Sebastian Vettel [#5]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Cuky »

Jedna kratka komiplacija sa poprilično prikladnom glazbenom pozadinom
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la vidc »

konačno solidna utrka
izgleda da je ferrari htio i njega na soft gumama kod prvog pitstopa ali je tražio medium. kad vidimo kako je prošao Leclerc, ispravna odluka.
iskustvo
edit: fascinantno je kako on vidi da je bottas imao jump start, iako ispada nije bio ilegalan ali je krenuo prije nego se svjetla ugasila. toliko je svjestan situacije oko sebe i pazi na detalje a onda se desi da radi početničke grekške...
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la popeye »

slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Cuky »

“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Cuky »

Kako prenosi Bild, a nama koji ne govorimo njemački WTF1.com, Vettel je još malo proširio svoju kolekciju starih vozila. Navodno je postao ponosni vlasnik Williams FW14B sa kojim je Mansell osvojio naslov 1992. Cijena se ne zna, a nema ni službeno nikakve potvrde kupnje. No prošle godine je jedan primjerak na aukciji prodan za oko 3 milijuna € tako da ni ovdje sigurno cijena nije sitnica.

https://wtf1.com/post/sebastian-vettel- ... ams-fw14b/
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
gjoko-mkd
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1621
Pridružen/a: 03 lip 2012, 22:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferari

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la gjoko-mkd »

I to je neka investicija....vozač bolje ovo da kupi i da ga proda za 10-15 godina najmanje duplo skuplje....nego da spiska sav novac na neke stvari koje ne razume( dionice na primer)
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la zonelsk »

gjoko-mkd je napisao/la: 01 ruj 2020, 23:22 I to je neka investicija....vozač bolje ovo da kupi i da ga proda za 10-15 godina najmanje duplo skuplje....nego da spiska sav novac na neke stvari koje ne razume( dionice na primer)
Zasto nebi razumio dionice?

Nico Rosberg ti je primjer di si u krivu...
I like to race, not to do laps alone.
gjoko-mkd
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1621
Pridružen/a: 03 lip 2012, 22:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferari

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la gjoko-mkd »

Normalno d aima i vozaca koji razumeju dionice....ali zašto ne uložiti novac u nećemu što dobro razume

Plus tako i podize cenu...sledeći kupac će kupiti auto od šampiona....i to ima uticaj

Ili jednostavno....velkki novac najbolje je investirati tamo gde si najbolji...a Fetel dosta se toga razume u šampionske bolide i koliko oni znače na tržištu
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la vidc »

a možda bi ga samo volio provozat ili pročit active suspension :D
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la zonelsk »

gjoko-mkd je napisao/la: 02 ruj 2020, 10:55 Normalno d aima i vozaca koji razumeju dionice....ali zašto ne uložiti novac u nećemu što dobro razume

Plus tako i podize cenu...sledeći kupac će kupiti auto od šampiona....i to ima uticaj

Ili jednostavno....velkki novac najbolje je investirati tamo gde si najbolji...a Fetel dosta se toga razume u šampionske bolide i koliko oni znače na tržištu
Opet - i dalje isto pitanje. Kako zanas da ne investira u dionice? I kako znas da Vettel nije dobar u dionicama?
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2898
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Vuksa_KC »

zonelsk je napisao/la: 02 ruj 2020, 14:28
gjoko-mkd je napisao/la: 02 ruj 2020, 10:55 Normalno d aima i vozaca koji razumeju dionice....ali zašto ne uložiti novac u nećemu što dobro razume

Plus tako i podize cenu...sledeći kupac će kupiti auto od šampiona....i to ima uticaj

Ili jednostavno....velkki novac najbolje je investirati tamo gde si najbolji...a Fetel dosta se toga razume u šampionske bolide i koliko oni znače na tržištu
Opet - i dalje isto pitanje. Kako zanas da ne investira u dionice? I kako znas da Vettel nije dobar u dionicama?
Čisto sumnjam da loše barata investicijama, sam sebi je menadžer dapače.

Gle ovog razmaženca Messija, dolazi tatica da sredi posal s Barcelonom, a ovaj kepec negdi leži na plaži.
gjoko-mkd
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1621
Pridružen/a: 03 lip 2012, 22:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferari

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la gjoko-mkd »

Ne kažem da nezna raditi sa dionicama....već da i ovo ulaganje mu je sigurno i sigurno će mu duplirati novac
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la zonelsk »

Vuksa_KC je napisao/la: 02 ruj 2020, 14:37
zonelsk je napisao/la: 02 ruj 2020, 14:28
gjoko-mkd je napisao/la: 02 ruj 2020, 10:55 Normalno d aima i vozaca koji razumeju dionice....ali zašto ne uložiti novac u nećemu što dobro razume

Plus tako i podize cenu...sledeći kupac će kupiti auto od šampiona....i to ima uticaj

Ili jednostavno....velkki novac najbolje je investirati tamo gde si najbolji...a Fetel dosta se toga razume u šampionske bolide i koliko oni znače na tržištu
Opet - i dalje isto pitanje. Kako zanas da ne investira u dionice? I kako znas da Vettel nije dobar u dionicama?
Čisto sumnjam da loše barata investicijama, sam sebi je menadžer dapače.

Gle ovog razmaženca Messija, dolazi tatica da sredi posal s Barcelonom, a ovaj kepec negdi leži na plaži.
Bas to. Za njega bi bas rekao da je obrazovan u tom smislu da investira i zna kaj radi.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la vidc »

Znači Aston Martin?
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la popeye »

vidc je napisao/la: 09 ruj 2020, 22:41 Znači Aston Martin?
pa da.

sutra verovatno saopstenje
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2898
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Vuksa_KC »

Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Cuky »

Kaciga za Ferrarijev 1000. GP
slika
slika
slika
slika
slika
slika
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Schumy.d »


- "Is there another restart or that's it?" :lol:


Dobro je za F1 da ostaje. :D
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Cuky »

Vettel je u intervjuu rekao kako misli da je jedan od razloga njegovog neuspjeha u Ferrariju taj što se upuštao u neke bitke u koje, sada kad gleda unatrag, možda nije trebao ulaziti te da tu ne misli na bitke na stazi.

https://www.skysports.com/f1/news/24182 ... ave-picked
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Cuky »

Kaciga za VN Eifela kopija je Schumacherovog dizajna iz 2006 kada je pobjedio u Nurburgringu. Naravno, i dalje je u bijelim Vettelovim bojama, dok je Schumacherova crvena korištena u njemačkoj zastavi umjesto standardne crvene
To honour his hero and friend, Sebastian Vettel’s helmet is adorned with the design Michael Schumacher used in 2006, when he won here at the Nürburgring for the 5th time.

His famous neon-red colour is used in the German flag.
slika
slika
slika
slika
slika
slika
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la F1NAC »

Izgleda da je odustao otkad je dobio nogu.... Međutim i dalje sokantno lose performanse.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Cuky »

Moj dojam je da ga je pogodilo to što je dobio nogu prije nego je sezona uopće počela i prije nego je mogao pokazati što može. I onda još uz to provala za medije od strane Ferrarija da su obostrano dogovorili prekid suradnje, a onda par dana poslije na prvoj utrci on na presici kaže da nisu ni razgovarali o ugovoru nego je samo dobio poziv da nema nastavka.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la F1NAC »

Cuky je napisao/la: 10 lis 2020, 21:20 Moj dojam je da ga je pogodilo to što je dobio nogu prije nego je sezona uopće počela i prije nego je mogao pokazati što može. I onda još uz to provala za medije od strane Ferrarija da su obostrano dogovorili prekid suradnje, a onda par dana poslije na prvoj utrci on na presici kaže da nisu ni razgovarali o ugovoru nego je samo dobio poziv da nema nastavka.

ma svejedno. Charles neumoljivo gazi jos od lani. koliko god mi prirastao Vettel i kad je bolid ustiman po njegovom gustu siguran sam da nema brzeg od njega. No ovako dok se mora privikavat i pogotovo na ovakvom bolidu di moraju skidat downforce zbog slabog motora on je kriminalno los. Doduse nadam se da je Leclerc u tim vremenima s njim u timu naucio malo o race paceu i njezi guma, posto mislim da je Vettel u tom segmentu bolji.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la vidc »

navodno šalje skrivene poruke u intervjuima da ga ferrari namjerno sabotira i da je zato toliko sporiji.
jel mogao naći gori izgovor? mogao je mirno reć da mu ne odgovara bolid i da ima problema da ga podesi onako kako njemu odgovara... al eto, vozački ego je ipak nešto glomazno i teško je priznat da nije savršen
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Sebastian Vettel [#5]

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

vidc je napisao/la: 26 lis 2020, 09:32 navodno šalje skrivene poruke u intervjuima da ga ferrari namjerno sabotira i da je zato toliko sporiji.
jel mogao naći gori izgovor? mogao je mirno reć da mu ne odgovara bolid i da ima problema da ga podesi onako kako njemu odgovara... al eto, vozački ego je ipak nešto glomazno i teško je priznat da nije savršen
On me puno podsjeća na Schumahera, ni jednu krivicu ne želi priznati. Za sve sudare i oko svega uvjek je neko mahanje prstom, krastavci, optuživanje nekoga, zamjena tabli itd. Kad je trebalo propustit/nenapadat Webbera i Ricciarda odbio je, a rado bi isto uslugu uzeo.
slika
Odgovori