Formula 1 team - Mercedes-AMG Petronas Formula One Team [F1 W13]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Butt-kicker
Postovi: 69
Pridružen/a: 21 lis 2009, 21:29
Ja sam: Vozač
Navijam za: JB

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la Butt-kicker »

keexx je napisao/la:
Butt-kicker je napisao/la:2009. su imali najboljeg vozača na gridu ! nemoj zaboraviti da Brawn došao u Hondu i radi Buttona i sad
kad je otišao ne može nać dostojnu zamjenu nego mora MSa ponovo aktivirat.
A MS bi bio jedini vozač koji bi mogao bit dostojna zamjena za Buttona.... :lol:
izgleda da Ross Brawn tako misli...
jer da je Button ostao sigurno ne bi 2 mjeseca čekao MSa ..i to sve pored živog Kimia ,Heidfelda i ostalih
Greatest shits !
Zagor je napisala :
Kaj se tice Buttona, on po meni nema sanse protiv Lewisa
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la King iCool »

keexx je napisao/la: A MS bi bio jedini vozač koji bi mogao bit dostojna zamjena za Buttona.... :lol:
http://koltchak91120.files.wordpress.co ... cepalm.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
:smijeh: :smijeh: Dobra,dobra...
Ne razumijem ni ja kog vraga Mecedes čeka sa objavom 2. vozača, nije taj krug iskusnih vozača više tako velik da se nebi mogli odlučit za jednog. A šta se tiče Miške ta priča mi je već dosadna stalo se neke glasine javljaju da će se vratit ali nitko ništa neće reči...nek ostane doma to mu je najbolje! :biggrin:
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la pospani gad »

King iCool je napisao/la: :smijeh: :smijeh: Dobra,dobra...
Ne razumijem ni ja kog vraga Mecedes čeka sa objavom 2. vozača, nije taj krug iskusnih vozača više tako velik da se nebi mogli odlučit za jednog. A šta se tiče Miške ta priča mi je već dosadna stalo se neke glasine javljaju da će se vratit ali nitko ništa neće reči...nek ostane doma to mu je najbolje! :biggrin:
Pa da. Neka ostane doma. Bilo bi ga stvarno dosadno gledati. Ali, opet......hm. Volio bi vidjeti njegov fight sa Lewisom. Ili, ipak ne.
Neka ostane doma. Moj konačni odgovor! :utjeha:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
darky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1109
Pridružen/a: 01 lis 2007, 10:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la darky »

Bernardinac je napisao/la:
Ferrari-BiH je napisao/la:Da se mene pita ja bih radije 20 godina gledao Michaela, Hakkinena, Sennu, Prosta, Clarka, Stewarta i jos neke nego gledao kako tatini sinovi ili neki bogatuni "voze" bolide koje ne zasluzuju...
Slažem se. Malo je to od nas nostalgičarski. Ipak, ne bih volio da se desi dominacija jednog vozača, kao što se to desilo sa Schumacherom. To je meni bilo predosadno.
Da bar postoji neko natjecanje ovih starijih, to bi bilo jako dobro :D
Ne mislim na ROC, nego na neko pravo natjecanje, pravim bolidima (po mogućnosti istim) :badgrin:
Pa NASCAR voze do penzije čak je i paul newman vozio u 77 godini utrke i NASCAR i LeMan
A danas da se i vrati schumacher ne bi više imao takvu dominaciju, ali bile bi jako intersantne utrke
Avatar
Butt-kicker
Postovi: 69
Pridružen/a: 21 lis 2009, 21:29
Ja sam: Vozač
Navijam za: JB

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la Butt-kicker »

darky je napisao/la: Pa NASCAR voze do penzije čak je i paul newman vozio u 77 godini utrke i NASCAR i LeMan
A danas da se i vrati schumacher ne bi više imao takvu dominaciju, ali bile bi jako intersantne utrke
Pojasni molim te !
Kako to da ne bi imao takvu dominaciju ?
Greatest shits !
Zagor je napisala :
Kaj se tice Buttona, on po meni nema sanse protiv Lewisa
Avatar
sunseeker
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1303
Pridružen/a: 02 lip 2007, 07:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la sunseeker »

Butt-kicker je napisao/la:
darky je napisao/la: Pa NASCAR voze do penzije čak je i paul newman vozio u 77 godini utrke i NASCAR i LeMan
A danas da se i vrati schumacher ne bi više imao takvu dominaciju, ali bile bi jako intersantne utrke
Pojasni molim te !
Kako to da ne bi imao takvu dominaciju ?
pa ne bi imao dominaciju kad je zvijer gumbek u zvjerskom mclarenu....
Avatar
darky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1109
Pridružen/a: 01 lis 2007, 10:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la darky »

Butt-kicker je napisao/la:
darky je napisao/la: Pa NASCAR voze do penzije čak je i paul newman vozio u 77 godini utrke i NASCAR i LeMan
A danas da se i vrati schumacher ne bi više imao takvu dominaciju, ali bile bi jako intersantne utrke
Pojasni molim te !
Kako to da ne bi imao takvu dominaciju ?
Stvar je u tome da su godine tu i on kao vozač više nema onakve reflekse kako je imao (uz sve ozljede sa padova motora) znači sad će mu i reakcije biti sporije a osim toga tu je sad novi set "mladih lavova" željnih slave
Znači schumacher može uredno osvojiti još koji naslov i imati gomile pobjeda, ali neće se više ponoviti ona era kad je bio apsolutno nepobjediv i prije utrke se znalo ko pobjeđuje.
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la One and only »

Schumacher je i par godina prije povlačenja rekao da nema više refleks i oštrinu kakvu je nekada imao. Želja i motivacija još uvijek postoje, ali tijelo ima svoja ograničenja. Njegovo znanje i iskustvo su od neprocjenjive vrijednosti u F1, ali je pitanje koliko njegovo tijelo može da podnese. Ne sumnjam da bi se u konkurentnom bolidu borio za naslov, ali je pitanje da li bi to bio onaj Schumi kakvog sam naviko gledati. Možda je bolje da se ne vraća, nego da ga gledamo kako se svaku utrku bori sam sa sobom, pa tek onda sa protivnicima.
Lično bih volio da se vrati ako će biti onaj stari.
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Avatar
sunseeker
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1303
Pridružen/a: 02 lip 2007, 07:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la sunseeker »

Butt-kicker je napisao/la: samo sam to želio čuti !
mislim da će sljedeća sezona biti presedan, gumbek bu svaku trku moral startat sa hendikepom od nekih 15-20 sec, inače bu katastrofa....... pa taj bu potamanil konkurenciju.....

čak čujem da se po kuloarima priča da bernie lobira kod todta da se gumbekov mercedes vrti samo do 16 000... :schock:
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la pospani gad »

sunseeker je napisao/la:
Butt-kicker je napisao/la: samo sam to želio čuti !
mislim da će sljedeća sezona biti presedan, gumbek bu svaku trku moral startat sa hendikepom od nekih 15-20 sec, inače bu katastrofa....... pa taj bu potamanil konkurenciju.....

čak čujem da se po kuloarima priča da bernie lobira kod todta da se gumbekov mercedes vrti samo do 16 000... :schock:
Hahahahaha............ sunseeker........ ti si legenda....... imaš piće i klopu kad se vidimo............. :biggrin:

dobra.... dobraaaaaaaaaaa - kako si ga isprašio.... :>>
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Butt-kicker
Postovi: 69
Pridružen/a: 21 lis 2009, 21:29
Ja sam: Vozač
Navijam za: JB

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la Butt-kicker »

koga je isprašio ? potpuno smo suglasni !

evo jedan X
Greatest shits !
Zagor je napisala :
Kaj se tice Buttona, on po meni nema sanse protiv Lewisa
Lotus
Postovi: 94
Pridružen/a: 18 stu 2009, 02:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: sebe

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la Lotus »

Zasto sumnjam u dolazak Schumachera.
1. I on sam sumnja u svoje mogucnosti nakon 3 godine i dosta promjena u pravilima.
2. Ugovor uz bivšu momčad.
3. Mislim da je Rosberg dosao u MGP kao prvi vozac s ciljem da napravi nesto.Mislim da je stariji Rosberg to vrlo dobro zastitio nekim ugovorom.Zna se kakav je Keke.
Avatar
darky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1109
Pridružen/a: 01 lis 2007, 10:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la darky »

Lotus je napisao/la:Zasto sumnjam u dolazak Schumachera.
1. I on sam sumnja u svoje mogucnosti nakon 3 godine i dosta promjena u pravilima.
2. Ugovor uz bivšu momčad.
3. Mislim da je Rosberg dosao u MGP kao prvi vozac s ciljem da napravi nesto.Mislim da je stariji Rosberg to vrlo dobro zastitio nekim ugovorom.Zna se kakav je Keke.
pa schumaher uvijek može doći kao "drugi" vozač
A nije on kriv ako kroz box prešiša prvoga, a na stazi ga onda nesmije pustiti jer bi bilo namještanje i samo mora voziti ko hamilton protiv alonsa....
Avatar
goran007
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 916
Pridružen/a: 03 svi 2006, 16:37

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la goran007 »

Butt-kicker je napisao/la:
goran007 je napisao/la:
Butt-kicker je napisao/la:Izgleda da se izbor vozača opasno stanjio ,praktično nema više iskusnih vozača (sa pobjedom) na tržištu
Bojim se da i ako budu imali najbrži paket na početku sezone to neće biti dovoljno,sve skupa 3. ili 4. mjesto u
konstruktorskoj konkurenciji.
da...a 2009.g su zbilja imali covjeka sa pobjedom...doslovno jednom...pretpostavljam da nece imati situaciju ko ove godine,tj.sigurno nece(da zbog razlike u tumacenju pravila imaju bolid klasu iznad,te da se jos i poklope u prvom dijelu los Ferrari i McM),ali vjerujem da ce vozacku postavu imati bolju...Rosberg i npr.Kubica bili bi za klasu bolji
2009. su imali najboljeg vozača na gridu ! nemoj zaboraviti da Brawn došao u Hondu i radi Buttona i sad
kad je otišao ne može nać dostojnu zamjenu nego mora MSa ponovo aktivirat.
kad vidim ovu konstataciju na pamet mi padaju stihovi jednog "naseg" kantautora koje glase--"Rijeci bi sve pokvarile"
za svaki slucaj sam jos jednom provjerio i vidio da je Button vozio za njih 2009,g....onda,o kojem ti to vozacu govoris...
a o tome da Brown nije mogao zadrzati Buttona smatram da su to PRIČE ZA GLAVIĆE
al eto,imas i ti pravo na svoju istinu,koju ce ti sigurno Hamilton pokvariti
povratak Michaela ne ocekujem i spreman sam se kladit bilo s kim da se on nece dogoditi...
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la Scuderia »

Mercedes ponudio 7 M€ gazdi?
KLIK
slika
Lotus
Postovi: 94
Pridružen/a: 18 stu 2009, 02:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: sebe

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la Lotus »

Button je jako dobar vozač.Ni blizu najboljeg al' sa dobrim bolidom kao sto je bio BGP001 je imao stvari u svojim rukama.
I po meni je velika greška mjenjati cijelu postavu pobjedničke momčadi kao što je Mercedes napravio.I to promjeniti aktualnog svjetskog prvaka i čovjeka koji najbolje zna cuvati leđa tim istim svjetskim prvacima.
Doveden je Rosberg zbog njemačke putovnice.Nažalost taj dečko nije još ništa pokazao i imat ce velik teret na sebi cijele te momčadi da uspije.
Drugi vozač ce im biti vjerovatno Heidfeld...iskusan al' daleko lošiji od Rubensa.
Što se tiče Brawna,čovjek je stručnjak možda i najveći no uvijek sam preferirao Richardsa i njegov način vođenja momčadi.
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la Dani »

Zanimljiva izjava Nicka Frya:
http://uk.eurosport.yahoo.com/10122009/ ... s-fry.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la Scuderia »

Navodno su se Mercedes i gazda dogovorili za iducu sezonu.
KLIK
Jos mora proci lijecnicki pregled. :|
slika
Avatar
zagor
Početnik
Početnik
Postovi: 269
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 22:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Iceman
Lokacija: Zlatar

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la zagor »

Evo na nasem jeziku... Schumi is back...

http://www.24sata.hr/sport/bild-schumac ... p-/149192/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Avatar
Dodi_napalm
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 543
Pridružen/a: 28 tra 2009, 14:00
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la Dodi_napalm »

GAZDA IS BACK....
navodno je sve spremo za obijavu sljedeću tjedan...

prevedeno na engleski:
http://translate.google.com/translate?h ... bevor.html" onclick="window.open(this.href);return false;
jedan je gazda F1 - Schumy
NEVER GIVE UP, NEVER SURRENDER !!!
slika
Avatar
ivan599
Početnik
Početnik
Postovi: 315
Pridružen/a: 19 ožu 2008, 21:31
Navijam za: Michaela Schumachera

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la ivan599 »

Michael Schumacher vraća se u Formulu 1. Sljedeću će godinu provesti kao član momčadi Mercedes GP, tvrdi tiražni njemački dnevnik Bild.
"Dragi ljubitelji Formule 1, molimo vas zavežite pojaseve: Rekorder po broju naslova svjetskog prvaka Michael Schumacher (40) sljedeće će sezone biti na startu u bolidu novih srebrnih strijela i time proslaviti jedan od najvećih povrataka u povijesti sporta", piše Bild u tekstu pod naslovom "Schumi i Mercedes: Sada nedostaje još samo potpis".
Također, isti izvor raspolaže informacijom da je postignut usmeni dogovor oko jednogodišnjeg ugovora između sedmerostrukog bivšeg svjetskog F1 prvaka i momčadi nastale iz Brawn GP-a.
"Schumi i Mercedes - ispunit će se san svih njemačkih navijača Formule 1", dodaje se.
- Potpis je samo formalnost. Schumacher se osjeća zdravo i spremno. Posljednji su testovi bili u potpunosti pozitivni. On gorljivo čezne za povratkom i ne može dočekati novu suradnju s Rossom Brawnom - kaže neimenovani Bildov izvor.
Schumacher i Brawn, podsjetimo, surađivali su kod svih Nijemčevih naslova (dva u Benettonu, pet u Ferrariju). Navodno bi sljedećega tjedna cijeli posao trebao biti i službeno potvrđen. Mercedes GP spreman je izdvojiti godišnju plaću od osam milijuna eura za sedmerostrukog svjetskog prvaka. Njemački pilot je zaliječio ozljedu vratu zbog koje je morao odgoditi svoj povratak u najprestižnije automobilsko natjecanje. U drugom dijelu protekle sezone Schumacher je trebao zamjeniti ozlijeđenog Massu, no neugodna ozljeda nije mu dopuštala velike napore. Još jedna legenda F1 Niki Lauda tvrdi da Schumiju neće smetati četverostruko manja plaća od one koje je zarađivao na vrhuncu karijere. Za usporedbu, nekoć najbogatiji pilot Formule 1 zarađivao bi dvostruko manje od Fernanda Alonsa koji zarađuje 16 milijuna eura godišnje, dok Lewis Hamilton u McLarenu prima iznos od 14,5 milijuna eura.
slika
Avatar
7Times
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 tra 2009, 19:24
Ja sam: Vozač
Navijam za: MSC

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la 7Times »

Ne mogu da vjerujem svojim ocima.

Bio bih najsrecniji covjek na svijetu!
dribler
Postovi: 58
Pridružen/a: 29 ruj 2009, 14:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes GP
Lokacija: Zagreb

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la dribler »

šta sam vam reko... vraća se sigurno.
Zadnja izmjena: dribler, dana/u 29 sij 2010, 10:33, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
nikolaa
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1131
Pridružen/a: 18 lis 2007, 18:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: FERRARI

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la nikolaa »

Jos nista nije potvrdjeno..Bild ima obicaj siriti prilicno nepouzdane informacije..

Kad bude potvrdjeno i objavljeno na http://www.autosport.com" onclick="window.open(this.href);return false; tada cu vjerovati..Ovako nisam siguran.Ima dima,a da li ima vatre..hm...
FORZA FERRARI!!!
Avatar
T0MI5L4V
Postovi: 84
Pridružen/a: 22 stu 2009, 01:39
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la T0MI5L4V »

nek se vrati,uzivat cu kad ce ga alonso derat ko beba zvečku,ljepse je osvojit naslov kad šumac vozi
Odgovori