Formula 1 team - BWT Alpine F1 Team [A522]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
manijak
Postovi: 23
Pridružen/a: 11 lis 2007, 22:31

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la manijak »

ma ljudi moji ovo su kisni uslovi. Naravno da ce biti proklizavanja. Pa svi su proklizavali u onakvim uslovima tako da se ne moze po onim snimkama suditi gdje je ko.
Mclaren forever
Avatar
nikolaa
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1131
Pridružen/a: 18 lis 2007, 18:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: FERRARI

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la nikolaa »

manijak je napisao/la:ma ljudi moji ovo su kisni uslovi. Naravno da ce biti proklizavanja. Pa svi su proklizavali u onakvim uslovima tako da se ne moze po onim snimkama suditi gdje je ko.
Ne...ja sam rekao u odnosu na druge koji su bili u Portugalu,Renault se poprilicno lose ponasa..Ja shvatam da Renault-ovci odasiljete sto vise optimizma i nade za ovu sezonu,a i ja bih iskreno volio i da se Renault sa Alonsom ukljuci u tu borbu za prvenstvo,ali ipak slaba vajda od toga..volio bih da nisam u pravu...
FORZA FERRARI!!!
Avatar
elf
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Postovi: 305
Pridružen/a: 11 svi 2008, 13:27
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lotus F1 team
Lokacija: Brcko District BiH

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la elf »

f1 champs je napisao/la:Evo upravo sam pogledao ove snimke testiranja ali i neke druge i ne mislim da je Renault ništa gori ili nepuravljiviji od Mclarena ili Ferarija, i jedni i drugo imaju problema sa prokljzavanjem preko prednjeg i zadnjeg kraja, svi rade dosta korekcija, kod Lewisa je to dosta izraženo.
Jedino kaj je Alonso imao onaj mali izlet sa staze pa zbog toga mislite da auto nevalja.Osim toga Mclaren je testirao već sa MP4-23 koji je bio preinačen za ovogodišnja pravila pa sigurno znaju nešto više,a Renaultu je ovo prvo testiranje sa ovogodišnjim paketom i nemaju velik broj kilometara.
Sve ćemo i onako vidjeti kroz par testiranja, ova nam nisu mnogo rekla.
:rock: desetka za objektivnost... tako ti je to kad gledaš realno... ovdje se puno priča kako renaultovi navijači mažu sebi oči ali ja mislim da zapravo drugi pokušavaju sami sebe zavarat... strah je normalna stvar... vidjeli smo strah u hamiltonovim očima u Brazilu... sasvim normalno... ali žalosno je što neki ne mogu priznati da nisu tako dobri pa bacaju ljagu po drugima...
slika
slika
f1 champs
Postovi: 147
Pridružen/a: 13 tra 2008, 22:11

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la f1 champs »

Na klipovima se još dobro vidi konstrukcijska razlika između recimo Mclarena i Renaulta.
Mclaren mi se čini nekako viši i kraći od Renaulta, Renault je po meni dulji i niži, očito se redi o dva "suprotna stila gradnje automobila.
Rekao bi da su recimo Bmw i Renault krenuli dosta drugčijim putem od Mclarena i Ferraria, kroz par testova ćemo vidjeti tko je bio u pravu.
Apsolutno se ne slažem sa pljuvanjem Renaulta ali i Bmw-a (zbog izgleda), ne mora značiti da će imati loše performanse,Ljudi u Renaultu ali i BMW-u su prilično uvjereni što rade odnosno što su napravili i smatraju da su na pravom putu.
Recimo ljudi iz Renaulta su rekli kako su na početku 2008 bili 1.5 sekundi iza Ferraria ali su uspjeli srediti zračni tunel, kupili trenutno najjače super računalo (koje je čini mi se u uporabi od 5 mjeseca 2008.) malo reorganizirali momčad i krenuli teško raditi.
Shvatili su kako rade gume i napravili su mnoštvo izmjena, na svako testiranje i utrku su se nosili novi dijelovi i prema Renaultovim inženjerima svi su bili poboljšanje, nije bilo koraka u nazad.Naposljetku su bili sporiji od Ferraria 0.2-.03 sek. po krugu(velik zaostatak je smanjen i još k tome su oni razvijali bolid do singapura dok su vodeći dvojac do zadnje utrke sezone,ne zaboravimo Renaultov slabiji motor i probleme s trakcijom)
Rezultati prema Renaultovom zračnom tuneul su prema njihovim predviđanjima fenomenalni, mnogo bolji nego što su oni očekivali,po meni ovaj široki nos kod R29 gura zrak ispod nosa i na prednje krilo(zato je drugačije od recimo Mclarenovog).
Ove priče lijepi auto=brz auto ne moraju biti točne , doduše često je tako ali ne mora biti slučaj , ja sam se ionako već priviknuo na R29, glavno da je brz.
Na klipovima sem uočio da Mclaren dosta glatko prolaz kroz zavoje (naravno s proklizavanjima) dok Renault recimo pri izlasku malo prokliže, očito imaju malo jači wheel spin, malo gube trakciju ali mi se auto čini da ima puno snage samo ga treba očito malo poštelati da bi mogao iskoristiti bolje svoj potencijal ,uz malo manje proklizavanja izaći iz zavoja.
Nadam se sunčanom slijedećem testiranju da vidimo kroz nekoliko dana kako se koji bolid ponaša, bilo bi dobro da svi bolidi budu na istom mjestu.
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la Adriana Lima fan »

MA vidit cemo. Ja ne ulazim u price kakvi su ostali bolidi to mozemo u pravim temama za to al ovakav radikalan pristup auerodinamici mi se cini nelogicnim.
Avatar
elf
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Postovi: 305
Pridružen/a: 11 svi 2008, 13:27
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lotus F1 team
Lokacija: Brcko District BiH

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la elf »

ponekad se rizik isplati... sigurno to nisu bili ljudi koji neznaju šta rade... samo je pitanje ko je ispred koga... a to do poslije prvih utrk a necemo znati... svi samo nagadjamo...
slika
slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la gringo73 »

elf je napisao/la:ponekad se rizik isplati... sigurno to nisu bili ljudi koji neznaju šta rade... samo je pitanje ko je ispred koga... a to do poslije prvih utrk a necemo znati... svi samo nagadjamo...
Naravno. A čitam šta kaže Sam Michael iz Williamsa; kaže da će proći i 5-6 trka dok se ne vidi gdje je, otprilike, tko. Kaže da će i sam početak sezone bit još uvijek razvojni period bolida. Šta u biti i je; s ovolikim ograničenjem testiranja, plus vrijeme koje je i to "jada" ograničilo...trebat će vremena da se stvari iskristaliziraju. A nadam se da će ta faza bit itekako nepredviljiva, i uzbudljiva.
slika
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la MP4don »

gringo73 je napisao/la:
elf je napisao/la:ponekad se rizik isplati... sigurno to nisu bili ljudi koji neznaju šta rade... samo je pitanje ko je ispred koga... a to do poslije prvih utrk a necemo znati... svi samo nagadjamo...
Naravno. A čitam šta kaže Sam Michael iz Williamsa; kaže da će proći i 5-6 trka dok se ne vidi gdje je, otprilike, tko. Kaže da će i sam početak sezone bit još uvijek razvojni period bolida. Šta u biti i je; s ovolikim ograničenjem testiranja, plus vrijeme koje je i to "jada" ograničilo...trebat će vremena da se stvari iskristaliziraju. A nadam se da će ta faza bit itekako nepredviljiva, i uzbudljiva.
Standard... kao i svake godine... 4-5 utrka je potrebno da se pokaže prava snaga... Predviđam stanje kao i prošle godine... McLaren, Ferrari i BMW... ispočetka možda i Williams, ali oni se ne razvijaju kvalitetno te gube korak na potenciju za spomenutim trojcem... dok bi i BMW morao malo bolje zasukati rukave i ne predavati se nakon jedne pobjede... Renault po meni ipak malo zaostaje za njima... ali bilo bi super da npr. pobjede na prvoj ili drugoj utrci i da dođe do pomutnje i preispitivanja vlastitih snaga vodeće tri momčadi... :D
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la One and only »

MP4don je napisao/la:
gringo73 je napisao/la:
elf je napisao/la:ponekad se rizik isplati... sigurno to nisu bili ljudi koji neznaju šta rade... samo je pitanje ko je ispred koga... a to do poslije prvih utrk a necemo znati... svi samo nagadjamo...
Naravno. A čitam šta kaže Sam Michael iz Williamsa; kaže da će proći i 5-6 trka dok se ne vidi gdje je, otprilike, tko. Kaže da će i sam početak sezone bit još uvijek razvojni period bolida. Šta u biti i je; s ovolikim ograničenjem testiranja, plus vrijeme koje je i to "jada" ograničilo...trebat će vremena da se stvari iskristaliziraju. A nadam se da će ta faza bit itekako nepredviljiva, i uzbudljiva.
Standard... kao i svake godine... 4-5 utrka je potrebno da se pokaže prava snaga... Predviđam stanje kao i prošle godine... McLaren, Ferrari i BMW... ispočetka možda i Williams, ali oni se ne razvijaju kvalitetno te gube korak na potenciju za spomenutim trojcem... dok bi i BMW morao malo bolje zasukati rukave i ne predavati se nakon jedne pobjede... Renault po meni ipak malo zaostaje za njima... ali bilo bi super da npr. pobjede na prvoj ili drugoj utrci i da dođe do pomutnje i preispitivanja vlastitih snaga vodeće tri momčadi... :D
Nije njima problem kvaliteta, nego nedostatak sredstava. Williams je momčad koja zna pobjeđivati ;)
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Dobro nekad ni sredstva nisu ni blizu dovoljna za rezultat. Kod Toyote je primjerice nedostatak kvalitete.
Avatar
elf
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Postovi: 305
Pridružen/a: 11 svi 2008, 13:27
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lotus F1 team
Lokacija: Brcko District BiH

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la elf »

MP4don je napisao/la:
gringo73 je napisao/la:
elf je napisao/la:ponekad se rizik isplati... sigurno to nisu bili ljudi koji neznaju šta rade... samo je pitanje ko je ispred koga... a to do poslije prvih utrk a necemo znati... svi samo nagadjamo...
Naravno. A čitam šta kaže Sam Michael iz Williamsa; kaže da će proći i 5-6 trka dok se ne vidi gdje je, otprilike, tko. Kaže da će i sam početak sezone bit još uvijek razvojni period bolida. Šta u biti i je; s ovolikim ograničenjem testiranja, plus vrijeme koje je i to "jada" ograničilo...trebat će vremena da se stvari iskristaliziraju. A nadam se da će ta faza bit itekako nepredviljiva, i uzbudljiva.
Standard... kao i svake godine... 4-5 utrka je potrebno da se pokaže prava snaga... Predviđam stanje kao i prošle godine... McLaren, Ferrari i BMW... ispočetka možda i Williams, ali oni se ne razvijaju kvalitetno te gube korak na potenciju za spomenutim trojcem... dok bi i BMW morao malo bolje zasukati rukave i ne predavati se nakon jedne pobjede... Renault po meni ipak malo zaostaje za njima... ali bilo bi super da npr. pobjede na prvoj ili drugoj utrci i da dođe do pomutnje i preispitivanja vlastitih snaga vodeće tri momčadi... :D

al ti mrziš renault... he... ali vidjeće se Ba kasnije... :D
slika
slika
Avatar
McLaren Mercedes
Početnik
Početnik
Postovi: 237
Pridružen/a: 17 ožu 2007, 12:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Karlovac

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la McLaren Mercedes »

Ma renault ne treba podcjenjivati. to je radna ekipa koja ne odustaje lako-vidilo se prošle sezone kada je nakon katastrofalnog pocetka na kraju alonso dosao do pobjeda. bit ce renault jak. a bolid je radikalan ali ko da su i drugi manje. lipo je gledat bolide i viditi da su svi razliciti - vidit kako momcadi shvacaju pravila. po meni ce ovu sezonu obiljeziit 4 momcadi mcm, fer, bmw i ren.
Jedan jedini i neponovljivi Vodafone McLaren Mercedes MP4-22
Avatar
elf
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Postovi: 305
Pridružen/a: 11 svi 2008, 13:27
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lotus F1 team
Lokacija: Brcko District BiH

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la elf »

McLaren Mercedes je napisao/la:Ma renault ne treba podcjenjivati. to je radna ekipa koja ne odustaje lako-vidilo se prošle sezone kada je nakon katastrofalnog pocetka na kraju alonso dosao do pobjeda. bit ce renault jak. a bolid je radikalan ali ko da su i drugi manje. lipo je gledat bolide i viditi da su svi razliciti - vidit kako momcadi shvacaju pravila. po meni ce ovu sezonu obiljeziit 4 momcadi mcm, fer, bmw i ren.
volim objektivnost... slazem se s tobom u potpunosti... i dajem respect prema svakom navedenom timu...
slika
slika
Avatar
sunseeker
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1303
Pridružen/a: 02 lip 2007, 07:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la sunseeker »

nisam prije čuo za ovu informaciju, ali ako je istinito da je 100 ljudi pred vratima......... mislim da je jasno kako će ova priča završiti......

http://www.autosport.hr/content/view/9745/381/
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la Schumy.d »

Ah, ništa čudno...
Nažalost, sve više timova razmišlja o odlascima. :(
Već sam prije rekao: F1 se pretvara lagano u cirkus... :cry:
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la MP4don »

Šef im je već od kad htio napustiti F1... čak i dok su bili prvaci... ING reže troškove, pa bi i oni mogli frknuti van... ;)
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
f1 champs
Postovi: 147
Pridružen/a: 13 tra 2008, 22:11

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la f1 champs »

sunseeker je napisao/la:nisam prije čuo za ovu informaciju, ali ako je istinito da je 100 ljudi pred vratima......... mislim da je jasno kako će ova priča završiti......

http://www.autosport.hr/content/view/9745/381/

Mislim da će tih 100 ljudi dobiti otkaz zbog odredbi što ih je donio Mosley u dogovoru s momčadima,sve će momčadi morati otpustiti određen broj radnika i to sa aerodinamičkog odjela jer su dogovorene restrikcije u korištenju zračnog tunela.
Tako da to nije stvar renaulta već odredbi što ih je donijela FIA , ali istina je da predsjednik Renaulta nije lud za f1 i očito uslijed ove financijske krize može povući radikalne poteze(nadam se ne preradikalne) , također ING će preispitati svoje poslovanje u F1, to će se desiti sredinom 2009 pa će vidijeti da li im se isplati i hoće li i dalje sponzorirati Renault.
Ako ne onda će Renault morati pronaći nekog drugog jakog sponzora ,a to neće biti lako(nadam se ovog puta s lijepšim bojama). Ako ga Renault ne nađe onda su u velikoj gabuli i tada im po meni prijeti izlazak iz f1, ali ako osvoje naslove ove godine stvari će se sigurno promijeniti.
Avatar
garx
Početnik
Početnik
Postovi: 219
Pridružen/a: 22 ruj 2007, 12:44

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la garx »

malo off-a
ali, kako je moguce uvesti restrikcije u korsitenju tunela??? malo sam razmisljao o tome, i nije mi jasno kako ce oni kontrolirati koristenje tunela, kada svaka momcad ima svoj tunel, u sklopu tvornice.
pa nije valjda da ce FIA imati 18 inspektora 24/7, 365 dana...no dobro, potrebno je rezanje troskova, a jasno je da to znaci i otpustanja, samo nisam nigdje procitao da se i ostale momcadi spremaju na otpustanja - OK BMW, Mclaren i Ferrari ih vjerajotno mogu preraspodjeliti unutar kompanija, ali williams kao nezavisna momcad - di ih oni mogu prebaciti?

nazad na temu - sto vise gledam novi renault to mi mocnije izgleda, nadam se da ce i biti mocan, jer imam velika ocekivanja od ove sezone sto se neizvjesnosti prvenstva tice:)
Avatar
elf
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Postovi: 305
Pridružen/a: 11 svi 2008, 13:27
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lotus F1 team
Lokacija: Brcko District BiH

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la elf »

sve je vrlo moguće... i koliko znam renault ima potpisan ugovor u formuli do 2012... sve u svemu renault tim će se morati dobro potruditi kako ne bi izgubili svog sponzora i kako bi privukli novog... inače bez jake konkurentnosti slijede otkazi...
slika
slika
f1 champs
Postovi: 147
Pridružen/a: 13 tra 2008, 22:11

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la f1 champs »

garx je napisao/la:malo off-a
ali, kako je moguce uvesti restrikcije u korsitenju tunela??? malo sam razmisljao o tome, i nije mi jasno kako ce oni kontrolirati koristenje tunela, kada svaka momcad ima svoj tunel, u sklopu tvornice.
pa nije valjda da ce FIA imati 18 inspektora 24/7, 365 dana...no dobro, potrebno je rezanje troskova, a jasno je da to znaci i otpustanja, samo nisam nigdje procitao da se i ostale momcadi spremaju na otpustanja - OK BMW, Mclaren i Ferrari ih vjerajotno mogu preraspodjeliti unutar kompanija, ali williams kao nezavisna momcad - di ih oni mogu prebaciti?

nazad na temu - sto vise gledam novi renault to mi mocnije izgleda, nadam se da ce i biti mocan, jer imam velika ocekivanja od ove sezone sto se neizvjesnosti prvenstva tice:)

evo još malo off topica :D

Zračni tunel neće smjeti koristiti više od 60% svojih mogućnosti, vjetar koji zračni tunel simulira neće smjeti biti veći od 50 m/s (od 1.1.2009) ,biti će (ako već nije) postavljen omjer između istraživanja u zračnom tunelu i pomoću CDF sustava.
Broj ljudi koji radi na zračnom tunelu će biti smanjen , smjet će se raditi samo u određeno vrijeme tokom dana itd.
Što se kontrole momčadi tiče nemam pojma kako se to misli izvesti , mislim da će naći nekakav efikasan način da se momčadi kontroliraju, što se ostalih momčadi tiče ne znam kako misle preraspoređivati radnike na druge odjele u tvornici jer po meni na taj način ne krešu troškove jer nisu nikoga ni otpustili samo su im našli drugo mjesto. :-k
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la gringo73 »

Renault je potpisao ugovor s Hewlett-Packardom! Dobra vijest (za Renault i njegove navijače) s obzirom da se dosta sponzora povlači iz F1...

Link
slika
f1 champs
Postovi: 147
Pridružen/a: 13 tra 2008, 22:11

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la f1 champs »

PROBLEMI SA R29 ?

http://en.f1-live.com/f1/en/headlines/n ... 0205.shtml" onclick="window.open(this.href);return false;


Govore o problemima kod upravljanja pri izlasku iz sporih zavoja, ja sam također uočio da je bolid nešto nemirniji pri izlasku iz sporih zavoja , ima nešto slabiju trakciju i wheel spin dok Mclaren dosta lijepo izlazi van zavoja (gledajući snimke iz Portugala).
Alonso kaže da nemaju problema jer nisu ganjali nikakva vremena te da će vidjeti gdje su u Jerezu.
Mislim da oni samo trebaju malo sve to podesiti jer imaju novi zadnji ovijes, prepravljem motor i treba sve to uskladiti pa ćemo vidijet kako će biti, zanima me samo kako se R29 ponaša u brzim zavojima?
renaultovac
Početnik
Početnik
Postovi: 337
Pridružen/a: 23 svi 2004, 21:20
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Tu negdje

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la renaultovac »

Toliko je kockast bolid da me totalno na tojotu podsjeca xD
Kada bog zeli da ljudi pate, posalje im previse znanja...
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Ja sam prico ali ne ljudi misle da je sve lose sto se o nekome kaze atak direktni na ekipu.
Avatar
elf
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Postovi: 305
Pridružen/a: 11 svi 2008, 13:27
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lotus F1 team
Lokacija: Brcko District BiH

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la elf »

pa nije to ništa strašno... i ako ima problema radi se ubrzano na njegovom otklanjanju... ove sezone reno puca na vrh...
slika
slika
Odgovori