Fernando Alonso [#14]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la pospani gad »

slika

Tim: McLaren
Država: Španjolska
Podiji: 97*
Bodovi: 1849*
Broj utrka: 293*
Broj naslova prvaka: 2*
Najbolji plasman: 1 (x32)*
Najbolja grid pozicija: 1
Datum rođenja: 29/07/1981
Mjesto rođenja: Oviedo, Španjolska

*Podaci na kraju sezone 2017.

Kod: Označi sve

Fernando je optuživan za lošu vožnju, za nemotiviranost, sada već i od "najbližih" - Flavia i španjolskih novinara.

Fernando i dalje ostaje isti; govori ono što misli. 
Ne smatra da je Nelsinho uspio kvalitetama bolida na GP Njemačka ( to i sam Nelsinho potvrđuje ).

A zbog svega toga sve lošije kotira od strane javnosti i na njegov konto odasvud stižu kritike i minusi ( kao npr. vozi kao što je vozio za Minardi - a u 2001.-oj je vozio maestralno, uvijek na granici ).

Ja vidim da je Fernando isti kakav je bio od početka u F1; borben, nekompromisan, brz, i nadasve jak u svim poljima vozačkih i ljudskih sposobnosti ( na GP Njemačke, objektivno gledano je podbacio u vožnji ).

A što vi mislite? 

1. Da li je Fernando još uvijek najkompletniji vozač na gridu?

2. Da li ova sezona u Renault-u može loše utjecati na motiviranost i vozačke sposobnosti Španjolca u budućnosti njegove F1 karijere?


[b]Moji[/b] odgovori:

1. Da
2. Ne
Zadnja izmjena: pospani gad, dana/u 29 srp 2008, 23:42, ukupno mijenjano 1 put.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Ante sexy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1140
Pridružen/a: 21 lis 2007, 09:41
Ja sam: Vozač
Navijam za: M.Schumachera
Lokacija: Zadar

Post Postao/la Ante sexy »

1.Ne
2.Ne :D
Avatar
_beast_
Postovi: 147
Pridružen/a: 04 ožu 2008, 21:22

Post Postao/la _beast_ »

Pa sigurno da bolid, ali i on sam utječe na njegovu vožnju... Prvo, prošle godine si je sam zakuhal u McLarenu... Onda se vrati u Renault, nije mogao ocekivati da ce Renault biti neznam kaj, je razocarao, ali opet vrhunski vozac nesmije si dopustiti da bolid utjece na njega na taj nacin da je isfrustriran... umjesto da se usredotoci na napredak, i da pomogne momcadi, on ju kritizira i razara... Najkompletniji vozac je vjerojatno bio Schumacher, makar nisam navijao za njega... Alonso je još u vrhu, među prva tri, ali po meni nije najbrzi... Sigurno kad bi imal bolji bolid, borio bi se za naslov prvaka... I dosta greska radi, znam da kad vozi na granici, da je teško ne napraviti grešku, ali opet, malo previse... Na kraju sezone, ja da sam na njegovom mjestu, otisao bi u Hondu, umjesto Rubensa... Brawn u ekipi, to je siguran napredak...definitivno će Honda biti na vrhu, samo je pitanje vremena...
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

Karizma=Fernando.

Najjača "njuška" na gridu. Svaka mu čast, samo neka tjera svoje i neka bude ustrajan. Treba mu samo konkurentan bolid...

Jedino on i Kubica.

Odgovori su također

1. Da
2. Ne

Ali teško ti možeš sam protiv svih kad se urote protiv tebe, ma koliko ti bio u pravu (slučaj, Mclaren 2007). Većina (koja nije u pravu) te jednostavno pojede i uvjeri sve oko sebe da su oni u pravu a da si ti zaprav lud.
Nadam se da će se dokopati brzog bolida. :thumbup:
Zadnja izmjena: -Briatore-, dana/u 26 srp 2008, 12:44, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Da
Ne

Al nije to taj voac koji je bio prije 2 sezone.
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

Prvo moji odgovori:
1 - da
2 - ne

Još uvijek ne vidim kompletnijeg vozača na gridu od njega. Tko bi to mogao biti? Hamilton? Premlad i
prezelen (Canada) osim toga, ima pobjednički bolid koji je samo nastavak razvoja prošlogodišnjeg + odličan test vozač = koliko on stvarno utiče na razvoj bolida je (?). Raikkonen? Vozač koji "vozi oko problema" umjesto da ga riješava baš i nije kompletan vozač. Massa? Ionako ga se dosta napada i na ovom forumu, nekad zaslužeano, ali uglavnom nezasluženo. Zbog onog "zasluženo" mi ne djeluje kao kompletan vozač. Kubica? Ima svoju prvu pobjedu, ali za nazvati ga kompletnim treba se uvijeriti u njegove prave mogućnosti koje, ove sezone ne vidimo osim da vozi za treći tim po snazi i da je redovito (ne uvijek) brži od timskog kolege. Ako netko vidi još nekog... ili se ne slaže sa mojim viđenjem...

@ _beast_ A šta si je on to sam zakuhao bez tuđe pomoći? "Poštenjačina" mu usmeno kaže - ti si prvi vozač ali zbog Imagea tima, to nećemo staviti na papir ni spominjati javno. Nakon nekog vremena, kad je vidio da je i njegov štićenik jako brz "poštenjačina" promijeni mišljenje i kaže - zaboravi šta smo se dogovorili prije početka sezone. I kad mu oba vozača naprave glupost, jednog kazne drugi (Alonso), a drugog koji je sve inicirao nije čak ni javno upozorio da to baš i nije OK. Kako se onda oteti utisku da tim ne radi za tebe čak ni kao za jednog od istih, već protiv tebe?
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Post Postao/la pospani gad »

-Briatore- je napisao/la:Karizma=Fernando.

Najjača "njuška" na gridu. Svaka mu čast, samo neka tjera svoje i neka bude ustrajan. Treba mu samo konkurentan bolid...

Jedino on i Kubica.

Odgovori su također

1. Da
2. Ne

Ali teško ti možeš sam protiv svih kad se urote protiv tebe, ma koliko ti bio u pravu (slučaj, Mclaren 2007). Većina (koja nije u pravu) te jednostavno pojede i uvjeri sve oko sebe da su oni u pravu a da si ti zaprav lud.
Nadam se da će se dokopati brze bolida. :thumbup:
I ja to očekujem. A tada;... ostatak grida, drži gaće!
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
frances
Početnik
Početnik
Postovi: 182
Pridružen/a: 26 lip 2007, 16:16
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimija
Lokacija: Ma/Zg
Kontakt:

Post Postao/la frances »

Moj bi tata rekao: Vidi Ferdu u ovoj kanti, a i dalje im svima pokazuje kako se vozi!
I u pravu je.
Kakav god Alonso bio(pomalo umišljen)i dalje misim da je on naj na gridu.
Odgovori:
1. da
2. možda
vratila se
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

nigdje nisam zamjetio tu izjavu Flavia pa bih zamolio nekoga da posta link,
nadalje,Nando nikad nije vozio tako dobro,vozački i punog srca i do sada je napravio nekoliko greški,aliu na tu količinu pretjecanja,truda i izgaranja to je minimalno. Meni osobno je sada pokazao koliko je zapravo dobar,to što ga je Nelson 2 put prestigao ne znači nikaj,jer prvu polovicu je Alonso gazio njega,osim toga prelazio je i Irvine Schumija pa kaj bi to trebalo značit da je bolji vozač???

Odgovori:
1.Definitivno
2.baš kontra,ovo će ga još motiviratt da se vratit u boirbu za pvrenstvo
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Alonsit@
Postovi: 38
Pridružen/a: 26 tra 2008, 11:33
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Bolid =))

Post Postao/la Alonsit@ »

Moji odgovori:
1. Da
2. Ne
Mislim da je najkompletniji vozač na gridu jer zna postaviti dobar set up bolida, dobar je na kiši, jako se trudi za rezultat i poboljšanje bolida. On je jednostavno živčan i strastven po prirodi :D , pa uvijek kaže što misli. To nekima paše nekima ne.Samo se nadam da će u budućnosti dobiti konkurentan bolid s kojim se može boriti za pobjede i naslove. :peace:
-----Fernando Alonso 4ever-----
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Post Postao/la almeida »

schuey je napisao/la:nigdje nisam zamjetio tu izjavu Flavia pa bih zamolio nekoga da posta link,
nadalje,Nando nikad nije vozio tako dobro,vozački i punog srca i do sada je napravio nekoliko greški,aliu na tu količinu pretjecanja,truda i izgaranja to je minimalno. Meni osobno je sada pokazao koliko je zapravo dobar,to što ga je Nelson 2 put prestigao ne znači nikaj,jer prvu polovicu je Alonso gazio njega,osim toga prelazio je i Irvine Schumija pa kaj bi to trebalo značit da je bolji vozač???

Odgovori:
1.Definitivno
2.baš kontra,ovo će ga još motiviratt da se vratit u boirbu za pvrenstvo
ja se sa ovim slažem u potpunosti
kada si od mene prepisa :badgrin:
alonso je po meni najbolji vozač na gridu iako ga ne preferiram
priznajem pošteno da je po vozačkim kvalitetama daleko najbolji
mada to sada ne pokazuje zbog kante od bolida,i dalje je jako motiviran
i na svakoj utrci pokazuje želju da nešto napravi
odgovori:
1.sigurno
2.biti je još motiviraniji sljedeče sezone(ma gdje vozio) 8)
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Post Postao/la pospani gad »

schuey je napisao/la:nigdje nisam zamjetio tu izjavu Flavia pa bih zamolio nekoga da posta link
Evo nešto o tome, nemam direktan Flavio-ov komentar, nego tu nekako dimi na neki komentarcic prema Španjolcu od Talijana.

http://www.autoportal.hr/200807243000/F ... id-75.html
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

Prdonja jedan ocvali, da mu nije bilo Fernanda, pitanje je jel bi uopće Renault imao koji osvojen naslov (ako je suditi po Giancarlu, ne bi), tako da bi mu bilo pametnije da drži na oku onu svoju poprcljivu jarebicu da ju ne naskoči kakav narajcani fazan, nego što tu soli pamet dvostrukom svjetskom prvaku Fernandu Alonsu Diazu.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

pospani gad je napisao/la:
Evo nešto o tome, nemam direktan Flavio-ov komentar, nego tu nekako dimi na neki komentarcic prema Španjolcu od Talijana.

http://www.autoportal.hr/200807243000/F ... id-75.html

pa dobro,mto je istina za kaj je Flavio reko ali da je on ne znam kak popljuvo-nije,pa Hockenhaimring je Alonsova najgora utrka karijere,no to nema veze s opnim kaj autor tvrdi da je cijela sezona katastrofalna. Danas jednostavno svašt i svatko piše o svemu tak da to nema veze... no ima nekaj još istinito,Alonso je iznimno kritičan prema momčadi i svemu a on kao sam jako loše prihvaća kritiku,to je po meni jedan od razloga malih svađa non stop u njegovim taborima....
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Tommy
Početnik
Početnik
Postovi: 277
Pridružen/a: 24 srp 2007, 18:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Post Postao/la Tommy »

zvjerko je napisao/la:
@ _beast_ A šta si je on to sam zakuhao bez tuđe pomoći? "Poštenjačina" mu usmeno kaže - ti si prvi vozač ali zbog Imagea tima, to nećemo staviti na papir ni spominjati javno. Nakon nekog vremena, kad je vidio da je i njegov štićenik jako brz "poštenjačina" promijeni mišljenje i kaže - zaboravi šta smo se dogovorili prije početka sezone. I kad mu oba vozača naprave glupost, jednog kazne drugi (Alonso), a drugog koji je sve inicirao nije čak ni javno upozorio da to baš i nije OK. Kako se onda oteti utisku da tim ne radi za tebe čak ni kao za jednog od istih, već protiv tebe?
Ti si bio kad se potpisivao ugovor pa znas sve te sitne detalje koje su bile, kao i usmene dogovore izmedju njih, pa covice sto ti pricas? I kako nije javno upozorio, sto nije odmah poslije rekao da je to bila Lewisova greska (Ron je ovo rekao). I da, sam je zakuhao bez tudje pomoci, on je dvostruki svjetski prvak, a njega pere mulac koji se tek dude rjesija.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Tommy je napisao/la:
zvjerko je napisao/la:
@ _beast_ A šta si je on to sam zakuhao bez tuđe pomoći? "Poštenjačina" mu usmeno kaže - ti si prvi vozač ali zbog Imagea tima, to nećemo staviti na papir ni spominjati javno. Nakon nekog vremena, kad je vidio da je i njegov štićenik jako brz "poštenjačina" promijeni mišljenje i kaže - zaboravi šta smo se dogovorili prije početka sezone. I kad mu oba vozača naprave glupost, jednog kazne drugi (Alonso), a drugog koji je sve inicirao nije čak ni javno upozorio da to baš i nije OK. Kako se onda oteti utisku da tim ne radi za tebe čak ni kao za jednog od istih, već protiv tebe?
Ti si bio kad se potpisivao ugovor pa znas sve te sitne detalje koje su bile, kao i usmene dogovore izmedju njih, pa covice sto ti pricas? I kako nije javno upozorio, sto nije odmah poslije rekao da je to bila Lewisova greska (Ron je ovo rekao). I da, sam je zakuhao bez tudje pomoci, on je dvostruki svjetski prvak, a njega pere mulac koji se tek dude rjesija.
dobro vam je čovjek reko šta se pjenite,tak je i bilo...i niko nikog nije opro,koliko ja znam jednaki su u bodovima bili nakon što se Alonso zainatio...
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

01. Ne - zbog loseg bolida, vozac nemože biti kompletan
02. Da - to će mu samo još vise dati zelju za borbu u boljem bolidu.
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

Tommy je napisao/la:
zvjerko je napisao/la:
@ _beast_ A šta si je on to sam zakuhao bez tuđe pomoći? "Poštenjačina" mu usmeno kaže - ti si prvi vozač ali zbog Imagea tima, to nećemo staviti na papir ni spominjati javno. Nakon nekog vremena, kad je vidio da je i njegov štićenik jako brz "poštenjačina" promijeni mišljenje i kaže - zaboravi šta smo se dogovorili prije početka sezone. I kad mu oba vozača naprave glupost, jednog kazne drugi (Alonso), a drugog koji je sve inicirao nije čak ni javno upozorio da to baš i nije OK. Kako se onda oteti utisku da tim ne radi za tebe čak ni kao za jednog od istih, već protiv tebe?
Ti si bio kad se potpisivao ugovor pa znas sve te sitne detalje koje su bile, kao i usmene dogovore izmedju njih, pa covice sto ti pricas? I kako nije javno upozorio, sto nije odmah poslije rekao da je to bila Lewisova greska (Ron je ovo rekao). I da, sam je zakuhao bez tudje pomoci, on je dvostruki svjetski prvak, a njega pere mulac koji se tek dude rjesija.
A ti si isto bio pa znaš da nije tako!
Svi mi ovisimo o informacijama medija (koje su obojane) i o informacijama dobivenim od insidera i "insidera". MJ je na ovom forumu rekao da je Dennis (poštenjačina) vjerovatno nešta obećao Alonsu i to nije ispoštovao! MJ je insider ili i to misliš pobiti!
A, što se tiče upozorenja svom pulenu - "odmah poslije" je bilo tek nakon što je Alonso planuo. I da si n-terostruki svjetski prvak - oprat će te "mulac koji se tek dude riješija" ako nemaš iste uvjete (ili smatraš da su isti uvijeti kad se ostatak tima utrkuje protiv tebe i tvog dijela garaže, a nisi siguran ni da su ti svi u tvom dijelu lojalni)!
f1 champs
Postovi: 147
Pridružen/a: 13 tra 2008, 22:11

Post Postao/la f1 champs »

Moji odgovori:

1. da
2. ne

Mislim da mu Flavio nema kaj soliti pamet, kak ga nije sram davat takve izjave ,a za ovu sezonu su mu pripremili kantu od auta , pa ti sad vozi.Šta on očekuje da u ovakvom autu uzima postolja ,a činjenica je da u Renaultu nisu odradili dovoljno dobar posao pri gradnji ovogodišnjeg auta.
Naravno da se pogreške događaju kad voziš potpuno na granici i u autu koji po meni ima puno mana ,a malo dobrih strana.Počinio je te pogreške u silnoj želji da nešto napravi u utrci ,a komotno je mogao branit poziciju i kružit stazom do kraja utrke i ne napadat nikoga.
Mislim da je Renaut "najranjiviji" od večine bolida kod pretjecanja jer zbog loše trakcije bolid iza njega s lakoćom koristi tu priliku da ga pretekne(viđeno ove sezone više puta).
A ovo što novinari rade od njega mi je u najmanju ruku gnjusno,svatko si dozvoljava da drži lekcije iz f1 jednome 2x svj. prvaku, i govore o njemu sve i svašta ,a vjerojatno ne znaju gotovo ništa o njemu kao osobi.
Taj "javni linč" počeo je u mclarenu prošle godine i ne smatram Alonsa krivim za to što mu se pripisuje, on je prema njima vozač-razaratelj timova ,oličenje neposušnosti prema šefu momčadi i lošeg momčadskog kolege.
Ja sam uvjerenja da sve to Alonso nije zaslužio, mislim da tim ljudima sa velikim napuhnutim egom ne paše kad im netko kaže šta ih ide, teško podnose istinu ,a alonso je po izjavama drugih vozača i ljudi koji su u f1 iskren čovijek koji se ne boji reći što misli.
Uistinu se nadam da će se u skorije vrijeme dokopati konkurentnog auta, jer mislim s obzirom na ovakvog jakog Hamiltona on mu može biti jedina protuteža i pravi protivnik.
Alonso u Ferraiju ,a Hamilton u Mclarenu , mislm da bi to bile velike bitke, možda i povijesne.
Avatar
edo
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 969
Pridružen/a: 13 kol 2007, 18:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: FELIPE MASSA
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Post Postao/la edo »

1.da
2.ne
BH FORD KLUB-FORZA FELIPE...
Ante sexy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1140
Pridružen/a: 21 lis 2007, 09:41
Ja sam: Vozač
Navijam za: M.Schumachera
Lokacija: Zadar

Post Postao/la Ante sexy »

bmw_sauber_f1 je napisao/la:01. Ne - zbog loseg bolida, vozac nemože biti kompletan
02. Da - to će mu samo još vise dati zelju za borbu u boljem bolidu.
Gluplju tvrdnji davno nisam čua :? zašto vozač ne more biti kompletan a da vozi smeće bolid
Tommy
Početnik
Početnik
Postovi: 277
Pridružen/a: 24 srp 2007, 18:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Post Postao/la Tommy »

A ti si isto bio pa znaš da nije tako!
Svi mi ovisimo o informacijama medija (koje su obojane) i o informacijama dobivenim od insidera i "insidera". MJ je na ovom forumu rekao da je Dennis (poštenjačina) vjerovatno nešta obećao Alonsu i to nije ispoštovao! MJ je insider ili i to misliš pobiti!
A, što se tiče upozorenja svom pulenu - "odmah poslije" je bilo tek nakon što je Alonso planuo. I da si n-terostruki svjetski prvak - oprat će te "mulac koji se tek dude riješija" ako nemaš iste uvjete (ili smatraš da su isti uvijeti kad se ostatak tima utrkuje protiv tebe i tvog dijela garaže, a nisi siguran ni da su ti svi u tvom dijelu lojalni)
MJ je rekao da je Denis VJEROVATNO (ovo je kljucno) obecao nesto.

Sto se tice madarske, Denis je odmah poslije kvalifikacija rekao da je Lewis Hamilton najveci krivac za incident, tu cu napomenuti da Alonso se nije igrao policajca nebi dobio nikakvu kaznu jer je bilo sasvim dovoljno vremena za jednog i drugog.

Ajmo na pocetak sezone za Alonsa se pripremao bolid, i nastimavao, on je bio nominalno prvi vozac, ipak je on svjetski prvak, a svjetskog prvaka ne dovodis da ti drzi svijecu novaku. I unatoc tome Hamilton je uzeo primat u momcadi, a Alonsu su samo ostali njegovo zaljenje, ucjenjivanje momcadi (sa onim dokumentima) i ludi ples pred boksovima.
Zbogom Spanjolce, i vise se ne vracaj.
Zadnja izmjena: Tommy, dana/u 26 srp 2008, 17:26, ukupno mijenjano 3 puta.
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Ante sexy je napisao/la:
bmw_sauber_f1 je napisao/la:01. Ne - zbog loseg bolida, vozac nemože biti kompletan
02. Da - to će mu samo još vise dati zelju za borbu u boljem bolidu.
Gluplju tvrdnji davno nisam čua :? zašto vozač ne more biti kompletan a da vozi smeće bolid
vozaca koči to jebeno ograničenje koje slab bolid ima, iako alonso iz ovog renaulta izvlači sve, opet to nije to na sto se on navikao, i naravno onda nije kompletan, u slabom bolidu vozač nemože biti kompletan kao u brzom bolidu. to nije glupa tvrdnja nego u tome ima istine, ovisi o vozaču.
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Post Postao/la Dani »

1. ne
2. da
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Maestro
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1113
Pridružen/a: 18 sij 2008, 20:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Čapljina City
Kontakt:

Post Postao/la Maestro »

bmw_sauber_f1 je napisao/la:
Ante sexy je napisao/la:
bmw_sauber_f1 je napisao/la:01. Ne - zbog loseg bolida, vozac nemože biti kompletan
02. Da - to će mu samo još vise dati zelju za borbu u boljem bolidu.
Gluplju tvrdnji davno nisam čua :? zašto vozač ne more biti kompletan a da vozi smeće bolid
vozaca koči to jebeno ograničenje koje slab bolid ima, iako alonso iz ovog renaulta izvlači sve, opet to nije to na sto se on navikao, i naravno onda nije kompletan, u slabom bolidu vozač nemože biti kompletan kao u brzom bolidu. to nije glupa tvrdnja nego u tome ima istine, ovisi o vozaču.
Kad se pravi bolid po Alonsu, onda mu nema ravna (dokazano). Ni McLaren se nije pravio po njemu, ali je on dosta utjecao što ovim se daje jedan plus Hamiltonu koji je najviše imao utjecaja kao i Pedro. Ovaj Renault nije ni napravljen a ne da valja nečem. Ta tvoja tvrdnja (@Bmw...) pada u vodu jer je filozofska i iz toga se ne izvlači ništa.

Moji odgovori su:

1.) Da
2.) Ne, ali može vrlo lako postati (ne bi bio prvi takav)

Sa Zvjerkom i Flavijem (našim) se slažem maksimalno (što se tiče ovih njihovih postova sada). Alonso po meni igra neku igru (malo pametniju nego prošle godine) da se oslobodi Renaulta, ali ako ostane u njemu i ako se taj isti Renault bude pravio po njemu, možemo očekivati i Alonsa i Piqueta pri vrhu sljedeće sezone. U tome ih može spriječiti samo slab (po nekima najslabiji) motor na gridu. Ali o tom potom... On je prepametan da dva puta zasere sezonu. Jednom se i ženi oprašta, ali drugi put...
kakav potpis staviti???
Odgovori