Formula 1 team - Scuderia AlphaTauri [AT03]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Formula 1 team - Scuderia AlphaTauri [AT03]

Post Postao/la sale »

slika

slika

slika

Puni Naziv Momčadi: Scuderia AlphaTauri
Sjedište: Faenza, Italija
Šef Momčadi: Franz Tost
Tehnički Direktor: Jody Egginton
Aktualni Bolid: AT03
Pogonska Jedinica: Honda
Prvi Nastup: 1985 (kao Minardi)
Konstruktorski Naslovi: N/A
Najbolji Rezultat u Utrci: 1 (x2)
Pole Pozicije: 1
Najbrži Krugovi: 2


Originalni uvodni post:

Kod: Označi sve

Zbog prenatrpanosti stare (zajedničke) [url=http://forum.f1-hr.com/viewtopic.php?f=1&t=2666][b]teme[/b][/url] u kojoj su se komentirale novosti Red Bull Racinga i Scuderije Toro Rosso, otvorene su posebne teme za svaku od ekipa. Ova je za STR, a Red Bullova je [url=http://forum.f1-hr.com/viewtopic.php?f=1&t=3396][b]ovdje[/b][/url] ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
fenomeno
Početnik
Početnik
Postovi: 278
Pridružen/a: 23 lip 2009, 22:06
Navijam za: Kimi Raikkonen

Re: Formula 1 team - Scuderia Toro Rosso

Post Postao/la fenomeno »

http://www.gpupdate.net/en/f1-news/2377 ... d-me-down/" onclick="window.open(this.href);return false;

Buemi optužuje Barrichella da ga je usporio
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Scuderia Toro Rosso

Post Postao/la Bibi »

Zao mi je sto to govorim,ali ipak je Torro Rosso najslablija etablirana momcad na gridu.
Jednostavno u tom bolidu nemozes doci ni do bodova u "normalnoj utrci" sto je i za ocekivat jer je ipak to momcad bivseg Minardija.

Nadam se da ce Jaime jednog dana dobiti priliku u Red Bullu i da pokaze sta moze(nesto slicno kao Webber) iako je cinjenica da je Buemi brzi.No,oko Buemija kruzi prica kako bi mogao u Renault sljedece sezone...
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
fenomeno
Početnik
Početnik
Postovi: 278
Pridružen/a: 23 lip 2009, 22:06
Navijam za: Kimi Raikkonen

Re: Formula 1 team - Scuderia Toro Rosso

Post Postao/la fenomeno »

http://en.espnf1.com/tororosso/motorspo ... 23322.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Vjerovatno isti vozači i dogodine
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Formula 1 team - Scuderia Toro Rosso

Post Postao/la Scuderia »

Nadaju se da ce osvojiti bodove u Madjarskoj.
KLIK

Buemi gleda na Q3 u Japanu.
KLIK
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Scuderia Toro Rosso

Post Postao/la schuey »

Scuderia je napisao/la:Nadaju se da ce osvojiti bodove u Madjarskoj.
KLIK

Buemi gleda na Q3 u Japanu.
KLIK
gleda on svaku trku ali sa pitwalla :D ma od kad su se morali odvojiti nije to to
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
blekii
Prvak F1 kladionice 2010.
Prvak F1 kladionice 2010.
Postovi: 109
Pridružen/a: 10 ožu 2010, 23:33
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Formula 1 team - Scuderia Toro Rosso

Post Postao/la blekii »

Jako pederski potezi od strane Toro Rosota, pogotovo Alguesuaria... svakako zaslužilo kaznu...
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Formula 1 team - Scuderia Toro Rosso

Post Postao/la Scuderia »

Daniel Ricciardo ce voziti za STR na slobodnjacima u petak.
KLIK
slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team - Scuderia Toro Rosso

Post Postao/la gringo73 »

slika

slika
slika
Avatar
V3GI
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 467
Pridružen/a: 06 ožu 2010, 23:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: VETTEL I SCHUMI
Lokacija: Gorski kotar/Delnice

Re: Formula 1 team - Scuderia Toro Rosso

Post Postao/la V3GI »

Kako bi bilo da Toro Rosso opere sve momcadi za 1 sec hahaha da bar ehhe
http://f1racing.com.hr/index.php?option ... &Itemid=86" onclick="window.open(this.href);return false;
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Formula 1 team - Scuderia Toro Rosso

Post Postao/la Schumy.d »

V3GI je napisao/la:Kako bi bilo da Toro Rosso opere sve momcadi za 1 sec hahaha da bar ehhe
http://f1racing.com.hr/index.php?option ... &Itemid=86" onclick="window.open(this.href);return false;
Zašto da bar?
Onda bi imali dosadnu sezonu. ;)
Avatar
V3GI
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 467
Pridružen/a: 06 ožu 2010, 23:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: VETTEL I SCHUMI
Lokacija: Gorski kotar/Delnice

Re: Formula 1 team - Scuderia Toro Rosso

Post Postao/la V3GI »

Pa zamisli si pola sezone proslo Jaime vodeci covjek i sad su uspjele ostali momcadi iskopirati to, pa onda borba
toro rosso prosjecan skuplja bodove i cuva prvo mjesto a ispred se "kolju" vodece momcadi :D
pa to bi bilo ZANIMLJIVO
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - Scuderia Toro Rosso

Post Postao/la F1NAC »

i onda se probudis i dignes iz postelje .. ^^
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Domi
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1381
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 23:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Formula 1 team - Scuderia Toro Rosso

Post Postao/la Domi »

poučen nekim ne tako dalekim primjerima, nikad ne kažem nikad ;)
bilo bi itekako dobro da se i te niže momčadi priključe u borbu za sam vrh, sjetite se samo FI i Fisica u Belgiji 2009. :D
"Life is about passions. Thank you for sharing mine" - Michael Schumacher, Brazil GP 2012
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Formula 1 team - Scuderia Toro Rosso

Post Postao/la Schumy.d »

Ali NEMA ŠANSE da Torro Rosso bude ispred Red Bulla.
Pa ipak je Torro Rosso druga momčad. ;)
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Scuderia Toro Rosso

Post Postao/la King iCool »

Domi je napisao/la:poučen nekim ne tako dalekim primjerima, nikad ne kažem nikad ;)
bilo bi itekako dobro da se i te niže momčadi priključe u borbu za sam vrh, sjetite se samo FI i Fisica u Belgiji 2009. :D
Šta Fisica? Sjeti se Brawn GP-a! Mjesec dana prije početka sezone nije se znalo hoće li uopće nastupit a onda od prvih 7 utrka 6 dobili.
Avatar
Arai
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1229
Pridružen/a: 31 ožu 2009, 19:08
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Scuderia Toro Rosso

Post Postao/la Arai »

Schumy.d je napisao/la:Ali NEMA ŠANSE da Torro Rosso bude ispred Red Bulla.
Pa ipak je Torro Rosso druga momčad. ;)
Ummmm... A dal te Monza 2008-e podsjeća na nešto? :biggrin: Ili recimo cijela ta sezona gdje je Toro Rosso završio punih 10 bodova ispred Red Bulla? :D Znači, čak i bez te Sebove pobijede bili bi ispred u konstruktorskom poretku. Samo se šalim kolega, i slažem se, Red Bull više to neće dopustiti. ;)
slika
Avatar
Domi
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1381
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 23:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Formula 1 team - Scuderia Toro Rosso

Post Postao/la Domi »

King iCool je napisao/la: Šta Fisica? Sjeti se Brawn GP-a! Mjesec dana prije početka sezone nije se znalo hoće li uopće nastupit a onda od prvih 7 utrka 6 dobili.
na to sam i ciljao u prvoj rečenici kolega :D
"Life is about passions. Thank you for sharing mine" - Michael Schumacher, Brazil GP 2012
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Formula 1 team - Scuderia Toro Rosso

Post Postao/la Schumy.d »

Arai je napisao/la: Ummmm... A dal te Monza 2008-e podsjeća na nešto? :biggrin: Ili recimo cijela ta sezona gdje je Toro Rosso završio punih 10 bodova ispred Red Bulla? :D Znači, čak i bez te Sebove pobijede bili bi ispred u konstruktorskom poretku. Samo se šalim kolega, i slažem se, Red Bull više to neće dopustiti. ;)
Hehe, al ga nađeš... :D
Ma tad je Red Bull tek počinjao sa uzlaznom putanjom. A pokoju utrku će biti Toro Rosso ispred, bit će svakakvih okolnosti u sezoni. :)
Ali na kraju su šanse 2% da Torro Rosso završi ispred, ipak se ide u prilog glavnoj momčadi.
Avatar
Forza
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 919
Pridružen/a: 20 tra 2010, 20:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari - F1
Lokacija: Maranello

Re: Formula 1 team - Scuderia Toro Rosso

Post Postao/la Forza »

Odlične kvale za Torro Rosso i dobro ih je poslužila sreča nakon što je Petrov zaglavijo na stazi zbog hidraulike.
Jaime Alguersuari, 7th: "I need to congratulate the team for doing a good job and choosing the right strategy to tackle this session. Getting Sebastien and myself into Q3 is definitely a success for the whole team as it was no easy task. We did not really expect to be there to be honest, looking at the speed of some of our rivals and the red flag in Q2 definitely helped us. Tomorrow I think there is a possibility to pick up a good amount of points and I am optimistic because today, we chose a car set-up better suited to the race than to do a quick lap in qualifying. It’s true we are not used to starting from this position and I might have to run a defensive race and see how our tyres perform, as this will again be a key factor.” STR6-03 FP3: 1.36.953, pos. 16th, 14 laps Qualifying: 1.36.158, Pos 7th
Sebastien Buemi, 9th: "I am very happy for the team result, with two cars in the top ten. As for myself, I am a bit disappointed that, for the sake of half a tenth I have dropped from seventh to ninth. The team can be very pleased with this performance and with the result we have not seen for a while. Whatever the circumstances today, I know the team has worked very hard at the track and back at the factory to do the very best it can and in general we look much more competitive than we were last year. I hope it will be good enough to get us in the points tomorrow. It will be an important race for us, given we have these good grid positions. The first thing will be to make sure we get all the way to the end and if we do that, then I think it could be a good grand prix for us.” STR6-02 FP3: 1.36.717, pos. 14th, 16 laps Qualifying: 1.36.203, pos. 9th
Giorgio Ascanelli: “Racing is a funny sport, given that on a weekend when our performance in free practice had not matched that in the first two races, we have ended up with both cars in Q3 in seventh and ninth places. The gaps in the midfield are very small and in general, we have not been that competitive, with Force India being on a par with us or even faster and Williams also closing in. In Q1 I think there were eleven cars within the same two tenths, which tells you how close it is. Our cars have run reliably and although what happened to Vitaly (Petrov) was unfortunate, I can’t say I feel sorry for him because it has given us a chance to be ahead. Can we stay ahead in tomorrow’s race? That’s another story. The weather forecast is currently stable, but if there was to be any rain or anything else unpredictable happening, then starting ahead can be an advantage. Yes, I would like to score points and starting seventh and ninth is better than seventeenth and nineteenth but, as I said, the midfield is so competitive that anything can happen over the arc of the 56 laps tomorrow.”
slikaslikaslika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Formula 1 team - Scuderia Toro Rosso

Post Postao/la Scuderia »

Buemi dobio kaznu.
KLIK
slika
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Scuderia Toro Rosso

Post Postao/la King iCool »

A sta bi bilo da se iz Torra rossa naprave pametni i zamijene vozače. Npr. uzmu Ricciarda za sljedeću utrku da nebi na startu dobili tu kaznu od 5 mjesta,a u Belgiji natrag Buemija stave u bolid. Zna neko da li je moguće tako izbjeći kaznu i je li to u skladu s pravilima?
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - Scuderia Toro Rosso

Post Postao/la F1NAC »

King iCool je napisao/la:A sta bi bilo da se iz Torra rossa naprave pametni i zamijene vozače. Npr. uzmu Ricciarda za sljedeću utrku da nebi na startu dobili tu kaznu od 5 mjesta,a u Belgiji natrag Buemija stave u bolid. Zna neko da li je moguće tako izbjeći kaznu i je li to u skladu s pravilima?
ja mislim da bi i da je ricciardo umjesto Buemija za mađarasku, opet bi vrijedilo isto
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Scuderia Toro Rosso

Post Postao/la King iCool »

F1NAC je napisao/la:
King iCool je napisao/la:A sta bi bilo da se iz Torra rossa naprave pametni i zamijene vozače. Npr. uzmu Ricciarda za sljedeću utrku da nebi na startu dobili tu kaznu od 5 mjesta,a u Belgiji natrag Buemija stave u bolid. Zna neko da li je moguće tako izbjeći kaznu i je li to u skladu s pravilima?
ja mislim da bi i da je ricciardo umjesto Buemija za mađarasku, opet bi vrijedilo isto
Ali pa nije Ricciardo napravio glupost. Onda bi mogli i Alguersuariju dati tu kaznu. Stvarno ne znam... :-k
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - Scuderia Toro Rosso

Post Postao/la F1NAC »

King iCool je napisao/la:
F1NAC je napisao/la:
King iCool je napisao/la:A sta bi bilo da se iz Torra rossa naprave pametni i zamijene vozače. Npr. uzmu Ricciarda za sljedeću utrku da nebi na startu dobili tu kaznu od 5 mjesta,a u Belgiji natrag Buemija stave u bolid. Zna neko da li je moguće tako izbjeći kaznu i je li to u skladu s pravilima?
ja mislim da bi i da je ricciardo umjesto Buemija za mađarasku, opet bi vrijedilo isto
Ali pa nije Ricciardo napravio glupost. Onda bi mogli i Alguersuariju dati tu kaznu. Stvarno ne znam... :-k
a valjda se gleda po broju na autu . Ricciardo bi sjeo u Buemijev bolid i dobio njegov broj, a pod tim brojem stoji kazna .. valjda
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Odgovori