Sergio Perez [#11]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Sergio Perez

Post Postao/la wolfman »

mrd je napisao/la:Byron Young ‏
Paul di Resta loses his drive at Force India as Vijay Mallya goes for money over talent. Sad day for F1.
kakav bullshit,Paul je ko neki nogometaši,vječiti talent(s 27 godina) :roll:
imao je tri godine FI i nije pokazao skoro ništa,boje mu je da ode u DTM,to mu očito bolje ide
i drago mi je da je Perez dobio dobru ekipu i odličnog timskog kolegu,sad čemo vidjet od čega je zapravo :biggrin:
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Sergio Perez

Post Postao/la speedy56 »

I ja bih isto ovo napravio.
Dobili su lovu, a imaju praktički istog vozača. Neznam što je taj di Resta značajnog pokazao od 2011. da bi ga FI uzela umjesto Pereza.
Perez je, s druge strane koristio prilike koje je dobio (podiji 2012.) i odvozio je, kad se uzmu svi faktori, dosta dobru sezonu. Dodaj tome Telmexovu lovu, Hulkenberga kao kolegu i evo ti odličnog kompromisa.
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Sergio Perez

Post Postao/la pospani gad »

Kako ovog lika treba izbaciti iz F1. Počeo je mljeti kao Mark Webber, a ovo mu je tek četvrta F1 sezona:

http://www.autosport.com/news/report.php/id/113253" onclick="window.open(this.href);return false;

Više puta sam naveo, da nije materijal za F1. Nico Hulkenberg će ga pojesti za doručak. Do polovice ove sezone, Nijemac će ( nedirektno ) dokazati, da Sergio nije za F1. Neka kupi svoju meksičku lovu, i neka giba,.... hm,.... u IndyCar. I neka stave, Kamuija u Force Indiju, umjesto ovoga navikanog Meksikanca.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sergio Perez

Post Postao/la F1NAC »

pospani gad je napisao/la:Kako ovog lika treba izbaciti iz F1. Počeo je mljeti kao Mark Webber, a ovo mu je tek četvrta F1 sezona:

http://www.autosport.com/news/report.php/id/113253" onclick="window.open(this.href);return false;

Više puta sam naveo, da nije materijal za F1. Nico Hulkenberg će ga pojesti za doručak. Do polovice ove sezone, Nijemac će ( nedirektno ) dokazati, da Sergio nije za F1. Neka kupi svoju meksičku lovu, i neka giba,.... hm,.... u IndyCar. I neka stave, Kamuija u Force Indiju, umjesto ovoga navikanog Meksikanca.
pa ima pravo (procita san samo naslov clanka). Zar je bilo nešto zanimljivo ove sezone? dvoboj kod vodećih? Ne a
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Sergio Perez

Post Postao/la McLewis »

ovaj moze bit sretan sta su ga iz mclarena potjerali hahaha
McLaren u <3
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Sergio Perez

Post Postao/la pospani gad »

Malo ću se posuti pepelom. :biggrin:

Dobro je ovo danas, odradio Sergio. Svaka čast. Iako sam, baš, i samo zbog njega ostao bez love na kladionici,....
No, ipak mi je Nico Hulkenberg, i dalje; potpuniji, inteligentniji, sposobniji vozač od Sergija.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Sergio Perez

Post Postao/la speedy56 »

Heh, baš sam si mislil hoću citirat tvoj post gore, al reko na kraju ipak ne :)
Treba ih vidjeti nakon 10 utrka. Ovo je bil Perezov prvi čisti vikend (iako se čini da mu staza odlično leži, prošle godine je Buttona lupao i na kraju bio dobar 6., a 2012. završio 20sec ispred Kobayashia, jedino je Button 2013. bio bolji u kvalama)
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Sergio Perez

Post Postao/la pospani gad »

U pravu si. Treba, pričekati bar 10 njihovih utrka u istom timu, pa ih onda usporediti. Iako, ja sam na strani Nice.
A, to je točno, da Meksikancu, ova staza, leži. A bio je i nabrijan, od prošlog vikenda, jer nije niti startao u Kuala Lumpuru. A vidjet' ćemo, tamo negdje oko Monze. Iako, ja već vidim, tko će biti bolji. Naravno, kladim se na Nicu.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Sergio Perez

Post Postao/la dmarijon »

Ma nema šanse da se se ovako nastavi. Kladio bi se u bilo što da će Nico dominirati pred njim. Ovu trku bolje su mu se posložile stvari, možda će još koju tako. Ali sveukupno, na kraju godine...

Kako god - čestitke na postolju
Samo neka se trkaju.
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Sergio Perez

Post Postao/la McLewis »

Nitko nije pohvalio checovu voznju danas, covijek se probio sa 16. Na 6. Poziciju... Mislim da dokazuje da je mcl malo fulao sto su ga otpustili...
McLaren u <3
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Sergio Perez

Post Postao/la speedy56 »

Probio se najvise zbog starta na softu, ali ok, i dalje mu se prizna :)

Ja mislim da Mclaren nije fulao njegovim odbacivanjem. On je dobar vozač, ali materijal za prvaka sigurno nije (ko Massa). Magnussen mozda i je, trebali su mu dati priliku da to pokaže i za sad po meni nije nista losiji od Pereza.

Mene Hulkenberg malo brine. Sad kad je dobio boljeg mom. kolegu nije vise na onom svom nivou na kojem je zna biti u prosloj turis Force Indijom i krajem sezone s Sauberom. Čak malo sumnjam da nije dobio mjesto u boljoj momcadi samo zbog manjka srece. Treba se trgnut malo sad i poceti prati Pereza
slika
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Sergio Perez

Post Postao/la McLewis »

speedy56 je napisao/la:Probio se najvise zbog starta na softu, ali ok, i dalje mu se prizna :)

Ja mislim da Mclaren nije fulao njegovim odbacivanjem. On je dobar vozač, ali materijal za prvaka sigurno nije (ko Massa). Magnussen mozda i je, trebali su mu dati priliku da to pokaže i za sad po meni nije nista losiji od Pereza.

Mene Hulkenberg malo brine. Sad kad je dobio boljeg mom. kolegu nije vise na onom svom nivou na kojem je zna biti u prosloj turis Force Indijom i krajem sezone s Sauberom. Čak malo sumnjam da nije dobio mjesto u boljoj momcadi samo zbog manjka srece. Treba se trgnut malo sad i poceti prati Pereza
Mozda jednostavno nije toliko bolji od pereza koliko se ocekivalo ;)
McLaren u <3
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Cuky »

Perez potpisao višegodišnji ugovor sa Force Indiom (trenutni mu je istjecao na kraju ove sezone).
http://www1.skysports.com/f1/news/24215 ... and-beyond" onclick="window.open(this.href);return false;


U članku također stoji i lista do sada potvrđenih vozača
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sergio Perez

Post Postao/la F1NAC »

Na jednoj konferenciji je rekao da mu je Gutierrez rekao da je HAASov bolid priblizno Ferrarijev iz 2015. Mogli bi uz Romaina pravit probleme ovim dole.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Scuderia »

Perez bekam nach dem Rennen noch eine 5.000-Euro-Geldstrafe, weil er beim ersten Boxenstopp unsicher losgelassen wurde
dobio 5,000 eura kazne zbog unsafe realase iz boxa
slika
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Sergio Perez

Post Postao/la McLewis »

Scuderia je napisao/la:
Perez bekam nach dem Rennen noch eine 5.000-Euro-Geldstrafe, weil er beim ersten Boxenstopp unsicher losgelassen wurde
dobio 5,000 eura kazne zbog unsafe realase iz boxa
Za to se uvijek kazne tokom trke davale... Dosljednost..
McLaren u <3
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Sergio Perez

Post Postao/la speedy56 »

2013. dobio titulu kralja Monte Carla (barem kod mene :biggrin: ), a sad i podij.
Dobar posao, iskoristio je priliku, već je 3. godinu zaredom s FI na podiju
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sergio Perez

Post Postao/la F1NAC »

Sergio Perez says he could leave Force India at the end of the 2016 Formula 1 season despite team principal Vijay Mallya saying he had re-signed.

Renault il williams?
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Sergio Perez

Post Postao/la pospani gad »

F1NAC je napisao/la:Sergio Perez says he could leave Force India at the end of the 2016 Formula 1 season despite team principal Vijay Mallya saying he had re-signed.

Renault il williams?
Definitivno je Renault bolje rješenje, jer Renault će sve uložiti ( ljude, znanje, iskustvo, rad,..... ), da bi ponovno pobjeđivao. Momčad Williamsa, na moju veliku žalost, nikada si više neće moći priuštiti pobjedničke nizove - oni se ne znaju riješiti Bottasa i Masse - pa što su njih dva napravili, jedno veliko ništa!? Na kraju Williams je posato SAMO dio F1 povijesti - a ovo njihovo mlitavo F1 egzistiranje je dojadilo, i bogu i vragu,.....
Sve što ovaj, po meni, još uvijek sumnjivi ( nedovoljno konzistentno dokazan ) meksički F1 vozač ima u FI, može dobiti i u Williamsu. Tako da, dugoročno, bolja mu je opcija Renault.

Sve u svemu, ne sviđa mi se stil Sergia Pereza, da ide okolo i maše novcima, i mantra - mogu, gdje god želim.
Al' zamalo,..... htio je u Ferrari, ali ništa od toga.
Doduše, ne znam, kako da to objasnim, ali volio bih da je dobio priliku u Ferrariju,.....
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sergio Perez

Post Postao/la F1NAC »

Gotovo i to
motorsport.com je napisao/la:Sergio Perez’s future at Force India has finally been sorted, with the team confirming on Sunday evening that the Mexican will be staying on board for 2017.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Cuky »

i onda vjerojatno u Ferrari 2018. umjesto Kimija
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Sergio Perez

Post Postao/la pospani gad »

Cuky je napisao/la:i onda vjerojatno u Ferrari 2018. umjesto Kimija
Hahahahhahahhahhahahah............ :>> :>> :>> :>>
Dugo se nisam ovako nasmijao. Baš imaš lijepih, "romantičnih" želja - što, toliko ti je "drag" Sergio?

Čuj ako ćemo realno, postoji SAMO jedna jedina mogućnost da mladi Meksikanac dobi' vozačko mjesto u bolidu Ferrarija za 2018.-u.
Ako Carlos Slim senior i junior odriješe kesu i dadu onih svojih prljavih novaca, koliko nisu dali u svo F1 vrijeme sponzoriranja Pereza i Gutiérreza. Jer mrljavi Ferrari, tj. njihovu odvratnu upravu samo lova može zanimati - jadan Enzo Ferrari, al' mu prljaju ime i ugled......
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Cuky »

nije mi toliko "drag" Sergio, samo mislim da je od vozača koji su trenutno na gridu, a da nisu oni top top top vozači, on trenutno najkvalitetnije riješenje. Možda Sainz Jr., ali sumnjam da bi ga RB samo tako pustio u Ferrari...
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Sergio Perez

Post Postao/la pospani gad »

Lijepo, fino i suptilno Sergio opisuje Hulka:

http://www.gpupdate.net/en/f1-news/3481 ... -the-best/

Jel' se on to boji Estebana Ocona, da bi ga mladi Francuz mogao "razguziti"? Meni se čini, i da hoće - Ocon mi se čini kao "pritajena zvijer".
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Cuky »

dobio je dva boda na licenci zbog neuspjelog pokušaja pretjecanja Kvyata...trenutno ih ima ukupno 5
http://www.f1fanatic.co.uk/2017/05/28/t ... yat-clash/
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Odgovori