Sergio Perez [#11]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Alonso-champ »

na twitteru se sprdaju sa McL :biggrin:
Come to McLaren, we'll give you our worst car and then replace you with a rookie ahead of your home grand prix
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Sergio Perez

Post Postao/la K1M1 »

McLewis je napisao/la: pa ispali su u mclarenu velike pi**e.... bas onako pederski nakon jedne sezone ga istjerat u tako katastrofalno losem autu... bas jadno...
sry, al ovo mi je totalni smijeh. Po čemu su to oni ispali pi**ke? Zato jer su zamijenili sadasnjeg vozača sa vozačem za kojeg vjeruju da je bolji?
Pa jbt, valjda ekipa ima pravo birat što misli da je za njih najbolja opcija. Ni prvi ni zadnji put da je netko odletio nakon jedne sezone u ekipi. Šta su onda i u williams ispali pi**ke jer su b.sennu zamijenili nakon samo jedne sezone (a bio je sasvim solidan)? Pa naravno da nisu, jednostavno su vjerovali da u bottasu imaju boljeg vozača i to je to. Tako i ovdje. Tko smo mi da prosuđujemo tko je bolji, valjda stručnjaci u ekipi na temelju podataka sa testiranja i simulatora znaju bolje od tebe.
Ne kužim kakvu oni to obavezu po vama imaju da moraju dat perezu još jednu sezonu? Onako, iz sažaljevanja? Nek Perez uopce bude sretan što je dobio priliku vozit za top ekipu, nešto što vjerojatno nikad nebi imao priliku da ga mclaren nije uzeo. Nać će on mjesto u nekoj srednjoj ekipi, bez brige.
slika
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Sergio Perez

Post Postao/la McLewis »

K1M1 je napisao/la:
McLewis je napisao/la: pa ispali su u mclarenu velike pi**e.... bas onako pederski nakon jedne sezone ga istjerat u tako katastrofalno losem autu... bas jadno...
sry, al ovo mi je totalni smijeh. Po čemu su to oni ispali pi**ke? Zato jer su zamijenili sadasnjeg vozača sa vozačem za kojeg vjeruju da je bolji?
Pa jbt, valjda ekipa ima pravo birat što misli da je za njih najbolja opcija. Ni prvi ni zadnji put da je netko odletio nakon jedne sezone u ekipi. Šta su onda i u williams ispali pi**ke jer su b.sennu zamijenili nakon samo jedne sezone (a bio je sasvim solidan)? Pa naravno da nisu, jednostavno su vjerovali da u bottasu imaju boljeg vozača i to je to. Tako i ovdje. Tko smo mi da prosuđujemo tko je bolji, valjda stručnjaci u ekipi na temelju podataka sa testiranja i simulatora znaju bolje od tebe.
Ne kužim kakvu oni to obavezu po vama imaju da moraju dat perezu još jednu sezonu? Onako, iz sažaljevanja? Nek Perez uopce bude sretan što je dobio priliku vozit za top ekipu, nešto što vjerojatno nikad nebi imao priliku da ga mclaren nije uzeo. Nać će on mjesto u nekoj srednjoj ekipi, bez brige.
pa upravo zato jer su ga otkantali dvije utrke do kraja sezone.... tesko ce mu sada bit naci mjesto.... mozda bi dobio mjesto u lotusu da su ga prije otkantali??? neznamo...
McLaren u <3
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Sergio Perez

Post Postao/la gringo73 »

McLewis je napisao/la: pa upravo zato jer su ga otkantali dvije utrke do kraja sezone.... tesko ce mu sada bit naci mjesto.... mozda bi dobio mjesto u lotusu da su ga prije otkantali??? neznamo...
A ti misliš da je i on to doznao prekjučer čitajući forum f1-hr?
McLaren je top momčad (bez obzira što je 5. ove godine) i normalno da se neće zadovoljit jednom prosječnošću, a to je ono što je Perez pružio ovu sezonu. Na kraju krajeva svaka momčad zna koliko je ko mogao ostvariti, a nije i zašto. Mislim da je i ušao samo zato što se u McLarenu stvorila rupa odlaskom Hamiltona. Propustom vodstva McLarena nismo na vrijeme osigurali jakog vozača i onda od onog na lageru izabrali nekog za kog se činilo da bi mogao bit najbolji. Držat ga još godinu dana da vidimo hoće li tad, u svojoj 4. sezoni, procvjetat - ni čut!
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sergio Perez

Post Postao/la F1NAC »

gringo73 je napisao/la:
McLewis je napisao/la: pa upravo zato jer su ga otkantali dvije utrke do kraja sezone.... tesko ce mu sada bit naci mjesto.... mozda bi dobio mjesto u lotusu da su ga prije otkantali??? neznamo...
A ti misliš da je i on to doznao prekjučer čitajući forum f1-hr?
McLaren je top momčad (bez obzira što je 5. ove godine) i normalno da se neće zadovoljit jednom prosječnošću, a to je ono što je Perez pružio ovu sezonu. Na kraju krajeva svaka momčad zna koliko je ko mogao ostvariti, a nije i zašto. Mislim da je i ušao samo zato što se u McLarenu stvorila rupa odlaskom Hamiltona. Propustom vodstva McLarena nismo na vrijeme osigurali jakog vozača i onda od onog na lageru izabrali nekog za kog se činilo da bi mogao bit najbolji. Držat ga još godinu dana da vidimo hoće li tad, u svojoj 4. sezoni, procvjetat - ni čut!
sorry ali McLaren isto nije bio top momcad ove sezone i bili su prosječni cak u pocetku ispod prosječni. Kako onda objasnjavas Buttona? po njemu su krojili bolid a covjek koji ima 1 naslov prvaka nije uspio ni jednom na podij. Jel to taj top koji vi trazite?
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Sergio Perez

Post Postao/la gringo73 »

F1NAC je napisao/la:
gringo73 je napisao/la:
McLewis je napisao/la: pa upravo zato jer su ga otkantali dvije utrke do kraja sezone.... tesko ce mu sada bit naci mjesto.... mozda bi dobio mjesto u lotusu da su ga prije otkantali??? neznamo...
A ti misliš da je i on to doznao prekjučer čitajući forum f1-hr?
McLaren je top momčad (bez obzira što je 5. ove godine) i normalno da se neće zadovoljit jednom prosječnošću, a to je ono što je Perez pružio ovu sezonu. Na kraju krajeva svaka momčad zna koliko je ko mogao ostvariti, a nije i zašto. Mislim da je i ušao samo zato što se u McLarenu stvorila rupa odlaskom Hamiltona. Propustom vodstva McLarena nismo na vrijeme osigurali jakog vozača i onda od onog na lageru izabrali nekog za kog se činilo da bi mogao bit najbolji. Držat ga još godinu dana da vidimo hoće li tad, u svojoj 4. sezoni, procvjetat - ni čut!
sorry ali McLaren isto nije bio top momcad ove sezone i bili su prosječni cak u pocetku ispod prosječni. Kako onda objasnjavas Buttona? po njemu su krojili bolid a covjek koji ima 1 naslov prvaka nije uspio ni jednom na podij. Jel to taj top koji vi trazite?
LINK - pročitaj prvu rečenicu, još uvijek stojim iza toga. ;)
Ne znam jel Button ostaje zato što je Whitmarshov mezimac, ili zato da Magnussen ima iskusnog "mentora" (koji se gubi sa set upom usred vikenda). Ali od dva vozača uvijek se rješavaš lošijeg, zar ne?
Osobno se nadam da Button neće bit 2015. u momčadi.
slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Toon »

gringo73 je napisao/la:Osobno se nadam da Button neće bit 2015. u momčadi.
...i nisi jedini...
...a kako i priliči najvećoj, najuspješnijoj, najboljoj, najpoštenijoj i sve što je pozitiva naj+++ momčadi - nisu do kraja okrenuli leđa svom uskoro bivšem vozaču već kod ostalih momčadi vrbuju, kume i mole, traže usluge (...) kako bi Perez i dalje bio vozač u nekoj od momčadi.
MCL POMAŽE PEREZU DA PRONAĐE ZA 2014 SJEDALO U F1.
Stvarno se nadam da će ostati u svemu ovome bilo uz pomoć Mcl ili telekomunikacijskih pezosa.
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Cuky »

Toon je napisao/la:a kako i priliči najvećoj, najuspješnijoj, najboljoj, najpoštenijoj i sve što je pozitiva naj+++ momčadi
uz malu napomenu da McLaren nije ni jedno od navedenog :P
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Toon »

Pih, samo si ljubomoran :buu: :D. No kad jednom shvatiš i pomiriš se sa nepobitnim činjenicama možeš doći posramljen k nama i priznati svoju veliku zabludu. Mi (barem ja) ćemo ti to širokogrudno oprostiti kako i priliči onima koji su svjesni svoje veličine :)
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Chuck Norris »

Bravo za Pereza pokaži im da su pogrešnog vozača se rješili
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sergio Perez

Post Postao/la F1NAC »

Toon je napisao/la:
gringo73 je napisao/la:Osobno se nadam da Button neće bit 2015. u momčadi.
...i nisi jedini...
...a kako i priliči najvećoj, najuspješnijoj, najboljoj, najpoštenijoj i sve što je pozitiva naj+++ momčadi - nisu do kraja okrenuli leđa svom uskoro bivšem vozaču već kod ostalih momčadi vrbuju, kume i mole, traže usluge (...) kako bi Perez i dalje bio vozač u nekoj od momčadi.
MCL POMAŽE PEREZU DA PRONAĐE ZA 2014 SJEDALO U F1.
Stvarno se nadam da će ostati u svemu ovome bilo uz pomoć Mcl ili telekomunikacijskih pezosa.
Covjece koja zbunjola su oni... #-o kod njih je umjesto Lud zbunjen normalan , Lud, zbunjen, munjen .(Da vam nije Mamić negdje u stožeru ?) :biggrin:
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
tofa
Postovi: 54
Pridružen/a: 06 tra 2011, 14:10
Navijam za: McLaren
Lokacija: Đakovo

Re: Sergio Perez

Post Postao/la tofa »

Zamislite koje mućko znate već šta, kaže da nije kasno za pronalaženje mjesta! ima ga u caterhamu, marusiji martine martine pa tebe nebi ni tamo htjeli.A što se vožnje tiče izvukao je iz kante maksimalno svaka čast
Avatar
mrd
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 993
Pridružen/a: 20 vel 2011, 18:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Berlin

Re: Sergio Perez

Post Postao/la mrd »

hmm , ne znam kako ovo da komentarišem
Two F1 figures say Perez too arrogant
slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Toon »

mrd je napisao/la:hmm , ne znam kako ovo da komentarišem
Two F1 figures say Perez too arrogant
...kao i gotovo svi svjetski prvaci...a nijedan to nije postao s naslovom već je i prije bio takav...stvar je samo u tome kako tko to doživljava, neki će reći da je bio (ili da je) prepotentan, arogantan, bezobrazan, drzak...drugi će tvrditi da to i jeste odlika pravih pobjednika...dovoljno se sjetiti samo nekih poteza ove godine na stazi kada su mnogi to doživljavali kao glupost i ludost a neki žele upravo takve borbe i to bacaju kao dokaz je Perez pravi vozač...ono što je poprilično glupo od "novinara" je što se sada izvlači nekakvo "prljavo rublje" i pljuje se bezrazložno po njemu. Zar je toliki problem pričekati kraj sezone i onda s "užitkom" slušati ili pročitati što Webber (njega najviše čekam :D ), Massa, Perez, Maldonado ili neki timovi...imaju za reći. Ovogodišnji post festum bi nam mogao biti poprilično "zabavan" i sa zanimanjem očekujem obračanja sveukupnoj javnosti.
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Sergio Perez

Post Postao/la dmarijon »

Točno toooooooo i ja čekam!! :)
Da se ovoj četvorici nakon zadnje trke odveže jezik :D . Ali ipak me najviše zanima što će Webber imati za reći.
Samo neka se trkaju.
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Sergio Perez

Post Postao/la King iCool »

Gearbox penalty +5 :(
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Sergio Perez

Post Postao/la McLewis »

GRACIAS CHECO!!! Good luck!!!
McLaren u <3
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Sergio Perez

Post Postao/la wolfman »

odlična trka danas,šteta što nije uspio proć britney i pritisnut jensona
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Sergio Perez

Post Postao/la zonelsk »

Prema Brundleu Perez i Hulk u FI
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Sergio Perez

Post Postao/la McLewis »

zonelsk je napisao/la:Prema Brundleu Perez i Hulk u FI
Sjajna postava..
McLaren u <3
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Sergio Perez

Post Postao/la wolfman »

zonelsk je napisao/la:Prema Brundleu Perez i Hulk u FI
bilo bi ljepo :biggrin:
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Sergio Perez

Post Postao/la zonelsk »

Rekao je danas prije utrke da je Malodando u Lotusu i Perez i Hulk u FI.

Dojam mi je da su bili dosta uvjereni i da vjeruju izvoru, te da bi trebalo sutra biti objavljeno.

EDIT:
Izgleda da je to to:

http://www.motorsport.com/f1/news/hulke ... a-in-2014/" onclick="window.open(this.href);return false;
I like to race, not to do laps alone.
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Alonso-champ »

slika
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
mrd
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 993
Pridružen/a: 20 vel 2011, 18:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Berlin

Re: Sergio Perez

Post Postao/la mrd »

Byron Young ‏
Paul di Resta loses his drive at Force India as Vijay Mallya goes for money over talent. Sad day for F1.
Ne znam kao vama, ali meni su ovi Britanci ubili totalno sve simpatije prema Di Resti.
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sergio Perez

Post Postao/la F1NAC »

A tu su oba negdje po talentu.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Odgovori