Sebastian Vettel [#5]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Vettel fan
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 403
Pridružen/a: 09 lis 2007, 23:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb - Dubrava

Post Postao/la Vettel fan »

puba je napisao/la:Dajte mu konkurentan auto pa bute vidli! Mali je genijalac, nešto njabolje od odlaska Senne!!!
Sigurno je veliki potencijal, i ako dođe u McLaren mogao bi konkurirat za svjetskog prvaka već sljedeće sezone.
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

mario 01 je napisao/la:
puba je napisao/la:Dajte mu konkurentan auto pa bute vidli! Mali je genijalac, nešto njabolje od odlaska Senne!!!
Sigurno je veliki potencijal, i ako dođe u McLaren mogao bi konkurirat za svjetskog prvaka već sljedeće sezone.
ne bi, vozio bi s hamiltonom ;)
pritom ne mislim da je hami bolji od njega, nego bi opet vladala "ravnopravnost".
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

To bi bilo samo ako bi Vettel bio u rangu sa Hamiltonom onda bi vjerojatno opet nastao sukob. Ili ako na poćetku sezone jasno ne odrede tko bi bio prvi a tko drugi vozać.
1982 UCV 1919
Avatar
Rosby
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 518
Pridružen/a: 22 tra 2007, 10:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nicu Rosberga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Rosby »

Odmah jedne suhe kvale i odmah se vidi da je Vettel odmah lošiji čim je staza suha, on jedino može konkurirat kad je kiša.
slika
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

rosberg's biggest fan je napisao/la:Odmah jedne suhe kvale i odmah se vidi da je Vettel odmah lošiji čim je staza suha, on jedino može konkurirat kad je kiša.
vjerovatno jer vozi toro rosso :idea:
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
Vettel fan
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 403
Pridružen/a: 09 lis 2007, 23:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb - Dubrava

Post Postao/la Vettel fan »

rosberg's biggest fan je napisao/la:Odmah jedne suhe kvale i odmah se vidi da je Vettel odmah lošiji čim je staza suha, on jedino može konkurirat kad je kiša.
U Kini je krenuo sa 17 mjesta, a kvalificirao se na 12. Sutra kreće sa 13. mjesta, onda neznam kak je to puno lošije?
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Post Postao/la Kenny »

Keith je napisao/la:Jeste čuli da je Vettel jedna od opcija za zamjenu u McLArenu (umjesto Alonsa). To bi bilo odlično. Onda bi vidjeli koliko vrijedi. Mislim da je veliki talent i jako me je simpa mali pa bi baš htio da dobije priliku u konkurentnom bolidu...
Samo da bude ravnopravan onda sa Hamiltonom
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Vettel fan
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 403
Pridružen/a: 09 lis 2007, 23:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb - Dubrava

Post Postao/la Vettel fan »

Dobra vožnja Vettela, ali na žalost nije došao na cilj. Šteta.
Mislim da je kvar na bolidu, ako netko sazna zašto je odustao molim ga da posta. Sa 13. mjesta na 8. mjesto i Hamilton iza njega, SUPER, i onda kvar. Šteta.
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Post Postao/la Slash »

Neznam ni ja šta je bilo sa Vettelom. Dobro kažeš, opet je vozio odlično. Sad samo jedva čekam da ovaj Alonso više kaže gdje nastavlja sezonu pa da se sve te vozačke postave raspetljaju, baš bi htio da dođe u McLaren.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Keith je napisao/la:Neznam ni ja šta je bilo sa Vettelom. Dobro kažeš, opet je vozio odlično. Sad samo jedva čekam da ovaj Alonso više kaže gdje nastavlja sezonu pa da se sve te vozačke postave raspetljaju, baš bi htio da dođe u McLaren.
samo kaj se ja bojim da bi njega onda istrenirali da bude vodonoša a on bi se prodo pod to samo da vozi u konkurentnom bolidu
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

schuey je napisao/la:
Keith je napisao/la:Neznam ni ja šta je bilo sa Vettelom. Dobro kažeš, opet je vozio odlično. Sad samo jedva čekam da ovaj Alonso više kaže gdje nastavlja sezonu pa da se sve te vozačke postave raspetljaju, baš bi htio da dođe u McLaren.
samo kaj se ja bojim da bi njega onda istrenirali da bude vodonoša a on bi se prodo pod to samo da vozi u konkurentnom bolidu
Sto u konacnici moze biti i prakticki nebitno jer je dovoljno da u tom slucaju Hamilton ima par problema tj slabijih rezultata i eto Vettela ispred u poretku. ;) A znamo sto bi pricao Ron, samo, Hamilton ce zasigurno jako dugo biti u McLarenu, ali nece tu biti jednakosti prema vozacima ma koliko sutjeli o tome.

Taj Vettel je toliko mlad da se moze iskaliti kroz slabije timove jos koju godinicu, nauciti odustajati, nauciti voziti losije bolide, nauciti napredovati, a onda kad jednom sjedne u avion ima da poleti ;) Bolje tako nego da ga netko zacementira kao drugog vozaca...
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

Dobro mišljenje...Možda je to i bolje nego odmah u jaku momčad...No ovak bi naućio se boriti za pole, za pobjede...Mislim da je to možda i bolje....
1982 UCV 1919
Avatar
Vettel fan
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 403
Pridružen/a: 09 lis 2007, 23:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb - Dubrava

Post Postao/la Vettel fan »

Bit će stvarno jako zanimljivo gdje će započeti novu sezonu, a Vaša razmišljanja su stvarno super.
Ja sam prvo mislio kako bi bilo dobro da započne u McLarenu, ali nakon vaših postova, možda bi stvarno bilo bolje da započne u nekoj slabijoj momčadi, ali u kojoj?
puba
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 378
Pridružen/a: 10 lip 2007, 01:05

Post Postao/la puba »

mario 01 je napisao/la:Bit će stvarno jako zanimljivo gdje će započeti novu sezonu, a Vaša razmišljanja su stvarno super.
Ja sam prvo mislio kako bi bilo dobro da započne u McLarenu, ali nakon vaših postova, možda bi stvarno bilo bolje da započne u nekoj slabijoj momčadi, ali u kojoj?
Red Bull, Honda, Toyota, Willams. Najviše bi htio da dođe u Willams tu bi bio ravnopravan i mogao bi napredovati. Vettel je buduči svijetski prvak siguran sam u to. Nije on takve sreće da dođe u najbolji tim i da ima ravnopravan status.
Avatar
Vettel fan
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 403
Pridružen/a: 09 lis 2007, 23:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb - Dubrava

Post Postao/la Vettel fan »

puba je napisao/la:
mario 01 je napisao/la:Bit će stvarno jako zanimljivo gdje će započeti novu sezonu, a Vaša razmišljanja su stvarno super.
Ja sam prvo mislio kako bi bilo dobro da započne u McLarenu, ali nakon vaših postova, možda bi stvarno bilo bolje da započne u nekoj slabijoj momčadi, ali u kojoj?
Red Bull, Honda, Toyota, Willams. Najviše bi htio da dođe u Willams tu bi bio ravnopravan i mogao bi napredovati. Vettel je buduči svijetski prvak siguran sam u to. Nije on takve sreće da dođe u najbolji tim i da ima ravnopravan status.
U sa Rosbergom to bi bilo odlično. Jednako bi konkurirali jedan drugom i mogli bi biti dobri momčadski kolege. Naravno ako Rosberg ostane u Williamsu. Da li si možda saznao zašto je odustao?
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

puba je napisao/la:Red Bull, Honda, Toyota, Willams. Najviše bi htio da dođe u Willams tu bi bio ravnopravan i mogao bi napredovati. Vettel je buduči svijetski prvak siguran sam u to. Nije on takve sreće da dođe u najbolji tim i da ima ravnopravan status.
Williams, da, to bi bio i "moj" odabir. Uz jake BMWe, Ferrari i McLaren još i Williams fali, a ovu sezonu, posebno pred kraj su pokazali da mogu vratiti se na stare staze.
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
Vettel fan
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 403
Pridružen/a: 09 lis 2007, 23:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb - Dubrava

Post Postao/la Vettel fan »

Evo za kraj najbrži na stazi, savršeno.
Izvrsna najava za početak sezone koja započinje za 3 mjeseca, samo da do onda ne zaboravi voziti. Šala.
Avatar
shrkec
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 540
Pridružen/a: 26 lis 2007, 08:27
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Hrv.Zagorje.
Kontakt:

Post Postao/la shrkec »

Vettel pokazuje da zaslužuje bit u jednoj jakoj momčadi poput mcm-a. i najdraže bi mi ga bilo tam vidjeti uz hamiltona.
Mislim da za vozača takvog kabarita nije dobro dugo voziti za neku slabu momčad , jer bi ga to moglo samo usporiti i u njemu pobuditi osjećaj da on nije onaj pravi vozač. Ukoliko mu se ponudi jedan kvalitetan ugovor bilo bi mi drago da ga prihvati i pokaže se u svjetlu u kakvom on zaslužuje bit.
slika
Porsche je Porsche , a sve ostalo su samo auti!
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

shrkec je napisao/la:Vettel pokazuje da zaslužuje bit u jednoj jakoj momčadi poput mcm-a. i najdraže bi mi ga bilo tam vidjeti uz hamiltona.
Mislim da za vozača takvog kabarita nije dobro dugo voziti za neku slabu momčad , jer bi ga to moglo samo usporiti i u njemu pobuditi osjećaj da on nije onaj pravi vozač. Ukoliko mu se ponudi jedan kvalitetan ugovor bilo bi mi drago da ga prihvati i pokaže se u svjetlu u kakvom on zaslužuje bit.
Ne znam, ali ja imam osjećaj da tko god dođe u taj Mclaren neće dobro proći.
Priče o ravnopravnosti su za malu djecu...
Nisu bili potpuno ravnopravni ni prema svjetskom prvaku, a da že dozvoliti da neki mladac pobjedi njihovog voljenog dečka? No way!
Zato je najbolje da Pedro bude 2. vozač ;).
Bilo bi mi užasno žao gledati Vettela kao vodonošu Hamiltonu jer me se on u svojoj rookie sezoni dojmio i više od Lewisa.
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Post Postao/la gringo73 »

Magic Alonso je napisao/la: Bilo bi mi užasno žao gledati Vettela kao vodonošu Hamiltonu jer me se on u svojoj rookie sezoni dojmio i više od Lewisa.
Misliš na rookie sezonu u F1 ili?
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

gringo73 je napisao/la:
Magic Alonso je napisao/la: Bilo bi mi užasno žao gledati Vettela kao vodonošu Hamiltonu jer me se on u svojoj rookie sezoni dojmio i više od Lewisa.
Misliš na rookie sezonu u F1 ili?
Da, naravno ;) .
Nisam ih pratila u nižim serijama.
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Post Postao/la gringo73 »

Magic Alonso je napisao/la:
gringo73 je napisao/la:
Magic Alonso je napisao/la: Bilo bi mi užasno žao gledati Vettela kao vodonošu Hamiltonu jer me se on u svojoj rookie sezoni dojmio i više od Lewisa.
Misliš na rookie sezonu u F1 ili?
Da, naravno ;) .
Nisam ih pratila u nižim serijama.
:roll: Suzdržat ću se komentara...
ice on fire
Postovi: 64
Pridružen/a: 01 stu 2007, 22:20
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Konjščina, Bočaki 59

Post Postao/la ice on fire »

Magic Alonso je napisao/la:
shrkec je napisao/la:Vettel pokazuje da zaslužuje bit u jednoj jakoj momčadi poput mcm-a. i najdraže bi mi ga bilo tam vidjeti uz hamiltona.
Mislim da za vozača takvog kabarita nije dobro dugo voziti za neku slabu momčad , jer bi ga to moglo samo usporiti i u njemu pobuditi osjećaj da on nije onaj pravi vozač. Ukoliko mu se ponudi jedan kvalitetan ugovor bilo bi mi drago da ga prihvati i pokaže se u svjetlu u kakvom on zaslužuje bit.
Ne znam, ali ja imam osjećaj da tko god dođe u taj Mclaren neće dobro proći.
Priče o ravnopravnosti su za malu djecu...
Nisu bili potpuno ravnopravni ni prema svjetskom prvaku, a da že dozvoliti da neki mladac pobjedi njihovog voljenog dečka? No way!
Zato je najbolje da Pedro bude 2. vozač ;).
Bilo bi mi užasno žao gledati Vettela kao vodonošu Hamiltonu jer me se on u svojoj rookie sezoni dojmio i više od Lewisa
.
Ajma Majko Božja.
a kaj se alonso nije malo više potrudio nego se rasplakao kao curica i vratio tatici Flaviu.
Kimi rules
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

gringo73 je napisao/la: :roll: Suzdržat ću se komentara...
Pa komentiraj!
To je moje mišljenje, ne mora se nužno slagati s tvojim, ali nemoj replicirati tako prepotentno, kao da si popio svu pamet svijeta.
Ne kažem da je moje mišljenje ispravno, ali je moje i kao takvo očekujem da ga se poštuje kao što ja poštujem tvoje i bilo čije drugo.
Ok, ti si zadivljen Lewisovom predstavom ove sezone, ja nisam naročito i šta sad?
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Post Postao/la gringo73 »

Magic Alonso je napisao/la:
gringo73 je napisao/la: :roll: Suzdržat ću se komentara...
Pa komentiraj!
To je moje mišljenje, ne mora se nužno slagati s tvojim, ali nemoj replicirati tako prepotentno, kao da si popio svu pamet svijeta.
Ne kažem da je moje mišljenje ispravno, ali je moje i kao takvo očekujem da ga se poštuje kao što ja poštujem tvoje i bilo čije drugo.
Ok, ti si zadivljen Lewisovom predstavom ove sezone, ja nisam naročito i šta sad?
OK, kao prvo nisu u ravnopravnim odnosima jer je Vettel odvezao samo 8 utrka. S BMW-om je u Americi je osvojio bod (startao je 7., nikog nije prestigao na stazi), i drugo osvajanje bodova je bilo u Kini. Momak je bio startao sa sredine grida, završio 4. Vožnja jako dobra, i uz činjenicu da je bio na jednom ulasku u boks. Ostale trke.... Japan; opet dobar, a onaj udes mu je pokvario jako dobre izglede za kraj trke. Jel to sve što je tebe toliko oduševilo ili ima još nešto što sam ja smetnio s uma? Toliko da bi te više dojmio nego netko ko je završio s istim brojem bodova kao Alonsa?!
Odgovori