Formula 1 team - Oracle Red Bull Racing [RB18]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Post Postao/la popeye »

zonelsk je napisao/la: 12 svi 2019, 20:47
popeye je napisao/la: 12 svi 2019, 20:23
joj ti hehe :D prebacujes temu na nesto sto nije tema, mogu ti odgovoriti i ne moram mislim da pre svega ovo nije tema da se vracamo na to. al evo ukratko cu ti reci: otkud tebi ideja da Max i Rik nisu bili tretirani jednako? Jer do polovine prosle godine kada je Rik objavio da prelazi u drugi tim ja mislim da su bili tretirani ekval. a nisu se borili za naslov. a zasto ne bi bili tretirani jednako ne znam niti se Rik i u jednom trenu zalio da je potcinjen. Govorim do polovine prosle godine. a sad ako si dobar nastavi ovo u odgovarajucoj temi please :)
Evo u drugoj temi je. Pa da ne kazes da nije tema.
Za nekog ko prati toliko RB -> poprilicno hrabro tvrdis da su Max i Rici imali isti tretman. Zanimljivo, to namjerno ne primjecujes takve stvari ili?
2>1
da li je u tom dvoboju bilo timskih naredbi?
Je li to bilo moje pitanje? Nije!
ma tvoje pitanje je bilo nesto drugo sto nema veze sa ovim (sa srzi) pa te molim odgovori na ovo a posto neces a znam i zasto ja mogu odgovoriti naravno da nije bilo i tu se svaka tvoja prica zavrsava jer znam sta pokusavas i neces me namagarciti :)
a otkud ti znas ko je brzi od njih dvoje. evo ja ti odgovorno tvrdim da je Max brzi i da zasluzuje bolji ugovor. ako se to Riku nije svidelo nek ide gde hoce.
Super da ti tvrdis nesto - za timse odredbe bas i nije bitno sto ti mislis.
Ali ako si u stanju to tvrditi za Maxa -> koji je u 2 sezone izgubio od Ricija i prosle godine su do polovice sezone bili podjednaki super -> stručnjak si. Zasto onda mislis da je ok raci prije sezone da je Vettel sporiji od CL. i tako se ponašasti?
naravno da sam strucnjak jer Maxa pratim pomno i otkricu ti pre njega sam navijao za upravo Rika i sta mislis zasto sam ga odbacio i presao navijati za Maxa? :) pa sigurno ne zato sto je sporiji vozac :) :) :) (pogledati VN Kine 2017)

naravno da je za mene ok reci da je Fetl sporiji od Sarla kad jeste. ti ako to ne vidis to nije moj problem.
ej pa hajde uozbilji se od kad su u Red Bulu Rik i Max zajedno dakle u 3 sezone Rik je bio bolji od njega u 2! Jel to losiji tretman? ajmo biti sad ozbiljni a ne sprdati se.
Neznam zasto mi govoris da so uozbilim ili ne - mislim da je to moja stvar.
zato sto sam ja ozbiljan. i kada razgovaram sa tobom ocekujem da i ti budes.
Drugo - upravo zbog cinjecnice da je Rici bio 2i pol sezone bolji vozac - zasto je HM cijelo vrijeme gurao stvari prema Maxu. Zasto je Max bolje placen? Mislis da je Rici otisao iz RB jer je imao ravnopravan status?
ma gde je gurao o cemu ti pricas?! 2016, 2017 ga je Rik pobedio o kojim guranjima ti pricas daj mi nadji ijednu timsku naredbu koju je Rik morao poslusati. tek od polovine 2018 kad je Rik reko da odlazi logicno da su mu se poceli desavati kvarovi zasto bi ga dalje pazili kad nije njihov.
Nisi mi odgovorio za Gaslya - ako na stazi bude brzi na nekoj utrci - hoce li ga pustiti isred Maxa?
Nadam se! ali ne da ga pusti vec da se posteno izbori kroz borbu koju ja zelim videti a ne placipickasta pustanja, kakav je to sport ajde boga ti sta ja gledam.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Post Postao/la zonelsk »

popeye je napisao/la: 12 svi 2019, 21:32
2>1
To što je DR pobjeedio MV 2 puta a ovaj samo jednom (u diskutabilnoj sezoni ali ovo sad nije predmet rasprave) - ne govori nista o tome kakvo je stanje unutar momcadi isl. Nego o cinjenici da je eto DR bolji / sposobniji vozac u te 3 sezone. Plus sezona u kojoj je pobjedio SB. A dobivao je kikiriki od place - toliko o tome kolko RB poštuje DR. K tome 2017 (ako se ne varam) MV dobiva bolji, unosniji ugovor na temelju čega? jer je pobjedio DR?? Tolko to ravnopravnosti.

Btw - jesi primjetio da ne pricam samo o momcadskim odredbama na stazi nego opcenito s obzirom da si se referirao na Ferarijevu odluku prije sezone da Vetel bude ispred - dok nije ni jedna minuta odvozena te samim time nismo mogli ustanoviti tko je brzi - i bez da je bilo prilike za momcadske odluke?
ma tvoje pitanje je bilo nesto drugo sto nema veze sa ovim (sa srzi) pa te molim odgovori na ovo a posto neces a znam i zasto ja mogu odgovoriti naravno da nije bilo i tu se svaka tvoja prica zavrsava jer znam sta pokusavas i neces me namagarciti :)
Haha, ja za razliku od tebe ne bjezim od pitanja i nemam problem odgovoriti na tvoje pitanje - ne nije bilo momcadskih odredbi. Cisto da ponovim NE NIJE BILO MOMCADSKIH odredbi. Točka.

Nisam ja taj koji kad nema vise argumenata zasuti ili pobjegne i nikad ne odg na pitanje. Sorry.

Ali je bilo nesto gore - u trenutku kad je Markov pulen napravio sto je napravio - natjerali su drugog vozaca da preuzme pola krivice. I sami to kasnije priznali. Danijelovim rjecima: "They made me feel guilty about it". Vrlo časno i pošteno prema svojem vozacu - za kojeg ti kazes da je imao ravnopravan status. Pogledaj malo oko sebe kaj ljudi misle o tome.
a otkud ti znas ko je brzi od njih dvoje. evo ja ti odgovorno tvrdim da je Max brzi i da zasluzuje bolji ugovor. ako se to Riku nije svidelo nek ide gde hoce.
Pobjedio je Maxa dva puta. Po tome je brzi vozac. A to što ja mislim nema veze sa RB ili Ferrari odlukama - oni ih donose ne ja - a njihove oduke komentiramo - ne tvoje i moje jel tak?
naravno da sam strucnjak jer Maxa pratim pomno i otkricu ti pre njega sam navijao za upravo Rika i sta mislis zasto sam ga odbacio i presao navijati za Maxa? :) pa sigurno ne zato sto je sporiji vozac :) :) :) (pogledati VN Kine 2017)
To samo govori nešto o tebi - kod nas se to kaze "okreces se kak vjetar puše". Po mojim mjerilima ti nisi navijac... ali to nije ni bitno.
naravno da je za mene ok reci da je Fetl sporiji od Sarla kad jeste. ti ako to ne vidis to nije moj problem.
Nisam to rekao, nisam to komenitrao - ali lagano si bezobrazan sa konstantnim insinuacijama da sam nesto rekao a nisamo niti je ovo tema rasprave. Ako te zanima moje misljenje tko je brzi - nemam problema ti reci - no to nije predmet rasprave, jel tako?

zato sto sam ja ozbiljan. i kada razgovaram sa tobom ocekujem da i ti budes.
Za nekog ko iz vedra neba za mene kaze:
naravno da je za mene ok reci da je Fetl sporiji od Sarla kad jeste. ti ako to ne vidis to nije moj problem.
di ja u ni jednom trenutku to nisam rekao, implicirao niti se na to osvrtao - ne odajes dojam da ozbilni pristupaš bilocemu. Sorry.
Nadam se! ali ne da ga pusti vec da se posteno izbori kroz borbu koju ja zelim videti a ne placipickasta pustanja, kakav je to sport ajde boga ti sta ja gledam.
Pa to me se svi nadamo - da je drugacije gledali bi aute na semaforu a ne utrkivanje.
Ok ti je da Ferrari nekom od svojih vozaca naredi da propusti onog drugog - ali nije (ili ne zelis odg) da to napravi RB - nije to malo licemjerno?
Btw pitanje nije bilo što bi ti volio da Gasly napravi - nego da li ako dođe do situacije da je Gasly brzi (na istim strategijama), ali ne dovoljno da prođe bi li očekivao da RB naredi Maxu da ga pusti ispred?
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Post Postao/la popeye »

zonelsk je napisao/la: 12 svi 2019, 22:13

Ali je bilo nesto gore - u trenutku kad je Markov pulen napravio sto je napravio - natjerali su drugog vozaca da preuzme pola krivice. I sami to kasnije priznali. Danijelovim rjecima: "They made me feel guilty about it". Vrlo časno i pošteno prema svojem vozacu - za kojeg ti kazes da je imao ravnopravan status. Pogledaj malo oko sebe kaj ljudi misle o tome.
Ma ajde ti meni nadji gde je u ijednom trenutku u njihove 3 zajednice godine Rik dobio poruku da mora pustiti Maxa ili da ga ne napada iako je brzi kao sto smo svedoci u Ferariju i Mercedesu ove i prosle godine. i ti meni onda pricas o neravnopravnosti u RB a ravnopravnosti u drugim ekipama. daj pokri se usima.
a otkud ti znas ko je brzi od njih dvoje. evo ja ti odgovorno tvrdim da je Max brzi i da zasluzuje bolji ugovor. ako se to Riku nije svidelo nek ide gde hoce.
Pobjedio je Maxa dva puta. Po tome je brzi vozac.
Pobedio je i Tarso Marques Fernanda Alonsa 2001 iiiiiiiiiiiiiiii?
naravno da sam strucnjak jer Maxa pratim pomno i otkricu ti pre njega sam navijao za upravo Rika i sta mislis zasto sam ga odbacio i presao navijati za Maxa? :) pa sigurno ne zato sto je sporiji vozac :) :) :) (pogledati VN Kine 2017)
To samo govori nešto o tebi - kod nas se to kaze "okreces se kak vjetar puše". Po mojim mjerilima ti nisi navijac... ali to nije ni bitno.
ne nego cu da ko slepac ostanem da trunem sa Rikardom koga je Max posramio na VN Kine 2017. hvala ali ja imam oci a jedino se kamen ne menja.
Nadam se! ali ne da ga pusti vec da se posteno izbori kroz borbu koju ja zelim videti a ne placipickasta pustanja, kakav je to sport ajde boga ti sta ja gledam.
Pa to me se svi nadamo - da je drugacije gledali bi aute na semaforu a ne utrkivanje.
Ok ti je da Ferrari nekom od svojih vozaca naredi da propusti onog drugog - ali nije (ili ne zelis odg) da to napravi RB - nije to malo licemjerno?
Btw pitanje nije bilo što bi ti volio da Gasly napravi - nego da li ako dođe do situacije da je Gasly brzi (na istim strategijama), ali ne dovoljno da prođe bi li očekivao da RB naredi Maxu da ga pusti ispred?
jel ti mene zezas? pa di je to okej di sam ja to rekao. pa ja se borim protiv toga ja bi bio najsrecniji kad bi se svi tamo trkali svako za sebe kao u Nascaru. al sta ti znas o tome kad me samo zavitlavas.
ali nije (ili ne zelis odg) da to napravi RB - nije to malo licemjerno?
pobogu covece pa gore sam ti odgovorio. ne ovo je vec bezobrazluk. over & out
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Post Postao/la Cuky »

U Monaku krilca na prednjem dijelu podnice
slika
slika

I po prvi puta od 2014. jedan RB-ov bolid da nema šuplji nos (isto novo za Monako)
slika
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Post Postao/la Cuky »

Dan Ticktum, prošle godine drugoplasirani u F3 iza Schumachera, otpušten je iz Red Bullovog razvojnog programa za mlade vozače zbog jako loših nasutpa u japaskoj Super Formula seriji. Njegovo mjesto u RB-ovom juniorskom programu preuzeti će Patricio O’Ward, inače vozač u IndyCar seriji koji će ovog vikenda ujedno debitirati u F2 jer se RB brzo snašao i ubacio ga za ovaj vikend umjesto kažnjenog Mahaveer Raghunathana. O'Ward bi također trebao preuzeti Ticktumovo mjesto u Super Formuli
https://www.motorsport.com/super-formul ... m/4483618/
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Post Postao/la popeye »

znaci O Vard napusta Indikar?
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Post Postao/la Cuky »

Nije potvrđeno da će u Super Formulu, taj dio se samo nagađa. Sigurno je jedino da se pridružio juniorskom programu RB-a i da ovaj vikend vozi u F2 umjesto Raghunathana. Mogućnost da Ticktum izgubi mjesto u SF je velika jer je tamo samo kao rezultat RB-ovog sponzorstva, a ako RB povuče sponzorstvo on gubi mjesto. Moguće je da O'Ward ostane i u Indy i u SF ako se datumi ne pobijaju
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Post Postao/la F1NAC »

Dick Tantum... nakon onih komentara oko Schumachera i ono s*anje koje je izveo pod SCom, bilo je i vrijeme
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Post Postao/la zonelsk »

Honda - konacno!
Čestitke.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Post Postao/la Cuky »

Red Bull u Silverstoneu sa James Bond 007 oznakama
slika
slika
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Post Postao/la popeye »

Cool :thumbup:
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Post Postao/la Kranči »

Pa mogli su barem ovu crvenu crtu staviti u ravnini da "izlazi iz pištolja" #-o
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Post Postao/la Cuky »

ili ako već nisu htjeli pomicati liniju koja je dio standardne livreje mogli su 007 logo spustiti par cm niže
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Post Postao/la popeye »

kao sto sam reko RB ce prestici Ferari. RB izgleda da zna sta radi a Ferari je izgubljen. da Max nije imao problem sa turbom bio bi u prvom redu. RB jako dobro cuva gume za razliku od Ferarija i zato su kasnije u trci brzi od njih. Usput oko Belgije/Italije stize novi Hondin motor za koji Japanci kazu da ce biti na levelu Mercedesa.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Post Postao/la Toon »

popeye je napisao/la: 17 srp 2019, 14:25 Usput oko Belgije/Italije stize novi Hondin motor za koji Japanci kazu da ce biti na levelu Mercedesa.
...hoće, hoće, kad japanci to kažu, pola desetljeća im je trebalo da slože solidan motor a sad će već dostići mercedesov...pitaj navijače Mclarena....oni će ti svi to potvrditi...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Post Postao/la Cuky »

Pa gledajmo to ovako... znam da motor nije jedini čimbenik u situaciji, ali svejedno...

Ušli su u F1 godinu kasnije od ostalih proizvođača, počeli su sa razvojem 3-4 godine nakon Mercedesa i ostalih. A ovaj vikend u Silverstoneu Verstappen je sa Hondom pogonjenim RB-om držao korak sa, napadao i skoro pretekao Leclerca koji je uz to još imao i DRS (situacija odmah nakon bokseva).

Mislim da je to sasvim solidan napredak biti u mogućnosti na stazi se pobijati sa proizvođačem koji je imao barem 3 godine rada i razvoja više.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Post Postao/la Toon »

Cuky je napisao/la: 17 srp 2019, 17:59 Mislim da je to sasvim solidan napredak
...nije, mercedes kad je ušao odmah je bio gazda (i prije nego su osamostalili momčad)...tvrtka reputacije Honda je usrala svoje ime u F1 (ne računam ovu sezonu) i netko tako velik poput njih si nije smio dopustiti toliko dugo lutanje i traženje...ništa osobno, samo moj dojam...negdje davno sam napisao...riječ je o renomiranom proizvođaču koji si nije smio dozvoliti to što se događalo prilikom povratka...bili su predmet sprdnje svih...i to zasluženo...i tu bih završio da ne ulazimo dalje u o.t....ipak je ovo tema Aston Martin RBR a ne Honda... :)
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Post Postao/la popeye »

Toon je napisao/la: 17 srp 2019, 21:06
Cuky je napisao/la: 17 srp 2019, 17:59 Mislim da je to sasvim solidan napredak
...nije, mercedes kad je ušao odmah je bio gazda (i prije nego su osamostalili momčad)...tvrtka reputacije Honda je usrala svoje ime u F1 (ne računam ovu sezonu) i netko tako velik poput njih si nije smio dopustiti toliko dugo lutanje i traženje...ništa osobno, samo moj dojam...negdje davno sam napisao...riječ je o renomiranom proizvođaču koji si nije smio dozvoliti to što se događalo prilikom povratka...bili su predmet sprdnje svih...i to zasluženo...i tu bih završio da ne ulazimo dalje u o.t....ipak je ovo tema Aston Martin RBR a ne Honda... :)
koga briga sta je bilo sa Mclarenom kad Honda krene redovno da pobedjuje i domogne se titule to ce svi slaviti a Mclaren epizodu brzo zaboraviti.

kazes kad se Mercedes vratio odmah je bio gazda, ok ajmo pogledati, Mercedes se vratio '94 u Zauberu i imali su 20 DNF-a :shock: , '95 odlaze u Mclaren i imaju 16 DNF-a =D> '96 10 DNF-a, '97 15 DNF-a i tad su poceli pobedjivati. znaci tek cetvrtu godinu od povratka. Honda pobedjuje u petoj godini, jedna godina razlike nije nista.
...hoće, hoće, kad japanci to kažu, pola desetljeća im je trebalo da slože solidan motor a sad će već dostići mercedesov...pitaj navijače Mclarena....oni će ti svi to potvrditi...
ti zaboravljas da Honda sada ima dva tima (i to ne bilo koja dva nego povezana) a taj drugi sluzi za testiranje sto je velika stvar. zato su se tako dobro i pripremili za ovu godinu jer su cele prosle godine isprobavali sve i svasta sa TR. RB znamo kolko je dobar sa sasijom a za japance znamo da znaju napraviti motor (seti se da su od '86 do '91 njihov motor bio sampion). a Max vozi sve bolje. dobio je i home gp gde su karte vec sada rasprodate. teren je poslozen za velike stvari. just watch ;)
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
mrd
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 993
Pridružen/a: 20 vel 2011, 18:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Berlin

Re: Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Post Postao/la mrd »

Mercedes je 98 osvojio prvenstvo, znaci Honda nagodinu :)
slika
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Post Postao/la Kranči »

Ma da, ajmo uspoređivat godine kada su svako malo puknuli motori sa godinama u kojoj je zadnja eksplozija motora u utrci bila valjda Hamiltona u Maleziji 2016., znači pred 3 godine.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Post Postao/la Cuky »

Kranči je napisao/la: 18 srp 2019, 18:33 Ma da, ajmo uspoređivat godine kada su svako malo puknuli motori sa godinama u kojoj je zadnja eksplozija motora u utrci bila valjda Hamiltona u Maleziji 2016., znači pred 3 godine.
Renault prošle godine je nekoliko puta planuo, u sjećanju mi najjače ostao u Austriji kod Hulka. Ali mislim da se i ove godine dimilo iz kojeg

BUMP: Kažu iz RB-a kako je Honda nadmašila očekivanja za ovu sezonu
https://www.formula1.com/en/latest/arti ... jSNJ6.html
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Post Postao/la popeye »

Honda nastavlja sa Red Bulom =D>
Plooij: "Honda and Red Bull will continue to work together for longer"

While Honda was hopelessly lagging a few years ago in Formula 1, the tide has now turned considerably. The Japanese celebrated their first victory in Austria since 2006 and, according to Jack Plooij, the conversation about the future soon ended that day.

Since Honda broke its ties with McLaren and started working with Toro Rosso , things have improved a lot. Hard work was done last year on the further development of the power source and this year Red Bull Racing is also using it. Not without success, it has been shown. In the meantime, the Honda engine would not even fall far behind the Mercedes engine in terms of power and that gap might even be closed this year. A good basis for continuing, but that had to be confirmed by the Japanese company.

In Austria, Red Bull and Honda therefore sat down with each other to look for a possible extension of the current contract, which expires after 2020. "That conversation seems to have been the shortest conversation in Honda's entire career." We'll continue, we'll do it, "said Jack Plooij at Ziggo Sport 's Formula 1 Café . Plooij does not know how long the collaboration will be extended, but Red Bull and Honda would therefore continue to operate under the new regulations as of 2021. "I asked and they just told me," said a broadly smiling Plooij.
slika
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Post Postao/la Cuky »

evo se i Honda malo šali na račun Fernanda
slika
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Post Postao/la zonelsk »

Sad im se lako šaliti....
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Formula 1 team - Aston Martin Red Bull Racing [RB15]

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

Dobro da su presli na Hondin motor, Renault jos uvjek nije konkurentan a osim toga i nepouzdan.

Honda sad ima razloga za trudit se i napraviti motor ravan ferrarijevom i mercedesovom. RB ima odlican paket i kad ostale stvari se poboljsaju bit ce to opasan bolid. Vjerujem da im je lakse sudjelovati sa njima nego sa frustriranim mclarenom.
slika
Odgovori