Sebastian Vettel [#5]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la popeye »

Kranči je napisao/la: 12 svi 2020, 18:59

Alonso je i ovakav star i dalje brži barem od polovice grada.
+1

Alonso ima u svom cv-u da je dva puta pobedjivo timske sa nulom u kvalifikacijama. ja mislim da to niko od aktivnih vozaca nema.

In 2018, he became the first driver to whitewash a team mate since… Fernando Alonso
Alonso’s drubbing of Stoffel Vandoorne in qualifying this year was painful to watch, the Spaniard outgunning his Belgian team mate at all 21 races – and 26 if you count back into last year, meaning the last time Vandoorne out-qualified Alonso – not taking into account any subsequent grid penalties and so on – was at the 2017 Malaysian Grand Prix. It marked the first time that a team mate had been out-qualified across a season since Alonso whitewashed Nelson Piquet Jnr in 2008.

He was only outscored by a team mate once in 17 years
2001, 2007 and 2015 marked the only times that Alonso finished behind a team mate in the drivers’ standings – and twice, they were tied on the same points (or rather no points in the case of 2001). In his debut 2001 season with Minardi, Alonso finished 23rd to Tarso Marques’ 22nd in the drivers' standings, Marques’ brace of ninth places to Alonso’s solitary 10th making the difference there, despite neither driver scoring. Hamilton and Alonso were tied on 109 points in 2007, but despite taking the same number of wins, Hamilton’s five second places trumped Alonso’s four, meaning he finished second in the standings, with Alonso third. And after Alonso missed the start of the 2015 season for McLaren, Jenson Button outscored him 16 points to 11 during the team’s real annus horribilis.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la zonelsk »

Cuky je napisao/la: 12 svi 2020, 18:46
Kranči je napisao/la: 12 svi 2020, 10:54 Hah, opet pobjegao nakon što ga skoro rookie našamara u prvoj sezoni.
Kao i tvoj favorit Alonso koji je kao aktualni prvak izgubio od rookieja i na stazi i izvan nje, kojeg je taj isti rookie toliko ubio u pojam da je došao do toga da sabotira sam svoju momčad i na kraju je pobjegao iz iste. Ne samo da je izgubio naslov u bolidu podjednako brzom kao Ferrari nego je zbog svojeg karaktera ostao bez sjedala u slijedećem McLarenu koji je bio i brži i pouzdaniji od slijedećeg Ferrarija.

Alonsa u Ferrariju ne želim više nikada vidjeti. Ima puno boljih i mlađih vozača od njega. Jedino što bi bilo dobro u tome da on dođe u Ferrari je to da bi Leclerc obrisao pod njime. Ali bi onda počele teorije zavjere, kao od strane Kubičinih navijača kada ga je Russel poražavao.
A jesi ogorčen pa navlacis cinjenice na svoj mlin...
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Cuky »

ne navlačim činjenice, nego je to istina. Ovdje napada jednig za ono što je napravio i onaj sa kojim ga uspoređuje...

I ne, nisam ogorčen. Alonso mi je samo jedan od najmrskijih, ako ne i najmrskiji, vozača i to uopće ne skrivam
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la McLewis »

Nadam se samo da nece doci u McLaren.
Vettel je dobar, ali mi nije onaj vrh vozaca, koji ce na „svoj dan“ iz losijeg bolida izvuci nemoguce i pobjediti protivnika u boljem bolidu... kao sto je to znao radit Alonso ili Hamilton...
McLaren u <3
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la speedy56 »

Cuky je napisao/la: 12 svi 2020, 23:38 ne navlačim činjenice, nego je to istina. Ovdje napada jednig za ono što je napravio i onaj sa kojim ga uspoređuje...
"Hah, opet pobjegao nakon što ga skoro rookie našamara u prvoj sezoni."
Ja ne vidim baš neku usporedbu s Alonsom...prvi put ga spominje nakon kaj si mu ti na ovo replicirao s Alonsom.

I na kraju krajeva...pa kakve veze ima za koga on navija i kaj je taj za koga navija radio u svojoj karijeri, da zbog radnji te 3. osobe tu nebi mogao komentirati 4. osobu?
slika
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la zonelsk »

Cuky je napisao/la: 12 svi 2020, 23:38 ne navlačim činjenice, nego je to istina. Ovdje napada jednig za ono što je napravio i onaj sa kojim ga uspoređuje...

I ne, nisam ogorčen. Alonso mi je samo jedan od najmrskijih, ako ne i najmrskiji, vozača i to uopće ne skrivam
Kao i tvoj favorit Alonso koji je kao aktualni prvak izgubio od rookieja i na stazi i izvan nje, kojeg je taj isti rookie toliko ubio u pojam da je došao do toga da sabotira sam svoju momčad i na kraju je pobjegao iz iste.
On je u momcadi imao jednake uvjete kao i rookie? Trebao je ko Hikki Kovaleinen, sjedit i sutit - pa bi sad imao reputaciju ko Vettel, mlakonja koji bjezi od svega.

Hamilton nije tad igrao prljavo? Svi su bili zlatni, samo je Alonso radio sranja...

Misilio sam Cuky da ces barem ti bit objektivniji, i realniji bez obzira kolko ti neko bio mrzak ili ne.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la popeye »

to sranje u Mclarenu je zapoceo Hamilton imate ceo clanak sa BBC-ja
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Cuky »

zonelsk je napisao/la: 13 svi 2020, 09:04 Misilio sam Cuky da ces barem ti bit objektivniji, i realniji bez obzira kolko ti neko bio mrzak ili ne.
U nekim situacijama, tj. nekim raspravama, ne mogu baš skroz bit objektivan.. zato sam i napisao da mi je Alonso mrzak tako da se zna, da ne bi bilo da glumim objektivnost dok iznosim svoje osobno mišljenje
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2898
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Vuksa_KC »

zonelsk je napisao/la: 13 svi 2020, 09:04 On je u momcadi imao jednake uvjete kao i rookie? Trebao je ko Hikki Kovaleinen, sjedit i sutit - pa bi sad imao reputaciju ko Vettel, mlakonja koji bjezi od svega.
Bezobrazluk, zabijanje noževa u leđa i cinkanje nisu iskrenost, temperament i hrabrost.
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la zonelsk »

Vuksa_KC je napisao/la: 13 svi 2020, 15:02
zonelsk je napisao/la: 13 svi 2020, 09:04 On je u momcadi imao jednake uvjete kao i rookie? Trebao je ko Hikki Kovaleinen, sjedit i sutit - pa bi sad imao reputaciju ko Vettel, mlakonja koji bjezi od svega.
Bezobrazluk, zabijanje noževa u leđa i cinkanje nisu iskrenost, temperament i hrabrost.
Nisu niti sam se referirao na to. Samo kazem da nije jedini koji ke to radio. I nije bome jedini u cijeloj f1.

Niti se slazem dobrim djelom toga kak je radio. Ali hocu i reci da je dosta toga napuhano. Dok eto drugi vozaci si "zlatni" a rade iste/slicne gluposti
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la popeye »

Vuksa_KC je napisao/la: 13 svi 2020, 15:02
zonelsk je napisao/la: 13 svi 2020, 09:04 On je u momcadi imao jednake uvjete kao i rookie? Trebao je ko Hikki Kovaleinen, sjedit i sutit - pa bi sad imao reputaciju ko Vettel, mlakonja koji bjezi od svega.
Bezobrazluk, zabijanje noževa u leđa i cinkanje nisu iskrenost, temperament i hrabrost.
bezobrazluk je kreno od hama

zabijanje noza u ledja od rona denisa

a cinkanje od alonsa
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Cuky »

popeye je napisao/la: 13 svi 2020, 19:04 bezobrazluk je kreno od hama

zabijanje noza u ledja od rona denisa

a cinkanje od alonsa

Zanimljivo kako to što se kod Hamiltona smatra bezobrazlukom se kod nekih drugih novaka koji to rade svojim iskusnijim kolegama smatra dobrom stvari jer ne žele biti 2. violina (Verstappen Ricciardu u Red Bullu, Leclerc Vettelu u Ferrariju). I u sva 3 slučaja (Hamilton-Alonso, Verstappen-Ricciardo, Leclerc-Vettel) je taj koji je to radio bio brži i na stazi. Ali Alonsa su iznevjerili, ostalo je pošteno.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la popeye »

cekaj da li ti znas o cemu uopste ja pricam?

kod Fetla-Carlija je Fetl pola sezone bio prvi vozac i posle kad su videli da je Carli brzi nisu ga vise smeli kociti bilo bi sramota.

a ono sto se odigralo 2007 u Mclarenu je sasvim druga prica. pokusacu ti naci to sa BBC-a jer izgleda nisi upoznat.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la popeye »

evo ga

Double-crossing and blackmail - Alonso's Hungarian meltdown
https://www.bbc.com/sport/formula1/46226823


samo jedan delic

"The problems had started before," a source says. "This was just the final volcanic eruption. But Lewis started it. Let's not forget that. If he had let Fernando past, there would not have been an explosion."
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Cuky »

Taj se dio ne odnosi na cijelu sezonu nego na situaciju u Mađarskoj
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la popeye »

Cuky je napisao/la: 14 svi 2020, 00:06 Taj se dio ne odnosi na cijelu sezonu nego na situaciju u Mađarskoj
a sta treba reci prethodno, jel neko nekog bio zajebo?
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la popeye »

slika
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Cuky »

Jbt... Lauda, Ascari, Raikkonen, Vettel, Alonso i Massa zajedno imaju jednako naslova i samo 2 pobjede više nego Schumacher sam
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Cuky »

slika
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2898
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Vuksa_KC »

Hah, sprdavaju se iz toga, ima verzija za svakog vozača, sarkastično naravno.
No, vjerujem da bi moglo biti istina.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la F1NAC »

Kruže neke glasine po twitteru da Daimler želi Vettela u Mercedesu, dok Toto baš i nije fan te ideje. Bit će vesela sezona ako se te glasine pokažu točnima.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la vidc »

uuuu...to bi bila poslastica. Borba moći u mercedesu. Toto i Lewis vs Švabe :D
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2898
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Vuksa_KC »

Lewis bi onda mogel otići jer će Totoja realno, vjerojatno i sada pomalo, polako sve manje sekirati Mercedes, već će mu briga biti Aston u koji je ulupao pare i vjerojatno ćaća Stroll.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la popeye »

Team principal Toto Wolff does not show openings to the Ferrari driver: "I respect him as a driver and man, but before alternatives we want to talk to Hamilton and Bottas, for us loyalty matters"
samo spusta cenu Hamu. ako ne produzi sa Botasom dovesce Rasela.

Fetlu ostaje Reno ili penzija.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la popeye »

doso fetl da pita za mesto u RB :D

slika
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Odgovori