Daniel Ricciardo [#3]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: Daniel Ricciardo [#3]

Post Postao/la Kranči »

Vuksa_KC je napisao/la: 03 kol 2018, 13:09 Nema nikakav posebni fuck, potez u stilu Hamiltona u Mercedes. Godina dvije mučenja/prilagodbe i Renault će biti u vrhu.
Onako pomalo šokiran na prvu nisam niti pročitao ovo i onda kada sam se kasnije sjetio za Hamiltona i komentare koji su bili tada (tipa kalendar F1 i utrke koje Hamilton neće pobijediti) išao sam još jednom pogledati da li se je netko sjetio toga..
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Daniel Ricciardo [#3]

Post Postao/la pospani gad »

zonelsk je napisao/la: 03 kol 2018, 17:37
popeye je napisao/la: 03 kol 2018, 16:16 Ja se nadam u Indikar. Ova muka sa Mclarenom mu ne treba.
U indy moze i s 50, di mu se zuri...
Lijepo i pametno rečeno. Upravo to; ima vremena za IndyCar, a u F1 ima neobavljenog posla.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Daniel Ricciardo [#3]

Post Postao/la pospani gad »

Cuky je napisao/la: 03 kol 2018, 18:12
zonelsk je napisao/la: 03 kol 2018, 17:36 Nemam ja nista protiv da se vrati u Ferrari...
Ja se nadam da neće, ne treba on ovako bezvoljan i deprimiran sada da kvari raspoloženje u ekipi
A ja se nadam da hoće u Ferrari. I nije toliko bezvoljan i deprimiran. Motiviran je, jer kao što rekoh: ima neobavljenog posla u F1.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Daniel Ricciardo [#3]

Post Postao/la Dani »

Ovo mi je jedna od ljepših vijesti. E neka im ga je Ricci stavio.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Daniel Ricciardo [#3]

Post Postao/la F1NAC »

Dani je napisao/la: 03 kol 2018, 21:12 Ovo mi je jedna od ljepših vijesti. E neka im ga je Ricci stavio.
Mislis stavio ga je sebi? Renault me po ničemu nije uvjerio da može konkurirati za vrh. Pogotovo ne u ovoj eri motora. Jos sa onim tipom Abiteboulom na čelu... Plus čitam da je Bob Bell sišao sa svoje pozicije u ulogu savjetnika. Ok za Hamiltona su isto svi mislili: "kakav debil, panj.. " itd. Ali došlo je sezonu nakon do prakticki restarta u F1. Jedino je dobro što se makao od Verstappena kojeg drže kao zlatnu kravu tamo (svaki put kad je skrivio sudar Max, uvijek je bilo tipo "a oba su bila oštra pa je došlo do sudara itd.. " )
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Daniel Ricciardo [#3]

Post Postao/la popeye »

pospani gad je napisao/la: 03 kol 2018, 21:01
zonelsk je napisao/la: 03 kol 2018, 17:37
popeye je napisao/la: 03 kol 2018, 16:16 Ja se nadam u Indikar. Ova muka sa Mclarenom mu ne treba.
U indy moze i s 50, di mu se zuri...
Lijepo i pametno rečeno. Upravo to; ima vremena za IndyCar, a u F1 ima neobavljenog posla.
Ali nema auto :)
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Daniel Ricciardo [#3]

Post Postao/la F1NAC »

EEEEEEEEEEE znam kome je stavio!!! časopisu F1racing. Naime ovo je naslovnica upravo za 8 mjesec :biggrin: :biggrin:

slika
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Daniel Ricciardo [#3]

Post Postao/la popeye »

Stavio sam sebi. Hulk ce ga tamo naprasiti a pre ce se Honda boriti za titulu nego Reno (I hope so [-o< )
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Daniel Ricciardo [#3]

Post Postao/la Slash »

Lol, tako su dezurni pametnjakovici govorii i kd jje hamo preso u merc...
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Daniel Ricciardo [#3]

Post Postao/la zonelsk »

F1NAC je napisao/la: 03 kol 2018, 21:53
Dani je napisao/la: 03 kol 2018, 21:12 Ovo mi je jedna od ljepših vijesti. E neka im ga je Ricci stavio.
Mislis stavio ga je sebi? Renault me po ničemu nije uvjerio da može konkurirati za vrh. Pogotovo ne u ovoj eri motora. Jos sa onim tipom Abiteboulom na čelu... Plus čitam da je Bob Bell sišao sa svoje pozicije u ulogu savjetnika. Ok za Hamiltona su isto svi mislili: "kakav debil, panj.. " itd. Ali došlo je sezonu nakon do prakticki restarta u F1. Jedino je dobro što se makao od Verstappena kojeg drže kao zlatnu kravu tamo (svaki put kad je skrivio sudar Max, uvijek je bilo tipo "a oba su bila oštra pa je došlo do sudara itd.. " )
Mislim da nece ni RB (u ovoj eri) a ocito misli da ce biti renault (tvornicka momcad) konkurentnija 2021 nego RB. A i valjda mu je pun kufer rb-a i njihove politike i slabe place.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: Daniel Ricciardo [#3]

Post Postao/la Kranči »

Za koje bolide je bio zadužen Marcin Budkowski dok je radio FIA-i?
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Daniel Ricciardo [#3]

Post Postao/la marcus »

Mislim da su mu 50/50 razlozi za odlazak Max i Honda.
Nažalost, ovaj put je odigrao "Alonsa", a ne "Hamiltona". Možda griješim. Vrijeme će pokazati.
Od svih jačih na gridu za koga bih htio da bude svjetski prvak (nakon što Lewis ode u penziju) je Ricciardo. Jebeš Vettela, Alonsa, Maxa, Kimija....ima Ricciardo svojih loših trenutaka, zna se probiti kroz poredak, ali još nije pokazao killer instinct - rasturiti kvale i dominantno voditi utrku od početka do kraja. Iz tjedna u tjedan, ubiti u pojam momčadskog kolegu.....tu su Lewis i Vettel daaaaaaleko najbolji. A tako se postaje svjetski prvak. Ne skupljanjem mrvica kako je do sada imao u Red Bullu. Možda računa na tu 2021.g., ali ne vjerujem da će Renault biti konkurentniji od Ferrarija tada.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Daniel Ricciardo [#3]

Post Postao/la pospani gad »

popeye je napisao/la: 03 kol 2018, 21:58
pospani gad je napisao/la: 03 kol 2018, 21:01
zonelsk je napisao/la: 03 kol 2018, 17:37

U indy moze i s 50, di mu se zuri...
Lijepo i pametno rečeno. Upravo to; ima vremena za IndyCar, a u F1 ima neobavljenog posla.
Ali nema auto :)
Da. Nema auto.
Ali bi mogao dobiti auto za 2019.-u Vjerovatnije Red Bull nego Ferrari, jer je Kimi ( neuobičajeno ) puno radio poslije prvog dijela sezone, na testiranjima:

https://www.gpupdate.net/nl/testuitslag ... stus-2018/

Za razliku od Vettela, bio je na testiranjima. Znači, pokazuje volju da želi ostati u Ferrariju. Vidit' ćemo što će biti.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Daniel Ricciardo [#3]

Post Postao/la Cuky »

Vettel nije bio na testiranjima zato jer je barem jedan dan morao odraditi "mladi vozač". Ako se ne varam, Seb je odradio jedan od dva dana u Barceloni na testu, tako da je sada bio red na Kimija
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Daniel Ricciardo [#3]

Post Postao/la popeye »

pospani gad je napisao/la: 04 kol 2018, 10:59
popeye je napisao/la: 03 kol 2018, 21:58
pospani gad je napisao/la: 03 kol 2018, 21:01

Lijepo i pametno rečeno. Upravo to; ima vremena za IndyCar, a u F1 ima neobavljenog posla.
Ali nema auto :)
Da. Nema auto.
Ali bi mogao dobiti auto za 2019.-u Vjerovatnije Red Bull nego Ferrari,
Nece ni RB imati auto za titulu barem jos 2 godine niti ce Alonso ponovo raditi sa Hondom. Dakle ostaje Ferari (neverovatna opcija), Mclaren (nastavak pacenja) ili potraziti nove izazove u Indikaru (za sta ja navijam).
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Daniel Ricciardo [#3]

Post Postao/la Cuky »

U Indy će teško, barem dok vozi za Toyotu u WEC-u. Praktički sve Indy ekipe sa kojima ga se povezuje pogonjene su Hondom, a mislim da ni Toyoti nije u interesu imati vozača koji vozi za konkurentnu firmu niti se Hondi sviđa ideja da "Toyotin vozač pobjeđuje za njih jer nemaju svojih"
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Daniel Ricciardo [#3]

Post Postao/la popeye »

Dokle ce voziti za Tojotu u WEC-u?
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Daniel Ricciardo [#3]

Post Postao/la Cuky »

ima ugovor za cijelu sezonu... zadnja utrka je 24h Le Mansa u Lipnju iduće godine
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Daniel Ricciardo [#3]

Post Postao/la marcus »

Zašto se u temi o Ricciardu, nakon senzacionalne objave o prelasku u Renault, vodi rasprava o precijenjenom Alonsu???
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Daniel Ricciardo [#3]

Post Postao/la F1NAC »

Kranči je napisao/la: 04 kol 2018, 10:06 Za koje bolide je bio zadužen Marcin Budkowski dok je radio FIA-i?
Da se vratimo na topic. 2017, i pocetke 2018.

Slazem se s gornjim postom. Dosta o Alonsu
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: Daniel Ricciardo [#3]

Post Postao/la Kranči »

Mislio sam da ima i za buduće sezone.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Daniel Ricciardo [#3]

Post Postao/la Cuky »

kaže kako je prije odluke da ode u Renault razmišljao o povlačenju iz F1. Kaže kako se osjećao "izgoreno" i kako mu se ove sezone po prvi puta dogodilo da zapravo ne uživa u onome što radi i da mu je tada bilo jasno zašto se recimo Rosberg povukao nakon osvajanja naslova ili zašto se Stoner povukao iz MotoGP poprilično mlad. Na kraju kaže da mu je trebao novi izazov te da je vodio razgovore sa RB-om, McLarenom i Renaultom te da ga se dojmilo što su se iz Renaulta činili najiskreniji i najrealniji te se odlučio na promjenu
https://www.essentiallysports.com/balls ... iardo/amp/
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Daniel Ricciardo [#3]

Post Postao/la F1NAC »

Izgleda da će Ricciardo startat odiza jer će uzet novu PU. Ta PU je Renaultova C specifikacija (najnovija), mada Renaultova momčad neće koristit tu specifikaciju jer misle da je rizična što se pouzdanosti tiče, a oni si nemogu dopustit DNF dok se bore za 4. mjesto u poretku. Ricciardo će bit zasad jedini koji će imat najnoviju verziju Renaultove PU
If the Spec C works well in Ricciardo’s car, Max Verstappen may also be given new power unit elements later in the weekend.

It’s not yet clear which elements the Dutchman would take, but he can use a V6 and MGU-H without penalty. Any other changes would sent Verstappen down the grid.

The Renault works team has opted not to use the latest upgrade, and both Nico Hulkenberg and Carlos Sainz took new examples of the current Spec B at Spa last weekend.

Renault Sport boss Cyril Abiteboul has acknowledged that there are reliability risks associated with the Spec C, and admits that the Enstone team can’t afford to take them as it tries to hang on to fourth place in the world championship.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Daniel Ricciardo [#3]

Post Postao/la popeye »

Koji nesposobnjakovici, nadam se da ce izgubiti od Hasa.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Daniel Ricciardo [#3]

Post Postao/la Scuderia »

Panjina izjavi da je zadovoljan novim motorom, isti prdne. Sta ti je apsurd.
slika
Odgovori