na pp.
Avatar
shrkec
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 540
Pridružen/a: 26 lis 2007, 08:27
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Hrv.Zagorje.
Kontakt:

Post Postao/la shrkec »

sepulctor je napisao/la:
Dani je napisao/la:E pa onda nitko sretniji od mene kada bi Vettel završio u McLarenu. Jednostavno bismo vidjeli tko je bolji. :k.o:
Vidio bi tko ima bolji vjetar u leđa.
ne treba se preveć Alonsa slušat.
slika
Porsche je Porsche , a sve ostalo su samo auti!
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

shrkec je napisao/la:
sepulctor je napisao/la:
Dani je napisao/la:E pa onda nitko sretniji od mene kada bi Vettel završio u McLarenu. Jednostavno bismo vidjeli tko je bolji. :k.o:
Vidio bi tko ima bolji vjetar u leđa.
ne treba se preveć Alonsa slušat.
to se u potpunosti slazem s tobom!!!
McLaren u <3
Avatar
tomivanek
Postovi: 23
Pridružen/a: 01 pro 2007, 20:19
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zabok

Post Postao/la tomivanek »

Jako dobar vozač što više odličan. Samo mu fali dobar bolid i on je ravnopravan Hamiltonu!
Kimi je zakon , a svi ostali se trude bit poput njega.
Avatar
shrkec
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 540
Pridružen/a: 26 lis 2007, 08:27
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Hrv.Zagorje.
Kontakt:

Post Postao/la shrkec »

tomivanek je napisao/la:Jako dobar vozač što više odličan. Samo mu fali dobar bolid i on je ravnopravan Hamiltonu!
ne bi nikog htel vrijeđat ili tak neke , ali mislim da Vettelu još fali crtica do hamiltona.
to mislim zato jer ako imaš jako dobar bolid a isti takav vozač ima loši , onda ovaj u boljem puno više napreduje.
možda i nije tak ali...
slika
Porsche je Porsche , a sve ostalo su samo auti!
Avatar
Hamilton
Test vozač
Test vozač
Postovi: 657
Pridružen/a: 04 kol 2007, 20:20
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Belišće
Kontakt:

Post Postao/la Hamilton »

tomivanek je napisao/la:Jako dobar vozač što više odličan. Samo mu fali dobar bolid i on je ravnopravan Hamiltonu!


:lol: :lol: uozbilji se malo, nije Vettel klasa Lewisa, Kimija i Alonsa.
slika
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

Hamilton je napisao/la:
tomivanek je napisao/la:Jako dobar vozač što više odličan. Samo mu fali dobar bolid i on je ravnopravan Hamiltonu!


:lol: :lol: uozbilji se malo, nije Vettel klasa Lewisa, Kimija i Alonsa.
Argumentirano, nema šta! :roll:
Zašto dečko nije njihova klasa? Jer ti tako mislis? Ili?
On nije imao bolid kojim je mogao sve pokazati, a i nije vozio cijelu sezonu tako da je teško uspoređivati, ali vrijeme če pokazati...
Nadam se u Vettelovu korist ;) .
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
Hamilton
Test vozač
Test vozač
Postovi: 657
Pridružen/a: 04 kol 2007, 20:20
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Belišće
Kontakt:

Post Postao/la Hamilton »

Magic Alonso je napisao/la:
Hamilton je napisao/la:
tomivanek je napisao/la:Jako dobar vozač što više odličan. Samo mu fali dobar bolid i on je ravnopravan Hamiltonu!


:lol: :lol: uozbilji se malo, nije Vettel klasa Lewisa, Kimija i Alonsa.
Argumentirano, nema šta! :roll:
Zašto dečko nije njihova klasa? Jer ti tako mislis? Ili?
On nije imao bolid kojim je mogao sve pokazati, a i nije vozio cijelu sezonu tako da je teško uspoređivati, ali vrijeme če pokazati...
Nadam se u Vettelovu korist ;) .


da a vidim i pregršt tvojih argumenata, zapravo ni ne tražim nikakve argumente, već da jednostavno sagledate neke stvari realno...
i onda ja tebe pitam zašto on je u njihovoj klasi "Jer ti tako mislis? Ili?", zašto bi ti bila upravu a ja ne??
a ako baš hoćeš argumente, mogu ti ih dat, nije problem, ima ih jako puno!!!
slika
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

Hamilton je napisao/la:
da a vidim i pregršt tvojih argumenata, zapravo ni ne tražim nikakve argumente, već da jednostavno sagledate neke stvari realno...
i onda ja tebe pitam zašto on je u njihovoj klasi "Jer ti tako mislis? Ili?", zašto bi ti bila upravu a ja ne??
a ako baš hoćeš argumente, mogu ti ih dat, nije problem, ima ih jako puno!!!
Kao prvo uopće nisam ja rekla da je on njihova klasa, nego neki drugi kolega. Na to ste mu odbrusili da se uozbilji, jel on normalan i sl.
Time ste podcjenili njegovo mišljenje i samo sam htjela reći da svatko ima pravo misliti šta hoće i to napisati, a da ga se pritom ne ismije.
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

moram reci da je vettel sa samo 20 godina pobjedio jednog marcusa gronholma u rally automobilu na rally stazi!to po meni govori ama bas sve o njegovim vozackim sposobnostima!!! moje osobno misljenje po stilu voznje i kako baca auto po stazi a i pase mu takva voznja sto je pokazao kad pada kisa,da je to osoba koja ce najvise profitirati gubitkom traction controla!

stvarno svake pohvale,ovako me jedan vozac ie odusevio odavno...
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Post Postao/la Dani »

Stavimo ih na brzinac u Monte Carlu(inače brdima u Francuskoj ) pa čemo vidjeti tko je bolji, ali i sami znate kakav je Gronholm na asfaltu. Na tom race of champions bi se trebalo voziti i na makadamu, tako vi vidjeli realno stanje stvari.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Hamilton
Test vozač
Test vozač
Postovi: 657
Pridružen/a: 04 kol 2007, 20:20
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Belišće
Kontakt:

Post Postao/la Hamilton »

Magic Alonso je napisao/la:
Hamilton je napisao/la:
da a vidim i pregršt tvojih argumenata, zapravo ni ne tražim nikakve argumente, već da jednostavno sagledate neke stvari realno...
i onda ja tebe pitam zašto on je u njihovoj klasi "Jer ti tako mislis? Ili?", zašto bi ti bila upravu a ja ne??
a ako baš hoćeš argumente, mogu ti ih dat, nije problem, ima ih jako puno!!!
Kao prvo uopće nisam ja rekla da je on njihova klasa, nego neki drugi kolega. Na to ste mu odbrusili da se uozbilji, jel on normalan i sl.
Time ste podcjenili njegovo mišljenje i samo sam htjela reći da svatko ima pravo misliti šta hoće i to napisati, a da ga se pritom ne ismije.

kažeš da sam ja nekog uvrijedio i podjenio njegovo mišljenje, a šta je sa onim kad sam ja rekao da Vettel nije klasa vozača poput Lewisa ti si meni odgovorila: "Zašto dečko nije njihova klasa? Jer ti tako mislis? Ili?"...
nemoj onda reć da ja podjenjujem tuđa mišljenja, jer ja iza svog mišljenja stojim, i imam bezbroj argumenata s kojima bi to potvrdio...
slika
Odgovori