Formula 1 team - Oracle Red Bull Racing [RB18]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Red Bull Racing

Post Postao/la 47 »

Ja sam jednostavnog mišljenja da ako osvojiš naslov, onda si ga i zaslužio.
Auto je očito prvak i nema se što prigovoriti. :)
slika
Avatar
F2004_the_best_ever
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2480
Pridružen/a: 28 ruj 2009, 21:37
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Formula 1 team - Red Bull Racing

Post Postao/la F2004_the_best_ever »

Čestitke Red Bull-u na konstruktorskoj tituli. =D>
Ja sam siguran ukoliko Vettel bude prvi a Webber drugi u utrci da će Vettel propustit Webbera i to nema nikakve veze sa propuštanjem Alonsa od strane Massa, i da nije Massa propustio Alonsa a da je Webberu potrebno da ga Vettel propusti u Abu Dabiju kako bi on bio prvak, Vettel bi ga propustio, to bi uradio vjerovatno svaki tim u F1 i mislim da je to OK. ;)
Nadam se da će u Red Bull-u dugo slaviti konstruktorsku titulu pa da će u Abu Dabi doći mamurni. :biggrin:
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Formula 1 team - Red Bull Racing

Post Postao/la Toon »

...u RB nastavljaju po svome i prema riječima Hornera nemaju namjeru nikome davati timske odredbe...iskreno s obzirom na ponašanje tima tijekom cijele sezone biti će zanimljivo vidjeti što će se desiti u slučaju da Alonso bude treći a njihovi puleni se budu naganjali naprijed...
No team orders in Abu Dhabi
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Arienrhod
Postovi: 18
Pridružen/a: 07 lis 2007, 14:45
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda Alonsa i vidca
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Red Bull Racing

Post Postao/la Arienrhod »

Toon Army je napisao/la:...u RB nastavljaju po svome i prema riječima Hornera nemaju namjeru nikome davati timske odredbe...iskreno s obzirom na ponašanje tima tijekom cijele sezone biti će zanimljivo vidjeti što će se desiti u slučaju da Alonso bude treći a njihovi puleni se budu naganjali naprijed...
No team orders in Abu Dhabi
Ako Alonso bude treci, Vettel 1., Webber 2. naravno da ce zamijeniti RB mjesta. Pa nije valjda da ocekujete da ce Horner reci novinarima da ce izdati naredbu momcadi da se zamijene, nisu toliko naivni. "And of course if they find themselves in a situation where one, because he cannot win, needs to help the other then of course I can only imagine that they will do that. But it will have to be a driver decision." Moraju se i oni nekako zastititi od kaznjavanja.
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Formula 1 team - Red Bull Racing

Post Postao/la Toon »

Arienrhod je napisao/la: Ako Alonso bude treci, Vettel 1., Webber 2. naravno da ce zamijeniti RB mjesta. Pa nije valjda da ocekujete da ce Horner reci novinarima da ce izdati naredbu momcadi da se zamijene, nisu toliko naivni. "And of course if they find themselves in a situation where one, because he cannot win, needs to help the other then of course I can only imagine that they will do that. But it will have to be a driver decision." Moraju se i oni nekako zastititi od kaznjavanja.
...ma sve to stoji...samo s obzirom na ponašanje tijekom cijele godine više ne bih baš stavio ruku u vatru za bilo što u RB...u svakom slučaju ako do toga dođe biti će zanimljivo vidjeti kako će Vettel "promašiti brzinu" ili "stisnuti kočnicu umjesto gasa" i još da čujemo komunikaciju iz boxa...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
zagor
Početnik
Početnik
Postovi: 269
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 22:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Iceman
Lokacija: Zlatar

Re: Formula 1 team - Red Bull Racing

Post Postao/la zagor »

Ovi u Red-Bullu su defekti... #-o Nek Vettelu krepa bolid npr... Alonso moze biti bez problema drugi i gube naslov... Oni se ponasaju ko da su Vettel i Webber ispred svih 30 bodova pa da se natjecu...
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Formula 1 team - Red Bull Racing

Post Postao/la Chuck Norris »

Mene zanima jedna stvar,da zamislimo situaciju jučer da zamjenimo Webbera i Vettela i u ukupnom poretku i u poretku u trci(znači da je Vettel imao 11 bodova zaostatka a Webber 25 i da je webber vodio utrku a vettel bio drugi) da li bi tada RB isto reagirao ili bi u tom slučaju Webber morao propustiti Marka???
Ja sam uvjeren da bi ga morao propustiti i zato ako već Alonso ne bude prvak od sveg srca želim da webber osvoji jer zaslužio ga je(al ipak se nadam da će Alonso :biggrin: )
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Formula 1 team - Red Bull Racing

Post Postao/la Schumy.d »

Chuck Norris je napisao/la: Ja sam uvjeren da bi ga morao propustiti i zato ako već Alonso ne bude prvak od sveg srca želim da webber osvoji jer zaslužio ga je(al ipak se nadam da će Alonso :biggrin: )
Ne možeš reći ni da Vettel nije zaslužio naslov. ;)
Tko god da ga osvoji, bit će zasluženo.
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Formula 1 team - Red Bull Racing

Post Postao/la Toon »

Chuck Norris je napisao/la:Mene zanima jedna stvar,da zamislimo situaciju jučer da zamjenimo Webbera i Vettela i u ukupnom poretku i u poretku u trci(znači da je Vettel imao 11 bodova zaostatka a Webber 25 i da je webber vodio utrku a vettel bio drugi) da li bi tada RB isto reagirao ili bi u tom slučaju Webber morao propustiti Marka???
Ja sam uvjeren da bi ga morao propustiti i zato ako već Alonso ne bude prvak od sveg srca želim da webber osvoji jer zaslužio ga je(al ipak se nadam da će Alonso :biggrin: )
...odlično razmišljanje...vjerojatno bi onda razmišljali kao i kolega "duh sa sjekirom" tj. bilo bi "utjecaja iz boxa" ali pitanje je i da li bi Webber poslušno tada odustao od prvog mjesta...znam da pričamo o "da je bilo" i da nikad nećemo saznati prave odgovore - šteta, bilo bi još malo začina na ionako odličnu sezonu...
@Schumy.d...mislim da je Vettel od ove trojke najmanje zaslužio naslov...ipak je imao najviše "protekcije" a puno manje je pokazao od dotičnih...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Formula 1 team - Red Bull Racing

Post Postao/la Chuck Norris »

Toon Army je napisao/la: ...odlično razmišljanje...vjerojatno bi onda razmišljali kao i kolega "duh sa sjekirom" tj. bilo bi "utjecaja iz boxa" ali pitanje je i da li bi Webber poslušno tada odustao od prvog mjesta...znam da pričamo o "da je bilo" i da nikad nećemo saznati prave odgovore - šteta, bilo bi još malo začina na ionako odličnu sezonu...
@Schumy.d...mislim da je Vettel od ove trojke najmanje zaslužio naslov...ipak je imao najviše "protekcije" a puno manje je pokazao od dotičnih...
Slažem se u potpunosti,na žalost na to pitanje nikad nećemo saznati odgovor,ali eto moj je dojam (a vidim i većine) da su u RB cijelo vrijeme nadali se i molili da Vettel dođe u poretku ispred Webbera pa da onda mogu koristiti timske naredbe.
I također se slažem da mi nekako najmanje zaslužuje naslov(mislim od njih 3) ali ako ga osvoji opet ne bi niko smio reći da je nezaslužen pa tako ni ja(ovaj dio je odgovor tebi kolega schumy :biggrin: )
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Lord of the Ring
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 437
Pridružen/a: 11 kol 2006, 21:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: sebe_i_MS
Lokacija: Pod Sljemenom

Re: Formula 1 team - Red Bull Racing

Post Postao/la Lord of the Ring »

Neka neka...toliko su muljali i bozanstveno se glupirali, sad nek se prze u zadnjoj utrci i nek zagrizu ili izbjegnu metak..koji ce to bit pravi show! ak Vettel bude prvi, Mark drugi a Fernando treci - hahahaha - kaj ce onda zivcana nogica smislit...ja cu si pripremit kokice i uzivat u makljazi od raspleta svejedno.
slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team - Red Bull Racing

Post Postao/la gringo73 »

'We don't manipulate like Ferrari' - reče Mateschitz da je bolje osvojiti drugo mjesto na pošten način, nego "pederski" postat prvak. :D
slika
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Red Bull Racing

Post Postao/la 47 »

što se mene tiče, samo daj, nemam ništa protiv :biggrin:
slika
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Red Bull Racing

Post Postao/la Bibi »

gringo73 je napisao/la:'We don't manipulate like Ferrari' - reče Mateschitz da je bolje osvojiti drugo mjesto na pošten način, nego "pederski" postat prvak. :D
Prvo nek se to dogodi (ako bi bili u takvoj situaciji) pa onda da vidimo ko govori istinu :roll:
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Dero
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1212
Pridružen/a: 02 stu 2008, 20:06
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Formula 1 team - Red Bull Racing

Post Postao/la Dero »

gringo73 je napisao/la:'We don't manipulate like Ferrari' - reče Mateschitz da je bolje osvojiti drugo mjesto na pošten način, nego "pederski" postat prvak. :D
Samo neka oni ne manipuliraju pa ce im se lijepo ponoviti Turska i izgubiti ce i drugo mjesto u poretku.

Kako volim ovu dramu što se podiže prije Abu Dhabija, jedva čekam
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Formula 1 team - Red Bull Racing

Post Postao/la Schumy.d »

gringo73 je napisao/la:'We don't manipulate like Ferrari' - reče Mateschitz da je bolje osvojiti drugo mjesto na pošten način, nego "pederski" postat prvak. :D
Kakav :cenzura:... :evil:
Ali, kako kaže 47, šta se mene tiče, ne moraju puštati Webbera ispred, meni paše. :D
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Formula 1 team - Red Bull Racing

Post Postao/la Toon »

gringo73 je napisao/la:'We don't manipulate like Ferrari' - reče Mateschitz da je bolje osvojiti drugo mjesto na pošten način, nego "pederski" postat prvak. :D
...doživim li to skidam im kapu...daleko više cijenim ovakav pristup ovom kvazisportu...s obzirom da i veliki gazda priča istu priču sklon sam povjerovati da u ovom "cirkusu" ipak ima i "poštenih" ljudi...mogu se ferarijevci radovati i nadati se takvom raspletu...no ako se stvarno dogodi da RB odigra toliko pošteno mislim da nitko "normalan i pošten" ne može možebitni Alonsov naslov cjeniti jer svi smo bili "svjedoci" događanja...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Formula 1 team - Red Bull Racing

Post Postao/la Slash »

Toon Army je napisao/la:
gringo73 je napisao/la:'We don't manipulate like Ferrari' - reče Mateschitz da je bolje osvojiti drugo mjesto na pošten način, nego "pederski" postat prvak. :D
...doživim li to skidam im kapu...daleko više cijenim ovakav pristup ovom kvazisportu...s obzirom da i veliki gazda priča istu priču sklon sam povjerovati da u ovom "cirkusu" ipak ima i "poštenih" ljudi...mogu se ferarijevci radovati i nadati se takvom raspletu...no ako se stvarno dogodi da RB odigra toliko pošteno mislim da nitko "normalan i pošten" ne može možebitni Alonsov naslov cjeniti jer svi smo bili "svjedoci" događanja...
Joj, o kakvim mi scenarijima pričamo, hoće u RB-u odabrat Marka ili Alonsa ako budu morali birat blabla, a kristalno je jasno da do toga neće ni doć i da Hamilton osvaja naslov =; .
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
mantikor
Postovi: 89
Pridružen/a: 07 lip 2010, 00:25
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Formula 1 team - Red Bull Racing

Post Postao/la mantikor »

Pa o cemu vi pricate ?? Vettel razbie bolid , daju Weberovo krilo nemu , cto nije momcadska naredba ?? i da Vettel bolij u ukopnom poredku od Webera , davno bi Weber morao pustat' Vettla... gluposti tut slazete o postenju.. a u RB-u teski licimeri )))
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Formula 1 team - Red Bull Racing

Post Postao/la McLewis »

mantikor je napisao/la:Pa o cemu vi pricate ?? Vettel razbie bolid , daju Weberovo krilo nemu , cto nije momcadska naredba ?? i da Vettel bolij u ukopnom poredku od Webera , davno bi Weber morao pustat' Vettla... gluposti tut slazete o postenju.. a u RB-u teski licimeri )))
ja da sam na mjestu sefa red bulla i da moji vozacu u abu dhabiju voze 1.vettel 2. webber i da mi je glavni konkurent alonso treci bez imalo srama bih namjerno javio vettelu : so, mark is faster than you, do you anderstand this message??? pa nek me kazne, i to po mogucnosti u zadnjem krugu da vidim sta bi fia na to rekla...
McLaren u <3
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Formula 1 team - Red Bull Racing

Post Postao/la Igor18 »

hahah to bi bila komedija :D
A Vettel odgovori: No, I do not understand :))
Michael is faster than you!!
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Formula 1 team - Red Bull Racing

Post Postao/la McLewis »

Igor18 je napisao/la:hahah to bi bila komedija :D
A Vettel odgovori: No, I do not understand :))
e to bi tek bila komedija hahahaha
McLaren u <3
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Formula 1 team - Red Bull Racing

Post Postao/la Igor18 »

Michael is faster than you!!
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Re: Formula 1 team - Red Bull Racing

Post Postao/la One and only »

Ma red bullovci prde bezveze, a kasnije kažu kao to je do vozača. Takve odluke nikad nisu do vozača. Vettel je itekako dobio instrukcije šta da radi ako Alonso bude 3., a Webber 2. dok je on u vodstvu. Naravno da mu neće javiti preko team radia kao što to Ferrari glupo uradi, nego će popričati sa njim malo prije. Pa će onda on pred kraj utrke da pita za poredak i naglo će usporiti ako čuje "Webber is second, Alonso third...".
Ove izjave iz tabora RBR-a samo pokazuju koliko ih hvata nervoza prije zadnje utrke, jer iako imaju najbolje auto, u zadnjoj utrci ne odlučuju sami o sebi.
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Formula 1 team - Red Bull Racing

Post Postao/la Igor18 »

Vjerovatno će dogovorit neku šifriranu poruku..
Kao npr. "imaš problema sa gorivom" ili tako nešto. A mogu i onu Fernando (Weber) is faster than you.. ionako im se neće niš dogodit :D osim malo po novčaniku
Michael is faster than you!!
Odgovori