Formula 1 team - Mercedes-AMG Petronas Formula One Team [F1 W13]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la Schumy.d »

kimi#1 je napisao/la:Teško je bilo šta sada govoriti,neki kažu da su ove vijesti o Kimiju i Schumiju samo prolazne i da fanovima samo daju nadu,neki kažu da je Ross Brawn i počeo nesuglasice sa Buttonom da bi Mclarenu uzeo Kimija,dok neki pak kažu da su Rosberg&Heidfeld već riješena stvar.Kome vjerovati?Koliko ja znam,ni Rosberg a ni Heidfeld još nisu potvrđeni za Merc.....
Mislim da je ovo glupost za situaciju Ross Brawna i Buttona zato jer je Ross sam izjavio da izražava žaljenje zbog odlaska Buttona i da ne razumije zašto nije htio pristati na novi ugovor. A ja isto mislim da je na kraju opcija sa Heidfeldom i Rosbergom najrealnija od svih ovih mogućih. Kimi će pauzirati jednu sezonu (ili za stalno), a Michael će ostati na funkciji u Ferrariju.

Mislim da se Button za*ebao s prelaskom u Mclaren, ali vidjet ćemo. Možda se varam. :biggrin:
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la luka_kimi »

Schumy.d je napisao/la:
kimi#1 je napisao/la:Teško je bilo šta sada govoriti,neki kažu da su ove vijesti o Kimiju i Schumiju samo prolazne i da fanovima samo daju nadu,neki kažu da je Ross Brawn i počeo nesuglasice sa Buttonom da bi Mclarenu uzeo Kimija,dok neki pak kažu da su Rosberg&Heidfeld već riješena stvar.Kome vjerovati?Koliko ja znam,ni Rosberg a ni Heidfeld još nisu potvrđeni za Merc.....
Mislim da je ovo glupost za situaciju Ross Brawna i Buttona zato jer je Ross sam izjavio da izražava žaljenje zbog odlaska Buttona i da ne razumije zašto nije htio pristati na novi ugovor. A ja isto mislim da je na kraju opcija sa Heidfeldom i Rosbergom najrealnija od svih ovih mogućih. Kimi će pauzirati jednu sezonu (ili za stalno), a Michael će ostati na funkciji u Ferrariju.

Mislim da se Button za*ebao s prelaskom u Mclaren, ali vidjet ćemo. Možda se varam. :biggrin:
Ono što ja ne razumijem u cijeloj stvari, je na koju će foru Mercedes osvojiti naslov prvaka, sa dva vozača koji, ne da nemaju pobjedu, nego nikad nisu bili niti blizu nje. I Heidfeld i Rosberg su fantastični vozači, ali po meni nisu materijal za naslov prvaka, pogotovo ne pokraj fantastičnog McM-a, Ferrarijevog dvojca, i naravno, Red Bulla. Jednostavno nema šanse.
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la keexx »

luka_kimi je napisao/la:Ono što ja ne razumijem u cijeloj stvari, je na koju će foru Mercedes osvojiti naslov prvaka, sa dva vozača koji, ne da nemaju pobjedu, nego nikad nisu bili niti blizu nje. I Heidfeld i Rosberg su fantastični vozači, ali po meni nisu materijal za naslov prvaka, pogotovo ne pokraj fantastičnog McM-a, Ferrarijevog dvojca, i naravno, Red Bulla. Jednostavno nema šanse.
Kako su danas svi bolidi po performansam unutar jedne sekunde, onda je za osvajanje naslova dovoljno imati solidne vozače i najbrži bolid (šta smo ove sezone i vidjeli....) Tako da, ako ova dvojica budu vozila za Mercedes slijedeće sezone, i ako Mercedes ostane na razini Brawna(i josh se malo poprave), i oni imaju šanse..... Vishe me ništa ne bi začudilo u F1, pa ni to da Heidfeld bude prvak sljedeće sezone :biggrin:
slika slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la Kenny »

luka_kimi je napisao/la:
Ono što ja ne razumijem u cijeloj stvari, je na koju će foru Mercedes osvojiti naslov prvaka, sa dva vozača koji, ne da nemaju pobjedu, nego nikad nisu bili niti blizu nje. I Heidfeld i Rosberg su fantastični vozači, ali po meni nisu materijal za naslov prvaka, pogotovo ne pokraj fantastičnog McM-a, Ferrarijevog dvojca, i naravno, Red Bulla. Jednostavno nema šanse.[/quote]

Heifeld je bio bolji od Kimija u Sauberu, tako da on nije loš vozač
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la luka_kimi »

keexx je napisao/la:
luka_kimi je napisao/la:Ono što ja ne razumijem u cijeloj stvari, je na koju će foru Mercedes osvojiti naslov prvaka, sa dva vozača koji, ne da nemaju pobjedu, nego nikad nisu bili niti blizu nje. I Heidfeld i Rosberg su fantastični vozači, ali po meni nisu materijal za naslov prvaka, pogotovo ne pokraj fantastičnog McM-a, Ferrarijevog dvojca, i naravno, Red Bulla. Jednostavno nema šanse.
Kako su danas svi bolidi po performansam unutar jedne sekunde, onda je za osvajanje naslova dovoljno imati solidne vozače i najbrži bolid (šta smo ove sezone i vidjeli....) Tako da, ako ova dvojica budu vozila za Mercedes slijedeće sezone, i ako Mercedes ostane na razini Brawna(i josh se malo poprave), i oni imaju šanse..... Vishe me ništa ne bi začudilo u F1, pa ni to da Heidfeld bude prvak sljedeće sezone :biggrin:
U tome i jeste stvar, iduće godine svi će bolidi biti u pola sekunde, Ferrari, McLaren, Mercedes, Red Bull, a tada odlučuje sposobnost i genijalnost vozača... A ni Heidfeld ni Rosberg nemaju takvo nešto, barem ne u odnosu na Alonsa, Hamiltona, Massu... ;)
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
mmilo42
Početnik
Početnik
Postovi: 334
Pridružen/a: 26 tra 2009, 15:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Raikkonen
Lokacija: Zadar

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la mmilo42 »

Ljep je biti navijać ali uspoređivati Heidfelda i Rosberga sa posadama Ferrarija, McM, i Red Bulla je smišno.
Ako budu svi imati podjednak bolid Heidfeld i Rosberg teško da će i do kojeg postolja.
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la Schumy.d »

luka_kimi je napisao/la: Ono što ja ne razumijem u cijeloj stvari, je na koju će foru Mercedes osvojiti naslov prvaka, sa dva vozača koji, ne da nemaju pobjedu, nego nikad nisu bili niti blizu nje. I Heidfeld i Rosberg su fantastični vozači, ali po meni nisu materijal za naslov prvaka, pogotovo ne pokraj fantastičnog McM-a, Ferrarijevog dvojca, i naravno, Red Bulla. Jednostavno nema šanse.
Ako je Button mogao osvojiti prvensto (bez poteškoća), onda ne vidim razloga zašto nebi i Heidfeld ili Nico. :D
Sigurno neće biti lako, ali Mercedes već ima odličan Brawnov auto i Rossa Brawna.
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la 130R »

Ako bolid bude na razini ovogodišnjeg, ne vidim zašto nebi Heidfeld ili Rosberg osvojili naslov. To što nemaju pobjedu nema veze, nije je imao ni Keke Rosberg do 1982. pa je osvojio naslov, zašto nebi to ponovio i njegov sin. A Heidfeld je po meni vozač na razini Buttona, nije baš najbrži, ali malo griješi i konstantan je, uostalom več sam napisao koga je sve dobivao kao momčadske kolege.
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
kubica_f1fanaticos
Postovi: 70
Pridružen/a: 10 lip 2009, 11:23
Ja sam: Vozač
Navijam za: Roberta Kubicu i Kamuia

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la kubica_f1fanaticos »

U slučaju da se Renault povuče iz Formule 1, Robert Kubica bi se vrlo vjerojatno opet našao na tržištu vozača. Dobra vijest za njega je ta što Mercedes-Benz traži drugog vozača.Rosbergovo mjesto sigurno

Identitet drugog vozača Mercedes Grand Prixa za sljedeću sezonu je još uvijek nepoznat, dok je sigurno da su već ranije potpisali ugovor s njemačkim vozačem Nicom Rosbergom.

O drugom mjestu u Mercedesu se intenzivno spekulira otkako je Jenson Button potpisao s McLarenom, a kao imena njegovih zamjenika se spominju Kimi Raikkonen, Michael Schumacher i Nick Heidfeld.

Kubica kao potencijalni Mercedesov vozač

No, imenima spomenute trojice se pridružilo i ime Roberta Kubice koji je za 2010. potpisao ugovor s Renaultom. Ipak, spekulira se da će Renault prodati svoju F1 momčad i ukoliko se to dogodi Kubica će se, vrlo vjerojatno, još jednom pojaviti na tržištu vozača pa bi on, smatraju mnogi, bio odličan vozački izbor za Mercedesovu tvorničku momčad.

Čak i prije potpisivanja ugovora s Renaultom Kubica je bio vrlo tražen te je, osim s Renaultom, pregovarao još i s McLarenom, Williamsom i Ferrarijem.

Neizvijesna Renaultova pozicija

Renaultova pozicija je još uvijek vrlo neizvijesna, a izvršni direktor kompanije Carlos Ghosn je potvrdio da će odluku donijeti i objaviti do kraja godine. S obzirom na Hondino, BMW-ovo i Toyotino povlačenje, od Ghosna se, s obzirom na reputaciju, očekuje više kreativnosti u riješavanju Renaultove tridesetdvogodišnje involviranosti u Formuli 1.

Automobilska je industrija još uvijek u teškoj ekonomskoj situaciji pa se drugi opravdano boje da Ghosn neće biti posebno kreativan te da će Renault jednostavno uputiti stopama drugih proizvođača koji su otišli iz Formule 1.

evo sad i novijih vijesti...
"Sanjao sam o Formuli 1 ali bilo je teško.Za mene to nije bila realna mogućnost."Robert Kubica
Avatar
sunseeker
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1303
Pridružen/a: 02 lip 2007, 07:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la sunseeker »

renault će ostati, barem ja imam takav osjećaj.....

po meni je mercedes napravio najbolju stvar od svih - kad svi podvijaju repove i bježe, oni iskorištavaju priliku i ulaze, tako rade velemajstori koji imaju znanje

sljedeće sezone će troškovi biti najniži u posljednjih 10g., a ova kriza (baš kao i sve do sada) neće trajati vječno, a kad kriza prođe mercedes će imati najbolju startnu poziciju (gledano iz kuta komercijalne eksploatacije natjecanja u f1)

imiđ je sve, mercedes to najbolje zna........a f1 je vrh vrhova automobilizma, bila i ostati će.....zato me najviše od svih čudi bmw......mislim da u munchenu ovih dana gutaju veliku knedlu, baš kao što su je progutali i u tokiu
Avatar
Ricxpa
Test vozač
Test vozač
Postovi: 647
Pridružen/a: 10 vel 2009, 13:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: [Alonso] [Ferrari]

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la Ricxpa »

Iskreno se nadam da ce Renault ostati i da ce se slijedece godine natjecati, ipak koliko god sam navikao na kombinaciju Alonso-Renault, prizeljkujem da i Kubica s Renaultom ostvari dobre rezultate. Neka bude bolid koliko toliko konkurentan i neka u sezoni uzmu pobjedu-dvije, to ce biti opet dobar rezultat jer su prakticki poceli od nule.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la Scuderia »

Haug dodaje ulje na vatru.
Kada su ga pitali, tko ce voziti za MGP, rekao je....
. "Lassen Sie sich überraschen"
Bit ce te iznenadjeni.

Moram priznati, (iako sam navijac Ferrarija), ova neizvjesnost me ubija. :)
EDIT. Takodjer je rekao kako je zadovoljan ( e sad, cime???? :? ), te je dosta "miran" po pitanju Schumachera. :|
slika
Avatar
fankiđoe
Početnik
Početnik
Postovi: 150
Pridružen/a: 01 stu 2009, 18:37
Navijam za: KR SV

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la fankiđoe »

Scuderia je napisao/la:Haug dodaje ulje na vatru.
Kada su ga pitali, tko ce voziti za MGP, rekao je....
. "Lassen Sie sich überraschen"
Bit ce te iznenadjeni.

Moram priznati, (iako sam navijac Ferrarija), ova neizvjesnost me ubija. :)
EDIT. Takodjer je rekao kako je zadovoljan ( e sad, cime???? :? ), te je dosta "miran" po pitanju Schumachera. :|
Procitao sam što kaže Haug, ali o kakvim iznenađenjima on priča!?
Za mjesta su se dosad spominjali Rosberg, Heidfeld, Raikkonen, Schumacher i najnovije Kubica (ukoliko ne bude Renaulta) i Sutil...
Mene bi iznenadio samo netko tko nije gore naveden... Dobro ajde, i Schumacher bi me isto malo iznenadio bez obzira što se često spominje.

I još nešto, kad su ga pitali je li se očekuje ''German superteam'' (što se valjda odnosi na Njemačke vozače) rekao je "You seem to know more than I do. And with all due respect, I don't think so." što bi značilo da on ne razmišlja o oba Njemačka vozača.

I na kraju, rekao je "I'm pretty sure you and your readers will like our choice"... a to se odnosi na čitatelje Bild am Sonntag. Sad bi trebalo pitati čitatelje s kojim dvojcem bi oni bili najsretniji pa ćemo odmah saznati tko će voziti za Mercedes GP 2010.
Avatar
tvojnov2
Početnik
Početnik
Postovi: 218
Pridružen/a: 18 srp 2007, 00:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Gazdu
Lokacija: Sesvete

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la tvojnov2 »

fankiđoe je napisao/la:
Scuderia je napisao/la:Haug dodaje ulje na vatru.
Kada su ga pitali, tko ce voziti za MGP, rekao je....
. "Lassen Sie sich überraschen"
Bit ce te iznenadjeni.

Moram priznati, (iako sam navijac Ferrarija), ova neizvjesnost me ubija. :)
EDIT. Takodjer je rekao kako je zadovoljan ( e sad, cime???? :? ), te je dosta "miran" po pitanju Schumachera. :|
Procitao sam što kaže Haug, ali o kakvim iznenađenjima on priča!?
Za mjesta su se dosad spominjali Rosberg, Heidfeld, Raikkonen, Schumacher i najnovije Kubica (ukoliko ne bude Renaulta) i Sutil...
Mene bi iznenadio samo netko tko nije gore naveden... Dobro ajde, i Schumacher bi me isto malo iznenadio bez obzira što se često spominje.

I još nešto, kad su ga pitali je li se očekuje ''German superteam'' (što se valjda odnosi na Njemačke vozače) rekao je "You seem to know more than I do. And with all due respect, I don't think so." što bi značilo da on ne razmišlja o oba Njemačka vozača.

I na kraju, rekao je "I'm pretty sure you and your readers will like our choice"... a to se odnosi na čitatelje Bild am Sonntag. Sad bi trebalo pitati čitatelje s kojim dvojcem bi oni bili najsretniji pa ćemo odmah saznati tko će voziti za Mercedes GP 2010.
Znači schumacher i hakkinen postava za 2010 :biggrin: :biggrin:
Go reds!!!!!! Go Schumi!!!
Avatar
kimi#1
Početnik
Početnik
Postovi: 157
Pridružen/a: 29 ožu 2009, 15:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi MS
Lokacija: Šibenik

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la kimi#1 »

http://www.singaporegp.org/drivers/mich ... -raikkonen" onclick="window.open(this.href);return false;
Hvala Lewis Hamilton! Dao si mi najveći dar za rođendan te užitak da doživim što znači biti ispod podija Monze kad je Kimi gore!!!
slika
Avatar
xajphak
Postovi: 17
Pridružen/a: 22 stu 2009, 18:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera i Hakkinena

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la xajphak »

E pa ovo nije zezanje.Ko je vise posvecen Mercedesu,ko je sve dao Mercedesu,ko je u boljem odnosu sa Haugom,ko je jos uzasno brz.Samo se jedan odgovor namece:Mika Hakkinen je novi-stari vozac Mercedesa.Zvuci nemoguce,al u to sve vise verujem.Ako je Haug rekao bobma onda to nece biti ni Kimi,ni Sumi,ni Nick...vec MIKA!
Avatar
xajphak
Postovi: 17
Pridružen/a: 22 stu 2009, 18:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera i Hakkinena

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la xajphak »

E pa ovo nije zezanje.Ko je vise posvecen Mercedesu,ko je sve dao Mercedesu,ko je u boljem odnosu sa Haugom,ko je jos uzasno brz.Samo se jedan odgovor namece:Mika Hakkinen je novi-stari vozac Mercedesa.Zvuci nemoguce,al u to sve vise verujem.Ako je Haug rekao bobma onda to nece biti ni Kimi,ni Sumi,ni Nick...vec MIKA!
Avatar
Butt-kicker
Postovi: 69
Pridružen/a: 21 lis 2009, 21:29
Ja sam: Vozač
Navijam za: JB

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la Butt-kicker »

Mika je u 42. godini života #-o
Greatest shits !
Zagor je napisala :
Kaj se tice Buttona, on po meni nema sanse protiv Lewisa
Avatar
xajphak
Postovi: 17
Pridružen/a: 22 stu 2009, 18:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera i Hakkinena

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la xajphak »

Mika je 3 meseca stariji od Schumija! Tako...
Avatar
xajphak
Postovi: 17
Pridružen/a: 22 stu 2009, 18:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera i Hakkinena

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la xajphak »

Mika je 3 meseca stariji od Schumija! Tako...
Avatar
nikolaa
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1131
Pridružen/a: 18 lis 2007, 18:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: FERRARI

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la nikolaa »

xajphak je napisao/la:E pa ovo nije zezanje.Ko je vise posvecen Mercedesu,ko je sve dao Mercedesu,ko je u boljem odnosu sa Haugom,ko je jos uzasno brz.Samo se jedan odgovor namece:Mika Hakkinen je novi-stari vozac Mercedesa.Zvuci nemoguce,al u to sve vise verujem.Ako je Haug rekao bobma onda to nece biti ni Kimi,ni Sumi,ni Nick...vec MIKA!
Ovo je vec znanstvena fantastika.Dajte ljudi dodjite sebi i pocnite pisati realnije postove.Razumijem da je velika napetost i iscekivanje,ali sada ubacivati sve i svakoga u kokpit Mercedes GP-a je bzvz.

Ja licno smatram da bi iznenadjenje mogao biti niko drugi nego temperamentni Kolumbijac,Juan Pablo Montoya.Jos je aktivan u motosportu,tacije NASCAR-u,vozi jako dobro,a uz to je jako brz u bolidu F1.Ovdje sam malo pustio i masti na volju.

Realnije je,mislim,da ce Raikkonen doci i da ce to biti Haug-ovo "iznenadjenje i bomba".Najrealnija opcija,koju bi tip poput Brawn-a vjerojatno ukljucio u obzir.Ultrabrz,prvak,iskusan..Imali bi jaku vozacku postavu sa njim i Rosberg-om za sljedecu sezonu.

PS:Mozda dodje i Fernando Alonso.Mozda je sve bila patka,i Raikkonen ostaje u Ferrari-ju,a Alonso ide u Mercedes.A Flavio Briatore izmedju ostalog dolazi na mjesto zamjenika predsjednika FIA-e :biggrin: :biggrin: :biggrin:
FORZA FERRARI!!!
Avatar
Buba
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 379
Pridružen/a: 04 svi 2007, 14:56
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mclaren i Mercedes

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la Buba »

ajmo Hakkinen i Schumy na stazu u Mercdesima pa da gledamo reprizu Spa 2000 :D
"Jebes pijanstvo ako te sutra nije sramota"
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la Igor18 »

http://sportske.jutarnji.hr/index.php?c ... k_id=15690" onclick="window.open(this.href);return false;
Michael is faster than you!!
Avatar
Lord of the Ring
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 437
Pridružen/a: 11 kol 2006, 21:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: sebe_i_MS
Lokacija: Pod Sljemenom

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la Lord of the Ring »

Hahahaha....bravo merc...kako su zakuhali, pa to je strasno :biggrin:
fankiđoe je napisao/la: I još nešto, kad su ga pitali je li se očekuje ''German superteam'' (što se valjda odnosi na Njemačke vozače) rekao je "You seem to know more than I do. And with all due respect, I don't think so." što bi značilo da on ne razmišlja o oba Njemačka vozača.
Haha pa ovo je stvar interpretacije jer je Haug liku odgovorio: "kao ti znas vise/bolje neg ja"...i onda kaze "da ziher ti znas bolje (citaj pa jesam ja tu glavni pa znam il ti...fuckoff :biggrin: )" ugl mora/moze se citati u tom kontekstu tj povezano s njegovom prvom recenicom...nemora nista znaciti o germanskom supertimu!

LOL koji SHOW :lol:
slika
Avatar
fankiđoe
Početnik
Početnik
Postovi: 150
Pridružen/a: 01 stu 2009, 18:37
Navijam za: KR SV

Re: Formula 1 team-Mercedes Grand Prix

Post Postao/la fankiđoe »

Lord of the Ring je napisao/la:Hahahaha....bravo merc...kako su zakuhali, pa to je strasno :biggrin:
fankiđoe je napisao/la: I još nešto, kad su ga pitali je li se očekuje ''German superteam'' (što se valjda odnosi na Njemačke vozače) rekao je "You seem to know more than I do. And with all due respect, I don't think so." što bi značilo da on ne razmišlja o oba Njemačka vozača.
Haha pa ovo je stvar interpretacije jer je Haug liku odgovorio: "kao ti znas vise/bolje neg ja"...i onda kaze "da ziher ti znas bolje (citaj pa jesam ja tu glavni pa znam il ti...fuckoff :biggrin: )" ugl mora/moze se citati u tom kontekstu tj povezano s njegovom prvom recenicom...nemora nista znaciti o germanskom supertimu!

LOL koji SHOW :lol:
Imaš pravo! Nego sam još prije negdje pročitao izjavu Hauga (samo ne znam više ni kad ni gdje) da nije istina da razmatraju ''all-German line up'' pa sam pretpostavio da se i u ovom slučaju govori baš o tome.
Ali izjava se u svakom slučaju može interpretirati i na način da on zna najbolje tko će voziti dogodine za Mercedes GP.
A inače, čini mi se da je ta postava već riješena samo je još nisu objavili.

Edit: Našao sam originalnu izjavu Hauga za Bild i stavio da mi prevede na engleski:

Two Englishmen, McLaren, two German driver at Mercedes? What do you expect from this super duel?

Norbert Haug: The first part of your statement is true, the second you think you know more than I did. And - with all due respect - I do not think again.
Zadnja izmjena: fankiđoe, dana/u 22 stu 2009, 23:28, ukupno mijenjano 1 put.
Odgovori